Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Poradíte mi class?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 09/11/2009 :  23:05:31  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
Při výběru classu sou pro mě důležitý tyhle věci v následujícim pořadí:
1. jak je zábavný za něj hrát pvp
2. jak vypadá
3. jak je silnej (když je slabej, tak to za něj neni zábava)
Nejradši bych ňákej meele class, kterej umí taky něco jinýho než máchat mečem na deset způsobů (takhle mi připadal chosen na desátym levelu). Spíš preferuju tank než dmg. Taky bych uvažoval o classu, kterej by se podobal warlockovi z wow. Co se vzhledu týče, tak se mi moc nechce hrát za trpaslíky, orky a gobliny, maraudera a za ženský. Když bude class zábavnej, tak klidně pudu i do ranged. Odmítám hrát postavu jejimž hlavnim účelem bude healování. Podle vzhledu bych jasně volil chosena, takže pokud bude srovnatelně zábavnej s ostatníma, tak budu hrát za něj.
Měl bych takovej dotaz na hru. Zatim sem se dostal jenom na lvl 10 (v trialu) a tam se mi souboje zdály takový jednoduchý, žádný zajímavý schopnosti, nevznikaly variabilní situace, furt to bylo jenom řezání. Zlepší se to v lategamu?

Edited by - Furion on 10/11/2009 00:13:43

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/11/2009 :  07:53:54  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu ides, povedz mu, ze ta hra je sracka nech to nehra, vadia mu jednoduche suboje a ziadne zaujimave schopnosti, na lvli 10. ...

Inac Furion, myslim ze vylucovacou metodou ti nic ine ako chosen neostava

Chosen je v pohode, troska nachylny na kite, ale silny jak prase a s AuraTwisterom celkom do pohody.


MMO traveller
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/11/2009 :  08:05:16  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Nevim no :-D Me chosen zase tak zabavnej neprijde. Mas nahozene tri aury na aura twisteru a pak mackas par cudliku a nesledujes vlastne vubec nic.

Jak rikam jedine akcnejsi povolani kde toho musis delat trochu vic jsou healeri. Takze warrior priest, kde tvojim ukolem je hazet group healy plus melee souboje. Rozhodne je to podstatne akcnejsi nez chosen podle me :-D (nebo to spis vyzaduje vice skillu bych rekl - nez jen zmenit v twisteru aury)

Cokoliv jineho nez healer je postava ktera stoji a modli se ze dostane heal. Na tohle ja nemam nervy :-D Pak jsi akorat pulku dne nasranej kdyz nedostanes do party healera, kterej opravdu bude healovat. Pulka healeru jede ty healery tak ze vlastne ani nehealujou a co je horsi nedavaj pak ani damage:-(

Ja osobne treba jezdim bud za priest/disciple nebo shaman/archmage a to jsou postavy s kterejma muzes dat jak damage tak dost healu. Samozrejme ale musis pocitat ze to neni takova brnkacka jako vzit si plechovku a bezet na nepratele a sem tam zmacknout nejakej ten skill. Je to zkratka vic narocne. Musis toho hlidat podstatne vic.

Takze pokud chces narocnejsi zabavu vem si warrior priesta a pokud si chces vylozene odpocinout od prace a uzit si nenarocnou zabavu tak si vem chosena.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 10/11/2009 :  10:27:57  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Antariane hrál jsi tu hru vůbec dál jak na 10 lvl v trialu, nebo jsi o ni jenom četl na forech ? Chosen, který běží a o nic se nestará , to je celkem nepochopení postavy :D. Samozřejmě jde to tak dělat, ale je to k ničemu.
Furione ty si vytáhni postavu na vyšší lvl, ideal 40 a k tomu alespon 55 renown, na 10 toho opravdu moc nezjistíš a hlavně si najdu partu nebo guildu. Většina postav je dělaná na společný hraní, na single akce tahle hra opravdu moc není.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/11/2009 :  10:49:51  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Dolf: tak mi rekni co dela jineho nez machani mecem a nahazovani aur, debuffovani a buffovani nepratel.

Ta postava se do party hodi hodne, dava solidni slehy a vydrzi, ale rikat ze je kdovi jak narocna to mi neprijde. Mas zkratka x melee skillu, ktere jsou zajimave. Ale za toho warrior priesta musis tech veci sledovat vice a hra je tudiz narocnejsi.

Dolfe: tak mi rekni o co se staras??? :-D Ale ono je fakt ze jsem mozna trosku blbe tu otazku pochopil. Ono asi co jineho cekat od melee tanka nez ze bude mlatit. Jen kazdej ten uder bude mit rekneme jinej efekt.

Jinak ja nerikam ze je postava spatna nebo tak, ale jsou postavy s kteryma si uzijes zkratka vice akce. Napsal jsem to mozna docela spatne. Dobre na tom je ze diky tomu ze docela vydrzis tak muzes bejt vepredu. A urcite ma par zajimavejch skillu. Obzvlast s obourucakem a discord zamereni je fajn. Takze jestli muzu doporucit tak na vysim levelu jdi do toho discord dava to pekne damage. Ma tam i nejakej ten plosnak a fajn side efetky.






soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/11/2009 :  11:54:01  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Wuuduu ides, povedz mu, ze ta hra je sracka nech to nehra, vadia mu jednoduche suboje a ziadne zaujimave schopnosti, na lvli 10. ...


nemam ziadnych slov. Ale moze hrat zadarmo trial, nech sa hra donekonecna...
Skor ma zaujima, kolko ma Furion rokov... lebo sa u neho prejavuje syndrom Velkeho meca a epic mounta - ko to ja volam. Ten zvycajne postihuje deti.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/11/2009 :  14:40:24  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Wuuduu: ty nam snad chces odlakat lidi ne? :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 10/11/2009 :  15:34:33  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Hlavně si vem orderáka, aby sis aspoň zahrál.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 10/11/2009 :  15:37:57  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

Wuuduu ides, povedz mu, ze ta hra je sracka nech to nehra, vadia mu jednoduche suboje a ziadne zaujimave schopnosti, na lvli 10. ...

Inac Furion, myslim ze vylucovacou metodou ti nic ine ako chosen neostava

Chosen je v pohode, troska nachylny na kite, ale silny jak prase a s AuraTwisterom celkom do pohody.




Samozřejmě tuhle otázku nepokládám jenom na základě vlastních zkušeností. Četl sem, že to je podobný v lategamu a že si tam soupeře nemůžeš povodit jako ve wow. Tak chci zjistit, jak je to doopravdy.

2 Wuuduu: Máš ňákej problém s tim, že předtim než si hru koupim, tak si jí chci vyzkoušet v trialu? Vysvětli mi ten syndrom.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 10/11/2009 :  16:24:43  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
nepochopil si ma, prave to, ze skusas trial hodnotim kladne.

Syndrom Velkeho meca a epic mounta ti vysvetlovat nebudem.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 11/11/2009 :  08:58:14  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
furion: vem si cokoliv na nornu za order :-DDD Ja premejslim ze se tam taky presunu, jelikoz je to nejvyrovnanejsi server.

Chosen je dobrej, silnej .... ale jsou i jine volby :D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 11/11/2009 :  10:32:53  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
FILDO: hele poradil by jsi mi prosimte ohledne swordmastera? Dokazes nak ve zkratce napsat jak se to hraje a jestli to neni diky jeho mechanismu nejak vyrazne horsi nez napriklad IB nebo KOTBS.

Tuhle class vubec neznam a nikdy jsem to nehral takze to nedokazu ani trochu posoudit ale vim ze ho hrajes ty ne?


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 11/11/2009 :  17:57:47  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jasně, pak ti to písnu na qipu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/11/2009 :  03:04:58  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Chosen je luxus...jsme měli sestavu chosen,black guard,choppa,DoK...nádherná účinnost,pokud bylo scenárko, kde mohla část jedné party držet vlnu bitvy tak jsme porážku skoro neznali ..není nad pohled na chosena nahanějící zmatené castery:)


Jinak Furione pvp a WAR, občas se to dle patchů různí ale ve zkratce...jako rdps,nadotkuj a kituj, jako melee přiběhni,zpomal,připadně debufni a spamuj svůj nejsilnější skill. Nic složitého. Jinak teď je to trošku sražené ale dřív bylo, že max range pro rdps byl 100ft(cca tak 4-5s pohybu) a dost skilu pro melee zasahuje i na 30ft, nebo teď 25.Taky je občas problém v komunikaci server klient,takže se stává, že hráč, kterého vidíš třeba že je 60ft stop od tebe, tak do tebe mlátí melee skilly,protože on tě vidí u sebe, jindy zas vidíš hráče u sebe a hra ti může házet hlášku,že nevidíš cíl,ale to už snad maj vychytaný a stávat by se to nemělo.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 12/11/2009 :  09:14:46  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lupus

Chosen je luxus...jsme měli sestavu chosen,black guard,choppa,DoK...nádherná účinnost,pokud bylo scenárko, kde mohla část jedné party držet vlnu bitvy tak jsme porážku skoro neznali ..není nad pohled na chosena nahanějící zmatené castery:)


Jinak Furione pvp a WAR, občas se to dle patchů různí ale ve zkratce...jako rdps,nadotkuj a kituj, jako melee přiběhni,zpomal,připadně debufni a spamuj svůj nejsilnější skill. Nic složitého. Jinak teď je to trošku sražené ale dřív bylo, že max range pro rdps byl 100ft(cca tak 4-5s pohybu) a dost skilu pro melee zasahuje i na 30ft, nebo teď 25.Taky je občas problém v komunikaci server klient,takže se stává, že hráč, kterého vidíš třeba že je 60ft stop od tebe, tak do tebe mlátí melee skilly,protože on tě vidí u sebe, jindy zas vidíš hráče u sebe a hra ti může házet hlášku,že nevidíš cíl,ale to už snad maj vychytaný a stávat by se to nemělo.



hele to co popisujes na konci se mi ted posledni dobou uz vubec nestavalo, ale je mozny ze se to sem tam stane i ted.
Pamatuju si to jeste z dob kdy war vysel :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 12/11/2009 :  09:19:36  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
podle tvych kriterii ti zbejva blackguard, chosen, swordmaster, nebo knight of the blazing sun.

ja bych ti doporucil sorcerera, je silnej, sice vypada blbe , ale pvp je za nej zabava.

souboje jsou stale a nastesti budou furt tak jednoduchy jako v t1. zkratka na sebe nabehnou order a destrukce a jeden z nich obvykle vyhraje. dulezitej je pocet, taktika, rychlost a koordinace. vse je v docela sviznym tempu a dost akcni. komu nekdy pri krmeni utekly zelvy ma zpravidla ve waru problem (ale da se to dobre svest na lagy, na bombing, na wow, na bugy, <vloz duvod>, ....)
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 12/11/2009 :  11:34:28  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Souboje nejsou vůbec jednoduchý , jinak si neumím totiž vysvětlit , že většina lidí to moc nezvládá :D. Vyjímkou jsou česko- slovenští borci, kteří podle keců na forech odehrají vše levou zadní . Když to neklapne, tak platí co píše o příspěvek víš Chacklinne, svést se to dá prostě na cokoliv .
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 12/11/2009 :  12:40:11  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
koukam ze nekteri lidi tu hru nehrajou uz x-let popripad se nedostali dal do T2 a tedka tu davaj chytry rady

mno ver ze v T4 endgamu na mass bitkach sou skoro vsechny chary o 3-4 buttonech (akdyz mackaj vic vsemozny ranged dotky tak na poradi nezalezi nejak extra takze je to sumak) mozna tak WH/WE se musi soustredit a namackat smravnou kombinaci aby dal IK healerovi

jinak se rozhodni ci ches hrat order/destro a pak co ches hrat mdps/rdps/heal/tank

pokud destro tak: mdps = choppa (chosen), rdps = socka - aoe zabiju vse co potkam, squig - singl vyndavac docela dobry, heal = DoK - brutal vydrz + silny aoe heal, shaman - podle me tezsi na hrani jak dok ale asi lepsi healer, tank = BO cisty tank, chosen pokud ches i dps nekdy

order: mdps = WH - IK skoro vseho:), rdps = BW, heal = WP, tank = tu je asi nejvetsi problem ze order tanky vypadaj jak sracky v porovnani s destro :D KoBS - je vyceucelovy tank ale s ne tak dobrou vydrzi, IB - drzak nesmrtelny, SM - je divny:D (nehral nezkousel a nemel s nema problem)


hlavne never tomu ze v T4 s WP/DoKem budem mlatit - to je najivni predstava lidi z low tierech, budes stat a tocit aoe heal + aoe hot + stit a davat aoe detaunt tot vse

jinak hlavni ucel tanku v teto hre je davat guarda BW/sorce ktera beha jak splasena mezi enemakama a spamuje AOE a ty se ju snazis udrzet vsemozne pri zivote

tot tak asi vse :)
(jinak myslim si ze mam za ten rok celkem nahrano ve waru: chosen RR71, DoK RR5X a tedka KoBS lolRR38 :D

PS: s chosenem sem ke konci acountu sem neprohral skoro zadny duel :D (az na 1 eng a 1WH )
PPS: syndrom velky mec a obri armor mam taky a nejsem zrovna nejmladsi:D
PPPS: chosen vypada nejlip ale BO mu celkem konkuruje:D

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 12/11/2009 :  12:44:03  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Hraj cokoliv ale jen do levelu 10. Je to paradox že to nejlepší z WARu (T1) je zadarmo a ta nejvetší sračka (T4) se musí platit :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 12/11/2009 :  13:32:25  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
no, ja musim (docela vzacne) dat za pravdu foltoj. trefne to vystihl s popisem charu.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/11/2009 :  15:23:14  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Foltest

PPS: syndrom velky mec a obri armor mam taky a nejsem zrovna nejmladsi


Nie nie, Veľký meč a Epic Mount syndrom... armor sa vztahuje k meču... btw tak to si dosť "výnimka"

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 12/11/2009 :  17:15:13  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To jsi dohral Dragon Age nebo co te primelo vypravit se za dobrodruzstvim do zeme crashujiciho 3D chatu?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 12/11/2009 :  20:36:11  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
Jj na chosenovi mě chyběli dvě věci, možnost remodelu armoru, protože helmy a šíty po T2 bylo horší a horší ve smyslu grafiky, naprosto přeplácané. Zobrazení helmy šlo naštěstí vypnout.
Druhá věc co mi chyběla bylo ramena v graficke podobě White lionských ramen, přehozena kuže z bíleho lva:)

Mimochodem Folte, ještě stále je,že když zaútočí WE/WH ze stealthu tak má 2-3 sec než ji server/klient vezme v potaz,že tam je a to dmg se nebere jen tak ze vzduchu?
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 15/11/2009 :  00:43:14  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
všem moc děkuju za rady, hlavně Foltestovi. Hodně sem četl fóra a teď hraju za Maraudera. Uvědomil sem si, že tak hrozně nevypadá. Taky ale přemejšlim o Blackguardovi. Tak se chci zeptat: Je opravdu tak slabej v T4+? Slyšel sem, že když má dobrej gear, tak si to dává. A je to zábavnej class? Někdo řikal, že to za něj může bejt frustrující. Můžete mi vysvětlit proč? A taky by mě zajmalo, jestli můžou sorc a BW fungovat bez healera nebo je to nutnost.
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/11/2009 :  02:47:25  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Ta hra je kravina, takže je jedno co si vezmeš (tím jaký je end-game)

Edited by - Luka on 15/11/2009 02:48:26
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 15/11/2009 :  08:59:47  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Ta hra je kravina, takže je jedno co si vezmeš (tím jaký je end-game)


aale tvoje babka je kravina. endgame je v pohode. samozrejme zalezi na tom, co za endgame povazujes. pro mne je endgame hry posledni obrana mesta v stage 1. stage 2 uz je jen tecka potvrzujici, ze si vyhral. War ma jeden velky problem a to, ze je strasne zavisly na poctu hrajicich lidi. kdyz nejsou lidi zabavnost hry jde z kopce. v takovem wowku muzes hrat skoro na prazdnem serveru a ani ti to neprijde. a to se samo odviji od naplne hry
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 15/11/2009 :  10:00:46  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Zábavný je všechno , pokud si s danou postavou umíš poradit. To co slyšíš, tak si dej hlavně do souvislosti s tím, kdo to říká. Platí velice přesně hned první věta od Foltesta. Názory člověka, který dostal postavu max na 40 + renown 30 nemaj žadný význam, protože prostě neměl ani prostor si hru pořádně zahrát. Hlavní je tu postavu někam dotahnout, pak sám uvidíš, co postavy umí , jak fungují ostatní, co to dělá v partě, v průběhu klasickýho expení se toho opravdu moc nestihne zkusit. Marauder je solidní volba, když to má někdo zvládnutý, je hodně slušná.
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 15/11/2009 :  17:37:47  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
zaklada pro to aby sis war uzil je mit dobrou, fungujici guildu pac T4 rvr chodit solo nebo s pugem je tak akorad o nervy v guidl warbande nebo i parte jdou delat kouzla

mno k marauderovi jeho zastancem nejsem nikdy sem ten char nepochopil a nepotkal sem ani nejak extra dobry hrace maraderu kteri by me presvedcili ze je ten char dobrej, ale pokud patris k lepsim hracum tak si myslim ze z maraudera jde vytahnout hodne jen ja ten char nemam rad a pride mi lol, ale to je muj pohled :D

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 16/11/2009 :  00:38:32  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
Pořád zkoušim v trialu (dneska kupuju full), Maurader se mi fakt líbí, už na tom sedmym levelu, ty mutace mi přijdou super. Ale zatím dávám přednost BG, protože skvěle vypadá a ty jeho ability se mi už na low lvlu hodně líběj.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/11/2009 :  11:25:18  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
ktora skupinova PvP hra sa da hrat solo? Ziadna... kazdu ujednu z nich, ked si chces uzit, musis hrat s fungujucou grupou.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 16/11/2009 :  14:43:58  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
ja bych rekl, ze aion a lineage kladou velkej duraz na solo, ale zase na druhou stranu, jak moc jsou tohle pvp hry.
je jasny, ze ve vetsine her je dulezita parta, taky tu nikdo nepise opak.
jen se vysvetluje, furionovi, ze je uplne jedno, co si vezme za postavu, hlavni je, aby si nasel partu, pokud mozno hned 4 a vice part dokupy, jinak bude delat "devku" silnejsim a hodne lidi kuli tomuhle war opustilo.
Go to Top of Page

Lupus
Starting Member

47 Posts

Posted - 16/11/2009 :  15:26:33  Show Profile Send Lupus a Private Message  Reply with Quote
No k L2,nevím ve hře kde byl základ mít správně bufy, to nebyla hra zrovna na solo. Neberu free servery a hejna bufpetu.
No a Aion, těžko říct na solo tam můžou některé classy,ale jejich výhoda je spíš pro 1v1 nebo 1v2 a jen dané části povolání. U aionu a pvp je problém jinde a to proč vlastně hrát to pvp.
L2 ikdyž primárně pve hra na dobrých a zalidněných serverch včetně těch free kladla dost velký důraz na pvp...boj o bosse,hrady.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/11/2009 :  16:59:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ber kulometcika ten se da hrat solo docela dobre

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Furion
Starting Member

24 Posts

Posted - 17/11/2009 :  00:47:55  Show Profile Send Furion a Private Message  Reply with Quote
To je jasny, ze chci hrát v groupě, nejlíp na ventrilu. Nevíte o český guildě na Karak norn za destro?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000