Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 karta na 60 dnu za 400
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 04/11/2009 :  16:24:16  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Zdravim,
tady se daji objeednat levne karty

http://www.g2play.net/store/The-Lord-of-the-Rings-Online-60-Days-Game-Card-EU.html

Jen to chce mit s nima pevne nervy:-D obcas poslou klidne dvakrat spatnej klic :-D ale tak na druhej, treti mail nakonec vzdycky poslou spravnej :-D


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/03/2010 :  18:30:05  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jo a nekdy chtej overeni kdyz platite paypalem ze to jste vy.
ale jinak pohodka, uz jsem tam odsad vzal asi 5 veci a jen v 1 pripade se spletli.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/03/2010 :  09:31:02  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Už jsem tam koupil několik timecard a asi 8 her jak online tak normálních a neměl jsem nikdy problem co by se nedal vyřešit. Když nakupujete poprvé doporučuji si připravit kopii občanky. Je jedno jestli to nascanujete nebo vyfotíte fotakem (ja fotim :o))

Jinak fungují nonstop. Už jsem kupoval snad ve všech denních i nočních hodinách.

Edited by - Azkaban on 15/03/2010 09:31:20
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/03/2010 :  11:11:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Už jsem tam koupil několik timecard a asi 8 her jak online tak normálních a neměl jsem nikdy problem co by se nedal vyřešit. Když nakupujete poprvé doporučuji si připravit kopii občanky. Je jedno jestli to nascanujete nebo vyfotíte fotakem (ja fotim :o))

Jinak fungují nonstop. Už jsem kupoval snad ve všech denních i nočních hodinách.



to zní jako dobrej nápad, posílat občanku lidem z takový "shady" sajty jako je g2play.net
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 15/03/2010 :  12:49:05  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
tak, tak... ta stranka nie je uplne "košer", je dobre davat im svoje osobne udaje aj s kopiou dokladov. Len sa raz nediv...

Normalne, overene stranky s GTC do akychkolvek hier chcu od teba maximalne telefonne cislo. A ak stoja za to a su seriozne, dostanu ho od PayPalu, ak platic cezen.
Ale aby si niekto odomna pytal kopiu dokladov, kopnem ho do hlavy.
Nejde o to, ze ta fotografia je nekvalitna, ale udaje sedia, staci vyrobit novy s tymi udajmi - a ma ktokolvek "pravy" doklad na tvoje meno.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.

Edited by - Wuuduu on 15/03/2010 12:51:00
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/03/2010 :  13:49:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Za tu cenu a hlavně rychlost dodání bych se upsal i moci pekelné.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/03/2010 :  18:46:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak muzes tam zamazat rodne cislo, jim jde o overeni jmena+prijmeni+adresy.

a proc?

protoze desne moc firem ma s paypalem problemy kvuli fraudum. Dokonce uz i Codemasters zrusilo nektere paypal sluzby.. nad paypalem se kvuli tomu stahuji mracna..

Jde o to, ze na paypalu kdyz neco koupite digitalne, tak vlastne ten prodejce nema dukaz ze vam to fakt poslal = muzete koupit hry treba za 1000$ a pote prohlasit na paypalu ze ste to nekoupili vy, ze nekdo vam ukrad ucet..
a vysledek? paypal (dementi) chargnou ucet toho prodejce -1000$ a vam je vrati. Vubec to proste neresi. (Vim o cem mluvim znamemu se to stalo kdyz neco prodaval virtualne pres paypal). A samozrejme vas pote poslou k soudu kdyz ten dluh na paypal ucte nevyrovnate.

Takze oni se tomu brani tak, ze proste poslou payaplu fotku te obcanky, jako zaruku ze ten obchod ste skutecne delali vy. (samozrejme neni to 100% proof ale lepsi nez nic..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/03/2010 :  22:00:00  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
PayPal to samozřejmě řeší, probíhá tam oboustranné připomínkovací řízení, už jsem si ho taky zažil.

V zásadě mi šlo o to, jestli je dobrej nápad poskytovat jakýkoliv osobní údaje nějakýmu šedýmu prodejci her, co maskuje svoji existenci někde v Malaysii. Ono se taky může stát, že třeba hry od Valve nakoupené zde, vám jednoho krásného dne zmizí ze Steam účtu
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000