Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 League of Legends - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 25/03/2011 :  10:23:26  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Dynty


Pak bych jim vytknul stabilitu,v poslednich dnech lepsi,ale byvalo to dost spatny a kolikrat sme sli spat,protoze to neslo hrat.

Pak maj nedodelanej system s leaverama/afk

Chtel bych trochu (jen trochu) dal kameru,je to moc blizko

nektery hrdinove jsou vylozene spatny,da se s nima zazářit,ale s jinejma se to da lip



Sám sis ty důvody přechodu vypsal :D

Ale ve vší vážnosti. Jako casual hráč vážně asi nemáš důvod přejít. Ale kdyby jsi třeba začal hrát víc a bavilo tě zkoušet pořád nové a nové hrdiny a taktiky, tak v HoNu budeš mít o něco více prostoru.



to jsem rad ze me nekdo na stary kolena nazval casualem :) poslu to manzelce...odehral jsem pres 700 her,ja i vetsina lidi s kterjema hraju maj max level pul roku..championu je tam asi 70,v HONu je nejak zasadne vic? nemyslim si..muzu hrat kazdou hru nekoho jinyho,kdyz na to prijde...kazdy 2tejdny vydavaj novyho..za problemy s konektivitou (ktery se temer vyhradne tykaly chatu a lobby pri zakladani hry,ne hry samotne) se omluvili a pokazdy kdyz byly problemy rozdali zadarmo boosty s itemshopu,ostatni jsou spis moje pripominky,nic zasadniho...tak tvoji rekaci moc nechapu..
nadruhou stranu ja nepisu ze hon je spatnej,protoze nevim...ale podle toho co vim,jsou to 2 skoro stejny hry,neni duvod prechazet z jedny do druhy,navic jen protoze ta jedna stoji prachy,ma horsi komunitu a tvrdsi pravidla..navic to nehraje nikdo koho znam a premlouvat vsechny ktery hrajou zadarmo lolko ,aby si koupili skoro to samy nehodlam

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 25/03/2011 :  10:49:45  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty
odehral jsem pres 700 her



omg ty si to od ranneho mladi carkujes na tacky nebo jak?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/03/2011 :  10:53:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Dynty


Pak bych jim vytknul stabilitu,v poslednich dnech lepsi,ale byvalo to dost spatny a kolikrat sme sli spat,protoze to neslo hrat.

Pak maj nedodelanej system s leaverama/afk

Chtel bych trochu (jen trochu) dal kameru,je to moc blizko

nektery hrdinove jsou vylozene spatny,da se s nima zazářit,ale s jinejma se to da lip



Sám sis ty důvody přechodu vypsal :D

Ale ve vší vážnosti. Jako casual hráč vážně asi nemáš důvod přejít. Ale kdyby jsi třeba začal hrát víc a bavilo tě zkoušet pořád nové a nové hrdiny a taktiky, tak v HoNu budeš mít o něco více prostoru.



...



Pojmem "casual" jsem spíš myslel styl hraní (psal jsi o hraní v opilosti, hraní s manželkami atd). Ne kolik máš nahráno, nebo jestli hraješ dobře nebo špatně. Pokud se tě to dotklo, tak se omlouvám.

Těmi hrdiny jsem myslel, že v HoNu máš všechny za 30 dolarů (tenhle víkend za 10), takže není problém hrát každou hru něco úplně jiného. Opět, pokud máte v LoL odemčené všechny hrdiny, tak tenhle argument taky padá.

Variabilita HoNu oproti LoL by byla na vlastní post a mohla by vyvolat flame.

Jinak nemyslím si, že jsou ty hry stejné. Souhlasím s tím, že jsou obě dobré.

A ohledně komunity. LoL je na tom mnohem hůř s leaverama, afkerama a smurf accountama. HoN je na tom extrémně špatně s přátelskostí.

Ale s tvými závěry souhlasím. LoL tě baví a hrajou to tvoji přátelé, tak proč přecházet.




Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 25/03/2011 :  11:26:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

quote:
Originally posted by Dynty
odehral jsem pres 700 her



omg ty si to od ranneho mladi carkujes na tacky nebo jak?


hehe,neee,myslel sem v tom lolku,jako "700" zapasu :)
ono se to tam pocita,carky jsem si nedelal :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  13:50:57  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
1) K/D statistiky jsem tu zacal uvadet ne proto abych tu nekoho ohromil, ale abych poukazal na to jak je lol oproti HoN mnohem lehci a jak i velice prumernej hrac za coz se povazuju dokaze uhrat slusnejsi score. V lol sem mel bezpochyby nekolikanasobne vyssi K/D nez mam momentalne v HoN (0,97)v Public a 0,64(v normal). Bohuzel jiny meritko v lol neni. Mozna leda ELO, ktery sem driv nehral, protoze dementy najdes jak tam tak v normal hrach... Nicmeneč vcera jsem dal prvni solo ranked hru a mam v umyslu v tom pokracovat abych videl kde se zastavim. V HoN neprejdu pres 1600 ani omylem a to HoN momentalne hraju. LoL budu hrat jen rated hry, zadny treninky atd. tak uvidime.

Navic si uvedomuju ze K/D neni vypovidajici, protoze treba v HoN hraju prevazne support s kterym killy nechavam hard carry. Nicmene tahle statistika v lol urcite vypovidajici je, protoze tam je pure support hrdinu poskrovnu a hry se tam hrajou uplne jinak. Rozhodne tam neni zadnej baby sitting, a pure supporter tak jak ho zname z doty nebo HoN.

2) Dota konkurenci pro lol nebude. Jasnym prikladem jsou hraci jako je dynty, nebo muj kamarad Gorthaur. Tihle lidi by do doty prisli, dostali v prvnich 30ti noobs only hrach neuveritelnej klepec a sli zpet do LoL. Tohle je proste dokazany. Tezko jim neco vycitat, hrajou pro to aby se bavili a to v lol proste muzou. Nechapu, ale jak nekdo muze prezentovat lol jako kvalitnejsi hru, ktera se vic hodi na WCG. To je jako kdyby se hral wimbledon se soft tenisovou raketou a mickem a tohle mi proste nikdo nemuze vymluvit. LoL je jen o zabave, kdezto HoN a dota sou o soupereni, taktice, skillu a az potom o zabave. K tomu je uzpusoben interface a moznosti hry, ktere jsou proste mnohem vic vyhovujici pro turnaje jako je WCG a celkove jsou to hry ktere jsou vhodne na e-sport.

Edit: a po vcerejsi vyhrane hre i pres to ze sem si nemohl zvyknou na to jak je lol oproti HoN strasne pomaly musim uznat ze lol bych dnes hrat opravdu nemohl. I bez ward jsem porad vedel kde celej enemy team je. Mapa je tak mala, veze tak blizko u sebe atd., ze prakticky wardy nejsou potreba a clovek si lehce spocita, kde kdo zrovna je. Prokouknout junglujiciho WW by zvladlo i trilete dite, takze si rozhodne moc nezajunglil. Nejvetsi problem sem mel ale s itemama, ktery sou v lol naprostej joke. Jeden jak druhej, ted po tom co sem prisel z HoN tak vidim, jak jednoduchy ty itemy sou. Nevim jak to popsat, ale prijde mi to strasne jednoznacny co jet. V HoN clovek kupuje kolikrat itemy podle toho koho ma na lajne. Podle toho ma taky skill order, v lol mi prijde ze je to uplne jedno. Max s ashenou misto infinity rushnu marders bloodrazor kdyz budu proti teamu s plno championama s velkym HP poolem, ale tim to konci. V HoN s arachnou - neco podobneho ashe muzu jet sange and jasha, nebo jet ze zacatku na assasin shroud kvuli windwalku, nebo shieldbreaker atd. atd. Proste zalezi proti cemu stojis, koho mas v teamu atd.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 25/03/2011 14:35:28
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  13:59:48  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
muze mi nekdo vysvetlit jak muze byt lehci a tezsi hra kdyz je to pvp? jedna strana prohrav a druha vyhrava proto ze je to lehci snazsi nebo pro nooby a ta druha prohrava proc? protoze jsou to noobove? vzdyt je to snadny pro vsechny stejne .. KD ratio vypovida jen o volbe protivnika .. kdyz hrajes se stejne silnym mas 1:1 .. kdyz si vybiras nebo dostavas spupere slabsi tak mas 10:1 treba .. ale neni to hrou je to tema souperema ..
to ze kdyz si ted zapnu hon a dostanu na prdel neni hrou .. ale mnou ... az se to anucim muzuz davat klepec tem co zrovna prisli a delat machra jaky oni jsou lamy a ja skiller ... i kdyz to nebude pravda
lol je konkrence schopnej protze je zadarmo ... a neni to spatna hra je tam mrak kokotu a noobu proto mate vy skilleri bez problemu KD 5:1 ... ale neni to hernim systemem ten je jaksi pro obe strany stejny ... nemuze to byt pro hrac en ajihu lehky a pro ty na severu tezky :) kdyz je HoN tezsi nez LoL tak zase pro obe strany takze nahrnt do HoN hromadu novacku a udela to z ty hry sracku? nemyslim .. bud takova je nebo neni .. co je tma za hrace s tim nesouvisi

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:23:11  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jde o to Eagle, ze HoN ma na hrace vetsi naroky.

1) V HoN ti nestaci umet las hitovat, ale musis u toho zaroven delat deny.
2) V HoN je vic itemu, ktere maji unikatni effekt, kterej musis aktivovat.
3) V HoN je celkove itemizace mnohem slozitejsi. Je to dano tim, ze HoN je zalozeno na statech, kdezto lol staty nema a itemy maji magic rezist, defence rating bo jak a to sammy mas pak pro utok bud magickej nebo physical. Proto je jednodussi si spocitat, z ktereho itemu budes profitovat v dane chvili vic. Nebo spis je vzdycky jen jedna moznost. V HoN ale diky tomu ze staty ti ovlivnuji jak dmg, rychlost utoku, HP pool, mana pool + kazdej ma jeste specialni effekt a vetsinou ne passivni, ale aktivni, tak mas mnohem vic kombinaci jak svuj item build poskladat.
4) Mapa. V HoN je vetsi mapa. Rozestupy vezi jsou mnohem vetsi. Na bocnich lajnach si mnohem vic zranitelnejsi a map awarnes tudiz wardy a celkove sledovani cele hry a ne jen sve lajny, je mnohem vic dulezite nez v lol.
5) Lane control a junglovani je v HoN mnohem vic komplexni. Prakticky nonstop tu musis kontrolovat creepy. Zacinas blokovanim creepu, pulem neutralu na creepy. Jungle hlidas wardama na spawn a zamezis tak spawnu campu. Neutral campy muzes stackovat na double campy a triple campy a takhle dokonce i dva campy zaroven cimz ziskas velikej EXP and gold boost.
6) Runy. Runy jsou v lol nahrazeny neutral campy s buffy coz tak nejak vyrovnava ty runy z HoN a buffy se musi sledovat. Zde lol bych rek ze nezaostava.
7) Hrdinove. V lol nejsou pure support tak jak je zname z HoN. Hrdinove kteri se pickuji kolikrat jen kvuli jednomu jedinymu spellu. Celou hru se staraji o map awarness, gankovani atd. Dale jsou hrdinove, kteri jsou vylozene baby sitter a v early game maji za ukol umoznit jejich hard carry co nejvic last hitu pokud mozno FB a zajistit to ze neumre. V lol se tolik duraz na support atd neklade. Je to zaroven dany tim, ze za smrt neztracis goldy. Takze vymeny support za carry tu nejsou az tak dulezity, kdezto v HoN maji naprosto fatalni dopad. Proto i focus v HoN a celkove tyhle vymeny jsou neco co se dost resi. V LoL jde spis jen o to nekoho zganknout. Jediny co v lol tohle nahrazuje jsou itemy, ktery pridavaji na sile za assist nebo kill. Takze je nutny nekoho vylozene gankovat aby se nefeednul.
8) V lol se ti inhibitor normalne objevi znova, kdezto v HoN, kdyz ti padnou baraky tak uz bojujes porad s padlejma baraksama a tudiz se ti hur pushuje lajna. V HoN zaroven muzes dat deny jakekoli budovy a jen tahle jedina vec pridava nekolik taktickych prvku. Neveril bys jaka akce se kolikrat odehraje kvuli jedne vezi na high PSR hrach.

+ plno dalsich veci, ktery ja ze svyho noob pohledu ani jeste neznam. Proste HoN je mnohem narocnejsi. LoL jsem uz dva mesice nehral, tak je mozny, ze lidi dotahnuli vic strategii z doty, ale polovicka veci v lol ani neni mozna. LoL proste klade mensi pozadavky na hrace a dava ti min nastroju na kreativitu. LoL je mnohem primocarejsi a dopredu predvidateldnejsi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 25/03/2011 14:31:56
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:38:08  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
@eagle,ono souvisi,pokud jsou pravdila tvrdsi,tak je ta hra tezsi no,ikdyz je to porad PvP.
jako Softball/Baseball treba,oboje je PvP,ale v Baseballu muzou nahazovat vrchem,ak maj rychlejsi nadhoz,palkari se to hur trefuje,maj mensi balonek,tak se to palkari jeste hur trefuje a kdyz to trefi tak to leti 2x tak daleko protoze ten balonek je tvrdej,proto je o polovinu vesti hriste,vsichni chytaci behaj o polovinu vic,musej hazet o polovinu vetsi dalky zpatky na atd,je to tezsi hra pro vsechny zucastneny.

Je to tezsi pro OBA teamy,nicmene prave kvuli pravidlum,jako ztraceny goldy za smrt,deny atd,ten kdo vyhrava dava vetsi a vetsi klepec tomu kdo prohrava,co je efekt snehovy koule,kterej se snazili v LoLku trochu omezit.

Kdyz sme u tech prirovnani z realu,je to jako kdyby v Tenisu pokazdy kdyz hrac prohral balonek,prisel rozhodci a na jeho pulku hriste nalil kybl vody. Prvni je jeste ok,ale prohraje druhej,uz se mu to zacina smekat zanedlouho jeden pali smece z lehce kropene antuky a druhej se placa v blate,nedobehne ani prd a hra je rozhodnuta.

V LoLku bezne vyhravas hry,kdy prohravate 20:50,ale v zaveru se vzchopite,date jim eso nebo dve,pushnete a je to v kapse. To podle Gorfa v HoNu nejde

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:45:14  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ano lol je jedodussi hra ale to nema vliv na KD ratio preci :) je jednodussi pro vsechny stejne :)
nemluvim o tom ze jsou hry stejne nebo ruzne ale o tom ze rikate ze v lol staci umet napriklad lasthittovat a vyhrajete .. nevyhrajete kdyz to umi i souper ... kazda ta hra ma neco .. lol ma byt vic akcni proto je zjednodusena .. ale vetsinou se prvni pulhodinu nic nedeje :) i kdyz v nekterych hrach se hraje od zacatku ale je to o tom kdo to hraje .. zas je to o hracich ne o hre :)
lama/noob bude prohravat skiller vyhravat tak to bude v lol i hon dote ale i v sachach treba :) to ze si to nekdo owni v jedny hre neznamena ze bude i v ty dalsi ..
nemuzete srovnavat co je lepsi hra tim ze porovnate svoje vysledky v nich to proste nejde :) basketball je lepsi nez hokej protoze v nem padaj desitky bodu kdezto v hokeji ne? to je prece nesmysl :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:53:20  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Jde o to Eagle, ze HoN ma na hrace vetsi naroky.

1) ...


no vidíš. A jelikož je to hra a nemám ambice si tím vydělávat, tak si u toho chci odpočinout. Proto také hraju LoL. A i když jsem HoN zkoušel, zůstal jsem u LoL. A přispěje k tomu i fakt, že za celej den pracuji s emocema lidí a nemám náladu v tom pokračovat večer.
Takže pro mě může být vhodný jiný typ her než pro tebe. Nemá smysl říci, která hra je lepší nebo není, jelikož je každá trochu jiná.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:53:40  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
jasne dynty hra je v ramci pravidel pro obe strany stejna .. jena hra je tezsi na zvladnuti druha lehci .. hraci si vyberou co budou hrat .. je nez bych hral tenis po pas v blate tak budu radsi hrat ten suchej :) stejne tak kdyz si mam vybrat mezi hon a lol tak si vyberu lol protoze mi prijde jako kravina zabijet vlatsni jednotky proto aby to nemohl udelat nepritel .. chapu taktickou funkci ale nelibi se mi takot nastavena pravidla tak to nehraju
jestli mi leti v softballu micek dal nebo bliz a jak ho kdo nahazuje je zase dano pravidly hry ale nemuzes rict ktera z nich je lehci protoze v jedny vyhravas a druhou neumis ... jsou to proste jiny hry .. muzes srovnavat ze jedni hraci jsou slaby pomaly a retardovany a druhy maji nadlidskou inteligenci silu a vydrz ale kdyz je postavis spatavne proti sobe tak budou mit vsichni KD 1 ... pokud ne pak je vyber souperu spatny .. ja kdyz pujdu ted na box tak dostanu klepec pokazdy a myslis ze ty druhy co vyhravaj budou rikat ze je lo lehky a proto spatny? meli by rikat to je debil proc sem leze .. ale kdyz jim tam vleze jako souper steje kvalitni boxer tak je uplne jedno jaky jsou pravidla a ta hra bude vyrovnana .. aje jedno jestli maji veze dal nebo bliz a jestli zabijenim spoluhracu vyhrajou ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:57:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
sorry za spam ale nevysel mi dneska obed tak si to musim nekde vybit :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  14:58:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

ano lol je jedodussi hra ale to nema vliv na KD ratio preci :) je jednodussi pro vsechny stejne :)
nemluvim o tom ze jsou hry stejne nebo ruzne ale o tom ze rikate ze v lol staci umet napriklad lasthittovat a vyhrajete .. nevyhrajete kdyz to umi i souper ... kazda ta hra ma neco .. lol ma byt vic akcni proto je zjednodusena .. ale vetsinou se prvni pulhodinu nic nedeje :) i kdyz v nekterych hrach se hraje od zacatku ale je to o tom kdo to hraje .. zas je to o hracich ne o hre :)
lama/noob bude prohravat skiller vyhravat tak to bude v lol i hon dote ale i v sachach treba :) to ze si to nekdo owni v jedny hre neznamena ze bude i v ty dalsi ..
nemuzete srovnavat co je lepsi hra tim ze porovnate svoje vysledky v nich to proste nejde :) basketball je lepsi nez hokej protoze v nem padaj desitky bodu kdezto v hokeji ne? to je prece nesmysl :)


Jo s tim se da souhlasit :D. S tim K/D uz to nebudu vysvetlovat, uvadel sem ho z jinyho duvodu a ja jinak nerikam, ze lol je horsi nez HoN. Lol je lepsi po strance zabavnosti pro hrace, kteri nechcou resit nic moc okolo. HoN je bez toho aby sis o hre cetl tuny ruznejch buildu, navodu a taktik prakticky nehratelny. V lol se zorientujes a jakz takz hrajes prakticky okamzite zatimco v HoN prvnich 50 her jen neuveritelne lamis a feedis, kupujes naprosty nesmysly a skill order jedes uplne blbe. Takze ze zacatku proste jen umiras a umiras a umiras. Lidi na tebe nadavaji, kickujou te ze hry protoze chteji raci hrat 4v5 nez 4v6. Tohle vetsina lidi nehleda a chce se bavit, pro tyhle je tu lol. Ti co tu hru berou vic vazne ti sou v HoN nebo dote jako doma.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 25/03/2011 :  15:08:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
no vidis o lol si taky muzes precist tunu taktik a buildu :) ty treba jses treba vystudovanej a presto prumernej hras honu v lol si nenasel konkurenci presto ze sis o tom neprecet ani carku .. coz je klidne mozny ... ja jsem treba o lol precet skoro vsechno a jsem porad feeder :) takze o tom to taky neni :) nekdo proste zustane lamou a nekdo skillerem at hraje co hraje :) ... v lol ale lam potkam daleko vic protoze hon nehrajou .. takze i ja obcas nekoho sejmu .. a proto je lol lepsi hra :) pro me

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  15:29:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
lol Gorfe, přišel si někde o mozek ? :) ty si snad uplně mimo to co tu furt popisuješ jsou hry noobu ! vždyť ti máš ELO stejný jako člověk co právě dojel level 30 a dal si první ranked hru

jsi na levelu, kde lidi dost často nechápu ani základní principy hry

očekáváš, že na tomto levelu bude někdo hrát full support ? :D to by byl asi blázen ;] (jinak se to samozřejmě hraje, co je podle tebe asi Soraka nebo Janna)

to je jak kdybych si teď nainstaloval HoN a šel si sem stěžovat, co to se mnou hraje za retardy ...

vždyť i můj brácha co chodí do 9. třídy a jeho spolužáci mají elo 1500+
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  15:57:06  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Mandorallen

Jde o to Eagle, ze HoN ma na hrace vetsi naroky.

1) ...


no vidíš. A jelikož je to hra a nemám ambice si tím vydělávat, tak si u toho chci odpočinout. Proto také hraju LoL. A i když jsem HoN zkoušel, zůstal jsem u LoL. A přispěje k tomu i fakt, že za celej den pracuji s emocema lidí a nemám náladu v tom pokračovat večer.
Takže pro mě může být vhodný jiný typ her než pro tebe. Nemá smysl říci, která hra je lepší nebo není, jelikož je každá trochu jiná.



u mě je to spíš podle týhle hlášky


"I didn't know I had an anger management problem until I started playing League of Legends. "


Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/03/2011 :  16:25:47  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Khostri: to už tu bylo řečeno, Kar-Chee to přesně vystihl. Bavíme se tu o WCG měřítku, což mě taky fascinuje že se tam dostala hra jako LoL. Ale nefascinuje. Je to úplně stejný jako s hudbou -> media exposure, marketing, mainstream, fanouškovský/herní základna a tak dále. Tohle mě docela mrzí za S2, jinak je to jedno... kdo z nás je opravdu takovej hráč že by mohl hrát lepší turnaje nebo WCG (?).

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  17:21:10  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

lol Gorfe, přišel si někde o mozek ? :) ty si snad uplně mimo to co tu furt popisuješ jsou hry noobu ! vždyť ti máš ELO stejný jako člověk co právě dojel level 30 a dal si první ranked hru

jsi na levelu, kde lidi dost často nechápu ani základní principy hry

očekáváš, že na tomto levelu bude někdo hrát full support ? :D to by byl asi blázen ;] (jinak se to samozřejmě hraje, co je podle tebe asi Soraka nebo Janna)

to je jak kdybych si teď nainstaloval HoN a šel si sem stěžovat, co to se mnou hraje za retardy ...

vždyť i můj brácha co chodí do 9. třídy a jeho spolužáci mají elo 1500+

Sorry Isacu, ale sracky tu meles ty. Fakt uz nema smysl na tebe reagovat ty si uplne mimo realitu a navic neumis cist, nebo vis kulovy o tom jak vypada HoN. Bud jedno nebo druhy. V obou pripadech komentujes zase neco co sem vubec nerekl. Fakt jak s debilem. Takze si precti ten muj post znovu a mozna pochopis o jakym supportu ja mluvim. Tak jak je zname z HoN. To ze nekdo pickne Jannu a hraje ji tak ja ji hrali ve WCG2010 US final, neznamena ze to je support kterej ja sem myslel. V HoN je totiz support role o necem uplne jinym. Do LoL to mozna nekdy dojde, nebo taky vubec. Ja nevim, mozna by tam tahle role vubec nesednula.

Me je uplne u prdele kolik ma kdo ELO. Ty porad nechapes, ze tahle diskuze neni o me a mem skillu. Do tehle roviny je porad prenasis jen a pouze ty. Ja vim jak vypada high ELO hra v LoL. Ne proto ze bych tak hral, ale sleduju kvanta videi a zaznamu ze vsech tri her. Ty nejspis sledujes jen lol, proto nejspis nechapes vubec o cem tu vlastne mluvim. Uz to s tebou dal nehodlam resit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  17:40:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
lol, ty mi tu přesně napíšeš co dělý support v HoN a že v LoL to není, já ti odpovím, že se to stejně hraje i v LoL a ty mi tu pak vytkneš, že o tom nic nevím :) no nevím, tak buď si to blbě popsal ty nebo mám pravdu

cituju

quote:

Hrdinove. V lol nejsou pure support tak jak je zname z HoN. Hrdinove kteri se pickuji kolikrat jen kvuli jednomu jedinymu spellu. Celou hru se staraji o map awarness, gankovani atd.



Alistar

quote:

Dale jsou hrdinove, kteri jsou vylozene baby sitter a v early game maji za ukol umoznit jejich hard carry co nejvic last hitu pokud mozno FB a zajistit to ze neumre.



Soraka
Taric

quote:

Me je uplne u prdele kolik ma kdo ELO. Ty porad nechapes, ze tahle diskuze neni o me a mem skillu. Do tehle roviny je porad prenasis jen a pouze ty. Ja vim jak vypada high ELO hra v LoL. Ne proto ze bych tak hral, ale sleduju kvanta videi a zaznamu ze vsech tri her. Ty nejspis sledujes jen lol, proto nejspis nechapes vubec o cem tu vlastne mluvim. Uz to s tebou dal nehodlam resit.



ta diskuze je o tvém skillu, když tu popisuješ jakou dementní hru si včera hrál, tak o tom asi chceš mluvit

kdybych si teď nainstaloval HoN a pustil první hru, tak sázím boty, že tam budou lidi hrát stejně dementně jako v tý hře co si měl včera v LoL, takže nechápu proč si to sem vůbec psal, vůbec nic to o hře neříká

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  17:44:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Porad nejak nechapu jakou to ma souvislost s mym postem. Videl si nekdy hru z HoN? Videl si jak se hrala Janna na WCG 2010 US finals? Nebo maj ti typci pro tebe porad moc maly ELO?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  17:53:22  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Porad nejak nechapu jakou to ma souvislost s mym postem. Videl si nekdy hru z HoN? Videl si jak se hrala Janna na WCG 2010 US finals? Nebo maj ti typci pro tebe porad moc maly ELO?



jakou to má souvislost ? vždyť přesně cituju části tvýho postu, který nejsou pravda

takže ještě jednou, pokud si to nepochopil

quote:

Hrdinove. V lol nejsou pure support tak jak je zname z HoN. Hrdinove kteri se pickuji kolikrat jen kvuli jednomu jedinymu spellu. Celou hru se staraji o map awarness, gankovani atd.



není pravda, přesně takto se v LoL hraje Alistar

quote:

Dale jsou hrdinove, kteri jsou vylozene baby sitter a v early game maji za ukol umoznit jejich hard carry co nejvic last hitu pokud mozno FB a zajistit to ze neumre.



není pravda, přesně takto se hraje Soraka a Taric


P.S. jak hrála Janna na WCG 2010 US finals nevím, viděl už jsem těch her tolik, že si těžko vybavím jednu hru a vůbec nechápu proč by ta hra měla bejt důležitá, to co jsem psal platí obecně a hraje se to tak
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  17:59:30  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Omyl Isacu. Ja dokonce vim i presne o ktere hre mluvis v pripade toho alistara. Byl si z ni naprosto unesenej. Ja to dokonce i videl. Problem je ze ty ocividne nevidis rozdil mezi HoN a LoL. Bud ho videt nechces, nebo je to tim, ze sledujes jen LoL. Pak se tu ale nepri s nekym kdo sleduje jak dotu, lol tak i HoN. Ty rozdily tam sou a kdyby si o kazde hre vedel aspon neco tak by si se tu se mnou ted vubec nebavil. Kdyz uz se tu se mnou poustis diskuzi tak by sis vazne mohl pustit par her z doty nebo HoN a zjistit zakladni rozdily. Je fakt trapny srovnavat dve veci a pritom vedet jak to vypada jen v jedne z nich.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 25/03/2011 18:00:52
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  18:09:35  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Omyl Isacu. Ja dokonce vim i presne o ktere hre mluvis v pripade toho alistara. Byl si z ni naprosto unesenej. Ja to dokonce i videl. Problem je ze ty ocividne nevidis rozdil mezi HoN a LoL. Bud ho videt nechces, nebo je to tim, ze sledujes jen LoL. Pak se tu ale nepri s nekym kdo sleduje jak dotu, lol tak i HoN. Ty rozdily tam sou a kdyby si o kazde hre vedel aspon neco tak by si se tu se mnou ted vubec nebavil. Kdyz uz se tu se mnou poustis diskuzi tak by sis vazne mohl pustit par her z doty nebo HoN a zjistit zakladni rozdily. Je fakt trapny srovnavat dve veci a pritom vedet jak to vypada jen v jedne z nich.



já tu ale o HoN nic neřikal, já tu jen vyvracím tvoje lži o League of Legends

píšeš jsem věci co nejsou pravda, případně věci co platí jenom pro nooby a srovnáváš to se standartní hrou v HoN, to mám jako podle tebe mlčet ? a proč bych si pouštěl pár her z Doty taky nechápu, se obávám, že v Dote mám nahráno o dost víc než ty
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/03/2011 :  18:58:44  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

Omyl Isacu. Ja dokonce vim i presne o ktere hre mluvis v pripade toho alistara. Byl si z ni naprosto unesenej. Ja to dokonce i videl. Problem je ze ty ocividne nevidis rozdil mezi HoN a LoL. Bud ho videt nechces, nebo je to tim, ze sledujes jen LoL. Pak se tu ale nepri s nekym kdo sleduje jak dotu, lol tak i HoN. Ty rozdily tam sou a kdyby si o kazde hre vedel aspon neco tak by si se tu se mnou ted vubec nebavil. Kdyz uz se tu se mnou poustis diskuzi tak by sis vazne mohl pustit par her z doty nebo HoN a zjistit zakladni rozdily. Je fakt trapny srovnavat dve veci a pritom vedet jak to vypada jen v jedne z nich.



já tu ale o HoN nic neřikal, já tu jen vyvracím tvoje lži o League of Legends

píšeš jsem věci co nejsou pravda, případně věci co platí jenom pro nooby a srovnáváš to se standartní hrou v HoN, to mám jako podle tebe mlčet ? a proč bych si pouštěl pár her z Doty taky nechápu, se obávám, že v Dote mám nahráno o dost víc než ty

No o tom jestli mas nahrano v dote vic nez ja se bavit nebudu. Vubec nevim kolik mas v dote nahrano. Ja ji hral 4 roky velice aktivne, ale je to klidne mozny.

Jsem rad ze mame teda jasno. Ja mluvim o srovnani hon a lol, zatimco ty mluvis jen o lol. Takze vlastne mluvis o necem jinym nez ja. Ja rikal, ze v LoL neni support tak jak ho zname z HoN, coz ocividne neni. Posledni WCG je myslim dost vysoka uroven LoL na to abych ji mohl brat pro srovnani, nebo tam byli taky jen noobove? Kdyz si ten zapas porovnas se zapasy z HoN tak urcite rozdil v support roli v HoN a LoL uvidis. Takze mozna pak uznas, ze to co sem rekl je pravda. Ja nikde nerekl, ze LoL nema support hrdiny. Jestli si vazne myslis, ze nevim o Sorace, Janne atd. tak me teda podcenujes. Nekolik her sem odehral s kayle jako support a nekolikrat ve hre s tebou.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 26/03/2011 :  15:20:31  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Mandorallen

Jde o to Eagle, ze HoN ma na hrace vetsi naroky.

1) ...


no vidíš. A jelikož je to hra a nemám ambice si tím vydělávat, tak si u toho chci odpočinout...


S tímhle si dovolím nesouhlasit. Každý si odpočine u něčeho jiného. Někdo hraje Farmville a někdo Civilizaci na Deity. Kdo si odpočine víc? Ten kdo hraje civilizaci bude pravděpodobně mnohem víc nadávat. Bude loadovat každých 10 minut atd. Ale když si odsednou, bude v tom nějaký rozdíl? Nebo myslíš, že jsou to masochisti?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 27/03/2011 :  10:42:14  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Ano a proto je nesmyl říkat, že je jedna hra lepší nebo horší, protože každému vyhovuje jiný styl odpočinku.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  11:23:16  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

Ano a proto je nesmyl říkat, že je jedna hra lepší nebo horší, protože každému vyhovuje jiný styl odpočinku.


S tím souhlasím. Každá hra je trochu jiná, obě jsou dobré.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/03/2011 :  13:48:38  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

kertin
Starting Member

32 Posts

Posted - 27/03/2011 :  15:29:26  Show Profile  Send kertin an ICQ Message Send kertin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...



Štve tě to hodně, že je tam LoL a ne HoN?: )Hlavně neříkej, že neštve, něco tě hlodá určitě : ))
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/03/2011 :  15:41:49  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...



Do WCG se hry nominuji na základě hlasování veřejnosti. A je to převážně asijská událost. Proto jsou taky nominovány hry jako Crossfire nebo Special Force, které v evropě skoro nikdo nezná.

EDIT: HoN v Asii až na Japonsko ani nejde legálně sehnat. Funguje tam na nějaké podivné verzi Gareny se souhlasem S2Games.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 27/03/2011 15:45:39
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/03/2011 :  17:35:50  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kertin

quote:
Originally posted by Shatteren

Akorát to nic neřeší, protože tento flame vznikl hlavně kvůli účasti LoL na WCG a jestli i tam si chtěj lidi odpočinout, no tak to mě potěš...



Štve tě to hodně, že je tam LoL a ne HoN?: )Hlavně neříkej, že neštve, něco tě hlodá určitě : ))

Tak mně osobně to nemá proč štvát, protože skillově takové úrovně nedosahuji (a to ani kdybych hrál LoL). Příjde mi to však směšné a jelikož se nacházíme v diskuzním prostoru, tak s tím neváhavě vylezu na povrch a sdělím ostatním co si o tom myslím.
Kar-Chee: o to víc mě zaráží, že vyhrála "fun" hra nad "pg" hrou. Já měl WCG za PG událost.

Takže HoN failuje v global dostupnosti co ? A já si myslel, že je to kvůli F2P.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 27/03/2011 17:42:44
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/03/2011 :  14:49:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tím se to vysvětluje, League of Legends je už defakto Asijská hra

Edited by - Isac on 28/03/2011 15:03:06
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:26:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
lol ma proste vic priznivcu no .. proto to bude na WCG ... vsechny ty hry tam jsou sracky :) jen je hraje hodne lidi

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/03/2011 :  17:10:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak vlastne muzeme byt radi, ze na WCG je nakonec lol misto HoN nebo doty :D. To lol se tam vlastne nakonec hodi nejvic. :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 28/03/2011 17:10:38
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 30/03/2011 :  20:59:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=Ck6uEBge3i4

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 30/03/2011 :  21:23:15  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ten typek ma dar od boha. Takhle dobre trollovat chce fakt dedication nebo talent.

I am the real deal guiz.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 31/03/2011 :  12:26:38  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ja se divim ze athene uz davno neni v televizi,asi proste nechce..kazdopadne videa skouklo 263 milionu lidi,tim by strcil do kapsy leckterou televizni stanici...a toci to sam doma se starou a kamosem :)je to chytrej kluk

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 31/03/2011 :  14:50:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
j, některý ty videa jsou fakt zábavný

i ten jeho web je dobrej
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 11/04/2011 :  19:44:20  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
What do you get when you put Shen and Annie in the same lane?

Shenanniegans.

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/04/2011 :  23:23:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a to je co?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 12/04/2011 :  10:17:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zní to jak fotbalovej team

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  10:42:51  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no snad vám to nebudu překládat / vysvětlovat

asi to není vtip pro vás :]
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 12/04/2011 :  11:55:06  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
no kazdopadne mi to pripomelo ze se mi tam na tu anicku asi pul roku prasi a nehral jsem ji :) a pritom neni az tak spatna,hned si ji zahraju..ted ma vyjit nejakej dalsi firemag
a shen uz neni co bejval,co ponerfovali sunfire cape tak ze se nestackuje,tak uz je dobrej tak akorat na ty stity...muj nejoblibenejsi tank zustava amumu a nejsilnejsi tank je podle me Mundo....MUNDO MUNDO!

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:39:50  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Annie je taková na hraně, má sice dost solidní burst damage a aoe stun, jenže zrovna u AP hrdinů je těžká konkurence, Kassadin, Malzahar, Anivia, Ryze jsou určitě lepší ...

Shen je stále hodně dobrej, určitě teda lepší jak Mundo, ten je spíš takovej off tank a do teamový hry si určitě hodí míň jak Shen
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:45:28  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Annie jsem teď párkrát hrál. Pořád je to fajn, asi 3x na mě vylítl Kennen v kuličce, dostal prásk stun a za 5 sekund byl mrtvý. Každý jeho pokus

Faktem ale je, že z mé strany je největší zabiják Kassadin. Proto se taky často v Ranked banuje.

A teď se často hraje i Leblanc. Jsem se včera nasral a koupil ji. Přijde mi podobná Kassovi, jump, burst damage, jump pryč.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  14:50:44  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
LeBlanc má takový svoje období někde mezi 5-12 levelem, kdy má fakt obrovskej burst damage, ale nepomatuju si, že by v late game dělala nějakej problém, v tom je Kassadin lepší.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 12/04/2011 :  16:13:27  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
Shen je stále hodně dobrej, určitě teda lepší jak Mundo, ten je spíš takovej off tank a do teamový hry si určitě hodí míň jak Shen


ja nechci do tyhle debaty moc zabredavat,protoze by to bylo nekonecny,ale me osobne se zda mundo silnejsi proste:) shenova sila byla v Sunfire capu,ktery si pred nerfem koupil 3 a AOE tauntu (ikdyz s malym range)..mundo zacina bejt po 30ty minute nesmrtelnej,druhej sunfire cape ma zabudovanej v sobe (stejne jako amumu),a nekdy okolo 40ty minuty uz je fakt hroznej,kolikrat bezi nekoho ulovit pres 4 veze az k nexusu a vrati se zpatky,hroznej proste :)
kazdej ma nekoho koho nema rad,ja to spis beru podle toho jak moc mi je spatne kdyz se divam na ten loading screen...jak vidim munda obvykle mi je hodne spatne :) Shen se da..hodne lidi se boji Rámuse,ale ten me nechava chladnym,nevim proc...asi proti nemu hraju dobry hrdiny...

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/04/2011 :  16:27:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
tak rozhodně to záleží na složení teamu, navíc třeba Shena bych v solo queue nehrál, Munda jo

Shen má obrovskou sílu v tý svojí ultimatce, dokáže přečíslit vyrovnanej souboj, a je to snad nejlepší hrdina na split push

v banu na ranked hrách teda končí dost často, asi ne náhodou Mundo se přeci jen dá omezit spoustu věcma, Ignite, Katarina, Fortune atp...
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 12/04/2011 :  18:02:43  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
jaky je vas nazor na Xin Zhaa?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 12/04/2011 :  18:19:02  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

jaky je vas nazor na Xin Zhaa?



Zejtra dostane menší nerf, ale když ho zahraješ dobře, je to slušnej pick. Můžeš s nim junglit nebo jít na duo lajnu, kde na 3. levlu můžeš dát docela lehce first blood. Nebo pokud je na midu Ashe, tak ji tam můžeš rozsekat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000