Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 MOBA Games
 League of Legends
 League of Legends - obecný pokec
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/03/2011 :  12:54:20  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker


Annoncer v HoN je vostry jak britva...



http://www.youtube.com/watch?v=OTgYM4ksRgg


Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 09/03/2011 :  16:54:04  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Mag1cWalker


Annoncer v HoN je vostry jak britva...



http://www.youtube.com/watch?v=OTgYM4ksRgg





Tomuhle spíš břitva něco uřízla.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/03/2011 :  17:19:46  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
jedna hra pro pobavení

http://www.own3d.tv/video/83482/Go4LoLTournament_Team_SoloMid__TSM__vs_Team_Feed_My_Lane__FML_

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/03/2011 :  17:41:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tan ten team solidne failnul :D. Naci noobici nebo co? Treba ten udyr byl naprostej dement teda...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 19/03/2011 :  02:00:09  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=234750

trololol ?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 22/03/2011 :  16:59:28  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by [EG]chu
Yes, im playing league of bads, and its rly stupid

(poker=DotA >>>>>>>>>>>>>>>>> HoN >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> LoL)


DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 22/03/2011 :  19:58:02  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no vidíš, a stejně hraje League of Legends

to by mě zajímalo, čím teď budou zastánci HoN argumentovat, když jejich nejlepší hráč hraje radši League of Legends
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/03/2011 :  00:02:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Třeba už ho nebaví ta shit komunita.. nebo je WCG dobrý lákadlo, u těch korejců člověk nikdy neví.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  08:56:26  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Asi ho bavi ownit lamy. :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/03/2011 :  11:38:21  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nebo má rád anime a LoL mu to třeba trochu připomíná

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  12:56:47  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Nebo lol prave zacal hrat jeho 4letej bracha, tak tam de za nim aby ho tam ostatni decka neownili.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/03/2011 :  14:05:23  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Nebo lol prave zacal hrat jeho 4letej bracha, tak tam de za nim aby ho tam ostatni decka neownili.



to že ownovali tebe ještě neznamená, že by ownovali i jeho 4 letýho bráchu ...

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  14:50:02  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Bullshit.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/03/2011 :  15:38:17  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Bullshit.


Na tvuj tisici post docela slaby hele

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/03/2011 :  16:03:34  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No sem zvedavej na ten tvuj :D.

Edti: na druhou stranu sem ho aspon venoval Isacovi, ten si ho zaslouzi :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 23/03/2011 16:06:22
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 23/03/2011 :  17:48:00  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Prej to udelal kvuli lepsim prachum na turnajich kde se hraje LoL, protoze HoN ma jako beckova hra beckovy turnaje a tim padem i beckovy vyhry.

EvE
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/03/2011 :  20:15:37  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
HoN fail marketing

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 23/03/2011 :  20:59:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Me tyhle hry vubec neberou, ale jen tak z hecu jsem to zkusil a ta prezentace u HoN je fakt miles ahead pred LoL. Hlavne narazim na interface a podobny kraviny, gameplay jako totalni noob nemam moznost porovnat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/03/2011 :  21:24:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mně příjde že HoN má i lepší engine.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 23/03/2011 :  21:50:48  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Me tyhle hry vubec neberou, ale jen tak z hecu jsem to zkusil a ta prezentace u HoN je fakt miles ahead pred LoL. Hlavne narazim na interface a podobny kraviny, gameplay jako totalni noob nemam moznost porovnat.



Tak zrovna interface mi přijde lepší u LoL. Možná jde o zaujatost, ale prostě si nevybavuju, že bych měl v LoL někdy problém se v čemkoliv zorientovat. Tim myslim i item shop. Zatimco v HoN sem první hru absolutně nevěděl co kde koupit, ani ve druhý hře jsem neměl nejmenší tušení. V HoN jsem občas dal nějakej kill, aniž bych věděl proč, pak jsem umřel, taky jsem moc nevěděl proč, prostě takovej maglajz. Samozřejmě jde o zvyk, ale když mám tenhle typ her jen jako doplněk k MMO, tak si vyberu logicky tu, který je zdarma a od začátku mi přijde přívější a přehlednější.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 23/03/2011 :  22:57:35  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
U HoN mi přišlo na začátku nějak těžší rozeznat kdo je se mnou v teamu a kdo proti a ani nevím čím to bylo, ale teď bez problému

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/03/2011 :  08:12:30  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
A kdy už ta hra vyjde? A docela se těším i na Fallen Earth, zatím o tom kluci dobře mluví. Ale pořád nevím, kdy vyjde, když je to pořád v Připravovaných hrách. Nevíte?

(Nechcete tohle subforum sakra přejmenovat?)

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  11:59:47  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by Jace

Me tyhle hry vubec neberou, ale jen tak z hecu jsem to zkusil a ta prezentace u HoN je fakt miles ahead pred LoL. Hlavne narazim na interface a podobny kraviny, gameplay jako totalni noob nemam moznost porovnat.



Tak zrovna interface mi přijde lepší u LoL. Možná jde o zaujatost, ale prostě si nevybavuju, že bych měl v LoL někdy problém se v čemkoliv zorientovat. Tim myslim i item shop. Zatimco v HoN sem první hru absolutně nevěděl co kde koupit, ani ve druhý hře jsem neměl nejmenší tušení. V HoN jsem občas dal nějakej kill, aniž bych věděl proč, pak jsem umřel, taky jsem moc nevěděl proč, prostě takovej maglajz. Samozřejmě jde o zvyk, ale když mám tenhle typ her jen jako doplněk k MMO, tak si vyberu logicky tu, který je zdarma a od začátku mi přijde přívější a přehlednější.

No tak HoN je sice min newbie friendly a ze zacatku trva zjistit co a jak kupovat, nicmene to je dany tim, ze vychzi z doty. Lol ma koncept trosku jinej a vse je tam jak pro dementy, lehky a srozumitelny a to od interface az po slozitost hry samotne. Proto, ale lol taky vubec nevede statistiky, ktery uz lepsi hraci sledujou. V HoN kdyz se podivam na tve statistiky tak hned vim, jesli si noob, feeder, jestli umis farmit a lasthitovat, jestli umis deny, jestli hrajes spis carry a jak, nebo hrajes support a vidim, ze nekupujes wardy atd. atd. atd. Proste v HoN mas plno statistik a moznost replay, ktery se pro hrani na vyssi urovni uz dost hodi.

Pro me osobne absolutni sok, ze hra jako lol bude na WCG, kdyz nema ani zakladni spectator mody atd. Ostatne proto byly taky videa z posledniho turnaje takovej fail. Navic komentator u hry lol nema poradne ani o cem mluvit a hodnotit prubeh hry, protoze vi kulovy kdo jak farmi kolik ma EPM nebo GPM a bylo to ostatne i videt pri tech poslednich videich. Komentar se omezil pouze na omg, omg nice fight, great kill, nice escape atd. Sem tam zahlasil jak je dulezity ziskat modrej buff + par nakejch obecnejch kecu, ktery zna i dement s 500 ELO. V dote a HoN schopnej komentator dokaze predpovedet prubeh hry ze statistik, ktery si jednoduse pri hre prohlizi. Sleduje GPM hard carry a podle toho si spocita v kolikate minute je schopnej nafarmit core item build, kterym pak rozhodne hru. Pripadne ti dopredu rekne, ze brzo bude gank na horni lajne a pokud ne tak bude danej team v uplne prdeli. Tohle komentator v LoL jen tezko vysleduje. Navic v lol o to ani tak moc nejde. HoN a dota je zalozena prevazne na goldech. Vse se toci kolem GPM. Pri smrti ztracis goldy coz v lol neni a proto je tam ta hra i min akcni a vetsina fightu se odehrava 5v5 kdy jeden team ceka nekde v krovicku a druhej team stoji v druhym a nekolik minut jen prebihaji a nevi kdo kdy zautocit. Takze cumis nekolik minut a nic se nedeje. V HoN je to proste diky tomu, ze stracis goldy za smrt mnohem akcnejsi protoze nejen ze tvuj enemy goldy ziska, ale zaroven ty o ty samy love prijdes. Proto se kazda smrt pocita a kdyz si nechas parkrat ganknout carry tak si proste v riti. Proto celej team hraje na svy hard carry na lajne si ho hlidaji a delaji vse pro to aby se nafarmil, neumiral a dostaval last hity. V LoL se tohle tak moc neprojevi, protoze te smrt nic nestoji. Takze je uplne jedno jestli ti zabijou carry, nebo support, nebo to aspon neboli tak jako v HoN. Tyhle drobnosti proste z lol delaji dotu pro deti. Je to plno ruznejch malickosti o ktery je lol ochuzeny, ty ale dohromady daji hru pro dementy.

Lol je nejvetsi joke WCG a osobne se na ty videa moc tesim protoze to bude neuveritelnej fail. Stacilo mi v dobe kdy sem hral sledovat zaznamy zapasu z lol. To se vedle zaznamu her z doty nebo HoN neda ani polozit. U lol umirate polovicku hry nudou, kdezto v dote nebo HoN by ste kolikrat potrebovali zaznam sledovat na 4 monitorech aby Vam neco neuniklo.

A pro isaca. Netvrdim, ze sem profik v dote a ani mozna v lol. Jde ale o to, ze zatimco v lol sem mel svoje K/D v 90ti procent zapasu nekde kolem 5-6 v HoN sem rad za 0,97K/D. Bohuzel tahle statistika neni nikde v lol sledovana, ale sam moc dobre vim jak sem hraval a v lol nebejval zadnej problem nahrat ve hre 24:3 apod. zatimco v hon mam takove skore maximalne kdyz si dam nejakou nostats noob game.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 24/03/2011 12:06:37
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  12:20:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GORTHAUR

Prej to udelal kvuli lepsim prachum na turnajich kde se hraje LoL, protoze HoN ma jako beckova hra beckovy turnaje a tim padem i beckovy vyhry.

No ze to pises zrovna ty :D. Ty kterej si koupil HoN a psal mi jak je to fakt mnohem lepsi a slozitejsi, ne jak to lol pro nooby. Pak po par hrach kde te vzdycky nekdo tezce poownil a ty si pomalu ragequitnul si se zase vratil s brekem do lol a na icq me otravoval s tim jak si ownil s karthusem.

Ty si dukazem toho, ze v lol je to z 80ti procent plny noobu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 24/03/2011 :  13:08:28  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Ne, me se nechce ucit tuna novejch hrdinu a jejich schopnosti, tak si radsi obcas zahraju neco kde ty hrdiny uz znam. LoL mi dava vic zabavy za min usili, tak nemam duvod travit svuj volnej cas u HoN pro namachrovany blbecky.

EvE
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  13:39:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
ty Gorfe zapomínáš na to, že si LoL hrál na nulový úrovní, s noobama v normal games, navíc jen s pár hrdinama

v ranked máš nahráno 17 her, WOW ! ani si se nedostal přes základní rating gratulace

to tvoje K/D 5-6 bych chtěl vidět, to je vtip roku

prostě noob tu brečí, že je ta hra plná noobu

a to že jsou záznamy z LoL her nudný je taky pěkná blbost, už podle toho kolik lidí se dívá na streamy každej den, speciální u lidí s velkým ratingem je fakt radost to sledovat a člověk se z toho i dost naučí

Edited by - Isac on 24/03/2011 13:40:32
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  14:26:49  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Lzes.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 24/03/2011 :  14:41:58  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
bitka

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  14:54:55  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no já nevim, každej se může na tvůj účet podívát z 27 zápasu co máš na lolbase máš K/D ratio 1.153

EPIC OWNAGE !
Go to Top of Page

GORTHAUR
New Member

drunk

168 Posts

Posted - 24/03/2011 :  15:13:27  Show Profile  Send GORTHAUR an ICQ Message Send GORTHAUR a Private Message  Reply with Quote
Lolbase ukazuje blby cisla, ale v tomhle pripade bych tomu i veril.

EvE
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 24/03/2011 :  15:17:41  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Lolbase je tak 4-5 měsíců za opicema.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  15:26:08  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Lolbase je tak 4-5 měsíců za opicema.



no nejsou tam sice nový předměty a hrdinové, ale jinak co tam nahraješ, to tam je, já tam mám v březnu cca 50 her

na to abych zjistil jestli má Gorf K/D 5 v 90% her mi to bohatě stačí
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 24/03/2011 :  16:19:42  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
klasicka diskuze z podobnych her,kdo je vetsi lama,kdo ma vetsi skore,atd :)
ja to hraju prakticky jedine v premadech 4-5vs5
Mam par kamosu z realu ktery hrali od failu Warhammeru jenomDoTU,par jich zustalo v DoTE,zbytek hraje LOL...neznam nikoho kdo by hral HON (kdyz nebudu pocitat Guuka od nas z fora co hraje oboje)
Mam asi 350 vyher a asi o 30 vic proher nez vyher,takze jsem lama,muzete se mi vysmat...
Nicmene WCG neplanuju a tak mi je to jedno. Kolkrat hrajeme s neci manzelkou,nebo kamosem kterej prisel na navstevu a hral to 4x v zivote prave na ty navsteve,kolikrat je nekdo privozralej a dava to krasnych 0/7/2 a nadava vsem ze mu nepomahaj,popripade zhulenej s 0/0/0 v 24minute brani Top vezku...a je mi to jedno,po nikom nepozaduju vysvetleni PROC VLEZ DO TOHO KERE?????
Nejvic proher clovek naseka,ikdyz to umi,kdyz prijde cerstve na lvl 30 a zacne mu to hledat jiny lvl 30teamy (solo nevim,to nehraju)
Tam by imho meli trochu poladit ten matchmaking,protoze to je na nektery lidi fakt dost na nervy :)
To samy bylo ve wowku,nez zmenili rating system a cerstve dingnuty 70tky (tenkrat) zacinali na slusnych 1500 a prohravali jednu za druhou,nez se dostali na rating na kterej patrili (1400)..spouta lidi to nedala

Pak bych jim vytknul stabilitu,v poslednich dnech lepsi,ale byvalo to dost spatny a kolikrat sme sli spat,protoze to neslo hrat.

Pak maj nedodelanej system s leaverama/afk..Boty maj,udajne slusny,ja bych byl rad aby dali moznost vote jako u surenderu,a kdyz nekdo stoji 2minuty v zakladne (aby se lidi nekopali jen proto ze jim to nejde),dal by se 4hlasama odhlasovat pryc a dohral by to za nej BOT.
3 z peti her ktery hrajem jen ve 4ech a nechame si dolosovat jednoho "randoma",bud leavne,nebo je afk

chybi jim achievmenty na novy ikonky a tak podobne,coz imho neni velka prace,maj tam i neaktivni ikonku na to a achivy jako treba "zabijte barona do lvl 12" atd by tu hru pekelne ozivilo.

Chtel bych trochu (jen trochu) dal kameru,je to moc blizko

nektery hrdinove jsou vylozene spatny,da se s nima zazářit,ale s jinejma se to da lip (treba Tristana je horsi nez Teemo nebo Ashe,ikdyz maj podobnou roli)

Jinak je to super hra na dlouhou dobu a nejak nemam vubec na HON/DOTU/DOTU2 duvod prechazet

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  16:44:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hm tak sem se na tu tvou faildatabazi podival a musim uznat, ze hodnotit cokoli podle tehle databaze bych si fakt netroufnul :D. Zaznam 30ti zapasu s nejakym neurcitym poradim opravdu hodne vypovida :D.

Ok, takze databaze 30ti zapasu ze skutencne odehranych asi 350 bude opravdu smerodatna :D. Navic nechapu ten klic, kterym to ty zapasy vybira :D. Kde sou treba zaznamenany ty zapasy s shenem a 5ti sunfire cape, kdy sme si soloval celej enemy team a nadavali ste mi ze vam stealuju killy + plno dalsich?

Sleduju, ze ne jen ta hra, ale i tahle databaze a vse spojeny s lol je opravdu amatersky :D. Dik, ze si na tu databazi poukazal, ta je opravdu unikat.

Edit: Navic to ELO :D, to je taky fail... Z ceho to jako pocita? Ja mel vzdycky minimalne o 50 vyher vic nez proher... Fail, proste fail :D

Snad ji ale jednou doupdatujou a bude tam zaznam ze vsech 350 nebo kolik to bylo her a pak se konecne podivame, jak to skutecne bylo. Do te doby rikam 5-6 K/D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 24/03/2011 16:49:16
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  16:52:06  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
ty si se Dynty potřeboval vypovídat, co ? :)

nebudu reagovat na všechno, ale nesouhlasím s tím, že jsou některý hrdinové vyloženě špatný, to není pravda, každej hrdina má ve hře místo (snad kromě Karmy )

dojem, že některý hrdinové jsou špatný vytváří blind pick u normal games, tam nevíš proti komu jdeš a tak musíš brát hrdinu, kterej nejlíp obstojí proti komukoliv a neuplatní se tam "specializace" jako u draft modu

další věc je to, že některý hrdinové jsou mnohem obtížnější, případně hratelný pouze při dobrý teamový hře
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  17:06:11  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Mandorallen: ty zápasy tam jsou jenom v případě, že je tam někdo nahraje

u normal games už je elo záměrně skrytý, takže to co tam máš je hodnota ze Srpna minulýho roku

ale tak ono se stačí podívat na tvůj profil ve hře

2/6
8/6
1/7
0/3
6/1
3/6
9/1
2/0
6/8
7/11

K/D ratio 0.9, takže to vypadá, že si se v průběhu času ještě zhoršoval

to že jsme ti nadávali, že stealuješ killy s tankem, je myslím celkem oprávněný, pokud je to v HoN normální, tak v Dote ani v LoL ne a většinou to dělaj noobove

Edited by - Isac on 24/03/2011 17:06:47
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  17:08:18  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
No ono de taky hlavne o to, ze nekteri hrdinove sou support a jako takovy je musis brat. Support proste bude vzdycky looser s otresnejma statistikama, ale pokud ho zahrajes dobre, tak je kolikrat dulezitejsi nez hard carry. Tristana je jinak naprosto vybornej char., jen je mnohem tezsi nez treba Ashe a tristanu umi dobre zahrat mnohem min lidi, kdezto dobre zahrat ashe uz neni zas takovej problem.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/03/2011 :  17:13:31  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Mandorallen: ty zápasy tam jsou jenom v případě, že je tam někdo nahraje

u normal games už je elo záměrně skrytý, takže to co tam máš je hodnota ze Srpna minulýho roku

ale tak ono se stačí podívat na tvůj profil ve hře

2/6
8/6
1/7
0/3
6/1
3/6
9/1
2/0
6/8
7/11

K/D ratio 0.9, takže to vypadá, že si se v průběhu času ještě zhoršoval

to že jsme ti nadávali, že stealuješ killy s tankem, je myslím celkem oprávněný, pokud je to v HoN normální, tak v Dote ani v LoL ne a většinou to dělaj noobove

Ok, ted vytahnu statistiku poslednich 10ti zapasu, cim dal lepsi. Fakt nechapu jak necim takovymhle muzes vubec agrumentovat kdyz sam navic vis, ze minimalne 100 her co si se mnou hral sme vyhravali s naprostym prehledem a minimalnim poctem smrti.

Jinak stealovat killy s tankem samozrejme neni nejlepsi, nicmene v tech hrach vis jak to vypadalo a kdyz si s tankem sundas celej enemy team skoro sam, tak uz je myslim uplne jedno kdo ty killy bere, protoze ta hra byla GG uz v dobe kdy sem mel ty suncape 2...

Navic suncape dela aoe dmg, vcelku malou. Pokud carry nebylo schopny dat vetsi dmg nez 5x suncape tak byla chyba asi jinde a bylo dost smutny ze musel delat carry tank nemyslis? :D

A to jestli se za shena suncape jet maji nebo ne je vec druha. Uznavam ze to mozna neni nejlepsi build tanka na support teamu, ale proti teamu physical dmg je to rozhodne nejlepsi moznej build.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 24/03/2011 17:16:49
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  17:24:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
já nejsem ten, co tu o sobě tvrdí, že má K/D 5-6 a prezentuje to jako důkaz svých kvalit, je to absolutní nesmysl a takový statistiky nemají ani ti nejlepší hráči

ano, možná si občas poownil pár nooobu, ale to je asi tak všechno

ve hrách podobnýho typu jde především o to, jak člověk hraje týmově a vytahovat tu pár nějakejch izolovanejch statistik je uplně irelevantní, protože ty dobrýho hráče nedělaj ...
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 24/03/2011 :  21:28:32  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

já nejsem ten, co tu o sobě tvrdí, že má K/D 5-6 a prezentuje to jako důkaz svých kvalit, je to absolutní nesmysl a takový statistiky nemají ani ti nejlepší hráči

ano, možná si občas poownil pár nooobu, ale to je asi tak všechno

ve hrách podobnýho typu jde především o to, jak člověk hraje týmově a vytahovat tu pár nějakejch izolovanejch statistik je uplně irelevantní, protože ty dobrýho hráče nedělaj ...



Proč by to neměli mít ani nejlepší hráči? Třeba v ranked statech to počítá za kill i assist. Počítat čistě jen killy je nesmysl.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/03/2011 :  22:10:39  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
sry ale K/D ratiem se chlubi maximalne tak uhrovity pubosi. Jeste jsem nenasel jedinou teamovou hru (snad krome paintballu a rugby), kde by tahle statistika urcovala kvalitu hrace.
Hraju ted treba mod operations v Killzone 3, kde se pokladaj bomby, chranej cile pred zlikvidovanim a podobny kraviny a casto koncim s K/D <<<< 1, ale porad top v tabulce, protoze nejsem ten retard kempujici v rohu se sniperkou. Na forech je to ale uplnej opak, K/D se porad probira, jak je to hrozne dulezity a podobny bullshity, ale kazdej, kdo jen trochu hraje pro team, vi, ze je to naprosto nepodstatny udaj vhodny jen pro ego boosting.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 24/03/2011 22:18:15
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/03/2011 :  22:31:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL



Proč by to neměli mít ani nejlepší hráči?



a na to se jako vážně ptáš ? to jaksi logicky plyne z Elo systému, kde hraješ proti lidem s podobnejma schopnostma, fotbalový kluby v Lize mistrů taky nedávají 20 branek za zápas, přestože jsou to ty nejlepší kluby ve hře

quote:
Originally posted by Filda LNL


Třeba v ranked statech to počítá za kill i assist. Počítat čistě jen killy je nesmysl.



jinak k/d ratio je kill death ratio, nepatří do toho asistence, nepatří do toho počet zabitejch creepu a nepatří do toho ani tvoje velikost ponožek ...

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/03/2011 :  23:30:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Docela se těším na DoTu 2, ukončí to tyhle nekončící debaty, LoL opravdu bude jen fun hra a na WCG se prohoděj. HoN asi umře... ale škoda, fandil jsem S2, mám rád jejich přístup ke hrám a jejich práci považuji za zdařilou

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 24/03/2011 :  23:47:23  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Docela se těším na DoTu 2, ukončí to tyhle nekončící debaty, LoL opravdu bude jen fun hra a na WCG se prohoděj. HoN asi umře... ale škoda, fandil jsem S2, mám rád jejich přístup ke hrám a jejich práci považuji za zdařilou



LoL je jeden z hlavních sponzorů WCG. S tím Dota 2 nic neudělá.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/03/2011 :  00:02:14  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty


Pak bych jim vytknul stabilitu,v poslednich dnech lepsi,ale byvalo to dost spatny a kolikrat sme sli spat,protoze to neslo hrat.

Pak maj nedodelanej system s leaverama/afk

Chtel bych trochu (jen trochu) dal kameru,je to moc blizko

nektery hrdinove jsou vylozene spatny,da se s nima zazářit,ale s jinejma se to da lip



Sám sis ty důvody přechodu vypsal :D

Ale ve vší vážnosti. Jako casual hráč vážně asi nemáš důvod přejít. Ale kdyby jsi třeba začal hrát víc a bavilo tě zkoušet pořád nové a nové hrdiny a taktiky, tak v HoNu budeš mít o něco více prostoru.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/03/2011 :  01:34:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To sice ano, ale myslíš, že Valve to nechá pak jentak být ? Nemyslím si, že by potom nechali tyto 2 RTS hry vedle sebe. Věřím že to tam procpou, hlavně potom co LoL (myslím si to samé co Mandorallen) failne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/03/2011 :  01:54:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no uvidíme, HoN je podle mě aktuálně v roli outsidera

Valve bude mít ověřenou značku a miliony lidí na Steamu, League of Legends defakto novou hru a S2 zbyde jen pouhá neautorizovaná kopie Doty

uvidíme až bude HoN zadarmo, třeba to nějak zamíchá kartama ... ;]
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/03/2011 :  07:35:22  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

To sice ano, ale myslíš, že Valve to nechá pak jentak být ? Nemyslím si, že by potom nechali tyto 2 RTS hry vedle sebe. Věřím že to tam procpou, hlavně potom co LoL (myslím si to samé co Mandorallen) failne.



Hele z dostupných informací (Dota 2 je kopie Doty) si myslím, že LoL nebude vydáním ovlivněno vůbec.
HoN možná skončí, uvidíme. Záleží jak nastaví matchmaking, staty a anti-leaver v dotě. A jaká bude ochrana proti maphacku (kvůli tomuhle jsem šel z doty na HoN)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 25/03/2011 :  07:39:13  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://eu.leagueoflegends.com/board/attachment.php?attachmentid=22001&d=1301012559

WTF?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 25/03/2011 :  09:23:00  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Otázkou je, kdy to dají zadarmo. V našem prime-time bývá online tak 40tis. hráčů, jednu dobu to byla tak 29 - 31tis. a nevím jestli to otočilo item shopem nebo matchmakingem ale docela to vytáhli. Vývoj by už mohl být zaplacen si myslím, tak dát hru zadarmo není špatný nápad ale jestli vědí že jim teče do bot (jako že asi jo), tak to daj zadarmo asi až vyjde DoTa 2.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000