Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall R.I.P. . . ?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Glutaman
Starting Member

6 Posts

Posted - 10/10/2009 :  10:11:20  Show Profile Send Glutaman a Private Message  Reply with Quote
Rád bych se optal místních veteránu je-li tomu tak a DF je mrtev ?
Nikde nevidím počty připojených hráčů ( řekové asi záměrně mlží).
Max. počet lidí co jsem zatím viděl kolem sebe je tři a krom toho,
že mě v newbie městech věčně někdo gankuje ,
mám z té prázdnoty pocit, že je to záležitost poněkud zmírajíci.
Jediná CZ komunita , kterou tam znám Boiians - se rozpadla nebo se právě rozpadá a to má odkaz přímo u provozovatele DF

Tak nevím jestli to raději hned nesmazat ?
Jinak DF se mi osobně líbí a byl to můj favorit PVP MMO
Pokud nějaká CZ komunita existuje a má zájem o člena, rád se přidám.

** UO, DAOC, Horizons, SOR,EQ, VG, L2, LOTRO, WAR, EVE, DF **

UO & EVE - The Best ...


Glutaman
Starting Member

6 Posts

Posted - 10/10/2009 :  12:38:51  Show Profile Send Glutaman a Private Message  Reply with Quote
......... běhám po human starting zóně,
kdyby někdo nááááhodou chtěl groupit nebo mě ganknout

Nick - Gluta Man.

** UO, DAOC, Horizons, SOR,EQ, VG, L2, LOTRO, WAR, EVE, DF **

UO & EVE - The Best ...


Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 10/10/2009 :  12:43:21  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Glutaman

Rád bych se optal místních veteránu je-li tomu tak a DF je mrtev ?
Nikde nevidím počty připojených hráčů ( řekové asi záměrně mlží).
Max. počet lidí co jsem zatím viděl kolem sebe je tři a krom toho,
že mě v newbie městech věčně někdo gankuje ,
mám z té prázdnoty pocit, že je to záležitost poněkud zmírajíci.
Jediná CZ komunita , kterou tam znám Boiians - se rozpadla nebo se právě rozpadá a to má odkaz přímo u provozovatele DF

Tak nevím jestli to raději hned nesmazat ?
Jinak DF se mi osobně líbí a byl to můj favorit PVP MMO
Pokud nějaká CZ komunita existuje a má zájem o člena, rád se přidám.


Ano i ne.

1) Newbie mesta, vseobecne, jsou prazdne proto, protoze lidi si hru osahali, zjistili co a jak... ktery guildy jsou fajn... a odesli do hracskych mest.

2) Je pred dlouho ocekavanym patchem a transferama na US server, takze lidi cekaji co bude... dotrenovavani skilly a podobne... takze se muze zdat, ze je hra skutecne prazdna.

3) Vysel Aion, takze se cast herni populace VSECH mmorpg vydala ho zkusit. Cast z nich se vrati, cast zustane.

Pokud te DF bavi a umis anglicky, zkus se pridat do nejaky guildy... napriklad tam, kam sli Boiians (popr. napis na Boiiansky forum, oni to tady moc nectou).

Dalsi moznost je Reservoir Dogs, ceska guilda, kde jeste stale par lidi hraje (cca 5). Ve hre Mr Orange, Mrr Gentian.


Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 12/10/2009 :  01:04:18  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Je to jak říká Deim, většina lidí je v hráčských městěch. Neříkám, že jich je nějak extra moc, ale na nějaký ty bitvy o 30 lidech jsem o víkendu narazil, takže až tak hrozný to nebude :)

Uvidíme co se stane s Darkfallem po transferech na US server a jak mu pomůže ten říjnovej patch.
Go to Top of Page

Palias
Starting Member

15 Posts

Posted - 18/12/2009 :  08:58:50  Show Profile Send Palias a Private Message  Reply with Quote
Bejvalo to lepsi jen co je pravda... kde jsou ty casy opravdu obrovskejch raidu...

Svuj vliv na to melo taky rozdeleni na EU a NA servery... Dost to zamávalo s populací. Novácci to taky mají o dost tezsi nez driv, vylevelit char je ted zas o neco málo nárocnejsi a veterani jsou proste v nekolikamesicni vyhode - havne co se statu HP tyce...
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/12/2009 :  09:36:01  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Prosimte proc vytahujes nekolik mesicu starej topic? :) A jeste kd tomu takovy QQ posty ^^. Radsi logni do hry a proddej mi naky battle horny. Potrebuju farmit a vcera me zabili posledniho BF a sebrali cca 10k loot se kterym sem se vracel banknout /cry

DF je vpohode akce je vic nez kdy predtim, jen je to pvp trosku vic HC, protoze uz se odfiltroval odpad a zustali vetsinou lidi co to aspon trosku umi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/12/2009 :  16:38:55  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Vyskillovani characteru je o dost rychlejsi. To, co mi normalne trvalo od zalozeni charu 14 dni 4h/day, jsem ted s cerstvym udelal za 3 dny 5h/day.

Souhlasim, ze s populaci to na prvni pohled vypada blede, ale ta skutecnost je v tom, ze jsou vsichni zalezly ve hracskych mestech. Nejdriv jsem tomu neveril, pak jsem se ale presdvedcil.

Jo uz to nejsou ty zacatky kde to byla sama crazy gank grupa, lidi zacli hrat trochu jinak. Solo gankeri tu stale jsou, ale uz ne tak casto (mluvim za Ork lands, situace jinde muze byt uplne jina)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000