Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Dungeons & Dragons Online – Stormreach
 Dungeons & Dragons Online – General
 DDO - nábor
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 28/07/2009 :  10:11:42  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Hledá se 500 čechů, kteří by založili českou komunitu v DDO. Požadavky žádné, protože budete všichni NOOOOOOOOOOBOVÉ.

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 28/07/2009 :  13:54:50  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Už jen 499.
Go to Top of Page

Arafel
Starting Member

26 Posts

Posted - 28/07/2009 :  20:12:08  Show Profile Send Arafel a Private Message  Reply with Quote
Hned jak bude "free" na US serverech tak do toho taky jdu :)
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 28/07/2009 :  21:15:07  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Stahuju 10 denni trial. Jsem celkem zvedav, jak to bude vypadat. Hry dle pravidel D&D mam celkem rad. Az udelam nejakej char, tak pak napisu nick.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 01/08/2009 :  07:03:00  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
Ten F2P mód je velice dobře vymyšlený, ale spíš jen jako nový druh Trialu. Kdo bude chtít hrát úplně zdarma, nedostane se do nejčastěji hraných dobrodružství, (nejčastěji delší řetězové questy) která jsou placená. Codemasters pro Evropu F2P model zatím odmítli a podle mě dělají dobře. Oni Turbine v US z lidí ty prachy stejně vytáhnou. Jak píšu, je to spíš vychytaný Trial, než opravdové F2P. Tolik k nadějím na zdarma hraní.
Go to Top of Page

Arafel
Starting Member

26 Posts

Posted - 01/08/2009 :  11:15:03  Show Profile Send Arafel a Private Message  Reply with Quote
Já bych ani neměl problém s tím si to platit, ale nepodařilo se mi nalákat lidi, kteří by se mnou hráli, na sólo je to nuda.
Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 01/08/2009 :  11:47:50  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
JJ chce to aspoň 4, 5 lidí, nejlíp celou partu. Solovat se dá taky a joinovat cizí grupy, nebo zakládat vlastní, ale je to obtížnější. Třeba lidi naláká Mod 9, který má vyjít, ale byl zas odložen na neurčito, odhad v řádu týdnů. Zatím jsou noví češi vesměs na lvl 6-11.
Go to Top of Page

toguin
Starting Member

EQ2 purple

9 Posts

Posted - 06/08/2009 :  15:00:17  Show Profile  Send toguin an ICQ Message Send toguin a Private Message  Reply with Quote
lvl 2 cleric:)

zatím mě to baví lidí plno,partu není problém sehnat

jen mě zajimá jak je to s placením? kolik mě to bude stát abych si mohl plnohodnotně zahrát? zatím sem si všiml jen omezení okolo characterů,počtu postav... kdyby tady hodil někdo nějaké rozsáhlé info určitě by to bylo k prospěchu:)

Go to Top of Page

akkamov
New Member

124 Posts

Posted - 06/08/2009 :  20:58:04  Show Profile Send akkamov a Private Message  Reply with Quote
stojí to 15USD měsíčně, postav je na account asi 10 nevím přesně, neměl jsem jich nikdy víc než 8

něco se taky můžeš dozvědět v recenzi na www.mmogames.cz
Go to Top of Page

1742
Starting Member

19 Posts

Posted - 10/08/2009 :  10:26:12  Show Profile Send 1742 a Private Message  Reply with Quote
Já jsem taky začal hrát DDO, resp. to zkouším, ale nemám nikoho, kdo by hrál se mnou a solovat jdou prý jen ty první questy, takže od doby, co jsem si to přečetl jsem se na trial už nelogl... Ale možná to ještě zkusím, nevím. Pokud by někdo také začínal, napište, třeba založíme nové postavy, uděláme questy a budem hrát spolu (je mi 18, nebojte se pisklavého hlásku na TS/VT/Skype)...

Mimochodem, co musím udělat pro to, abych si založil Drowa? :-)

Edited by - 1742 on 10/08/2009 10:51:28
Go to Top of Page

ToniTNT
Starting Member

87 Posts

Posted - 03/01/2010 :  22:48:22  Show Profile  Send ToniTNT an ICQ Message Send ToniTNT a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to nevydrel a vyzkousel jsem DDO. Parim za Wizarda...dojde mana a sem v <> a tak potrebuju partaky. Neprida se nekdo?. Moje postava: Tonilien/wizard/elf...zatim 2.lvl.



Go to Top of Page

Zdislav
Starting Member

4 Posts

Posted - 06/03/2010 :  19:22:02  Show Profile Send Zdislav a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny, v guildě House of Boii se nám komunita po nějaké době stagnace rozrůstá, jsme na US serveru Thelanis. http://forum.boiians.cz/viewforum.php?f=68
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 06/03/2010 :  22:06:55  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to sis jako zalozil ucet, a poslal 4x to samy do 4 ruznych topicu?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/04/2010 :  21:03:11  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Před nedávnem jsem to začal hrát a hledám nějakou cz/svk guildu aspon na pokec při hre. Vím zatím jen o boiians. Je ještě nějakaá?
Go to Top of Page

JohnySmile
Starting Member

2 Posts

Posted - 11/05/2011 :  18:40:16  Show Profile Send JohnySmile a Private Message  Reply with Quote
Zdar rád se přidám jen by mě zajímalo na jaký servr.. ať je tam nějaký ten čech.. :D
Go to Top of Page

Lachty
Starting Member

1 Posts

Posted - 20/06/2011 :  23:58:33  Show Profile Send Lachty a Private Message  Reply with Quote
Cesi hraji na serveru Thelanis nejvice. Kdyztak se muzete zkusit ozvat me na nick Lachty
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000