Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 poradte server
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

combat virgin
Starting Member

3 Posts

Posted - 18/03/2009 :  22:45:00  Show Profile Send combat virgin a Private Message  Reply with Quote
Behem par hodin zacnu hrat trial. Mohli byste mi poradit nejakej server? Chci nakej s hodne lidma, ceskou komunitou a kde order nebude mit vyraznou prevahu. Taky nerozumim rozdeleni serveru. Pokud je to dulezity, mohl by mi to nekdo vysvetlit?

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 18/03/2009 :  23:05:13  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
A za jakou chceš hrát stranu? Na Karak-Azgalu má Order o pár aktivních hráčů víc, ale nic drastickýho. Kdybys chtěl hrát za order u nás, tak napiš ve hře třeba na Faewyn, Ethernal, Androira, korgann, Othrig nebo Kainan.

Na RvR serveru hraje větší roli lvl a menší lvl skill, protože i na 40 můžeš navštěvovat lowbie zóny, a kdokoliv tě může zabít kdykoliv, na core jen v určených zónách, a jako high lvl nemůžeš do lowbie zón.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/03/2009 :  08:22:41  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Karak Norm - relativne balancuty server .. i ked Destruction tam ma viac hracov
Karak Azgal - to iste ako Norm akurat ze Order ma malinku prevahu (myslim ze tu aj order aj destruction ma najvacsiu CZ/SK komunitu)
Karak eight Peaks - tam mal order dlho silnu prevahu ale chlapci z des sa zacinaju stavat na nohy..

Toto vsetko su core servre. (nemozes ist do nizsich tierov zabijat lowbies ale automaticky flagnuty pre rvr si len v RvR zonach)

Eltharion - nemam prehlad o balance ale tu sa tiez nachadza pomerne silna cz/sk komunita. Tento server je takzvany "Open RvR".. si flagnuty na rvr vsade a mozes ist o jeden tier nizsie do RvR.

Burlok(dufam ze som to napisal dobre) - jediny aktivny Europsky RP server. Nemam prehlad o cz/sk komunite ale ak by si chcel hrat RP stylom, tak tento server by mozno tiez stal za uvazenie.
Go to Top of Page

combat virgin
Starting Member

3 Posts

Posted - 19/03/2009 :  10:45:19  Show Profile Send combat virgin a Private Message  Reply with Quote
Všem vám moc děkuju, hraju na karak azgalu za des. V trialu je na výběr asi jenom 5 serverů.
Go to Top of Page

Lianna
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/03/2009 :  10:42:47  Show Profile  Visit Lianna's Homepage Send Lianna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC
Burlok(dufam ze som to napisal dobre) - jediny aktivny Europsky RP server. Nemam prehlad o cz/sk komunite ale ak by si chcel hrat RP stylom, tak tento server by mozno tiez stal za uvazenie.



Na Burloku jsou dve ceske gildy - Beyond Insanity na strane Destruction a Ki Rin na strane Orderu, obe jsou relativne relativne male, ale velmi schopne, prinejmensim podle reakci a vysledku. Vzdy vitame nove hrace. :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000