Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Preco ne trial
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Y0G1
Starting Member

14 Posts

Posted - 23/12/2008 :  08:05:25  Show Profile Send Y0G1 a Private Message  Reply with Quote
Zdarec rad by som si zahral tuto hru warhammera i ked nwm ako by to moj pc zvladol 28000amd athlon 1gb ram gefotrce 6600 256mb takze co mylsite,+ preco stale nieje trial ako na wow wotlku je uz trial pomaly ani nie po mesiaci a tu su ho neni schopdny sprabvit aspon na 7dnii rad by som si to zahral ...ak nahodu je tak ma nejako navedte ..pretoze som nenasel nic

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 23/12/2008 :  19:59:34  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Ahoj..trial zatial nie je.. teda nie v EU. V Amerike uz bezi program kde aktivny hraci mozu dat niekolko trialov svojim kamosom co este hru nehraju. Da sa predpokladat ze nieco podobne bude bezat aj v Europe.. otazka je kedy..
Go to Top of Page

Y0G1
Starting Member

14 Posts

Posted - 24/12/2008 :  09:33:40  Show Profile Send Y0G1 a Private Message  Reply with Quote
takze klasicky trial download nebude pokad nebudem mat kamosa cosi to kupi?...mno tak to je uzasne a nech sa necuduju mythic zue im to hra len 500k hracov nech si naseru s prepacenim
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/12/2008 :  13:35:22  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mnoo..ak by to hralo 500k hracov, znamenealo by to ze to je druha najuspesnejsia platena onlinovka :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/12/2008 :  15:09:58  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
A na L2 se uz zapomnelo ? O_o

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 24/12/2008 :  15:23:17  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
L2 neni na azijskom trohu platena MMO :)..teda ak dobre viem tak tam pouzivaju iny model pre MMO hry..ale mozem sa mylit :).. kazdopadne. L2 uz davno nema 500k hracov :)
Go to Top of Page

darkangel
Starting Member

15 Posts

Posted - 30/12/2008 :  14:51:04  Show Profile  Send darkangel an ICQ Message Send darkangel a Private Message  Reply with Quote
ja som si tiez stiahol z gamershell 11GB refer a friend client ale neni tam ziadny trial key, aj som prihlaseny v game account co som mal este pre DAoC ale tam pise, ze nemam nikoho koho by som pozval

Crux, priest,lvl 60,Drak'Thul - retired
Altharan, paladin, lvl 67
Drak'Thul - retired 15.3.2007
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000