Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 State of The Game 17.10
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:18:50  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
little je nas takovy maly provokater ;-)
neni nad to predhodit lidem co maj fakt problemy informaci o tom jak vsude vzdy to jede 100fps+ pri 100vkach hracu na jednom miste ;-)
(trosku prehanim, ale ja uz vam to vazne neverim... neco podobnyho mi tvrdej lidi v guilde (asi 2) a zbytek ma uplne jinou realnou zkusenost)

ale vidim urcity "pattern" v tom, ze vsichni kdo jsou spokojeni maji
a) visty64
b) intel procaky 6.6k+

btw zajimalo by me i rozlisko...

no mmo
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:22:18  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
me to jede taky v pohode 1920x1200 max detaily bez AA protoze to nema v takovym rozliseni skoro cenu,vsude az na masovou bitku, tam sem musel povipinat efekty a snizit par veci na balance a rozliseni 1280x1024

procak x2 3,15 GHz
4gb ramka, grafika HD 4850 a wisty 64bit

docela bych rad vedel, jestli je rozdil mezi dvojjadrem a tri nebo ctyrjadrama

Edited by - Arach on 21/10/2008 14:23:12
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:23:36  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

me to jede taky v pohode 1920x1200 max detaily bez AA protoze to nema v takovym rozliseni skoro cenu,vsude az na masovou bitku, tam sem musel povipinat efekty a snizit par veci na balance a rozliseni 1280x1024

procak x2 3,15 GHz
4gb ramka, grafika HD 4850 a wisty 64bit



tak tomuhle verim :-) tohle pomuze vzdycky :-)
jenze oni mi tvrdi, ze jedou i keepy s full detailama na 1900x1200... a tomu ja proste neverim :-)

no mmo
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:42:37  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
jenze oni mi tvrdi, ze jedou i keepy s full detailama na 1900x1200... a tomu ja proste neverim :-)



ja jedu keepy v 1920*1200 na full... a je to pomerne v pohode ... pomerne... FPS by takhle hrat neslo protoze najednou neni okamzita reakce a cely to trosku "plave" ale porad ej to v pohode hratelny - adny sekani se nekona..
(a ano taky mam Visty64, Intel proc a nVidia grafiku :)

edit: nemam cas komunikovat po ICQ narozdil od vas noliferu musim pracovat :( Takze: Q9300@3GHz, 8G RAM, NVidia280, Visty 64 SP1 (zadne dalsi patche - holej SP1 a vypnute update), posledni Vista64 nVida drivery.... ale uz jsem to tady nekde postoval.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 21/10/2008 14:47:10
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:48:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Též nemám problém.

X2 6000+, 4GB ramky, 2x 8800GT 1GB DDR3 SLI
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:48:48  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
brutus: dou u toho intelu vypnout dve jadra ? ze bys to moh otestit jakoby na dvojjadru a pak napsal rozdil :-)

u phenomu dou jadra vypinat, ale to tady asi nikdo nema
Go to Top of Page

lozes
New Member

143 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:49:00  Show Profile Send lozes a Private Message  Reply with Quote
e8200@3,4Ghz, 8GB a-data vitesty 800MHz(5-5-5-12), 8800GTS 512. Vista ultimate x64. Jedu všechno na max v 1680x1050. Při opravdu masivní pvp akci - Standartní zerg hradu v Avelornu, kdy bylo tak 60-70 lidí na každé straně. Nemám fraps, ale dle zkušeností bych hru odhadoval někdy mezi 15-20fps. Dobývání keep lorda. 2wb u něj...chmm tam to zazlobilo. Jak se do toho spustilo aoe peklo od destro strany, tak ty fps bych viděl 5-10. Problém s hrou? Jistě....CTD v Altdorfu a několikrát mi to udělalo v Gunbádu. + tak 2-3x týdně to spadne náhodně kdekoliv. Co jsem tak různě sledoval tak WHO mi byl schopný sežrat k 3,6GB ramky, 2GB žere pernamentně....tolik k hraní na 2GB.

Dle možnosti testování startu MMO WOW,LOTRO,AOC,WHO - WHO je asi nejlépe připravený. Navíc se mi líbí, že mají snahu opravovat a opravdu opravují a reagují na podněty lidí. Po porodu u AoC a brekotu nad každým dalším patchem, jsem prostě spokojený.

- lozka(Unimpressed) - rune priest r25/rr23
- orhori(Unimpressed) - ironbreaker r31/rr26
- Heldo(Unimpressed) - bright wizard r26/r25
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:54:15  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

brutus: dou u toho intelu vypnout dve jadra ? ze bys to moh otestit jakoby na dvojjadru a pak napsal rozdil :-)

u phenomu dou jadra vypinat, ale to tady asi nikdo nema



nevim tohle jsem nikdy nepotreboval vedet :)
ale jelikoz vedle pustenho WOW mne bezne jede BT v 80-100 connections a download z rapidu cca 40-60Mb/s a obcas na pozadi jeste vypaluju DVD tak si nemyslim ze by problem byl v procu - ten se ani nijak zvlast nezapoti.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 21/10/2008 :  14:59:27  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hele a pomohlo nekomu z vas (jako realne) pripadna nahrada beta clientem retailovym? jeste jsem na to nemel cas tak bych to pripadne zvazil :-)

no mmo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  15:01:05  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Takze jak to tak vidim tak opravdu vetsina lidi co nema problemy ma za:

1) 4 a vice GB RAM
2) OS: Vista64

Mohl by nekdo kdo tydo pozadavky splnuje ale problemy ma napsat neco o jeho sestave a problemu ktery ma? Rad bych vedel jestli je to opravdu tou ramkou. Kazdopadne porad nechapu jak muze takovej grafickej shit mit problemy na pc ktery zvladalo bez problemu AoC na max...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 21/10/2008 :  15:05:39  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Takze jak to tak vidim tak opravdu vetsina lidi co nema problemy ma za:

1) 4 a vice GB RAM
2) OS: Vista64

Mohl by nekdo kdo tydo pozadavky splnuje ale problemy ma napsat neco o jeho sestave a problemu ktery ma? Rad bych vedel jestli je to opravdu tou ramkou. Kazdopadne porad nechapu jak muze takovej grafickej shit mit problemy na pc ktery zvladalo bez problemu AoC na max...




Definuj max, nekde jsi psal ze mas 8800GT, dle testu to bezi na tehle karte v 1680x1050 16xAF, vetsina nastaveni na high celych 26fps to prosim pri staticke scene bez nejakych bitek 12v12 nebo nedej boze Keep siege....
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 21/10/2008 :  15:08:05  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Arach

brutus: dou u toho intelu vypnout dve jadra ? ze bys to moh otestit jakoby na dvojjadru a pak napsal rozdil :-)

u phenomu dou jadra vypinat, ale to tady asi nikdo nema



nevim tohle jsem nikdy nepotreboval vedet :)
ale jelikoz vedle pustenho WOW mne bezne jede BT v 80-100 connections a download z rapidu cca 40-60Mb/s a obcas na pozadi jeste vypaluju DVD tak si nemyslim ze by problem byl v procu - ten se ani nijak zvlast nezapoti.



ja mam procak prave vytizenej kolem 80-90% obe jadra coz me prijde dost ;-)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  15:11:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Samozrejme ze sem si nezahral siege na full detaily. Kazdopadne po svete jsem kdekoli lital s tim ze jsem mel nejvyssi detaily, zaply stiny shadery + AA myslim 8x stejne v tom uz moc rozdil nebyl. Jediny co sem nezapinal bylo bloom. Nekde v aoc sekci jsem psal jak mi to jelo. Uz to jsou dva mesice co sem to nehral tak uz si nepamatuju presny nastaveni. Rozhodne sem nikde na detailech nesetril. Rozliseni pouze 1280x1024 protoze mam CRTecko. Ve stejnem rozliseni hraju i WHO.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 21/10/2008 :  15:20:00  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

hele a pomohlo nekomu z vas (jako realne) pripadna nahrada beta clientem retailovym? jeste jsem na to nemel cas tak bych to pripadne zvazil :-)


U nas v guilde par ludi povedalo ze to spravilo celkom dost.. Ja osobne som to ale este neskusal kedze nemam problemy (2 Gb RAM btw.)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 21/10/2008 :  16:40:25  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Mam Dual core, 4GB RAM a HD 4850. Ta hra mi bezi v pohode asi hodinu ci dve po spusteni, pak zacnou problemy a je nutny reboot (neni to nehratelne, ale neni to ani plynule).
Pokud zapnu stiny, tak je to vyrazne horsi.
U keepu se to seka kazdymu, kdyz je v ty maly mistnosti treba 100 lidi.

Little: tvuj arogantni pristup je trochu mimo. Nauc se anglicky a bez si procist zahranicni fora. Nasel bys tolik masitych topicu o tomhle problemu, ze by se ti z toho zamotala hlava.

@m: ICQ nepouzivam. Zkus nejdriv to, co jsem postnul, a kdyby porad nic, tak warhammeralliance.com a tam najdes par tweakeru... ale veskrze dav hodne nasranych lidi :)

MMOs failed.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/10/2008 :  16:45:44  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ok zkusim. Kazdopadne by me zajimalo kde vypnes ty stiny. V nastaveni ve hre jsem nic takovyho nenasel nebo jsem fakt uplne slepej, nebo to tam pridali ted nekdy.

Edit: jinak warhammer alliance procitam denne, ale proscist se kolikrat tunama sracek k nejakymu solidnimu reseni je na dost dlouho a stejne se neda stihat sledovat to vsechno.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 21/10/2008 16:46:49
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 21/10/2008 :  17:09:58  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Ok zkusim. Kazdopadne by me zajimalo kde vypnes ty stiny. V nastaveni ve hre jsem nic takovyho nenasel nebo jsem fakt uplne slepej, nebo to tam pridali ted nekdy.

Edit: jinak warhammer alliance procitam denne, ale proscist se kolikrat tunama sracek k nejakymu solidnimu reseni je na dost dlouho a stejne se neda stihat sledovat to vsechno.



Gorfe stiny tam jsou v nastaveni...
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 21/10/2008 :  17:39:38  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
Co tady vsichni machrujete :-D Ja to mel na balanced s 1GB RAM.
Go to Top of Page

Punky
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/10/2008 :  18:01:44  Show Profile Send Punky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

Co tady vsichni machrujete :-D Ja to mel na balanced s 1GB RAM.



hmmm, tak teraz som normalne nevedel ci som stale v sekci who alebo duke nukem 3D
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2008 :  05:20:27  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Hehe arayo. Co treba zkusit focusnout ty BW? Vis, oni padaji vcelku rychle. Zkuste priste misto tanku nebo WP maltit do BW a uvidite ze nejsou zas tak top dmg dealeri. Mrtvej BW moc dmg neudela.



Ty budes asi opravdu chytrak. Zkousel jsi dobehnout k BW kdyz jich do tebe smazi 4-5? A ty nemas heal a nebo treba jen jeden ? Asi ne pac jinak by jsi vedel ze umres instantne i kdyz mam rezisty 600 coz je tedy asi fakt malo.
BTW uz me to netrapi jsem 40 a ty mamrdy si pritahuju k sobe a tam ho umlatime coz me desne bavi.

Edited by - Araya on 23/10/2008 05:23:19
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/10/2008 :  07:56:29  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
hraju za order a musim rict ze ty BW sou fakt trochu ujety, hrali sme mourkain (T2) a byly tam dva co to evidentne spikovali, takze co sme s nima hrali tak behem 5ti minut 500/150, zbytek naseho tymu jim jen tak sekundoval

nevim jak to vypada v T4, ale minimalne na tehle nizkejch levelech by to meli nejak vybalancovat nebo ja nevim : -)
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 23/10/2008 :  08:02:32  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
Ty budes asi opravdu chytrak. Zkousel jsi dobehnout k BW kdyz jich do tebe smazi 4-5? A ty nemas heal a nebo treba jen jeden ? Asi ne pac jinak by jsi vedel ze umres instantne i kdyz mam rezisty 600 coz je tedy asi fakt malo.
BTW uz me to netrapi jsem 40 a ty mamrdy si pritahuju k sobe a tam ho umlatime coz me desne bavi.

A když na jednoho BW naběhne 4-5 Marauderů, tak si nelehne instantně?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

lozes
New Member

143 Posts

Posted - 23/10/2008 :  08:29:35  Show Profile Send lozes a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX
A když na jednoho BW naběhne 4-5 Marauderů, tak si nelehne instantně?



to lehnu instantě i s IB, když nemám v ruce štít.

- lozka(Unimpressed) - rune priest r25/rr23
- orhori(Unimpressed) - ironbreaker r31/rr26
- Heldo(Unimpressed) - bright wizard r26/r25
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 23/10/2008 :  08:31:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya
Zkousel jsi dobehnout k BW kdyz jich do tebe smazi 4-5? A ty nemas heal a nebo treba jen jeden ?



A tobe prijde nenormalni ze lehnes pokud se na tebe fokcusne 4-5 DPS a ty jses bez healu? Mel by ses naucit lip whinovat - takhle nikoho nedojmes.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 23/10/2008 :  09:05:36  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
BW je silnej do té míry do jaké mu to povolíš to je celé. Pokud budou dpska bezlavě mlátit do tanků a nevšímat si jich tak budou BW nukovat jak pitomí. Bohužel průměrné scénárko vypadá tak, že obě strany utočí na své tanky. Jinak BW ve scénárku lehne jako nic i o 4 lvl nižším Marauderem.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  13:38:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

BW je silnej do té míry do jaké mu to povolíš to je celé. Pokud budou dpska bezlavě mlátit do tanků a nevšímat si jich tak budou BW nukovat jak pitomí. Bohužel průměrné scénárko vypadá tak, že obě strany utočí na své tanky. Jinak BW ve scénárku lehne jako nic i o 4 lvl nižším Marauderem.



No pokud BW začne první, tak by mě nikdy marauder nesundal, hlavně né o 4 levely níže, to je pár critů většinou a čmuchá zem (pokud ovšem nemá nabitou core abilitu na DMG). Navíc když si nevšímáš tanků, tak oni po Tobě jdou, no a jelikož BW si drží distanc, tak to vypadá tak že tě IB zpomalí a než se doplazíš pak k BW, tak zase čmucháš zem, samozřejmě záleží koho zrovna v scénárku máš, někdy je to předem prohrané ať děláš cokoliv.

Edited by - spajdr on 23/10/2008 13:39:13
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2008 :  14:27:11  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Azkaban

BW je silnej do té míry do jaké mu to povolíš to je celé. Pokud budou dpska bezlavě mlátit do tanků a nevšímat si jich tak budou BW nukovat jak pitomí. Bohužel průměrné scénárko vypadá tak, že obě strany utočí na své tanky. Jinak BW ve scénárku lehne jako nic i o 4 lvl nižším Marauderem.



No pokud BW začne první, tak by mě nikdy marauder nesundal, hlavně né o 4 levely níže, to je pár critů většinou a čmuchá zem (pokud ovšem nemá nabitou core abilitu na DMG). Navíc když si nevšímáš tanků, tak oni po Tobě jdou, no a jelikož BW si drží distanc, tak to vypadá tak že tě IB zpomalí a než se doplazíš pak k BW, tak zase čmucháš zem, samozřejmě záleží koho zrovna v scénárku máš, někdy je to předem prohrané ať děláš cokoliv.


tak presne jak rika spajdr to je moje zkusenost porad nejaka snare a porad nejakej root. Mam specku na release ze snary a z rootu ale CD 1minuta kdezto ve scenariu je minimalne 5 class co umi root : BW IB SW a Eng takze nikdy nemam sanci se dostat nekam vcas.
Docela by tomuhle pomohl nejaky diminishing pac zadna imunita po rootu neexistuje
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 23/10/2008 :  14:29:33  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Araya
Zkousel jsi dobehnout k BW kdyz jich do tebe smazi 4-5? A ty nemas heal a nebo treba jen jeden ?



A tobe prijde nenormalni ze lehnes pokud se na tebe fokcusne 4-5 DPS a ty jses bez healu? Mel by ses naucit lip whinovat - takhle nikoho nedojmes.


Ty magore ja nechci nikoho dojmout a zvlast ne tebe kazdopadne me sunda jeden BW sam jen ze mi da nejaky posrany dotky a nez k nemu dobehnu v tech snarach tak jsem tuhej.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  14:35:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Nehledě na to, že pokud se BW schová někam do křoví, kde není vidět a začne na Tebe házet dotky a ty díky posranému TABu ho zaměříš bůhví kdy, tak je to o to větší problém ho včas sundat.
Go to Top of Page

Dokturek
Starting Member

27 Posts

Posted - 23/10/2008 :  15:31:50  Show Profile  Send Dokturek an ICQ Message Send Dokturek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Nehledě na to, že pokud se BW schová někam do křoví, kde není vidět a začne na Tebe házet dotky a ty díky posranému TABu ho zaměříš bůhví kdy, tak je to o to větší problém ho včas sundat.


Se zamerenim mas pravdu, ale tezko se ti schova kdyz nad nim sviti zarive cervena barva, ktera znazornuje jeho nick popripade guildu.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 23/10/2008 :  22:17:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nj, navic nekteri jedinci, co vedi, ze tab nefunguje dobre, pouzivaji svete div se, mys.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 23/10/2008 :  23:27:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dokturek

quote:
Originally posted by spajdr

Nehledě na to, že pokud se BW schová někam do křoví, kde není vidět a začne na Tebe házet dotky a ty díky posranému TABu ho zaměříš bůhví kdy, tak je to o to větší problém ho včas sundat.


Se zamerenim mas pravdu, ale tezko se ti schova kdyz nad nim sviti zarive cervena barva, ktera znazornuje jeho nick popripade guildu.



ale schova se ti i tak, je spousta krovi, ktere te zakryje i s nickem, kdyby tomu nakonec tak nebylo, tak by kolem me neprobehlo 10+ destr. guys bez povsimnuti.

Edited by - spajdr on 23/10/2008 23:28:13
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/10/2008 :  00:05:32  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No to je žůžo dobrodrůžo používat na targetování myš.. za healera když se někdo pohybuje je to slušnej vojeb a to samé za dps i když je metr od tebe.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 24/10/2008 :  08:03:36  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

No to je žůžo dobrodrůžo používat na targetování myš.. za healera když se někdo pohybuje je to slušnej vojeb a to samé za dps i když je metr od tebe.

hehe, ja vim, ze je to tezke sam s tim mam problem. Ale neni to nemozne...jako melee to mas..focus caste/healer, away with ye na dps meleera, switch na focus target..obcas je to gulas, ale az budu mit AOE KB, tak uz mi to bude vlastne jedno.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 24/10/2008 :  09:25:00  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
...



Největší sranda byla, když předemnou někdo poskakoval kdo chtěl heal abych si ho všimnul a já ho za boha nemohl nakliknout :o))

Ted už je to lepší, za socku používám aoe a dotky dávám random na vše co je v okolí.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 24/10/2008 :  13:11:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Shemiramoth
...



Největší sranda byla, když předemnou někdo poskakoval kdo chtěl heal abych si ho všimnul a já ho za boha nemohl nakliknout :o))

Ted už je to lepší, za socku používám aoe a dotky dávám random na vše co je v okolí.




Tak to sem rád protože při healování s AM sem měl neskutečnej problem zatrgetovat cíle přes ruční zaměření a myslel sem si že to je mojí myší, rukou, prostě že se to děje jen mě. Jak tak koukám tak asi nejsem sám.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 26/10/2008 :  15:16:33  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Targetovanie cez mys je zlozite kvoli viacerym problemom. Jeden z nich je aj ten ze ciel sa targetne pri "mouse button release" a nie pri "mouse button press".. existuje nato addon ktory toto meni ale vraj nefunguje spolahlivo..

Ja osobne som sa trosku snazil prisposobit sa a da sa to..i ked prijal by som aby to zmenili.. Ja osobne targetujem mysou tak ze ak chcem niekoho oznacit tak stlacim lave tlacitko mysi, prejdem kurzorom na ciel a pustim. V 90% pripadov sa tak targetuje bez problemov..ale chce to trosku cvik.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 26/10/2008 :  15:47:10  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsechny mysi udalosti se deji pres on release handler a vlastne nejen ty. I aktivace skillu v hotbaru probiha pres on release key handler. Je to dost neprijemne a trochu to prispiva celkovemu pocitu, ze ta hra nereaguje na vstup. Oduvodneno je to udajne tim, ze tak chteji zamezit vyskytu botu. Zni to divne, ale netusim, co je na tom pravdy.

MMOs failed.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/10/2008 :  09:28:07  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
staci pouzita klavesu na target svyho cile

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 27/10/2008 :  15:11:27  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Navazu jeste na predeslou debatu ohledne vykonu. Doma mam WAR na XP, C2D 6750, 4GB ram a 9800GTX, kvuli trhani v bg jsem nahodil infthrottle a buffthrottle addony (nebo tak nejak), hra je na max detaily + 4xAA a 16xAF v pohode hratelna, krom keepu, kde je to jeste hratelny pred, ale uvnitr u keep lorda je z toho tahovka. Zkusmo jsem si instalaci vzal na druhej kompl, kterej je slabsi, ale jsou tam Visty a subjektivne mi to prislo plynulejsi, pri uplne stejnym nastaveni. Sestava je C2D 7200, 2GB ram a 8800GTS (768MB ci tak nejak). Rozhodne treba mourkain byl uplne v pohode i bez tech addonu, jen doslo driv k zahlceni a byl nutnej restart. Tak to jen tak pro info :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/10/2008 :  16:22:58  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Visty maji o trochu lepsi memory management nez XP, ale nemel by to byt zas nejaky mega rozdil.

MMOs failed.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 27/10/2008 :  16:36:22  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Nie o trochu..ale o dost.. :)..problem je ten ze na ten memory managment treba dost ramky inac to viac uskodi ako pomoze.. ale da sa to vypnut.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 27/10/2008 :  18:03:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Noo... Kdyz vezmu, ze krome te vychytavky (PTA myslim? netusim ted) na 32 bit OS budes mit k dispozici vzdy max 3.6GB a pri dnesni cene pameti.

Na netu se vali par testu 32b Vist vs XP oboje osazeny 4GB ram a uz pomalu nevim, cemu mam verit. Vetsinou to dopada ve prospech XP, ale sam jsem zadny bechnmark nepoustel.

MMOs failed.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000