Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Vanguard klient nejde spustit
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  09:27:45  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem se rozhodl pro svůj třetí pokud spustit Vanguard. Při prvním pokusu kdysi mi nedošla hra poštou, pak to nešlo stáhnout a teď to nejde spustit :-) Evidentně jsem VG prokletý nicméně, kdyby někdo věděl co s tím, tak poraďte.

Stáhnul jsem si nový trial na VG, ale při spuštění mi najede jen malý obrázek na začátku a nekonečně se točící malé windows kolečko. VG klient jede, ale nic se neděje. Po pár minutách mi to píše že klient not responding. Mám Vista 64, 8 mega paměti, quad core, ATI. Pochopitelně mám všechny ovladače aktualizované a správu uživatelských účtů vypnutou. A ano, i režim kompatibility jsem zkoušel.

Díky za radu, která narozdíl od 100 jiných tentokrát pomůže.

PS: I bin adresář už jsem smazal :-)

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/09/2008 :  10:00:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no co me napada je firewall :)

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  10:04:06  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no co me napada je firewall :)



Zkusím to stáhnout znovu a když to nepojede, tak vypnu firewall, který zatím nedělal nikdy problém. A pokud to pak pojede, tak si nainstaluju FF XI a kuknu co je s mojí postavou :-)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 14/09/2008 :  10:07:34  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem se rozhodl pro svůj třetí pokud spustit Vanguard. Při prvním pokusu kdysi mi nedošla hra poštou, pak to nešlo stáhnout a teď to nejde spustit :-) Evidentně jsem VG prokletý nicméně, kdyby někdo věděl co s tím, tak poraďte.

Stáhnul jsem si nový trial na VG, ale při spuštění mi najede jen malý obrázek na začátku a nekonečně se točící malé windows kolečko. VG klient jede, ale nic se neděje. Po pár minutách mi to píše že klient not responding. Mám Vista 64, 8 mega paměti, quad core, ATI. Pochopitelně mám všechny ovladače aktualizované a správu uživatelských účtů vypnutou. A ano, i režim kompatibility jsem zkoušel.

Díky za radu, která narozdíl od 100 jiných tentokrát pomůže.

PS: I bin adresář už jsem smazal :-)


Treba to uz vypli. I kdyz v pasazi "8 mega paměti" by mohl byt problem!

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 14/09/2008 10:09:20
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 14/09/2008 :  11:04:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zkusím to stáhnout znovu a když to nepojede, tak vypnu firewall, který zatím nedělal nikdy problém. A pokud to pak pojede, tak si nainstaluju FF XI a kuknu co je s mojí postavou :-)



cetl jsi posledni patch notes k ffxi ? velmi zajimave cteni, hra se pomalu posouva do modernejsiho gamestyle kabatku.

lastfm
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  11:13:53  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Zkusím to stáhnout znovu a když to nepojede, tak vypnu firewall, který zatím nedělal nikdy problém. A pokud to pak pojede, tak si nainstaluju FF XI a kuknu co je s mojí postavou :-)



cetl jsi posledni patch notes k ffxi ? velmi zajimave cteni, hra se pomalu posouva do modernejsiho gamestyle kabatku.



Jj právě proto mě to zaujalo. Imo je to pořád nejlepší PvE online co exituje
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  13:25:39  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Firewallem to není.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/09/2008 :  14:19:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
zkus to jenom s 4GB RAM.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 14/09/2008 :  15:32:35  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem se rozhodl pro svůj třetí pokud spustit Vanguard. Při prvním pokusu kdysi mi nedošla hra poštou, pak to nešlo stáhnout a teď to nejde spustit :-) Evidentně jsem VG prokletý nicméně, kdyby někdo věděl co s tím, tak poraďte.

Stáhnul jsem si nový trial na VG, ale při spuštění mi najede jen malý obrázek na začátku a nekonečně se točící malé windows kolečko. VG klient jede, ale nic se neděje. Po pár minutách mi to píše že klient not responding. Mám Vista 64, 8 mega paměti, quad core, ATI. Pochopitelně mám všechny ovladače aktualizované a správu uživatelských účtů vypnutou. A ano, i režim kompatibility jsem zkoušel.

Díky za radu, která narozdíl od 100 jiných tentokrát pomůže.

PS: I bin adresář už jsem smazal :-)


se nediv s 8 mega pameti toho moc nespustis se divim ze ti bezej ty visty
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/09/2008 :  15:36:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Gabriel

Tak jsem se rozhodl pro svůj třetí pokud spustit Vanguard. Při prvním pokusu kdysi mi nedošla hra poštou, pak to nešlo stáhnout a teď to nejde spustit :-) Evidentně jsem VG prokletý nicméně, kdyby někdo věděl co s tím, tak poraďte.

Stáhnul jsem si nový trial na VG, ale při spuštění mi najede jen malý obrázek na začátku a nekonečně se točící malé windows kolečko. VG klient jede, ale nic se neděje. Po pár minutách mi to píše že klient not responding. Mám Vista 64, 8 mega paměti, quad core, ATI. Pochopitelně mám všechny ovladače aktualizované a správu uživatelských účtů vypnutou. A ano, i režim kompatibility jsem zkoušel.

Díky za radu, která narozdíl od 100 jiných tentokrát pomůže.

PS: I bin adresář už jsem smazal :-)


se nediv s 8 mega pameti toho moc nespustis se divim ze ti bezej ty visty



Tak dalo to hodně práce s konfigurací, mám z toho takové pocketVisty ale povedlo se no..
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:41:01  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

v pripade, ze jsi to uz rozchodil a rozhodl by ses hrat na serveru PVE Halgar je mozne se pridat k ceske guilde Ceska legie. Momentalne z officeru byvam online (Kolecko,Konipas) pripadne Anup, Hvezda.


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/09/2008 :  10:43:32  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hofal

Ahoj,

v pripade, ze jsi to uz rozchodil a rozhodl by ses hrat na serveru PVE Halgar je mozne se pridat k ceske guilde Ceska legie. Momentalne z officeru byvam online (Kolecko,Konipas) pripadne Anup, Hvezda.






Ahoj, absolutně ne :( Bohužel a nikde jsem na to nenašel odpověď. VG klient zabere 94000 paměti a tam to skončí.
Go to Top of Page

hofal
Starting Member

25 Posts

Posted - 15/09/2008 :  17:25:27  Show Profile Send hofal a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam, ze sem jsi se koukal ?

http://forums.station.sony.com/vg/posts/list.m?topic_id=4424

Podle meho se neprohrabes pres launchpad.exe tedy bud bude problem v portech, pravech na adresar program files/sony/... pripadne v win defenderu.

Zkus z exporeru tohle http://patch.station.sony.com:7000/
mel bys videttento text
If you are reading this page, you have successfully tested the connection to the station.sony.com patch servers.


Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 15/09/2008 :  21:30:47  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hofal

Predpokladam, ze sem jsi se koukal ?

http://forums.station.sony.com/vg/posts/list.m?topic_id=4424

Podle meho se neprohrabes pres launchpad.exe tedy bud bude problem v portech, pravech na adresar program files/sony/... pripadne v win defenderu.

Zkus z exporeru tohle http://patch.station.sony.com:7000/
mel bys videttento text
If you are reading this page, you have successfully tested the connection to the station.sony.com patch servers.






Ano, ten vidím.
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 15/09/2008 :  23:32:35  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Ahoj to cos psal s tim spustenim - presne tohle jsem mel ja.
Mam Vista 32 4gb ram a GF 88000gts 512 mel jsem cistou instalaci win + ovladace na grafiku par kodeku atd a VG makal bez problemu pak jsem ale zjistil ze mi nejde Ventrilo a pomohlo jen nova instalace ovladacu ke zvukovce /mam integrovanou/ a od te doby ani hovno stejne jako ty proste nabehne obrazek vg + hudba z nej takle to loaduje nejakou dobu a pak to spadlo z5 do win a nic. Nepomohlo ani z5 nainstalovat starou zvukovku proste nic tak sem se nasral dal jsem zase cistou instalaci win nacpal jsem do nich vsecko co me napadlo jen ne ty ovladace ke zvukovce a jede to bez problemu do tedka uz asi rok vcetne VT.
Takze u me to myslim asi bylo tou zvukovkou.

A je uz nakej ten trial pristupnej pro nove hrace nebo jen ten novej ostrov pro stavajici hrace?

Edited by - Itchyl on 17/09/2008 13:31:35
Go to Top of Page

zdena
Starting Member

45 Posts

Posted - 17/09/2008 :  16:41:49  Show Profile Send zdena a Private Message  Reply with Quote
pokud vim tak ma byt trial pro vsechny spusteny tenhle nebo pristi tyden
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/10/2008 :  15:08:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hofal

Ahoj,

v pripade, ze jsi to uz rozchodil a rozhodl by ses hrat na serveru PVE Halgar je mozne se pridat k ceske guilde Ceska legie. Momentalne z officeru byvam online (Kolecko,Konipas) pripadne Anup, Hvezda.






Tak jsem to rozběhal. Ozvu se.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000