Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Servery EQ2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Horrus
Starting Member

3 Posts

Posted - 09/06/2008 :  22:37:18  Show Profile  Send Horrus an ICQ Message Send Horrus a Private Message  Reply with Quote
Viem mi niekto vysvetlit ako je mozne ze ked sa pripajam pomocou trial klienta a original instalovaneho klienta servery ktore vidim su rozdielne ? Dokonca ani nevidim postavicky ktore som vytvoril pomocou jedneho klienta v druhom :) Samozreme pouzivam na obidvoch klientoch ten isty (kupeny) ucet.

Najvacsia zahada pre mna je ze postavicky ktore som asi 2 roky do zadu vytvoril pomocou originalneho klienta vidim teraz len pomocou trial klienta :) Ked instalnem originalneho z dvdciek postavicky nevidim :) Vidim len tie ktore som v som vytvoril teraz ;)

Dokaze to niekto objasnit ? :)

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 10/06/2008 :  07:16:26  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
Jedine co me napada je, ze mas u kazdeho klienta nastaveny jiny region (US / EU). Nevim jestli trial umoznuje prepinat regiony, ale u normalniho klienta je na obrazovce s EULA prepinac.
Pokud mas v launcheru nastavene EU vidis jen postavy na EU serverech a naopak.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000