Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Tabula Rasa
 Tabula Rasa - General
 problem s registraci uctu na NC
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/05/2008 :  06:56:25  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
omlouvam se pokud tu uz nekde je vlakno, ale mam docela problem
hra naistalovana, patch stazenej, ale snazim se zalozit account na playNC a docela se nechytam, o) projdu krok za krokem registraci, prijde mi overovaci kod na meil zadam, dam nakonec proti spamovek kod a dam registrovat, prijde mi meil ze jsem zaregistrovanej, ale... kdyz se snazim lognout tak mi to napise
"We were unable to verify your login. Either your login information was entered incorrectly, or the account system is currently unavailable. Please check the normal downtime schedule and announcements." jinejma slovama proste mi to nebere heslo, nick nic, a kdyz zkusim i treba zapomenute heslo tak mi to neveme ani odpovedi proste naprd a zkusil jsem uz udelat dva acc ani jeden nejede, mate nekdo stejne problem?

Wan-Chuan
Starting Member

15 Posts

Posted - 06/05/2008 :  07:05:59  Show Profile  Send Wan-Chuan an ICQ Message Send Wan-Chuan a Private Message  Reply with Quote
Měl jsem potíž při prvním přihlášení a trošku víc jem se stím trápil.
Jen do té doby, než-li mne přítel malinko nakopl a upozornil na drobnost. A to že TR při zadávání hesla a loginu rozlišuji velká malá písmena. A pic byl jsem ve hře.

Jinak nevím o tom, že by někdo měl při zakládání Acc potíže.
Možná jsi někde něco špatně zaškrtl...

(no co také jsem si kdysi nechtěně zaškrtl, že je mi méně jak 13let a pak jsem se čílil, proč pak mne nechtějí sprovoznit Acc. No a oni čekaly na svolení mích rodičů -))))
Ale což to se stává -)))))
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 06/05/2008 :  07:14:14  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
ne tady je problem jinde, vsechny pismena mam Ok to jsem vazne zkontrolovbal nekolikrat, a pruser je ze jsem zjistil ze napovedni otazky jakoby na zjisteni hesla dava jine nez jsem si nastavil, zkusil jsem i nezadat nic afurt stejne, a jinak heslo jsem u druheho acc dal umyslne tak jednoduche aby se nic nezkazilo, asi jim to blbne, napisu na jejich podporu ale serou me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000