Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Guardian a stat požadavky equipu
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:38:15  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Nevím jak u Vašich postav ale u guardiana mě přijde trošku ujetý aby meče měli hlavní požadavek WILPOWER a i ostatní equip měl tak vysoký willpower požadavek ... mám legendary setík a zbraň zatím pouze se 2-mi mody ale nejsem shopen to vše obléct protože už ted má celý equip celkový požadavek cca 88 bodů do wilpower a pouze cca 60 bodů do staminy a 60 do strenghe.

Pokud bych měl legendary zbraň s 6-ti sloty do kterých bych chtěl dát dejme tomu šest rare či legendary modů tak jsem cca spočítal že požadavek na wis by byl ještě o cca 30-40 wilpower větší než ted ... tedy z WILPOWER se pro quardina stává hlavní stat protože WILPOWER budu muset mít nejvyšší ze všech statů ... přijde mi t jako naprstá kokotina u mečů a full plate equipu by snad měl být hlavní stat STR a STA ne?

Jak to řešíte nebo jaké vidíte řešení?
Mě napadá jedině maxovat skill co mi sníží náročnost na STR a body co bych dával do STR cpát všechny do WIL ale pak budu mít zase hrozně nízkou damage protože STR má vliv na damage.

Škoda že quardian nemá skill na snižování náročnosti WILPOWERu jako má Blademaster.

rozdělování bodů ted vidím 2WIL/2STA/1STR a to i když to takto spočítám mě pořád vychází že s WIL budu na hraně a skoro se bojím že to bude znamena občas dát 3WIL/1STA/1STR ale to už pak budu mít pomalu staty mága


Noe


Edited by - Noe on 08/11/2007 11:38:58

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/11/2007 :  11:39:46  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No on totiž Guardian v podání HL je klasický Paladin v podání všech jiných her.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  12:15:03  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Proto jak jsem psal v nejakém jinem topicku skily rozdeluju zásadně podle požadavku na equip ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/11/2007 :  12:31:33  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Proto jak jsem psal v nejakém jinem topicku skily rozdeluju zásadně podle požadavku na equip ...



hehe njn ale equip se ti stále mění to bys celou dobu pomalu musel pak chodit v zeleném/modrém a nechat si kupu statů na high end equip protože nevíš co bude potřebovat.
Já si taky nechávám tak 10-15 bodů v záloze ale když najdeš uber neč který pokud ho modifikuješ má najednou požadavek místo 20WIL - 50WIL pak je potřeba 30 bodů najednou do WIL a to jsou veškeré body za 6 levelů.
Nehledě nato, že lze počítat ž ekdyž legendary meč chce na 27 levelu 40bodů do WIL pak bude do WIL legendary meč chtít kupu bodů zřejmě i na 50 levelu.

Mě prostě přijde nelogický aby meč měl hlavní stat WIL a to jak pro Guardinana tak i pro Blademastera který si to ale může snížit skillem ... prostě začínám mít pocit, že tahle hla je v některých věcech moc a moc nedomyšlená viz třeba požadavky na crafting nebo cena za přidání vlstností itemů.

Nerad bych se dočkal toho, že někomu to za 3 měsíce dojde předělá náročnost na staty a ty budeš rázem totální gimp protože třeba neoblečeš equip jelikož najednou potřebuje jiný staty.

A to že je quardian paladin je mi jasný taky jsem s WIL počítal jako s jedním ze sekundary statů ale ne jako s defakto main statem.

Stejně tak Blademsteři jak to vidím prostě musí chca nechca dát 7 skill bodů do skillu snižujícího wilpower náročnost bez toho jim prostě asi build udělat nepůjde pokud chtějí používat dva nabušený meče.


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 08/11/2007 :  17:24:25  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jenže Noe musíš si uvědomit, že požadavky na craft jsou stejny jak na lvl 1 tak na lvl 50. To že na dvacitce na to nemas prachy neznamená že je nebudes mit na 50ce. A zase aby si každej vycraftil "superimbazabijackejweapon" za par goldu tak to by bylo celkem na howno ...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/11/2007 :  20:28:18  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Jenže Noe musíš si uvědomit, že požadavky na craft jsou stejny jak na lvl 1 tak na lvl 50. To že na dvacitce na to nemas prachy neznamená že je nebudes mit na 50ce. A zase aby si každej vycraftil "superimbazabijackejweapon" za par goldu tak to by bylo celkem na howno ...



no to není pravda např. jeden přidaný legendary mod tě stojí na levelu 10 kolem 10k na levelu 25 už cca 40k kolik bude stát na 50 lev. je ve hnězdách ... v prvním případě jsem tolik peněz ani neměl v druhém to bylo cca 50% financí co jsem měl za celou dobu uspořeno.



Noe

Go to Top of Page

kundihrabka
New Member

126 Posts

Posted - 12/11/2007 :  15:09:39  Show Profile Send kundihrabka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
no to není pravda např. jeden přidaný legendary mod tě stojí na levelu 10 kolem 10k na levelu 25 už cca 40k kolik bude stát na 50 lev. je ve hnězdách ... v prvním případě jsem tolik peněz ani neměl v druhém to bylo cca 50% financí co jsem měl za celou dobu uspořeno.


V tom pripade zrejme utracis za kokotiny, protoze jinak nevim za cos to vyhazel. Na 32 postave mam asi 160k palladia, ale uz ji nehraju, tak to je nepodstatne.

Jinak, co se tyce hlavni otazky, tak ty pozadavky jsou delane spravne a volba skillu taky - mam na mysli, ze blademaster ma skill snizujici willpower feed a guardian str.
Guardian, kdyz se spravne postavi, tak ma vetsi zdroj damage ze stitu nez z mecu. Stit chce jako hlavni pozadavek prave str, takze to je spravne. Koho zajima nejaky mec, zejo
Cili to reseni je jine, ze se mas spis poohlednout po te casti vetve co je se stitama. Samo to jde udelat na ten mec, ale taky to neco stoji. Sice usetris skill pointy, ale staty moc ne.
Taky se mi v uvodu zdalo, ze stity sou na hovno, protoze maji mensi damage nez zbran, ale ono to pak naskace skrz skilly.

To, ze Buh nikdy nebyl neznamena, ze neni treba se Ho zbavit.

Edited by - kundihrabka on 12/11/2007 15:12:36
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 28/12/2007 :  13:01:49  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
sem lvl 50 a mam cca

131sila (-84 mam z talentu 7/7 takze se to muze pocitat jako 215)
200vule
200odolonost

a 80volnejch bodu.

Takze guardian potrebuje proste vse :O
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000