Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate: London - Nákup, Prodej
 Noe - trade channel
 Forum Locked
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/11/2007 :  20:37:30  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message
Měl jsem nějaký Summonersko - Evokerský den a padlo mě pár věcí pro tyhle klassy:


Legendary Leg Armor
7 armor / 43 shields
Power regen + 22/min
+ 22 shields
97 defens agains all special effect
Power points +9
19 level / 14 requied
summoner/evoker

Legendary Invoker Hlemet
7 armor / 18 shields
wilpower +3
strengh +6
313 ignife defenze
19 level / 14 requied
summoner/evoker

Legendary Focus Item
104 damage
DRAIN LIFE 1
Critical damage +2%
BROMS CURSE 1
DRAIN POWER 2
SPECTRAL BOLT 1
1x mod
20 level / 15 requied
summoner/evoker

Legendary Tentacle Pistol
64 damage Toxic direct
15% chance cause toxic nova ...
Increased toxic damage 15%
add 98 poison attck strengh
power regen. 21/min
4x mod
18 level / 13 requied
summoner/evoker


vyměním za nějaký slušný meč či templářký equip (guardian/blademaster) nebo prostě přenechám za příslib, že na mě budete myslet s nějakým hezkým Templářským itemem


ve hře na chatu nejsem (je hroznej) takže pokud něco z toho chcete pak to napiště zde a vaše ingame jméno a já tellnu Vás nebo nejlépe hoďte mi ve hře přímo pozvánku do party a já si všimnu že po mě někdo něco chce :))



PS: pokud někdo něco sháníte tak mi to sem klidně napiště spoustu věcí disenchantuju pokud to není marksman equip pro Blacka ... tak když něco budu mít tak Vám tellnu ve hře a buď budete nebo já budu mít disenchant součástky :)) - inventář a banka jsou moc malý


Noe

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 04/11/2007 :  20:52:49  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message
ten legendary tentacle pistol by se mi šiknul, bohužel pro tebe zatím nic zajímavého nemám, ale budu na tebe myslet
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 04/11/2007 :  21:23:14  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message
quote:
Originally posted by spajdr

ten legendary tentacle pistol by se mi šiknul, bohužel pro tebe zatím nic zajímavého nemám, ale budu na tebe myslet



OK maš ho rezervovanej


Noe

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 Forum Locked
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000