Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Engineer a vse okolo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/11/2007 :  21:26:34  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Uz ho mam na lvl12, zatim totalni prochazka ruzovym sadem, nic me nedelalo zadne problemy, ani jedina smrt za celou dobu.

Zasadni vec je poridit si zbran s plosnym ucinkem, mam raketomet co pali asi 6 malych raketek a dela neuveritelny dmg. Cim vic ma slotu na upgrade tim lepe, protoze upgrade zbrane prida jenom dmg co mi prijde, nevylepsuje enchanty na danem itemu.
K tomu idealne do druheho a tretiho zbranoveho slotu neco co pridava na repair drone a medkit pro partu. Pak staci prohodit set odpalit heal a zase vratit. Vyssi nez prvni uroven healu pro drona jsem nepotreboval, heal pro partu (tj me) jsem pouzil asi 3x za celou dobu a uz na to pecu pac mam prebytky healovacich injektoru.

Zpomalovaci boti na prvni pohled vypadaji zbytecne, ale diky nim lze bez problemu kitovat jakehokoliv bosse (rekord mam z british muzea, kde jsem okolo centraniho schodiste prohanel cca 10 mobu z toho 4 bosse a nakonec jsem to dal bez smrti). Velka vyhoda raketometu je ze nemusite moc premyslet nad presnosti strelby, protoze pali pomaloucku a do dalsiho vystrelu se celkem zameri zase (pokud predtim nelitate jak magori).

Samotny dron je zezacatku slaboucky - ale jakmile dostane zbran (zase jsem dostal item co zvedal dany skill cca na lvl5), je to motorova pila. Ale pozor, zbran co mu date po odlogovani zmizi!!! a mam dojem ze i kdyz ji pred tim nez jdete off vyndate ze slotu. Takze pozor, cpal jsem mu pak pro jistotu same zelenky potom co jsem prisel o plne vysocketovanou modrou. Taky pro drona se i nejvic vyplatily rychlopalne dvourucni samopaly - nemuze drzet dve pistole jako vy a naopak s tezkym kanonem typu raketomet se vecne prohanel nekde mimo a prislo mi ze moc nestrili. Takze idealne assault rifle nebo laser, i ta odstrelovacka je pro nej nic moc.

Skilly zatim jeste nevim, zajimalo by me jestli nekdo uz ma nejak lepe vyskilovane raketometne boty, ja do nich nechtel jit mam naplanovano spise to zrychleni cele party, ale zaroven by me zajimalo jak jsou ucinni. Kombinace zrychleni party a raketaku me docela lakala :)

Edited by - Wlk on 01/11/2007 21:28:57

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 01/11/2007 :  23:50:51  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Takze je to overeno - zbran co mel nasazenou dron po relogu zmizi i kdyz mu ji sundate, jeste zkusim finty jako ze mu ji prohodim za nejaky sedy crap a bude. Kazdopadne dokud to neopravi tak bud prodavat a nebo rozlozit...
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/11/2007 :  06:10:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
taky jsem zkousel enga a robutci jsou fajn, ale jinak mi prisel co se tyce dmg dost slabej proti marksmanovi kteryho jedu ted. je holt vic spis jako support ten eng do party.

Bohuzel ta hra je zatim delana tak, ze parta je spis na skodu.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 02/11/2007 :  07:53:20  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

taky jsem zkousel enga a robutci jsou fajn, ale jinak mi prisel co se tyce dmg dost slabej proti marksmanovi kteryho jedu ted. je holt vic spis jako support ten eng do party.

Bohuzel ta hra je zatim delana tak, ze parta je spis na skodu.

Si byl s eng. level 5 Rodiere, to poznáš prd. (I když u tebe je to jedno, ty poznas prd i na padesáce )
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/11/2007 :  08:01:29  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote


Priboo dostává v našem interním bodovacím systému 5 bodů ...

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:23:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

UVyssi nez prvni uroven healu pro drona jsem nepotreboval, heal pro partu (tj me) jsem pouzil asi 3x za celou dobu a uz na to pecu pac mam prebytky healovacich injektoru.



Tady bude nekdo vytvaret znovu :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:41:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja byvam solista, ale ted jsem jel hned od lvlu 2/3 v parte a zatim jsem se bavil, protoze to nebylo tak lehky a British Muzeum bylo mega tezky =)

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:49:25  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZiELL

No ja byvam solista, ale ted jsem jel hned od lvlu 2/3 v parte a zatim jsem se bavil, protoze to nebylo tak lehky a British Muzeum bylo mega tezky =)



ten q s tou bombou jak se musi utict do 20sec tak jen na vt utikej ty vole a ziell to nestih a umrel tam a jeho pomnik se portnul o muzea kde nas vykosily ty mumie hahaha to byla fakt good mise muzeum

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 02/11/2007 :  11:50:23  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tady bude nekdo vytvaret znovu :-)



Proc? Specialne jsem psal, ze sem tam ty body nedal a prislo mi to jako waste? :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 02/11/2007 :  19:13:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

quote:

Tady bude nekdo vytvaret znovu :-)



Proc? Specialne jsem psal, ze sem tam ty body nedal a prislo mi to jako waste? :)



Jeden jsi tam dal ne? Pokud ne, tak sorry. Spatne jsem to asi pochopil

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Wlk
Starting Member

24 Posts

Posted - 03/11/2007 :  00:38:00  Show Profile  Send Wlk an ICQ Message Send Wlk a Private Message  Reply with Quote
Ne ten skill mam v itemech a prehazuju zbrane abych mohl healovat :-)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 03/11/2007 :  08:47:19  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wlk

Ne ten skill mam v itemech a prehazuju zbrane abych mohl healovat :-)


Tak to pak jo

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 03/11/2007 :  13:22:42  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Mám engineera na 12tým a je to celkem sranda, dronovi jsem dal granátomet, s ním lítá raketometnej bot a zpomalováky a ten bordel na obrazovce je síla, v podstate těm pěti jen asistuju a střílím do tužších démonů ty slabý jsou tuhý než je zahlídnu. Baví mne to, ale skill pointů je kurefsky málo.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK

Edited by - Patas on 03/11/2007 13:24:57
Go to Top of Page

mittra
New Member

324 Posts

Posted - 07/11/2007 :  16:42:18  Show Profile Send mittra a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem si založil po dohrání normal obtížnosti za Marksmana taky Engiho a to elite a hardcore, tak doufám, že jsem vybral dobře :) Pokud někdo hrajete s engim HC nebo elite, prosím neváhejte mi poradit.

Zatím to vidím hlavně na Escape pro sebe a namaxovat zpomalující robůtky..

AO: NT Mittra - reactivated
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000