Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 b net problem
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Unknown
New Member

146 Posts

Posted - 11/09/2007 :  17:02:26  Show Profile  Send Unknown an ICQ Message Send Unknown a Private Message  Reply with Quote
nema stim nekdo nahodou nakou zkusenost:
instaloval jsem sousedovi w3 oba dva jsme napojeni na jeden router htel jsem snim hrat jen for fun po lanu kdyz sem se u nej pripojil na b net a opatchovat tak mi to napsalo neplatny cd key (pouzil jsem naky vygenerovany ) a od te doby se nedostanu na evropsky b net ani u sebe na ostani servery (asijske nebo americke ano) pise mi to neco ve smyslu ze si mam skontrolovat svoje pripojeni na internet(pokud mate modem musite ho nejdrive pripojit blabla... nebo se pripojuju k neplatnemu serveru :P

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 11/09/2007 :  20:41:57  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
A nebo jsi dostal BAN na IP adresu, kvuli tomu generovanemu klici a tim padem se nepripojis ani od sebe.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 12/09/2007 :  00:22:19  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
abys hral s kamosem, nepotrebujes battlenet
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000