Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 zaměstnání/brigády nabídka/poptávka
 Agloco
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mr.Agloco
Starting Member

1 Posts

Posted - 08/09/2007 :  22:14:46  Show Profile Send Mr.Agloco a Private Message  Reply with Quote
Prinasam vam informacie o asi pol roka fungujucom projekte s nazvom Agloco - A Global Community. Myslim ze agloco ma na to stat sa vecsim kolosom ako google alebo yahoo.
Agloco je "novy" projekt kde za to ze mate zapnuty wiewbar(zobrazi sa nad pracovnou listou a ma hrubku asi pol centimetra) ti firma agloco plati podiel zo svojho zisku z reklamy.Stavas sa vlastne akcionarom firmy. Agloco plati za max. 5hodin mesacne co snad presurfuje kazdy kedze sa to pomaly zbiera . Na tie reklamy co vam budu behat vo wiewbare klikat Nemusite, staci ak bude wiewbar zapnuty! Ak na tento program pozvete svojich znamich mozete si zarobit este mnohonasobne viac viac info na tejto stranke - http://www.surfuj-a-zarabaj.wbl.sk/ a registrovat sa mozete TU - www.agloco.com/r/BBHB6717 Prajem vela stastia!Registrujte sa s tym 2. linkom.
Ked sa xcete neco spytat - moje ICQ 281736916
Uz sa registrovalo mnoho tisic ludi z Cz/Sk.
Ak vas to zaujalo nevahajte!

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 08/09/2007 :  23:01:37  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
"Myslim ze agloco ma na to stat sa vecsim kolosom ako google alebo yahoo"

wake up... neo...

p.s. pise to "view"

jo a... s timhle adwarem muzes ísť do perdele
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 09/09/2007 :  16:46:51  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
boze to je debil
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 09/09/2007 :  23:03:32  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
ban plx :)

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000