Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 22/08/2007 :  09:10:34  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX
Jakákoliv použitá specka nahodí 1,5 vteřinový GCD a 5sec CD na Morale ability.

Ja ti nevim, ale todle povazu za bug ;-). V patch notes je napsano, ze 5sec morale CD naskoci po pouziti morale ability, tak abys je nemohl retezit. Navic 5sec morale CD nahozeny pres specku jsem v klidu ukoncil napr 2sec pred skoncenim tohoto CD naprosto v pohode u svyho chopy. Uz jsem to kdysi hlasil a ptal se na to zda je to "intended", ale uz betu nehraju (ja oficielne ani nejsem betatester), takze nevim jak to vypada ted.
quote:
Originally posted by NoXJinak v PvP jsem se setkal s takovým tim grafickým bugem známým z WoW, kdy po bojišti hráči jezdí po zemi jako mrtvoly. Snad s tím Mythic na rozdíl od Blizzardu něco udělá :)

To dela snad vsude nejen v PvP - hlavne tedy kdyz si v party tak u ostatnich clenu. Reportoval jsem to pokazdy jako grafickej bug a porad nic. Na foru se to uz taky resilo, co vim. Asi si s tim zatim nevi rady. Meli by udelat nejakej spolecnej meeting s Blizzardem ;-)

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 22/08/2007 :  10:45:25  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Ten CD na Morale taky považuju za bug a je tam stále. Ale přesně jak říkáš, při naskočení těch 5sec na klik nereaguje, ale kolem třetí nebo druhé vteřiny se už přemluvit k aktivaci dá.

Pohybuju se drtivou většinu času v RvR zóně, tak jsem neměl možnost to "venku" spatřit. Uvidíme co a kdy s tím udělají..

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 22/08/2007 :  15:57:29  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Tak dnes vypustili nový patch, ve kterém zpřístupnili nové dvě class. Knights of the Blazing Sun pro Empire a Chosen pro Chaos. Jinak žádné podstatnější úpravy.


EDIT: Lehce jsem zkoušel toho Chosena a je to prakticky stejný typ protect fightera jako je Black Orc + má PBAoE debuff aury.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 23/08/2007 08:11:45
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 22/08/2007 :  18:44:48  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
super som zvedavi jak ten KOTBS funguje, vizera dost zaujimavo
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 23/08/2007 :  11:29:04  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Tak me napada, kdyz se muj panak automaticky otaci za cilem, jak je to potom s pozicnima speckama, NoXi vysvetli prosim
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 23/08/2007 :  11:53:29  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Koukam, že si smazal ten původní post V něčem s tim maníkem souhlasim, někde si myslim že psal blbosti. Grafickejch bugů je tam ale fakt ještě požehnaně. Např. takový věci, jako že na hráčích zůstávaj a stackujou se takový ohnivý efekty od BW DoTky, kdy pak po chvilce svítí na dálku jak světluška, nejsou v PvP zrovna moc příjemný. A jde to dolu jen relogem


No heleď s těma pozičníma speckama to borci dělaj jednoduše. Švihnou targetu stun, kterej bohatě stačí na oběhnutí za záda nebo na bok. Ideální je to v grupě s Black Orcem, kterej má tušim těch stunu víc. Jinak samozřejmě ta postavička se za cílem sama otáčí jen při castění. Když hráč nic nedělá, tak stojí v klidu.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 23/08/2007 11:56:49
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 23/08/2007 :  11:57:08  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Ok, to zni zajimave.

Jinak ten post jsem smazal, na treti strance toho threadu je reakce Marka Jacobse, kterou jsem predtim necetl. Vicemene na moji otazku odpovida, i na spoustu dalsich, doporucuju precist.

Edited by - Lobos on 23/08/2007 12:00:00
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 23/08/2007 :  12:17:31  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Takhle bez DR na ty stuny je to v pohodě. Jsem ale zvědavej, jak to bude vypadat po jejich zavedení. Teda, věřim a doufám, že tam nějakej counter na CC bude.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 23/08/2007 12:20:47
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 23/08/2007 :  12:34:27  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Napr. Zealot:

Morale:
Favoured Wind(or Focused Mind)
For the next ?? seconds, you will ignore any silencing, disrupting, interrupting, or disorienting effects, and your abilities can not be stop(set back) when you are building them up

Tactics:
Part of the Plan
You have a 25% chance to completely ignore any effects which hit(?) you back, interrupt you, or disorient(?) you.


Je to vyhrabany z nejakyho posledniho videa.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2007 :  09:56:07  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Ač nerad, musím konstatovat, že čím déle WAR hraju, tím více jsem z toho zklamaný. RvR se stává čím dál tim víc celkem nudnou záležitostí, kdy se po RvR zóně prohání dvě tupě se zergující skupinky. Nedá mi to nesrovnávat s Arathi Basin ve WoW, kde se alespoň obě skupinky (občas) nějak snažili bojovat o jednotlivé nody. Tady se na nadvládu nad zónou zvysoka peče a jediným smyslem RvR je farma RPs na ranky = OP PvP equip. I přes to, že lidí už je dle mého názru v betě dost, instancované PvP se stále nekoná. Začíná se to celé víc a víc podobat onomu zmiňovanému onehit festu, kdy například takový BW dokáže sám instantně složit menší (i větší) skupinku nepřátel jediným PBAOEčkem. Vím, že na balance class se musí ještě hodně zapracovat, ale i to je běh na dlouhou trať.
Nezbývá mi nic jiného, než čas ve WAR trávit PvE levlováním a questama, které patří dle mého názoru k tomu nejnudnějšímu co jsem v MMO zažil. Při miniaturnosti zón a nízkému počtem questů se obávám, že se po release bude na quest moby těžký přetlak. PQ jsou sice chvilku zábava, ale poměrně rychle jejich stereotypní opakování také začne nudit.

Shrnu-li to, nebýt toho perfektního lore a mé potřeby objevovat něco nového, už jsem se na to dávno vykašlal. Nevěřím, že to za těch půl roku vyjde a pokud ano, tak se děsím v jakém to bude stavu.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 28/08/2007 :  10:29:42  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
to se dalo cekat ze se bude grindit aby hned ziskali predmety, pryc je doba nadsenyho hrani kde se opravdu bojovalo cely hodiny, napr Alterac Valey v wowku, ted uz tam 70% leechuje jenom body... na warhammer se tesim a urcite za nej utratim penize a modlim se aby system leechovani veci nebyl jak ve wowku

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/08/2007 :  11:30:45  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
no noxi mozna uz chapes proc jsem tu betu nechtel hrat :)

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 28/08/2007 :  12:46:49  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
We're doomed..kdo mi pujci betu?

S Lisakem jsem se bavil a jsem vice nez lehce nasran...

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 28/08/2007 :  13:05:24  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

no noxi mozna uz chapes proc jsem tu betu nechtel hrat :)


Naopak.Prave proto bych si ji chtel zahrat. Po tydnu bych zjistil, ze me to nic nerika a aspon bych usetril za krabku. Stejne jako u LOTRA
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 28/08/2007 :  13:10:05  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
najnudnejsie q? nudnejsie ako vo wow alebo lotre (eq 1,2 atd) ?
lebo mne sa zdali wowacke questy casto dost nudne, a ak je toto este horsie....

+ niekto tu predtym ospevoval tie PQ tak som si myslel ze je to po tejto stranke dost dobre

Edited by - Methodius on 28/08/2007 13:11:11
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2007 :  13:46:10  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

najnudnejsie q? nudnejsie ako vo wow alebo lotre (eq 1,2 atd) ?
lebo mne sa zdali wowacke questy casto dost nudne, a ak je toto este horsie....

+ niekto tu predtym ospevoval tie PQ tak som si myslel ze je to po tejto stranke dost dobre

Psal jsem jedno z nejnudnějších PvE levlování. Tím myslím jak questy, tak grind. Zrovna ve WoW jsi měl těch questů kotel a měl jsi tak možnost výběru, který dělat chceš a který ne. Tady jich je jak šafránu a musíš je udělat za každou cenu, jinak se dál nedostaneš. Nehledě na to, že zatím neexistuje žádná možnost přepravy na větší vzdálenosti, takže se musí všude běhat pěšky, což taky dokáže značně otrávit.

PQ je sice zajímavý nápad, ale dle mého názoru je to do nového kabátku převlečená farma reputace. V první lokaci narazíš na PQ, kde máš v první fázi zabít 25 mobů. Tak je s nadšením pozabíjíš a čekáš co přinese druhá fáze. Ta si na tebe připraví zabití stejného počtu stejných mobů jen v časovém limitu. Mákneš si, vyvraždíš je a v třetí fázi se spawne HERO mob, ze kterého vypadne po zabití truhlička se dvěma reward itemama. Zjistíš, že bar místní Influence máš plný jen z pola a tak to jdeš farmit znovu, a znovu a znovu.. Jakmile dosáhneš Influence dostatečné pro vytoužený Elite reward, vybereš si ho u vendora a posuneš se o zónu dál. A ejhle, další PQ stage I je zabití 60 mobů, stage II je genocida na čas a na závěr překvapivě HERO mob s truhličkou v kapse. Překvapivě je Influence bar neúplný a tak si dáš pro jistotu několikrát repete. Přesuneme se do další zóny. PQ stage I zabití 125 farmářů.... má cenu psát dál?

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 28/08/2007 13:48:25
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 28/08/2007 :  13:54:12  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
nj nic moc teda, ale stale mi to pride onieco lepsie ako typicke morpg questy typu zabi 20 prasiatok dostanes xx penazi (i ked je to v principe to iste), atd proste ani vo wowku to nebolo nic moc, dost ukrutny stereotyp, ono je tazke urobit zaujimave questy v online hre kde je nutny respawn narozdiel od single kde mozes naozaj sledovat nejaky pribeh a realne menit stav sveta okolo teba

co ma skor mrzi je tvoje sklamanie z pvp, kedze to je to co tato hra ponuka na 1 mieste + premna vlastne to preco hram online hry,,,,ak by som chcel dobre pve zahram si znova falloutm, NWN atd, ktore strcia co sa do pribehu a kvality q tyka celu morpg scenu do vacku

PS: keby nezlepsili kavlitu questov ale len rapidne zvysili ich pocet tj "mal by si si z coho vyberat" bolo by to ovela lepsie? alebo by to bolo stale na podpriemernej urovni? a co normalne questy (tj nie PQ) ako su natom?

Edited by - Methodius on 28/08/2007 14:06:49
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/08/2007 :  14:16:22  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Ber to tak, že to co píšu je stále jen můj subjektivní názor. Někomu třeba PvP farma na equipu vyhovuje, někdo má rád instant action zerg PvP. Ale pro mě po tom, co jsem si zahrál DAoC a po tom co mi tam pánové ukázali, jak vypadá skutečný PvP, tohle zábavu na dalších pár let opravdu nepředstavuje.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 28/08/2007 :  15:33:18  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Ber to tak, že to co píšu je stále jen můj subjektivní názor. Někomu třeba PvP farma na equipu vyhovuje, někdo má rád instant action zerg PvP. Ale pro mě po tom, co jsem si zahrál DAoC a po tom co mi tam pánové ukázali, jak vypadá skutečný PvP, tohle zábavu na dalších pár let opravdu nepředstavuje.


Mozna je trosku chyba, ze RvR zony tam jsou v podstate jen jakoby nejaky dodatek, ktery clovek muze v pohode minout/obejit. Kdyby nadvlada nad patricnou zonou mela vliv na to, zda se dostane tvoje rasa do dalsi mapy, treba by to vypadalo trosku jinak. Ale priznam se, ze nevim jak jsou RvR zony delany dal - znam jen ty z 1. a 2. tieru a ty jsou bohuzel presne takovy, jak je popisuju v prvni vete.

Ke questum se moc vyjadrovat nebudu, s NoXem v hodne vecech souhlasim. Nicmene vidim to trosku pozitivneji nez napr ve WoWu, kde vetsina questu byla pro me spis odpudiva (samozrejme byly tam i svetle vyjimky, to nepopiram). Nektere questy maji skvele a zabavne lore, jinym mi lore uplne uniklo a v duchu jsem si rikal, coze todle je zase za debilni quest. Aspon ze ty odmeny za questy jsou "adekvatni" a necpou mymu chopovi do rukou drevenou hul. Vyvazenost questu je jejich casta slabina - proste za pomerne tezky quest (jen s obtizemi solovatelny) dostanete jen expu, zatimco za podstatne lehci quest dostanete (v pohode solo) dostanete super upgradovaci vec a priblizne tu samou expu.

Doufam, ze k PQs pridaj aspon nejaky vyznamovy popisek do ToK, za me to tam bohuzel chybelo. Troska rozmanitosti by taky nebyla od veci, protoze s postupem casu je to opravdu porad o jednom a tom samym. Nevim proc by PQ nemohly byt napriklad i soucasti RvR zony ? A nemuselo by jit jen o pocty zabitych nepratel. Bohuzel v tier 1 a 2 (dal jsem uz nebyl) se nic takoveho nekonalo, mozna dal ?

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

lukass
Starting Member

13 Posts

Posted - 28/08/2007 :  21:37:28  Show Profile  Send lukass an ICQ Message Send lukass a Private Message  Reply with Quote
No ja to teda zatim beru jeste pozitivnejs, hodnotit lowres grafiku, kde ani nejdou zapnout zakladni veci jako antialiasing, nema smysl. PVE zatim vubec nehraju jen prvnich 5levlvu(hodinka) pak du delat kvesty do RvRzon. RvR moc neni, hodne zon je prazdnych, vsichni jsou v jedny nebo dvou zonach a zergujou. Pri velkym zergu xp hrozne litaj nahoru a tak kdyz vas to bavi muzete vcelku pohodlne a rychle expit.Obcas si radsi odlakavam protihrace na duely, nebo du delat RvR questy. V noci jsem uz parkrat zazil docela kvalitni group pvp. Bohuzel neni zatim o co bojovat, do zadny RvR instance jsme se nedostali, nevim jestli jsou vubec funkcni. Zatim me to docela dost bavi i kdyz je videt ze prace maj predsebou jeste more a hodnotit se mi to zatim moc nechce. Nicmene mi prijde velkej rozdil v zabavnosti u nekterych povolani, jak v hratenosti tak u vyvoje a tvorbe avatara.

ICQ:65-966-272
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2007 :  07:10:54  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lukass

Pri velkym zergu xp hrozne litaj nahoru a tak kdyz vas to bavi muzete vcelku pohodlne a rychle expit.

Nevim na kolikátym lvl jsi a jak dlouho už to hraješ, ale v tomhle s tebou tak docela nesouhlasim. Dle mojí zkušenosti leze expa při současném RvR méně jak poloviční rychlostí oproti PvE questům a PQ grindu. I s duelama mam teda jiné zkušenosti. Obvykle když si odchytím někoho samotného, tak dotyčný začne zdrhat dokud neni v přesile a pak teprve začíná bojovat.

edit: typo

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%


Edited by - NoX on 29/08/2007 07:11:59
Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/08/2007 :  09:36:13  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
A dokazete nekdo odhadnout jak bude RvR vypadat az bude ve hre daleko vic hracu? Bude to zase zergovani nebo bude muset dojit na nejakou taktiku?

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/08/2007 :  09:57:30  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
JA si myslim ze cim viac ludi, tym viac zergu ... ale zase je pravda ze cim viac ludi, tym je vacsia sanca ze tam nebudu zerg lamy, ale ludia ktory vyhladavaju nejake to group pvp.
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 29/08/2007 :  10:17:12  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arakis

A dokazete nekdo odhadnout jak bude RvR vypadat az bude ve hre daleko vic hracu? Bude to zase zergovani nebo bude muset dojit na nejakou taktiku?


Mam pocit, ze NoX hodne narazel na to, ze se lidem vic vyplati masit se navzajem nekde uprostred RvR zony, nez nejak takticky bojovat o strategicky prvky v zone. Duvod asi je OP PvP equip a rychly zisk renown bodu za takovehle zergovani se navzajem. Pokud to takhle zustane, pak je asi fuk kolik tam bude lidi - kdyz vetsina z nich nebude mit o nejakou taktiku zajem, pak zbytek toho asi moc nenadela. Ona taktika "uraaa na ne, nas mnogo" se s vetsim ci mensim uspechem pouzivala jeste za 2. svetovy valky a holt lidem to tak nejak prirostlo k srdci ;-)

Mne osobne by docela mrzelo, kdyby RvR zony nemely uplatneni v tom duchu v jakem jsou navrzeny. Jsou pomerne rozlehle, najdete tam ruzne budovy, vysoke veze, podzemni tunely, male kempy atd, kterych se da mozna i zajimave vyuzit na prekvapive dobiti dane zony/zakladny - pokud todle zustane lezet ladem jenom proto, ze dobit a drzet nepratelskou zakladnu se nikomu nevyplati, pak je to docela velka skoda. Ale rikam, ze nevim jak to v RvR vypada ted - jen usuzuju aktuelni stav veci z NoXovych zklamanych postu

Edit : chybky

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Soptik on 29/08/2007 10:19:58
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/08/2007 :  10:38:19  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
No kontrola nad zonou zacne mit vyznam ve chvili kdy zacnou utoky na hlavni mesta. Ziskanim jedne zony se otevre moznost obsazeni nasledujici a tak to jde az k hlavnimu mestu, jez je Mythicem oznacovan za end game content.

Edited by - Lobos on 29/08/2007 10:39:35
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2007 :  10:57:49  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

No kontrola nad zonou zacne mit vyznam ve chvili kdy zacnou utoky na hlavni mesta. Ziskanim jedne zony se otevre moznost obsazeni nasledujici a tak to jde az k hlavnimu mestu, jez je Mythicem oznacovan za end game content.

No jsem zvědavej tak tohle bude vypadat v praxi. Na to, aby jsi mohl ničit nepřátelské město, musí tvoje strana ovládat všechna předchozí území. Když ale vlezeš do low lvl RvR zóny s charem vyšším, než je nějaké povolené rozmezí, stane se z tebe slepice Bude tedy potřeba dostatek charů pro každou Tier zónu zvlášť, aby se ta převaha nějak dala zajistit. Osobně mě představa levlování několika twinků, pro každou Tier zónu zvlášť, nijak dvakrát neláká.

Jinak k tomu odhadu. V zhledem k tomu, že žádné scenarios prakticky ještě neběželo, nedokážu říct, jak to bude vypadat tam. V open RvR zónách to podle mě bude vypadat s větším množstvím hráčů (obzvlášť těch z WoW) ještě mnohem hůř. Tedy pokud nechají současný systém RP, kdy je to jen a jen farma equipu. Vždy to podle mě bude jen o tom, která strana má zrovna víc lidí online. Vidím to už teď. Čím víc lidí do bety přibývá, tím větší zergy se v té jedné zóně konají.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/08/2007 :  11:17:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vic lidi vzdy hraje za ty hodny protoze si potrebujou vykompenzovat svuj realny zivot

lastfm
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 29/08/2007 :  12:51:06  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Lobos

No kontrola nad zonou zacne mit vyznam ve chvili kdy zacnou utoky na hlavni mesta. Ziskanim jedne zony se otevre moznost obsazeni nasledujici a tak to jde az k hlavnimu mestu, jez je Mythicem oznacovan za end game content.

No jsem zvědavej tak tohle bude vypadat v praxi. Na to, aby jsi mohl ničit nepřátelské město, musí tvoje strana ovládat všechna předchozí území. Když ale vlezeš do low lvl RvR zóny s charem vyšším, než je nějaké povolené rozmezí, stane se z tebe slepice Bude tedy potřeba dostatek charů pro každou Tier zónu zvlášť, aby se ta převaha nějak dala zajistit. Osobně mě představa levlování několika twinků, pro každou Tier zónu zvlášť, nijak dvakrát neláká.

No more twins, no more alts - za opacne tvrzeni by Mythic mam pocit skoncil pod drnem ;-) Staci, aby si cetli neofic fora, tam toho je kupa na toto tema a vicemene vsichni cekatele-priznivci WAR vyjadruji stejne negativni pocity na tema twink/alt.

Mam pocit, ze nizky tiery na utok na mesta vliv mit nebudou. Je to muj pocit nabyty z infa na war-rvr (coz jsou okopceny oficielni informace) : http://www.war-rvr.net/index.php?option=com_content&task=view&id=179&Itemid=31

Cituji kousek : The campaign system uses skermishes, battlefields and scenarios to allow advancement, you cannot cut around your enemy and skip a zone, the front is the front. This is the PvP 'end game'. In the high level areas are five zones. At the extreme ends of each land-area are the capital cities for each race.

Rekl bych, ze boj o hlavni mesta se bude odehravat jen na poli techo high-lvl zon. Nizsi tiery tam budou hrat "pouze" tuto ulohu :
Victory points from lower tiers spill over into upper tiers, helping you capture those tiers as well a nebudou mit podle me vliv na to, zda muzes/nemuzes napadnout hlavni mesto nepritele. Je to jen muj nepodlozeny nazor.

Edit : typo

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active

Edited by - Soptik on 29/08/2007 12:58:06
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 29/08/2007 :  13:12:48  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX
No jsem zvědavej tak tohle bude vypadat v praxi. Na to, aby jsi mohl ničit nepřátelské město, musí tvoje strana ovládat všechna předchozí území...


Ja myslim, ze takhle to neni.

I podle tohohle ofic. podcastu http://www.youtube.com/watch?v=eLM5JbgXnFY ,
to vypada, pokud sem to dobre pochopil, ze predchozi tiery pouze prispivaji ke score ve vyssim tieru urcitou procentualni hodnotou, ale na zabrani mesta bude potreba zabrat neutralni zonu a pak postupovat dal pomoci victory points smerem k enemy mestu.

Pozadavek na vlastneni vsech predchozich zon tam afaik neni.

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Soptik
New Member

111 Posts

Posted - 29/08/2007 :  13:15:44  Show Profile  Send Soptik an ICQ Message Send Soptik a Private Message  Reply with Quote
Kdyz uz jsme u toho, jaky konkretni vliv maji ty Victory Points ? Koukals na to NoXi ? Jediny co si pamatuju je jakysi bonus k ziskavane XP (a to tusim k veskere XP : za questy, PQs, moby atd - byl to docela mistama hukot)

UO - CzH, Soptik (Drachenfels) - retired
WoW - Memento Mori, Ronia (Thunderhorn) - retired
WAR - Tears of Asur, Greerson (Karag Azgal) - active
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2007 :  13:55:23  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
To Little: Jo jo, už jsme si pročítal to co postoval Soptik a uvědomil jsem si, že jsem napsal blbost. Pro útok na město je důležitá hlavně T4.

To Soptik: Jo jo, ovlivňuje to procentuelně RP i Exp gain v celé zóně. Vzhledem k tomu, že neběží ty scenarios, které dávají nejvíce VP, tak je ten bonus ale celkem zanedbatelný. Max jsem viděl snad 12%.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/08/2007 :  15:48:55  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
Mate nekdo informace kdy budou predstaveni zbyvajici 4 elfove?

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke

Edited by - Arakis on 29/08/2007 15:49:42
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2007 :  16:12:43  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
No informace je to stejně tajná, jako počet plastických operací Heleny Vondráčkové, ale já vám to prozradím. Devové totiž vtipně šoupli ingame vendory s PvP class specific armorem. Zatím jsem měl možnost zkouknout jen Dark Elfy a tak složení jejich class by mohlo být následující - Assassin, Black Guard, Shade a Sorcerer.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 29/08/2007 :  16:20:11  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
No a proc teda v Lipsku predstavili za dark elfy Black Guarda a Witch Blade?

PS: me ani tak nejde o jmena jako o typ postavy

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke

Edited by - Arakis on 29/08/2007 16:20:49
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 29/08/2007 :  16:30:14  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Assasinem myslel asi Witch Elfa Jinak klasicky chybi heal a ranged dmg. Takze to muze byt cokoliv co tomu vyhovuje napr. Shade,Sorc, Blood Priest, nebo udelaj ze Sorce hybrida heal/dmg a jako ranged bude Shade. Tezko rict :p

PS: Jedinou pet class za Order budou mit prave High Elves.

Edited by - Lobos on 29/08/2007 16:35:56
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 29/08/2007 :  16:52:02  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arakis

No a proc teda v Lipsku predstavili za dark elfy Black Guarda a Witch Blade?

Nevim, zeptej se Paula

Já píšu jen to, co jsem tam viděl napsaný. Witch Elf byl představenej, Assassin maj v popisu u equipu. Něco s Blood Priestem jsem tam člověče ale taky zahlídnul. A Shade bude jasná scoutlike class

Kde je kua Meddy?! Ten nám to všechno určitě vysvětlí

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 31/08/2007 :  14:52:54  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
OK tve prani je mi rozkazem Noxi:
assassin / witch elf v lore diametralne odlisne classy neni mozne je zamenit, pokud k tomu dojde slapou si po jazyku.

Witch elf - fanaticka kultistka vyznavacka krvorukeho boha vrazdy Maela Leisha Khaine (HE maji totez ale jako boha valky, koneckoncu de facto DE a HE jedno jsou) kult neustale obetuje dalsi a dalsi lidske obeti jejichz krev smichanou s jedovatymi bylinkami witch elfky piji a proto jsou pak holky tak vesele (frenzy). Udelali mi radost tim ze nekde v Black Arku (giganticka plovouci pevnost, pred tisici let sidlo nektereho z nasledovniku Malekitha vyzdvizena temnou magii na hladinu potopy v Ulthuanu) bude Cauldron of Blood. Mosazny obrovsky kotel plny po okraj krve obeti, ktery nikdy nepretece at se ji do nej nalije kolikkoliv. V nem se jednou za tisic let vykoupe Hag Queen (kralovna witch elfek) aby obnovila svou silu a nelidskou krasu.

Assassin - za temnych noci vyjici a jeci witch elfky (zejmena o kalendarnich svatcich boha Khaine) poradaji divoke stvanici mesty temnych elfu, zabijejei vrazdi (kupodivu o znasilnovani ani zminka) a kradou deti. Z devctaek se stavaji witch elfky a z chlapcu pokud preziji vycvik je elitni assassin. Tichy stealth zabijak, bezkonkurencni protivnik, ktery pouziva rozlicne jedy a dalsi radovanky. Assassiny vyuziva Hag Queen na likvidaci svych prilis drzych politickych protivniku. Jak jiste vsichni vite nejznamejsim zabijakem vsech dob je Shadowblade. Asi nejznamejsi historka vypravi o tom jak proniknul na Hawk ship HE a v prubehu plavby povrazdil postupne vsechny cleny posadky a kazdeho jinym zpusobem. Nazivu nechal jen jednoho, aby o plizive hruze uplynulych tydnu mohl vypravet ostatnim High Elfum.

V lore o DE v jinych hrach se Blood Priest vyskytuje pomerne casto, je docela dobre mozne, ze ho pouziji i tady, stejne jako vymysleli Zealota. Jinak klasicky DE caster je dark sorcerress (heh fakt nevim kolik a jakych dvojitych pismen tam je a hledat to nebudu) elitni casterka Dark magic. Mala odbocka: podle nejnovejsich pravidel u DE magii pouzivaji jen zenska kouzelnice - chlapi nesmeji s jedinou vyjimkou a tou je kral Malekith. Carodejky a Khainovi kultistky se mezi sebou nenavidi a witch elfky magii pouzivat nesmi... aby tech vyjimek nebylo malo jedina witch elfka ji pouziva - kralovna Morathi, matka Malekitha a zaroven jeho zvracena milenka. Nicmejne jako cater/healer by mi vzane nejlip sedel ten Blood priest, ma to takovou romantickou hloubku...

Prvni dve classy jsem spolu s Littlem trefil - Black Guard a Witch elf jsou mezi nami. Predpokladejme dal Blood priesta bo podobneho dmg/healera. Zbyva posledni misto na ktere si verim bud s Shadem nebo s Bestmasterem. Osobne doufam v Shade, abych mel ranged za ktery me bude bavit hrat :) Navic Beastmaster by byl podezrele podobny Squigacovi.

Shade - novorozene dite je po porodu zanechane za dvermi domu po celou noc, pokud prezije, dostane vycik na Shade, elitniho stinoveho ranged bojovnika, ktery pouziva opakovaci kusi.

Pokud to bylo prilis kratke tak se velmi omlouvam :p

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 31/08/2007 :  15:46:30  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
meddy chodis ty nekdy mezi lidi? jinak diky za rozbor

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 31/08/2007 :  15:55:42  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Tož dobré to bylo. Ještě bys to mohl proložit obrázkama, přidat tam nějakou romantickou zápletku (i když Malekith s jeho matkou by možná stačil) a vydat knižně. Přiznam se, že DE lore neznam, tak koukam, že to byli taky solidní úchyláci. Slaanesh by z nich měl radost


Jinak jsem celkem přesvědčenej, že tam ta Shade bude. Tuhle mi několikrát padly jejich fijalový polobotky.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 31/08/2007 :  21:09:07  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
7 let hrani warhammeru za DE se halt projevi.

Jinak s tim Slaaneshem nejsi daleko od pravdy. Morathi jakozto puvabnou elfi divcinu puvodne zachranil Phoenix king pote co vybil grupu vyznavacu Slaaneshe. Netusil ovsem ze Morathi tam nebyla tak uplne jako obet..


STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 31/08/2007 :  21:16:12  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

meddy chodis ty nekdy mezi lidi? jinak diky za rozbor



Co s lidma? Ty uz sem parkrat videl a nic moc.. :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/09/2007 :  00:19:08  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, cool .... zboznujem toto lore. Je to niekde vydane ako celok, alebo nechystas sa to niekde ,,publikovat,, ako celok ? By som si to velmi rad precital ... ja momentalne citam len tie nove 3 knihy ktore prekladaju do cestiny o Drizztovi, tam sa toho moc o DE nedozviem ... len to ze su zly a ze drizzt chce byt dobry (knizky su to fajn, ale toto trapne klise ked sa tam zopakuje 300ty krat tak mi uz leze trosku krkom)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 01/09/2007 :  00:25:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Hmmm, cool .... zboznujem toto lore. Je to niekde vydane ako celok, alebo nechystas sa to niekde ,,publikovat,, ako celok ? By som si to velmi rad precital ... ja momentalne citam len tie nove 3 knihy ktore prekladaju do cestiny o Drizztovi, tam sa toho moc o DE nedozviem ... len to ze su zly a ze drizzt chce byt dobry (knizky su to fajn, ale toto trapne klise ked sa tam zopakuje 300ty krat tak mi uz leze trosku krkom)


forgotten realms != warhammer

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 01/09/2007 :  00:26:53  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No ja viem, ale tak nejak som cakal ze tie rasy budu aspon trochu nadvazovat ...
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 01/09/2007 :  01:28:58  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
swordmaster legolascz

Sam za sebe muzu rict, ze jsem s warhammer lore nikdy neprisel do styku ;-) ale ted me to hodne bere. Nejenom, ze se rozhoduju mezi cca 2-4 careers, ale navic si pohravam s myslenkou s vybudovanim vlastni "desktop army".
Z pohledu Games Workshop idealni zatah na zakaznika



Edited by - Lobos on 01/09/2007 01:40:41
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 01/09/2007 :  01:46:22  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
To ze budu mit svuj char jako warhammerovou figurku to je jistota :p

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 01/09/2007 :  01:50:13  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

To ze budu mit svuj char jako warhammerovou figurku to je jistota :p



Witch Elf nebo Black Guard?..... Nedavno jsi zmenil avatar


edit: Nejaka fotecka tve RL army bude fajn :)

Edited by - Lobos on 01/09/2007 01:57:26
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 01/09/2007 :  13:50:00  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Menim ho podle nalady, nema to zadnou uzsi souvislost s nicim dalsim. Odpoved je pravdepoddobne Shade.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 04/09/2007 :  09:00:37  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Jen taková blbina, včera jsem zkoušel vytvořit guildu. Guild okno je mix WoW a DAoC. Administrace ještě není implementovaná. Dá se zatim jen nabírat a vyhazovat. Název guildy se u avatara ukazuje klasicky nad hlavou mezi jménem a HP barem. Ukazuje se ale dohromady s PvP titulem, takhle: "Enforcerer of Mor Do Kuli". Doufám že to nějak půjde vypnout, protože při delšim názvu guildy je to nápis jak kráva.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 04/09/2007 :  09:15:53  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
V LOTRo se tohle vsechno da vypnout, titul vyhazet a to jak pri pohledu na tebe tak si muzes vypnout zobrazovani u ostatnich hracu. apod. Jinak se ti lehce stane, ze potkavas Bimbul Son of Grombal from Blue Mountains Heroes of the Jade Halls apod. Ja momentalne vidim jen nicky hracu kdyz hraju v grupe (a to bez guildy prijmeni a titulu) jinak mam vse off. Urcite to zaimplementuji, vydrz Prdka :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000