Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 DotA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 28/11/2008 :  19:29:25  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Bump. Hrajete hrajete přatelé??? Já ano.... (dota tu bude snad vždy)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 28/11/2008 19:30:17
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/12/2008 :  10:02:54  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Hraju. Porad a intenzivne Akorat po tolika odehranejch hodinach ci spise dnech cisteho casu zkousim ptakoviny. A proto rikam :

Dark Seer POWAH



Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/12/2008 :  07:18:30  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
A dark seer je ptakovina??? To spíš brousíš skill...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/12/2008 :  16:52:16  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
tenhle topick se asi nepodaří udržet aktivní ... zeje to tu prazdnotou a nudou :-/

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/01/2009 :  00:51:56  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

tenhle topick se asi nepodaří udržet aktivní ... zeje to tu prazdnotou a nudou :-/



Tak kdyz to tu z celeho fora hrajem asi tri :-)

A jinak Dark Seer je opravdu zatim dost k nicemu, ale blyska se na lepsi casy. Videl jsem changelogy na 6.58 a ten jeho speed pujde castit na enemy jako slow + iluze z jeho ultimatky budou davat 80% (o 30% vic nez davaji ted...)

Mozna bude i hratelnej jinde nez na "acku" :-)

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 05/01/2009 00:52:55
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/01/2009 :  22:23:28  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

tenhle topick se asi nepodaří udržet aktivní ... zeje to tu prazdnotou a nudou :-/



Tak kdyz to tu z celeho fora hrajem asi tri :-)

A jinak Dark Seer je opravdu zatim dost k nicemu, ale blyska se na lepsi casy. Videl jsem changelogy na 6.58 a ten jeho speed pujde castit na enemy jako slow + iluze z jeho ultimatky budou davat 80% (o 30% vic nez davaji ted...)

Mozna bude i hratelnej jinde nez na "acku" :-)



Myslim že víc jak 3 .. :-)

Jinak to heslo co máš v podpisu - tím se tedkon řidim také - diky že ta dota tu je (ta se aspon zlepšuje) narozdíl od těch new mmo plychet..

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 05/01/2009 :  23:43:25  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Taky si občas pár her dám, ikdyž už ne tolik jako když mě to "živilo". Snad se na to vrhnu víc až dorazím GTA IV :)
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/01/2009 :  12:18:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak premyslim jak ozivit tuhle sekci. Napiste kazdy nejakou funny strategii. At uz item/skill build nebo kombinace heru na linku. Nemusi to byt uplne to nejpouzitelnejsi :-)

Zacnu:

Dark seer + gondar = neviditelny palici stit uz od lvlu 1 :-)

Je treba koupit na zacatku urcite basilus + mozna i nejaky mana poty.
Taky je to samozrejme velmi lehce countrovatelny sentry wardama, ale ty se na acku kupujou az tak po trech ctyrech umrtich :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/01/2009 :  13:52:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
btw Isacu, psal jsem ti neco na ICQ, tak kdyz budes mit chvilku, tak si to prosim precti...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/01/2009 :  19:34:47  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak premyslim jak ozivit tuhle sekci. Napiste kazdy nejakou funny strategii. At uz item/skill build nebo kombinace heru na linku. Nemusi to byt uplne to nejpouzitelnejsi :-)

Zacnu:

Dark seer + gondar = neviditelny palici stit uz od lvlu 1 :-)

Je treba koupit na zacatku urcite basilus + mozna i nejaky mana poty.
Taky je to samozrejme velmi lehce countrovatelny sentry wardama, ale ty se na acku kupujou az tak po trech ctyrech umrtich :-)



Absolutně own duo na lajnu je Strom+Lich=Spuštěním ultimatek naraz rozsekate všechno =)

Co se itemu tyče tak se u vybraných heru držim zašlích klasik.. jinak experimentuji (Chen & Buriza,atd)...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 06/01/2009 19:37:17
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 07/01/2009 :  20:18:23  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Ja uz nehraju :( jaci jsou tam novi heroes? Posledni zmenu jsem zaznamenal toho maleho str robota co se pritahuje k ostatnim :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/01/2009 :  10:56:40  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Ja uz nehraju :( jaci jsou tam novi heroes? Posledni zmenu jsem zaznamenal toho maleho str robota co se pritahuje k ostatnim :)


Admiral Proudmoore
http://www.dota-allstars.com/hero/2687/index.html

Hodne silnej str hero. Na zacatku ma silnej h rush ne hery ve forme skillu tidebringer pak variaci na swap od Shendelezary. Plus leckdy pouzitelnej nuke se zpozdenim a zajimavou ulti.

Nicmene uz ho nekolikrat nerfli a planuje se nerf dalsi.


Windrunner
http://www.dota-allstars.com/hero/2692/index.html

Podobna Invokerovy kdyz ho jedes na dmg z veci a bilo modry koule. Ma escape skill (jako invoker) diky ulti max attack speed (muzes jet dmg botky a desolator jako invoker) long range nuke (jako invoker) plus velmi zajimavej stun, kterej kdyz se povede, tak da stun dvema herum na 4 sekundy.

Nicmene stejna chyba jako u invokera. Dmg hero je to jen na konec early game az na uvod late game. Pak muzes mit killu kolik chces a diky base attack speed a tomu ze ses int bez life leeche o dmg relativne prijdes.

Navic mi prijde, ze je tezsi ji rozjet a neumirat s ni nez u toho vokera.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/01/2009 :  10:59:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

Absolutně own duo na lajnu je Strom+Lich=Spuštěním ultimatek naraz rozsekate všechno =)




Own linek je spousty, ale to uz kazdej hral :-)

Pridam:
Tiny + Techies = a hoooooop a buuuuum

Je to vyrazne lepsi ted kdyz se Toss automaticky vzdy trefi. Ale jsou to proste techies ve hre, takze jako vzdy musite dat do mid game tak 7 killu, aby se ten hero vubec vyplatil...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 08/01/2009 11:01:38
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 09/01/2009 :  14:15:09  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Ja uz nehraju :( jaci jsou tam novi heroes? Posledni zmenu jsem zaznamenal toho maleho str robota co se pritahuje k ostatnim :)



Clockwerk, ten je muj oblíbený :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 11/01/2009 :  14:36:19  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kořka

Ja uz nehraju :( jaci jsou tam novi heroes? Posledni zmenu jsem zaznamenal toho maleho str robota co se pritahuje k ostatnim :)



Clockwerk, ten je muj oblíbený :)



Nemam ho rad, ale je rozhodne dobrej :-) Ale taky ho uz nekolikrat nerfli...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 15/01/2009 :  14:33:21  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kořka

Ja uz nehraju :( jaci jsou tam novi heroes? Posledni zmenu jsem zaznamenal toho maleho str robota co se pritahuje k ostatnim :)



Clockwerk, ten je muj oblíbený :)



Nemam ho rad, ale je rozhodne dobrej :-) Ale taky ho uz nekolikrat nerfli...



Nahodou str hero kterýho stavim na agi a k tomu má spella jako nejakej int hera.. Ano, Clockwerk je maser kdyz ho dobře zahraješ.. Ale je pravda že stěch novějších heru mu hodně šlape na paty Admiral Proudmoore.. Kar-Chee hravaš na ačku?

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 15/01/2009 :  16:55:26  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

Kar-Chee hravaš na ačku?




Si piš :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 16/01/2009 :  14:11:55  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

Kar-Chee hravaš na ačku?




Si piš :-)



tak doufám že se někdy potkáme:-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 16/01/2009 :  18:17:01  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
nick .sho b2w:)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 16/01/2009 :  23:04:24  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

nick .sho b2w:)


nick Kar-Chee :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 23/01/2009 :  00:54:21  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

nick .sho b2w:)


nick Kar-Chee :-)




Bud´to mame jiné herni časy a nebo ten friend list mám buglej... :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 27/01/2009 :  21:02:04  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:28:59  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu



Jakej? :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 29/01/2009 :  12:29:37  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

nick .sho b2w:)


nick Kar-Chee :-)




Bud´to mame jiné herni časy a nebo ten friend list mám buglej... :)



Friend list obecne dost casto nefunguje. Ale mne uz ses jednou vypsal. Bohuzel jsem zrovna koncil...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 29/01/2009 :  18:06:43  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Pavel1269

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu



Jakej? :-)



no, takovou babu, co ma pasivni ultimatku +5agility/level mysim a muze strilet ledovy sipy .... dost HP a DD ... neco pro me no

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:15:13  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Pavel1269

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu



Jakej? :-)



no, takovou babu, co ma pasivni ultimatku +5agility/level mysim a muze strilet ledovy sipy .... dost HP a DD ... neco pro me no



Že by Traxes?? :) Muj první hero byl Dragon knight... Kdyz jsem dotu hral tenkrát prvně na lance ,tak jsem zadnyho heru nez dragona nevolil, stavěl jsem mu dřevěnou nohu a jinak jsem celej invertář zaplnil Plate mailem - byl jsem ohromnej tank a mel jsem stoho strašnou radost :) ...no jo, kde sou ty časy:) ......

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 29/01/2009 :  19:33:14  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

nick .sho b2w:)


nick Kar-Chee :-)




Bud´to mame jiné herni časy a nebo ten friend list mám buglej... :)



Friend list obecne dost casto nefunguje. Ale mne uz ses jednou vypsal. Bohuzel jsem zrovna koncil...

Taky jsem te tam uz zahlidl planuju si udelat hezkej vikend u doty a filmu ,tak doufam ze si stebou budu už konečně mít tu čest zahrát :)

b2w. už jsme na 4 straně - Dobře my :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:18:01  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Pavel1269

taky hraju
no ... "umim" to za jeden char u sentinelu



Jakej? :-)



no, takovou babu, co ma pasivni ultimatku +5agility/level mysim a muze strilet ledovy sipy .... dost HP a DD ... neco pro me no



JJ Traxes. proti prumeru z acka ji postav dve wraith bandy, silovy botky a rychlej lothars edge a pravdepodobne to vyjde dobre :-)

Nedavno ji jeste o dost zlepsovali. Ulti dava +15 agi/lvl,

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 30/01/2009 :  14:20:18  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

Taky jsem te tam uz zahlidl planuju si udelat hezkej vikend u doty a filmu ,tak doufam ze si stebou budu už konečně mít tu čest zahrát :)

b2w. už jsme na 4 straně - Dobře my :)



Tak nevim jestli to je "čest" se mnou hrat, ale hru dam rad :D

Taky mam z te ctvrte strany radost :D Uz jen tak devadesat stranek a treba dostanem vlastni subsekci na foru ;-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 30/01/2009 :  20:28:34  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Sho

Taky jsem te tam uz zahlidl planuju si udelat hezkej vikend u doty a filmu ,tak doufam ze si stebou budu už konečně mít tu čest zahrát :)

b2w. už jsme na 4 straně - Dobře my :)



Tak nevim jestli to je "čest" se mnou hrat, ale hru dam rad :D

Taky mam z te ctvrte strany radost :D Uz jen tak devadesat stranek a treba dostanem vlastni subsekci na foru ;-)



Jo, ale zatim to vypadá že těch 90 stranek naspamujem my dva:)
Ale tak lepší jak kdyby tu nepsal nikdo:)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 31/01/2009 :  23:31:23  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 05/02/2009 :  13:24:33  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
dotku si dam obcas i ted po tech letech

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 05/02/2009 :  13:52:56  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já si zase po letech i občas spamnu

Arokh
Estarioll

Edited by - Kořka on 05/02/2009 13:53:10
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/02/2009 :  19:17:58  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

dotku si dam obcas i ted po tech letech



eště aby ne, žejo? :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 05/02/2009 :  19:25:43  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Kar-Chee v PM máš ip atd. na naše VT.. Když mě tam někdy uvidíš tak se zastav a dame hru. Poslední dobou tam chodí docela dost lidí a všichni hrajou jen a jen dotu. :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 28/02/2009 :  02:37:53  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
TAk co tady? trenujem, trenujem? :)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 28/02/2009 :  02:54:43  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
spam,spam,spam imho, ja jsem v tehle místnosti snad sam?:)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 28/02/2009 :  09:38:16  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
ee
ale jen kokam no , ... uz nehraju defakto vubec

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 01/03/2009 :  16:49:04  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
http://www.leagueoflegends.com/

Vyplnte prosim vsichni, koho zajima dota, beta signup tehle hry. Treba se nekdo dostane a bude moci poreferovat.

Tem kterym to neco rekne: Za hrou stoji Guinsoo

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 01/03/2009 16:49:48
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000