Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 DotA
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 15/05/2007 :  19:42:08  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
koukám špatně,nebo zde na foru neni žadný topick věnovaný tehle skvělé mapě??

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 06/06/2007 20:07:48

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 16/05/2007 :  14:06:11  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
<--- !

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 16/05/2007 :  14:40:32  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

<--- !



hmm šipka ...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/05/2007 :  20:09:59  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kořka

<--- !



hmm šipka ...

kořka je u toho posthnuntu už tak línej, že si o'rly dal do avatara
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 17/05/2007 :  01:01:40  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

quote:
Originally posted by Kořka

<--- !



hmm šipka ...



No já hraju občas a kamarádama na xpamu privátky :) to je asi tak vše. Ono, co o téhle hře chceš rozebírat? Taktiky, itemizaci? Na to je myslím dost jiných topiců někde jinde a navíc, zas takový magor do toho nejsem :) Ale je fakt, že náš klan, který jsem pomáhal dokonce i zakládat, byl jeden z prvních (ne-li vůbec první) českých (CZ detected!) klanů co DoTA hráli.
Your e-peen has just grown a lil' more!

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 17/05/2007 :  15:05:52  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
já hraju dotu deně! jak xpam tak s kamarady hamachi... klan nemáme cw nehrajem .. hrajem to jen tak 4fun.. le deně! O dotě se dá dlouze,dlouze hovořit... dnes to hraje už X hračů, pač je to fakt masox řežba... Dota se hraje už dlouho a hrati se bude... jen mi přišlo líto že na tak prestignim forum ,kde se hovoří o x dalších podobných hrách neni ani topíček o tak skvělé mapě jako je pravě DotA:))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 20/05/2007 :  15:04:51  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho

jen mi přišlo líto že na tak prestignim forum ,kde se hovoří o x dalších podobných hrách neni ani topíček o tak skvělé mapě jako je pravě DotA:))



Nesrovnával bych dotu s MMORPG. Ale jinak souhlasím, že lepší skloubení PvP a RPG elementů jsem neviděl.

Kar-Chee on Xpam/Abuser

Na ligu jsem línej trénovat, ale na meziherňácích mě potkat můžete :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 01/06/2007 :  19:04:22  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Na ligu jsem línej trénovat, ale na meziherňácích mě potkat můžete :-)



Progres,progres,progres - to je to oč tu běží:))


Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 01/06/2007 19:04:52
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/06/2007 :  16:58:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hm koupil jsem si war3+tft a sem docela z toho vaseho velkeho battlenetu zklamanej

cekal jsem nakej poradnej lobby system jako ma EA u C&C .. desitky mistnoti...

misto toho jedno neprehledne okno, par her, na poradne zalozenou dotu aby clovek cekal pul dne.. zkousel jsem northrend :((

tezke zklamani "z oficu"..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 06/06/2007 :  17:36:17  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Blizzard nemůže za to, že tě nikdo nechce do hry :)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 06/06/2007 :  19:25:36  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Isac: :)
Rodier: Mno, ono na dobré doty je potřeba si najít soukromé channely. Bohužel s originálními servery mám málo zkušeností, ale pamatuju si že tehdá ještě za Guinsaa a toho minulého fora (už mi vypadl název) bylo na Azerothu přímo udělána místnost pro officiální ligu doty, CWčka atd. Jenže tehdá ještě nebyla tak rozšířena, teďka už to hraje každý hňup, věk hráčů se také rapidně snížil a potom ty hry tak vypadají :)
Na xpamu (asi nejpopulárnější cracklý server v Evropě) existuje místnost "a", na které se hrajou private dotky, ale už to pomalu také upadá :( nejlepší je si udělat friends list a jen volat lidi které znáš.

A vyšla nová verze! 6 nových hrdinů(vcelku wimba!), nový sentinel tree, místo slepice brouk! Prostě samé plusy

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/06/2007 :  19:42:44  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
na oficu nehraj, pořadny doty jsou jen na xpamu /join Be.ShO a určitě bude dobra hra, hrajem tam většinou lidi co se zname.... sice to tam taky neni že by se to cz/sk dotama hemžilo ale ja si stěžovat nemužu, vždicky si zahraju kvalitně(no noobs game!! ,rmk for 5 min ingame) !!! a nebo tu je eště program hamachi a banda kamaradů:)) jenže to je zase nedomyšlený svinstvo! No prostě stručně a kratce - xp@m rulez

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 06/06/2007 :  19:58:06  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka
A vyšla nová verze! 6 nových hrdinů(vcelku wimba!), nový sentinel tree, místo slepice brouk! Prostě samé plusy



jj velice imba herous!!!
např. mě nejvice zaujal Pit LOrd masivni str. hero s imba aeo stunem
a ultimátní portovací branou pro celej tym kamkoli na mapě!! prostě BliZZ, new patche ,mody ,mapy ,datadisky - to je jejich!:)) b2w.tohle je sice nerf jak krava ,le az vyjde 6.44b tak uz to bude sražený a budou se moc už začit hrat new hery a stavět new itemy ( tak mě napadá, nedělá tohle blizz taky schválně? takovej chvilkovej owning:))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 15/06/2007 :  12:18:00  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sho



Musim te zklamat, ale Blizzard nema s dotou vubec nic spolecneho...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 15/06/2007 :  12:19:23  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka


Na xpamu (asi nejpopulárnější cracklý server v Evropě) existuje místnost "a", na které se hrajou private dotky, ale už to pomalu také upadá :(



Spis uz to uplne upadlo
Jinak zdravim. Vcera vcelku dobra hra...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 19/06/2007 :  11:04:43  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Vcera sranda, som si zase pustil dotu po 3 mesiacoch, vybafol na mna nejaky novy hero ..... celkom sranda skuste to aj vy, neni to proste take ohrane ...
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 19/06/2007 :  14:50:54  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Vcera sranda, som si zase pustil dotu po 3 mesiacoch, vybafol na mna nejaky novy hero ..... celkom sranda skuste to aj vy, neni to proste take ohrane ...



neni a nikdy nebude...

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 24/06/2007 :  19:48:48  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by Kořka


Na xpamu (asi nejpopulárnější cracklý server v Evropě) existuje místnost "a", na které se hrajou private dotky, ale už to pomalu také upadá :(



Spis uz to uplne upadlo
Jinak zdravim. Vcera vcelku dobra hra...


Potvrzuji :) škoda jen, že přes prázky nemám doma net(rl ftw), takže dotu asi jen tak neuvidím :) a net taky ne... a vůbec, co já kurva budu dělat :o)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 24/06/2007 :  20:03:08  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka
a vůbec, co já kurva budu dělat :o)



užívat slunce,krásné ženy,festivaly,zahrádky s pivem?:-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 26/07/2007 :  01:33:06  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
docela mne battle.net zklamal, cekal jsem spoustu lobby a skvele servery.. a hovno
par mistnosti, dementni nazvy, kazdou chvili vas nekdo vyhazuje nikdo poradne nehraje..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 27/07/2007 :  13:39:28  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Myslíš oficiální nebo xpam??

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 27/07/2007 :  16:04:38  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
nerad se opakuju, ale pokud to nejsi Rodiere schopnej pochopit na poprvní, tak to klidně napíšu znovu

Blizzard nemůže za tvoji neschopnost použít alespoň základní komunikační schopnosti, dokud to nepochopíš, tak budeš hrát se stejnejma uchama jako si ty


no možná je to nakonec dobře :)
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 31/07/2007 :  13:12:58  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

nerad se opakuju, ale pokud to nejsi Rodiere schopnej pochopit na poprvní, tak to klidně napíšu znovu

Blizzard nemůže za tvoji neschopnost použít alespoň základní komunikační schopnosti, dokud to nepochopíš, tak budeš hrát se stejnejma uchama jako si ty


no možná je to nakonec dobře :)




já myslim že mu až moc křivdíš!!

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 02/08/2007 :  08:35:28  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
jojo na xpamu hraju uz tak rok a pul...dota je skvela nemuzu si stezovat...za ten rok a pul sem prakticky nic jinyho nehral...obcas dotka s prateli a je to

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 03/08/2007 :  17:14:10  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

jojo na xpamu hraju uz tak rok a pul...dota je skvela nemuzu si stezovat...za ten rok a pul sem prakticky nic jinyho nehral...obcas dotka s prateli a je to


nápodobně

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 04/08/2007 :  21:57:40  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

jojo na xpamu hraju uz tak rok a pul...dota je skvela nemuzu si stezovat...za ten rok a pul sem prakticky nic jinyho nehral...obcas dotka s prateli a je to



SHIMI jakej mas nick na xpamu?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 07/08/2007 :  07:23:01  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
dota rulez
vlastně co jsem skončil z wow tak už to bude tak rok a půl tak nehraju nic jinýho
hraju hlavně na dota-league i když teď mám banán hlavně za kecy
no když je někdo debil tak mu to prostě říct musíš
na xpamu mám taky registraci, ale moc se tam nepohybuju

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Edited by - Sir Lukas on 07/08/2007 07:25:25
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 13/08/2007 :  11:58:10  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
myslim že xpam je lepší na DotA, "ALE" zase jse tam pohybuje více lamáků! ofic. Bnet je lepší na w3 ....

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 14/08/2007 :  07:28:41  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by SHIMI

jojo na xpamu hraju uz tak rok a pul...dota je skvela nemuzu si stezovat...za ten rok a pul sem prakticky nic jinyho nehral...obcas dotka s prateli a je to



SHIMI jakej mas nick na xpamu?


Shimik...a ty? :)

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 14/08/2007 :  07:31:32  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Kar-Chee .... pokial si spravne pamatam tak pred par dnami sme mali spolu jednu dotku .... [VIR]Pepo Ja ta mam uz nejaku tu dobu vo friend listu, asi sme kedy si spolu castejsie hravali Ja dotku totiz pustam tak raz za mesiac (sice poslednu dobu castejsie). Je to lepsie ako wow, pretoze ked chces raidovat tak tomu musis dat 5 hodin .... dotku si pustis len tak, na hodku ... odreagovanie.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/08/2007 :  10:46:11  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by SHIMI

jojo na xpamu hraju uz tak rok a pul...dota je skvela nemuzu si stezovat...za ten rok a pul sem prakticky nic jinyho nehral...obcas dotka s prateli a je to



SHIMI jakej mas nick na xpamu?


Shimik...a ty? :)



Kar-Chee :-)

Jinak kdyby jste me nekdy potkali na xpamu, tak pisnete... Rad zahraju. Navic TS neno VT je vzdy lepsi hra :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 18/08/2007 :  13:08:39  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Co se domluvit na nejaký hře?? hmm?? xp@m/hamachi

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 18/08/2007 18:06:47
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 06/09/2007 :  08:15:56  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
tak ja se ozvu slezem se na vt a dame :)

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 07/09/2007 :  10:13:51  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já bych si taky zahrál, jeslti chcete nějakého feedra :) hoďte echo na Imperiu kdy kde atd., ď

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 07/09/2007 :  10:31:15  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
no tak jestli sháníte feedery, jsem váš člověk
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 07/09/2007 :  13:30:58  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Tak panove co treba v nedeli (9.9) tak od sesti? (az do nevim)

A jestli feeder nebo skiller je na xpamu uplne jedno

Kdyztak napiste na moje ICQ kdo by si zahral at pak vim na koho cekat...

A taky by bylo dobry domluvit jestli teda TS nebo VT a jakou verzi a jestli mate server (ja mam pouze na TS), abychom to pak zbytecne neresili..

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 07/09/2007 :  16:42:57  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak panove co treba v nedeli (9.9) tak od sesti? (az do nevim)

A jestli feeder nebo skiller je na xpamu uplne jedno

Kdyztak napiste na moje ICQ kdo by si zahral at pak vim na koho cekat...

A taky by bylo dobry domluvit jestli teda TS nebo VT a jakou verzi a jestli mate server (ja mam pouze na TS), abychom to pak zbytecne neresili..



Zní fér, ale aby se to lidem nekrylo s raidováním :) Já můžu poskytnout VT server verze 2.1.4. Hlavně budem potřebovat nějakého hosta, ať se nemusíme joinovat na nějakého debilka z áčka.
Kdyžtak lidi podvrďte svou účast, můžeme hrát třeba i 3v3, mě je to fuk :D
Mě zatím daný termín vyhovuje, pYvo je ohlášeno na sobotu =)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 08/09/2007 :  11:37:21  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Tak panove co treba v nedeli (9.9) tak od sesti? (az do nevim)

A jestli feeder nebo skiller je na xpamu uplne jedno

Kdyztak napiste na moje ICQ kdo by si zahral at pak vim na koho cekat...

A taky by bylo dobry domluvit jestli teda TS nebo VT a jakou verzi a jestli mate server (ja mam pouze na TS), abychom to pak zbytecne neresili..



Zní fér, ale aby se to lidem nekrylo s raidováním :) Já můžu poskytnout VT server verze 2.1.4. Hlavně budem potřebovat nějakého hosta, ať se nemusíme joinovat na nějakého debilka z áčka.
Kdyžtak lidi podvrďte svou účast, můžeme hrát třeba i 3v3, mě je to fuk :D
Mě zatím daný termín vyhovuje, pYvo je ohlášeno na sobotu =)



Host jsem ja :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 09/09/2007 :  15:26:52  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Takže to platí, dnes v 18:00 hostuje Kar-Chee DotA hry.
Ventrilo 2.1.4 server : mail.ceskakamenice.net port: 3784 místnost: Tam kde bude Korka :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 11/09/2007 :  14:18:49  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
dpc ... jste nemohli dřív! já tedkon bydlim v praze a internet mam k dispozici jen v praci a to ještě jen lehce! přemějšlel jsem že jim tu instalnu warcrafty. Ale to by asi neprošlo .. tak nekdy příště no až budu zase v mé rodné vísce u mého rodneho pc

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 25/12/2007 :  13:50:13  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
tak co lidi, paříte eště?? :))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 25/12/2007 :  18:16:31  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Jasnacka :)
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 27/12/2007 :  19:01:38  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
tak podejte naky info (vt,kde,kdy) a já pařnu moc rad svama:))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 27/12/2007 :  19:29:31  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem zas rozjel Planetside, ale tak dotu dam vzdy, ze

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 27/12/2007 :  21:08:44  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

ale tak dotu dam vzdy, ze




tak ještě aby ne ,žejo..

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way

Edited by - Sho on 27/12/2007 21:09:45
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 01/08/2008 :  13:27:06  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
Bump.

DotA

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/08/2008 :  22:05:35  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Jsem na bnetu cca ctyrikrat tydne. Staci napsat :-)

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/08/2008 :  15:59:59  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ja denne tak aspon jednu hru si davam, vzdy vecer pred spanim
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 12/08/2008 :  02:52:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Napsal jsem si tvoje ICQ pepo. Mas tam ode me zpravu..

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 12/09/2008 :  19:34:02  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
It's a date!'1oneoen1!1!1!

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 02/10/2008 :  22:29:07  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
no tyvole, ja uz dotu nehrál dobrej měsíc... tak to běžim naopravit :-)

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000