Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Project Entropia
 Entropia Universe Smart Card
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 22/06/2006 :  19:16:06  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
tak mi po objednání a asi dvouměsíčním čekání dorazila smart card a genrátor kódů.
Čekal jsem tak dlouho protože se hra měnila na Entropia Universe, nove jméno , novej dezajn.

http://img324.imageshack.us/my.php?image=11212417oa.jpg


po aktivaci jsem se nalogoval a hra mě požádala o code který se ukázal po vložení karty do toho černýho, na displeji se objevil kód a nalogovalo mne to, tak keylogery to nenačtou leda by mi někdo ukrad tu kartu. takže mám nakonec něco fyzickýho co sem s tý hry dostal, uvidíme na vánoce jestli jako Gold Member dostanu extra dárek? Nebo skusím trochu střílet třebas mám teď lepší procenta na "Luck" :-)
Uvidíme Q.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/06/2006 :  20:08:39  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Hezke, ja ma z PE zatim jen "fyzicky" prvni cislo casopisu.

Nicmene ted jsem asi mesic nehral a zapomnel jsem login, heslo a email ... Takze bych rekl, ze mam smulu ...
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 22/06/2006 :  20:20:44  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Hezke, ja ma z PE zatim jen "fyzicky" prvni cislo casopisu.

Nicmene ted jsem asi mesic nehral a zapomnel jsem login, heslo a email ... Takze bych rekl, ze mam smulu ...


pokud sis nevymyslel při zakládání účtu tak jim napis a podle jmena, adresy, datumu narození, čísla kreditky a majlu kterej pouzivas ti to řeknou
edit .)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse

Edited by - Quartax on 22/06/2006 20:21:12
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/10/2007 :  00:54:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kcemu to je?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 12/11/2007 :  15:38:22  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

kcemu to je?


něco jako generátor kodů při přístupu do ebankingu. Bez toho se do hry nedostaneš.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000