Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - Questy/Buildy/Hinty
 Quest reward?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kejchal
Starting Member

13 Posts

Posted - 31/05/2006 :  11:16:44  Show Profile Send kejchal a Private Message  Reply with Quote
Stala se mi nemila vec, ikdyz to neni nic zavazneho kazi mi to trosku dojem ze hry...Quest The Night Watch part3 v Duskwood...Reward v podobe ammo pouch jsem jaksi neobdrzel, prestoze hlaska You recieved an.. me neminula :) Rikam neni to nic zavazneho, ale zajimalo by me jestli se nekomu z vas stalo neco podobneho, abych se pripadne v budoucnu neceho podobneho vyvaroval.

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 31/05/2006 :  11:30:37  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kejchal

Stala se mi nemila vec, ikdyz to neni nic zavazneho kazi mi to trosku dojem ze hry...Quest The Night Watch part3 v Duskwood...Reward v podobe ammo pouch jsem jaksi neobdrzel, prestoze hlaska You recieved an.. me neminula :) Rikam neni to nic zavazneho, ale zajimalo by me jestli se nekomu z vas stalo neco podobneho, abych se pripadne v budoucnu neceho podobneho vyvaroval.

nikdy se mi nestalo ze bych nedostal reward ... delal sem vsechny questy co sem nasel (i kdyz uz pro me byly sedivy) obcas se mi stalo ze sem nemel na reward misto v batohu ale to hodi hlasku a quest nejde ukoncit ... zkus se kouknout jestli tam ten pytlik nekde fakt nemas

jestli hrajes na officialu teda :) na free je to normalni

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

kejchal
Starting Member

13 Posts

Posted - 31/05/2006 :  11:40:50  Show Profile Send kejchal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by kejchal

Stala se mi nemila vec, ikdyz to neni nic zavazneho kazi mi to trosku dojem ze hry...Quest The Night Watch part3 v Duskwood...Reward v podobe ammo pouch jsem jaksi neobdrzel, prestoze hlaska You recieved an.. me neminula :) Rikam neni to nic zavazneho, ale zajimalo by me jestli se nekomu z vas stalo neco podobneho, abych se pripadne v budoucnu neceho podobneho vyvaroval.

nikdy se mi nestalo ze bych nedostal reward ... delal sem vsechny questy co sem nasel (i kdyz uz pro me byly sedivy) obcas se mi stalo ze sem nemel na reward misto v batohu ale to hodi hlasku a quest nejde ukoncit ... zkus se kouknout jestli tam ten pytlik nekde fakt nemas

jestli hrajes na officialu teda :) na free je to normalni



Hraji na officu vazne ten batuzek tam neni :-( no co uz je to divne... Mel jsem plny inventar, predtim se mi tez vzdy napsalo ze nemam misto a musel jsem si je udelat az potom sel quest dokoncit...Jenze ted ne.
Jeste pls da se vyvolat ve hre neco jako gm list?

Edited by - kejchal on 31/05/2006 11:59:46
Go to Top of Page

kejchal
Starting Member

13 Posts

Posted - 01/06/2006 :  10:31:39  Show Profile Send kejchal a Private Message  Reply with Quote
Tak uz vse ok gm mi predmet poslali postou.Doopravdy bug co se stava pouze jestlize mate ammo pouch nasazeny plny bullet tak se v inventari reward neobjevi...Jinak uz muzete lock
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000