Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP
 MdK na US PvP servru
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 29/05/2006 :  12:35:07  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Udelal jsem si tam vcera shadowknighta a chci se zeptat, jestli to tam fakt myslite trochu vazne? Ja abych tam nezustal za 14 dni sam s amikama....

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 29/05/2006 :  12:41:29  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Jakmile budu mít komp, tak se tam rozhodně zase objevím.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 29/05/2006 :  13:26:18  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jen dotaz,,,, proc na US serveru?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 29/05/2006 :  13:32:50  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Neco mi asi uniklo, ale.. MDK je na dvou pvp serverech? Proto je na Daratharu online tak 5 lidi max? :)
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 29/05/2006 :  14:08:25  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Jen dotaz,,,, proc na US serveru?

Kdo říkal na US serveru?
Pokud vím, tak MdK je jenom na Darhataru. Kolik tam hraje lidí teď fakt netuším, už jsem měsíc bez kompu.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 29/05/2006 :  14:12:55  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

quote:
Originally posted by Tragedy

Jen dotaz,,,, proc na US serveru?

Kdo říkal na US serveru?
Pokud vím, tak MdK je jenom na Darhataru. Kolik tam hraje lidí teď fakt netuším, už jsem měsíc bez kompu.



Nazvet topicu "MdK na US PvP servru"

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/05/2006 :  14:26:40  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by Tibor

quote:
Originally posted by Tragedy

Jen dotaz,,,, proc na US serveru?

Kdo říkal na US serveru?
Pokud vím, tak MdK je jenom na Darhataru. Kolik tam hraje lidí teď fakt netuším, už jsem měsíc bez kompu.



Nazvet topicu "MdK na US PvP servru"


je nas cca 8 na US pvp serveru Nagafen - par lidi z WoW co to chce zkusit a par lidi co hrali na Darhataru - US sme zvolili kvuli populaci, ktera na EU byla dosti bidna oproti US serveru ;)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 29/05/2006 :  14:34:03  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Aha, tak to jsem nepochytil. Já mám postavu bohužel na EU serveru.
Go to Top of Page

chariot
New Member

Chariot

111 Posts

Posted - 29/05/2006 :  15:03:55  Show Profile Send chariot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn
US sme zvolili kvuli populaci, ktera na EU byla dosti bidna oproti US serveru ;)



Muzes se o tom trohu vic rozepsat? Moc si pod tim nedokazu predstavit.. jaka bida?

†Magna venit nulli sine magno fama labore† aneb bez prace nejsou kolace
Go to Top of Page

Slunicko
Starting Member

82 Posts

Posted - 29/05/2006 :  15:22:17  Show Profile  Send Slunicko an ICQ Message Send Slunicko a Private Message  Reply with Quote
Aragorn: docela skoda, mohlo nas byt jeste vic..
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 29/05/2006 :  15:37:13  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
<FLAME>
quote:
Originally posted by chariot

quote:
Originally posted by Aragorn
US sme zvolili kvuli populaci, ktera na EU byla dosti bidna oproti US serveru ;)


Muzes se o tom trohu vic rozepsat? Moc si pod tim nedokazu predstavit.. jaka bida?

MdK na Daratharu je bida
</FLAME>

Je pravda, ze na Daratharu neni zrovna moc postav (podle statistik), ale nemam pocit, ze bych tam online potkaval min lidi nez napr. na PvE na Runnyeye. Spis naopak. Mozna je to levelem, ale i o tom to je.

<FLAME>
A stejne, vetsi pocet lidi sice ovlivnuje ekonomiku na serveru (otazka je jak...), ale jinak me naopak irituji americane, co se o pulnoci, kdyz chci jit spat, naloguji a donuti me zustat online o dalsi hodinu dele, abych si spravil naladu po setkani s bandou cheatujicich malych deti. Takze v "normalni" hraci dobu jsou americani stejne nepouzitelni a v noci spis na skodu.
</FLAME>

Querio
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 29/05/2006 :  17:00:26  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chariot

quote:
Originally posted by Aragorn
US sme zvolili kvuli populaci, ktera na EU byla dosti bidna oproti US serveru ;)



Muzes se o tom trohu vic rozepsat? Moc si pod tim nedokazu predstavit.. jaka bida?


no myslim ze neni problem se pridat i ted, sme kolem lvl 20 a nikam se nezenem.. )


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 29/05/2006 :  17:09:08  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No ja to nejdrive take nepochopil a dlouho sem si s Dorlase ujasnoval kde ze to mam udelat postavu. Je to skoda, ze se to takhle rozdelilo ale verim Dorlasovi a Kallathovi a kdyz rikaj pojd na US tak du, ja jen abych tam pak nebyl sam

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 29/05/2006 :  17:45:33  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Skoda ze to neni nova hra rad bych si uz s vami zase zahral ale jsem ted casove dost v prdeli a bojim se ze bych s vami nedokazal drzet krok navic vzhledem k tomu ze jde uz o "starsi" hru nevidim moc perspektivu.

Black
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 29/05/2006 :  17:56:56  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

No ja to nejdrive take nepochopil a dlouho sem si s Dorlase ujasnoval kde ze to mam udelat postavu. Je to skoda, ze se to takhle rozdelilo ale verim Dorlasovi a Kallathovi a kdyz rikaj pojd na US tak du, ja jen abych tam pak nebyl sam
Škoda, že jste začali na novém serveru Těšil, jsem se, že si spolu zase zahrajeme.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 29/05/2006 :  18:08:38  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Kalle a vy jste fakt pocitovali ze na EU je min lidi? Ono vetsinou by se to melo stirat tim, ze amici maji jiny prime time.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

vaegas
Starting Member

37 Posts

Posted - 29/05/2006 :  19:02:38  Show Profile Send vaegas a Private Message  Reply with Quote
duvod zalozeni mdk na us serveru je ten ze na eu je proste malo lidi a pvp je prakticky nulovy podle neoficialnich statistik je na nagafenu cca 3x vic lidi a i praxe tomu odpovida uz kolem 8 hodiny vecer jsou bezne dve instance commonlands/ant a q vs fp se rezou vsude ne jako na eu kde je to mrtvy

WoW:Guavera lvl 60 hunter - retired

EQ2:Variola lvl 70 warden - retired
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 29/05/2006 :  19:21:00  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
No je to taky o tom, ze commonlands, Nektulos atd. jsou low level zony. Me pripadaj zajimavy az zony jako sinking sands, pillars of flame, kde uz neni zadne omezeni na level a kde se pohybujou lidi od lvl 45+

Commons a Nektulos projdu za 2 - 3 tejdny a uz tam nikdy nejdu, takze je mi putna kolik maj instanci

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

chariot
New Member

Chariot

111 Posts

Posted - 30/05/2006 :  11:54:29  Show Profile Send chariot a Private Message  Reply with Quote
JA si myslim ze je to chybou ze jste zavysli na FP :) byt Q mate FP na kazem rohu. Ale to je vas problem ne muj :) Ale je pravda ze na Daratharu je mene lidi. Tak GL :)

†Magna venit nulli sine magno fama labore† aneb bez prace nejsou kolace
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 01/06/2006 :  14:39:48  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
nezazil jsem pvp na eu servru ale co se us servru tyce, tak je to celkem mazec. commonlands je plny qéček od 15-40lvl

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 02/06/2006 :  09:28:59  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Pokud nekdo chodi na lvl 40 do CL kvuli PvP a ne jen dodelat nejaky quest, tak to jen svedci o tom, ze jsou Amici jeste vetsi zoufalci, nez jsem si myslel. Bohate mi staci ty deti, co se loguji na EU server.
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/06/2006 :  12:48:40  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Pokud nekdo chodi na lvl 40 do CL kvuli PvP a ne jen dodelat nejaky quest, tak to jen svedci o tom, ze jsou Amici jeste vetsi zoufalci, nez jsem si myslel. Bohate mi staci ty deti, co se loguji na EU server.



No nevim jestli zoufalci, ale mozna jde i o to , ze se snazi vytvorit nejakou zonu kde se bude odehravat group pvp. A v tomhle pripade je CL jedna z nejlepsich variant. Jestli si moc dobre vzpominam tak stejnae to bylo v DAOCu na pvp serveru kde se group pvp odehravalo vzdy jen v low lv zonach
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 02/06/2006 :  14:40:37  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
presne tak v pvp nepotrebujes abys agroval mimo hracu jeste potvory...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 02/06/2006 :  15:03:49  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...
Go to Top of Page

Havran
New Member

304 Posts

Posted - 02/06/2006 :  20:59:38  Show Profile  Send Havran an ICQ Message Send Havran a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...



to je vyborny napad... a mozna by jsme si meli domluvit presne stanoveny cas kdy budeme v arene bojovat a presne slozeni grup, aby nahodou nektery z nas nebyl osklive prekvapen necim necekanym
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/06/2006 :  21:47:41  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tomu stejne nejak nerozumim. Je fakt ze uz to tak mesic nehraju, ale v CL uz neni omezeni na PvP o max 7 levelu? (nebo kolik to presne bylo)

A nebo si tam davaj dostavenicko lidi s lvl 40+ a mydlej se tam?

Ja byl zvyklej z EU, ze v tehle low level zonach sme se mydlili pokud sme tam levelove patrili... z CL se preslo do Nektulosu atd.
A proste po lvl 45+ uz vsichni byli v Sinking Sands, kde uz neni omezeni levelove a PvP je unlimited.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 02/06/2006 :  21:53:25  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...


je videt , ze jsi nejspis ne[pochopil smysl group pvp . Tam nejde o to v jake jsi zone , ale o to kdo tam v tu dobu je. A jak napsal Dorlas , low lv moby te neobtezuji pri boji
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 03/06/2006 :  14:21:22  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wardocan

quote:
Originally posted by Snek

Tak proc hrajete na PvP? To jste si mohli chodit zabojovat do areny, tam taky mobove nesvini...


je videt , ze jsi nejspis ne[pochopil smysl group pvp . Tam nejde o to v jake jsi zone , ale o to kdo tam v tu dobu je. A jak napsal Dorlas , low lv moby te neobtezuji pri boji

myslim, ze to spis nechapes ty...tohle je pvp v eq2. mobove k tomu patri, stejne tak k tomu patri omezeni levelu, zony pro ruzne lvl range apod.
mimochodem, pvp je prave o tom vyuzivat okoli. pokud se mlatite v rovinate lowbie zone bez stromu, tak jediny aspekt okoli, ktery me napada, je moznost zonovat do FP, coz by celkem odpovidalo tomu, co si myslim o "team easy"
Go to Top of Page

Wardocan
Tarutaru maniak

458 Posts

Posted - 04/06/2006 :  04:42:15  Show Profile Send Wardocan a Private Message  Reply with Quote
Nebudu se s tebou prit o to co je opravdove pvp , ale nejake campovani ci pvp pri mlaceni mobu v high zonach mi neprijde jako fer pvp a lidi co hrali daoc a podobne pvp hry jiste chapou proc se pvp odehrava prave zde a tobe to uz opravdu neminim vysvetlovat.
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 04/06/2006 :  04:47:38  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Mno je PvP a PvPvE a je otázkou komu co víc vyhovuje

Imaziel

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/06/2006 :  12:07:01  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Muzu hrat na US serveru s EU klientem?
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 06/06/2006 :  12:21:20  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Muzu hrat na US serveru s EU klientem?



Jo. Na login screenu si to prehodis. Teda ja aspon mohl hrat s US klientem na EU :)
Hrajem na servru Nagafen za freeport.
Nevim jestli jsi uz slysel o planovanem updatu, budes se moct stat exiled a mlatit vse

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Demawend on 06/06/2006 12:22:20
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 06/06/2006 :  16:10:33  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Muzu hrat na US serveru s EU klientem?

Klient se v podstate nelisi, ale updatuje se zvlast pro EU a US, takze pokud bys chtel hrat za oboje, musis updatovat dvakrat (myslim, ze musis mit dve instalace).
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 06/06/2006 :  19:11:41  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Muzu hrat na US serveru s EU klientem?



jeee cau Veldo, pojd si hrat!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/06/2006 :  12:22:34  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Sem muzu napsat jen par veci. Odchod tech trech lidi na US je skoda mohli jsme delat raidy ted to nebude na Daratharu dlouho mozne. Coz je skoda. Je fakt, ze na daratharu asi neni tolik lidi, ale je to stejne jedno. Vetsina PvPeru funguje tak, ze ma rangera kdyz potka nekoho slabyho tak ho sejme kdyz nekoho silnyho zdrhne. Cili PvP je v EQ2 obvykle jen takovy lehky zpestreni mobovani protoze vetsina lidi z PvP proste utece. Ty co tam odesli se zase zacnou nudit az dosahnou levelu 25 a vsechno jim zacne evakovat. Pak bud pudou zase jinam nebo skonci.

Group PvP je imho to kdyz se dostanu do PvP kdyz jsem v grupe. Coz se mi muze stat a stava kdekoliv. A umele vobsirat v CL. Kvuli tomu tu hru nehraju. Radsi zustanu na Daratharu. Uz mame skoro 25 lvl guildy a bavime se. S PvP neni problem. Vsichni mame alta kolem lvl 20 a tam je PvP dosytak pokud stojime o full PvP

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 20/06/2006 :  13:30:29  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Cece mozna to zni neuveritelne, ale musim dat za pravdu lidem, ze na US serveru to je trosku jiny. ano... po lvlu 25 maj vsichni evac, ano spousta lidi se z boje snazi utect, ale je tam tolik lidi, ze i kdyz ti nekdo utece, mas hned novej cil. Proste to PvP tam je o mnohem hutnejsi a o to mi de primarne... pokud bych chtel raidovat, tak to muzu na Runyeye.
Dostatek lidi je pro PvP zaklad a na EU jich je tak polovina nez na US... mozna i mene a to je vopruz

BTW: Postavu uz mam vetsi nez lvl 25

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 20/06/2006 :  16:25:09  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No me PvP bavi ale malo kdy full time. Mam radsi kdyz normalne ziju s tim, ze se mi PvP proste stane. A na to je lepsi asi ten EU nebo minimalne mi nevadi ze to neni PvP furt. Tady uz mame vetsinou kolem 50. levelu takze uz zacinaj zajimavy questy atd. Cili ja jsem spokojenej :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Vrahoun
Starting Member

22 Posts

Posted - 19/05/2007 :  08:23:15  Show Profile Send Vrahoun a Private Message  Reply with Quote
Zdarec,nehral jsem EQ2 asi pul roku a dnes jsem si ho zase nahodil,hral jsem na Runyee a chybi mi tam postavy.Porad je server off,byly nejake podstatne zmeny?
Go to Top of Page

mustafa
Starting Member

4 Posts

Posted - 19/05/2007 :  10:51:27  Show Profile  Visit mustafa's Homepage  Send mustafa an ICQ Message Send mustafa a Private Message  Reply with Quote
Rušily se některé servery kvůli nízkému počtu hráčů. Postavy byly převáděny na US server Venekor, kde byla týden možnost si je zdarma transfernout. V mém případě se to týkalo Daratharu, je možné, že to byl případ více EU serverů.

Vanguard:
Vegard - shaman
Doubravka - ranger
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 19/05/2007 :  14:07:19  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Runnyeye(PvE EU) normálně běží,teď jsem to zkoušel,vypínaly se PvP servery - Darathar,a pak myslim Vox a ještě nějakej.Chary z Daratharu automaticky přesouvali na US PvP server Venekor,jak psal Mustafa.Aby si se dostal do character selectu na US servery,musíš na začátku přepnout před akceptováním licence region - na English[US].Transfer zadara už neběží,a cena za transfer jednoho charakteru je myslim 50 dolarů+VAT(kolem 17%).

Jinak jsme většina lidí(co hrajou PvP)na Nagafenu,já sem betraynul do Qeynosu,protože téměř všichni CZ+SK hráči jsou v guildě Pohodáři .)

Murdy

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 19/05/2007 15:29:53
Go to Top of Page

Vrahoun
Starting Member

22 Posts

Posted - 20/05/2007 :  06:32:48  Show Profile Send Vrahoun a Private Message  Reply with Quote
Byl na Daratharu,jsem to popletl,mam ted vsechny postavy hozene na Venekoru.Diky za odpovedi.
Je tam cz guilda? (nemyslim mrtve MDK)

Edited by - Vrahoun on 20/05/2007 07:50:37
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 20/05/2007 :  10:56:35  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
nevim jestli tam nekdo je, fakt ze jsi propas bezplatny transfer na nagafen :( tak mas moznost jedine za 50$ nebo reroll
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,16 seconds. on eygor Snitz Forums 2000