Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP
 Tak co rikate na PVP? Podelte se o zazitky :)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 03/05/2007 :  11:20:33  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by tempest

ja tim myslel jako ze nas cechu za freeort je malo... tak jesli budem chtit raidy tak se budem muset nejak sjednotit



mno obecně je na Nagafenu málo čechů a nato aby se dělaly velký KoS raidy nas je asi stejně málo.Je ale pravda že Pohodáři by za chvilku už mohli poskládat 3grupy 70 a co koukám tak i solidní složení.



mno po chvilce grindeni gearu to bude v poho... tarinaxe jsme na pve zabili i s 3 grupama plnyma altu...




no Tarinax je opravdu vyborny meritko potom co ho nerfly kdyz deti breceli ze nemuzou dodelat claymoru...

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 03/05/2007 :  11:43:36  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
no že bych Prckovi dodal 1h gun z claymory je docela fajn představa

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 03/05/2007 :  12:00:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by calimar

quote:
Originally posted by tempest

quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by tempest

ja tim myslel jako ze nas cechu za freeort je malo... tak jesli budem chtit raidy tak se budem muset nejak sjednotit



mno obecně je na Nagafenu málo čechů a nato aby se dělaly velký KoS raidy nas je asi stejně málo.Je ale pravda že Pohodáři by za chvilku už mohli poskládat 3grupy 70 a co koukám tak i solidní složení.



mno po chvilce grindeni gearu to bude v poho... tarinaxe jsme na pve zabili i s 3 grupama plnyma altu...




no Tarinax je opravdu vyborny meritko potom co ho nerfly kdyz deti breceli ze nemuzou dodelat claymoru...



nemachruj :) bavili jsme se tu o KoS raidech s velice omezenym slozenim raidu, a timto prikladem jsem naznacil celkovou obtiznost kos raidu

Edited by - tempest on 03/05/2007 12:01:45
Go to Top of Page

kníže_Swen
Starting Member

91 Posts

Posted - 03/05/2007 :  12:51:43  Show Profile  Send kníže_Swen an ICQ Message Send kníže_Swen a Private Message  Reply with Quote
no potom co zkurvyli flasky na zhazovani poisn dot tak je tarinax celkem prca zatim nam dal n prdel v plnym raidu a bez altu :-)

Ogelia lvl 70 troubadour
Livak lvl 70 iluzionist

Carpe diem
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 03/05/2007 :  13:10:44  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kníže_Swen

no potom co zkurvyli flasky na zhazovani poisn dot tak je tarinax celkem prca zatim nam dal n prdel v plnym raidu a bez altu :-)



nepletes si ho s Cruorem? 8)
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 03/05/2007 :  13:55:51  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kníže_Swen

no potom co zkurvyli flasky na zhazovani poisn dot tak je tarinax celkem prca zatim nam dal n prdel v plnym raidu a bez altu :-)


Tak dejte healerům za uši, že se flákaj

Imaziel

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 07/05/2007 :  17:04:19  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak jak to vypada po tom co uz v pohode probiha par dni merge serveru?
Objevi se nejake nove tvare na Nagafenu s tim ze rozsiri good cechacky?
Vcera sme z vlastnich zdroju sli cvicne labroku a v necelych 3 grupach jssme ji dali skoro celou. Jeste par posil a raidujem stejne jako kdysi na Runny!

A co se PvPka tyka, tak je to ted vyborny, vsude se to mele. Bylo i par postrehu od lidi co par dni vydrzeli na Venekoru, ze to hrani je na Nagafenu lepsi, hlavne co se PvP tyka. Takze nevahejte a dokud muzete podte sjednotit sily a poradne si to uzit!
Zdar Kuzmic

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 07/05/2007 :  17:43:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak jak to vypada po tom co uz v pohode probiha par dni merge serveru?
Objevi se nejake nove tvare na Nagafenu s tim ze rozsiri good cechacky?
Vcera sme z vlastnich zdroju sli cvicne labroku a v necelych 3 grupach jssme ji dali skoro celou. Jeste par posil a raidujem stejne jako kdysi na Runny!

A co se PvPka tyka, tak je to ted vyborny, vsude se to mele. Bylo i par postrehu od lidi co par dni vydrzeli na Venekoru, ze to hrani je na Nagafenu lepsi, hlavne co se PvP tyka. Takze nevahejte a dokud muzete podte sjednotit sily a poradne si to uzit!
Zdar Kuzmic



hele ja myslel ze ty mas lvl 58 wardena za freeport!

edit: do queynosu betraynu jen se zarukou ze zustanete ve meste! exle ne e fuuj .)

Edited by - tempest on 07/05/2007 17:45:00
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 07/05/2007 :  18:08:42  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
hele ja myslel ze ty mas lvl 58 wardena za freeport!

edit: do queynosu betraynu jen se zarukou ze zustanete ve meste! exle ne e fuuj .)


No jasne Wardena uz tam mam, ale je to socka .)
A o exilu se vubec neuvazuje.... a ani to nevidim v dohledne dobe, myslim ze nam vsem to takhle vyhovuje. Dyztak se se ozvi po ICQ nebo skoc na ventrilo, pac ve hre se moc nezkontaktujem.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 08/05/2007 :  09:20:25  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik


Objevi se nejake nove tvare na Nagafenu s tim ze rozsiri good cechacky?



jací cechaci kuzmic,polska jizda ne

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Danculus
New Member

156 Posts

Posted - 09/05/2007 :  10:57:47  Show Profile Send Danculus a Private Message  Reply with Quote
no teda!!, a co ja? , ti dam takeho polaka ze ta z toho bude bolet prdel! =]

Edited by - Danculus on 09/05/2007 10:59:09
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 14/05/2007 :  09:56:32  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak jak to vypada po tom co uz v pohode probiha par dni merge serveru?
Objevi se nejake nove tvare na Nagafenu s tim ze rozsiri good cechacky?



Včera se mi podařilo dodělat Betrayal s prvním charem(Murdy - lvl38 Guardian),a pokračuju i s dalšíma dvěma postavama :)
Mam ale takovej malej problém,zapomněl jsem prodat starej barák ve Freeportu,a teď si nemůžu koupit v Qeynosu novej,píše mi to že už jeden mám :) nevíte někdo jak z týhletý prekérní situace ven?Mam si snad udělat vejlet do Freeportu a ten barák prodat přímo?Napsal jsem na SOE,ale pochybuju že mi pomůžou s něčim,co jsem si způsobil vlastní nepozorností :D

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 14/05/2007 :  11:09:07  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy


Včera se mi podařilo dodělat Betrayal s prvním charem(Murdy - lvl38 Guardian),a pokračuju i s dalšíma dvěma postavama :)
Mam ale takovej malej problém,zapomněl jsem prodat starej barák ve Freeportu,a teď si nemůžu koupit v Qeynosu novej,píše mi to že už jeden mám :) nevíte někdo jak z týhletý prekérní situace ven?Mam si snad udělat vejlet do Freeportu a ten barák prodat přímo?Napsal jsem na SOE,ale pochybuju že mi pomůžou s něčim,co jsem si způsobil vlastní nepozorností :D



ja nevím ale tím jak udelá člověk betrayl tak by snad měl přijít o všechno co tá postavička má mimo vlastní bágly ne?
Btw : druhej dirge by se na raidy hodil

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 14/05/2007 :  12:37:26  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
prijdes jen o spelly, veci co mas v personal slotech banky zustavaj, shared sloty zustanou ve fp, bydleni je treba zrusit pred betrayalem stejne jako dat vse pryc z brokera, napis si petition a snad ti GM pomuze
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 14/05/2007 :  12:42:17  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

prijdes jen o spelly, veci co mas v personal slotech banky zustavaj, shared sloty zustanou ve fp, bydleni je treba zrusit pred betrayalem stejne jako dat vse pryc z brokera, napis si petition a snad ti GM pomuze



jo tak proto mi to jméno Shuri něco říká, já si furt říkal odkud tě znám jak jsme se spolu bavili

offline
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 14/05/2007 :  12:44:05  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Kuzmik

Tak jak to vypada po tom co uz v pohode probiha par dni merge serveru?
Objevi se nejake nove tvare na Nagafenu s tim ze rozsiri good cechacky?



Včera se mi podařilo dodělat Betrayal s prvním charem(Murdy - lvl38 Guardian),a pokračuju i s dalšíma dvěma postavama :)
Mam ale takovej malej problém,zapomněl jsem prodat starej barák ve Freeportu,a teď si nemůžu koupit v Qeynosu novej,píše mi to že už jeden mám :) nevíte někdo jak z týhletý prekérní situace ven?Mam si snad udělat vejlet do Freeportu a ten barák prodat přímo?Napsal jsem na SOE,ale pochybuju že mi pomůžou s něčim,co jsem si způsobil vlastní nepozorností :D



jsi docela rychlík :D
já mam v Q char Frav, ale zatím jen lvl 20, ale nějak to vymyslíme :-)

offline
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 14/05/2007 :  13:36:18  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch


já mam v Q char Frav, ale zatím jen lvl 20, ale nějak to vymyslíme :-)




a já stále kdo to ten Frav je

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 14/05/2007 :  16:30:01  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

quote:
Originally posted by Murdy


Včera se mi podařilo dodělat Betrayal s prvním charem(Murdy - lvl38 Guardian),a pokračuju i s dalšíma dvěma postavama :)
Mam ale takovej malej problém,zapomněl jsem prodat starej barák ve Freeportu,a teď si nemůžu koupit v Qeynosu novej,píše mi to že už jeden mám :) nevíte někdo jak z týhletý prekérní situace ven?Mam si snad udělat vejlet do Freeportu a ten barák prodat přímo?Napsal jsem na SOE,ale pochybuju že mi pomůžou s něčim,co jsem si způsobil vlastní nepozorností :D



ja nevím ale tím jak udelá člověk betrayl tak by snad měl přijít o všechno co tá postavička má mimo vlastní bágly ne?
Btw : druhej dirge by se na raidy hodil



Já jsem to bohužel pochopil taky tak,že barák ztratim automaticky po betrayalu,jen jsem ho vyklidil.Ale jak je vidět,neni tomu tak :D uvidim dneska až přijdu z práce,jestli se to nějak hnulo,jinak aspoň budu vědět pro příště

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 14/05/2007 :  16:48:02  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy


Já jsem to bohužel pochopil taky tak,že barák ztratim automaticky po betrayalu,jen jsem ho vyklidil.Ale jak je vidět,neni tomu tak :D uvidim dneska až přijdu z práce,jestli se to nějak hnulo,jinak aspoň budu vědět pro příště



když se to nehne tak tě nastěhujem k nějaké socce od nás

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 14/05/2007 :  19:16:23  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
projít do FP není žádnej velkej problém, k baráku to určitě stihneš ještě v imunitě a za max. 15 minut to můžeš mít zrušený sám

offline
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/05/2007 :  19:37:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Jasne, ten byt muzes dojit vypovedet i po betrayalu.... ja to taky pochopil spatne a uz jako obcan Q jsem se vplizil z5 do FP a barak sem normalne zrusil

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,21 seconds. on eygor Snitz Forums 2000