Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - PvP
 Tak co rikate na PVP? Podelte se o zazitky :)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/03/2006 :  16:13:50  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Jak vypada PVP v EQ2? Je to o necem? Co vyvazenost charu? Rezous se lidi uz od zacatku, nabo prvni 2 mesice o PVP nezavadis? Zkratka jakej je smysl zivota vesmiru a tak vubec? :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 05/03/2006 :  17:25:50  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
http://everquest.neverwinter.cz/forum/index.php?s=6fcd455bd3edd1e323757c02ca343363&showforum=5

Imaziel

Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 05/03/2006 :  20:57:29  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Jak vypada PVP v EQ2? Je to o necem? Co vyvazenost charu? Rezous se lidi uz od zacatku, nabo prvni 2 mesice o PVP nezavadis? Zkratka jakej je smysl zivota vesmiru a tak vubec? :)



Zatim rozhodne nejlepsi PvP jaky jsem kdy hral. Instanty summoneru opravili tak super. Nejakych vetsich nevyvazenosti jsem si zatim nevsiml. Uvidime :-) PvP je porad. cili bomba zadna nuda :-))

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 06/03/2006 :  11:31:49  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Je to dobry, vyvazeny a pride mi to i zabavny. Kdo chce ma moznost si to ozkouset a cokoliv rikat je poze subjektivni pocit. Kdo na to chut nema, tak to nevyzkousi a taky urcite o nic nepride

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 06/03/2006 :  12:06:48  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Je to dobry, vyvazeny a pride mi to i zabavny. Kdo chce ma moznost si to ozkouset a cokoliv rikat je poze subjektivni pocit. Kdo na to chut nema, tak to nevyzkousi a taky urcite o nic nepride



Souhlas

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/03/2006 :  15:34:19  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
:) No uvidim - sice jsem se zarekl ze SOE uz dalsi prachy do ty jejich nenazrany-nerfu-plny-tlamy rvat nebudu.... ale neni co hrat... :(

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 06/03/2006 :  16:33:43  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

:) No uvidim - sice jsem se zarekl ze SOE uz dalsi prachy do ty jejich nenazrany-nerfu-plny-tlamy rvat nebudu.... ale neni co hrat... :(



Nerf neni duvod ukoncovat hru. Je to nutne pro balance hry :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 06/03/2006 :  20:24:52  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giltanas
Nerf neni duvod ukoncovat hru. Je to nutne pro balance hry :-)


rekl assasin rangerovi :-D
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 07/03/2006 :  08:47:35  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
rekl assasin rangerovi :-D




Muzu rict, ze ranger je povolani kteryho se v PvP bojim nejvic. Neodhalitelne dokonaly hid dmg temer jako wizard.... pred nerfem to muselo byt peklo :-) I ted mi prijde vyrazne vycnivajici. CIli nemylsim, ze by ten nerf byl nejak velky :-) Ci spatny :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 07/03/2006 :  09:11:38  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Videli ste nekdo ten novy "komix" na warlock foru?










EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 07/03/2006 :  10:03:31  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
Muhaha, málem lepší než Noobcomic

Imaziel

Go to Top of Page

jakuza
New Member

209 Posts

Posted - 07/03/2006 :  11:34:55  Show Profile  Send jakuza an ICQ Message Send jakuza a Private Message  Reply with Quote
lol dobra sranda :))
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/03/2006 :  14:56:23  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
no, na pvp mozna, v pve v podstate nemam moc sanci proti skupine 3-4 potvor v solo encounteru o dva tri levely niz. nestezuju si, jen mi ta tvoje poznamka prisla vtipna
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:02:22  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

no, na pvp mozna, v pve v podstate nemam moc sanci proti skupine 3-4 potvor v solo encounteru o dva tri levely niz. nestezuju si, jen mi ta tvoje poznamka prisla vtipna


ty sis mozna nevsim oni sice omezily procy zato zvysily dmg na luku

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 07/03/2006 :  15:37:04  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

ty sis mozna nevsim oni sice omezily procy zato zvysily dmg na luku


nezvysili, zvysi v lu21 a pouze autoatack,a to o 33 %. taky nam z jednoho melee utoku udelaji dmg+stun, kterej bude fungovat i na heroicy.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 08/03/2006 :  12:21:19  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne si myslim, ze vyvazeni a uprava charu pro PvP jeste chvilku potrva.... 1-2 LU se na tom bude urcite makat. Jinak bych rekl ze je to v celku dobre udelany a az na par vyjimek vyvazeny.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kokino
Starting Member

1 Posts

Posted - 08/03/2006 :  13:05:47  Show Profile Send Kokino a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,
chtěl bych vyzkoušet PvP ale nemůžu se rozhodnout pro jakej char.Asi by mě zajímal bud ranger,brigand a možná shadowknight.Ale nejsem nějak schopnej se rozhodnout.Neporadíte aspoň nějaký základní klady a zápory těhle classu pro PvP pls a nebo co byste pro nováčka brali vy.
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 08/03/2006 :  14:05:41  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
No zalezi na tom na jaky strane chces byt.

V globalu aspon co jsem si vsimnul tak je EQ PvP natolik vybalancovane ze je celkem jedno jakou postavu si vyberes. Sam obecne nemas velkou sanci nikdy. Do grupy se zase hodi temer vsechno.

Moje rada zni: Vyber si to co je ti nejbliz a to co se ti nejvic libi. Kdyz tu postavu budes mit rad naucis se s ni zabijet efektivne at je to jakejkoliv class. co se tyce rozdilu

Ranger (Qeynos) boj lukem. Je to zakernej zabijak :-) velmi slusny dmg horsi obrana. Skvelej na dalku na blizko neni moc nebezpecnej.

Brigand (Freeport aspon myslim) Pohybuje se v hidu (jako ranger) umi skryt i celou skupinu. Jeho sila je ve stunech a knockdownech. Hodne drsnej zblizka. Na dalku je to horsi... temer neni.... :-)

Shadowknight: takovy mix warloka a plecha. Ma docela zajimavy kouzla na dalku pomerne vydrzi zblizka. Je to freeport verze paladina.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 08/03/2006 :  14:14:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kokino

Ahoj,
chtěl bych vyzkoušet PvP ale nemůžu se rozhodnout pro jakej char.Asi by mě zajímal bud ranger,brigand a možná shadowknight.Ale nejsem nějak schopnej se rozhodnout.Neporadíte aspoň nějaký základní klady a zápory těhle classu pro PvP pls a nebo co byste pro nováčka brali vy.


Mno.... tak v prve rade je dulezity rozhodnout si stranu, za kterou chci hrat. NApriklad Ranger nejde hrat za Evil stranu a naopak shadowknight nejde hrat za Good stranu.

Po te co zvolis stranu, tak si muzes vybrat teprv povolani jake by si chtel. Imho kazdej class ma svoje pro a proti. Je tezke to popisovat, ale kazdej char je vlastne solo neschopnej proti presile... pak to chce zohlednit jestli budes hrat prevazne solo a nebo v grupe a jestli neni dobry pouzit i neco co supportuje lidi v grupe.

Jinak co si se ptal, tak treba SKcko, je dobry a pouzitelny jako tank... ma za pas silveru mounta, takze i na nizsich levelech je mobilnejsi co se rychlosti pohybu tyka.

Ranger je ted trosku oveprpowered co se tyka DMG v PvP... je to podle me dobrej soler, ma ze scoutu asi nejlepsi hid a ma range dmg, tak meele dmg.

Brigand je scout, co ma jako vsichni scouti pathfinding (rychlejsi behani), ma group hide (to se hodi a dost casto to pomuze v dungach atp. Myslim ze brigand taky neni spatnej soler.

Ale jak rikam, to rozhodnuti je na tobe co ti je blizzsi a vic vyhovuje. Ostatne kazdej char se hodi do grupy a dobre zahranej char asi i muze solovat... jen nekdo lip a nekdo hur. A nekdo je dobrej support v grupe, nekdo neni.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

kníže_Swen
Starting Member

91 Posts

Posted - 08/03/2006 :  18:04:47  Show Profile  Send kníže_Swen an ICQ Message Send kníže_Swen a Private Message  Reply with Quote
to by me zyjimalo jak si tam clóvek zahraje za trubku nebo hejkala

Ogelia lvl 70 troubadour
Livak lvl 70 iluzionist

Carpe diem
Go to Top of Page

Duchca
Starting Member

12 Posts

Posted - 09/03/2006 :  12:54:04  Show Profile Send Duchca a Private Message  Reply with Quote
Hraju na PvP za trubku a v celku s tim nemam problem. V hunteni Qeynosaku funguju spis jako spomalovac nepratel nez jako damagedealer, ale celkem mne to bavi. Hlavne, ze to neni nuda a kdykoliv mne muze prekvapit nejakej Qeynosak...;-)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:06:24  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
za SK hraju a je to v pohode jen 1 vs 1 pvp jsem bud lama nebo s Sk ani nema cenu zkouset, nedokazu presne zhodnotit treba mi pomuzete :) kazdopadne jsem neprisel na zpusob jak soupere zastavit, tz moje pvp 1 vs 1 vypada tak ze bud umru nebo mi protivnik utece. ve skupine uz je to zajimavejsi.

lastfm
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:23:43  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

za SK hraju a je to v pohode jen 1 vs 1 pvp jsem bud lama nebo s Sk ani nema cenu zkouset, nedokazu presne zhodnotit treba mi pomuzete :) kazdopadne jsem neprisel na zpusob jak soupere zastavit, tz moje pvp 1 vs 1 vypada tak ze bud umru nebo mi protivnik utece. ve skupine uz je to zajimavejsi.
S tím zastavováním je to obecný problém. Já sice někoho můžu na 5 sec stunnout, ale za tu dobu ho neumlátím. On pak má docela šanci utéct.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:27:30  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Mno s tim zastavenim nepritele je to tezky njen pro SK, ale i pro chary co nemaj moc zpomalovacich kouzel.
Myslim ze tobe jako SKcku bych mohl poradit co s tim, ale je to jen teorie.

Zkousel bych pouzivat knockdown utok, ale potrebuje to stit v ruce, coz SK by asi mel mit pokud tankuje a chce neco ustat (Shield Slam na nizsich levelch, na vyssichn evim presne jak se to jmenuje). Pokud to dobre funguje, pocitam ze kdyz se nekdo vali na zemi tak neutece.

Pak je dobry na healery a hadraky dobry pouzivat Draw strenght. Na cas to vysaje z cile STR a prida tobe. S tim ma ja docela problem, protoze STR mam vazne malou a pokud ji sundas, char bude pretizenej a bude se pohybovat pomalu. Asi nebude fungovat na chary STR based.

Dalsi co pouzit je Decrepit Slam (Taky potrebuje stit v ruce). JE to stun, nevim teda jak dlouhej, ale i malej je lepsi nez zadnej.

No a co me pak napada kdyz i pres tohle se podari nekomu utikat, nechat si v zasobe DD spelly ktery SK ma a kdyz utika, tak mu je nahazet, coz pocitam ze de i za behu, protoze to budou instanty.

Tak zohle je to co me napada, ale SK sem nehral, takze to vazne muze bejt jen teorie v praxi nefungujici

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:34:33  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Pak sem jeste k SK nasel, ze na vyssich levelech ma utoky na slow movement, stun and stiffle.... takze kolem lvl 40 to zase bude jine a rekl bych v PvP lepsi.

EDIT: a uplne bych zapomel na DOTy... tech ma SK dost, takze taky pouzivat v max mozne mire.. neni nic lepsiho nez pekne nakazenej utikajici cil. Je mozne ze nekterej dot umi taky zpomalovat, nebo tak neco.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 09/03/2006 13:35:50
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:49:05  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
na zpomalovačku je super dirge, má 2 spelly ktery se stackují a dají se točit neustále dokola páč maj jiný recasty a duration

Edit : nevím jak je na tom trubka,ale asi stejně

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 09/03/2006 13:50:58
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/03/2006 :  13:56:17  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

na zpomalovačku je super dirge, má 2 spelly ktery se stackují a dají se točit neustále dokola páč maj jiný recasty a duration

Edit : nevím jak je na tom trubka,ale asi stejně

Počítají se ty spelly do jiných imunit na PvP serveru? Nevíte někdo jak přesně ty imunity fungují?
Naposledy jsem slyšel, že pokud mám stun na 5 sec, tak dopadem kouzla dostane cíl imunitu na 10sec. Otázka je jestli je to imunita na tohle jedno kouzlo, na stun od mého charu nebo na stun oběcně.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:00:46  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
To si prave nejsem jistej. Podle me by to spravne melo bejt, ze ta imunita trva jen na ten danej spell.... pokud tedy ma nekdo 2 stuny z ruznych rad, mely by fungovat. To same s rootem. Pokud ma nekdo 2 ruzne rooty tak by se meli dat na sebe navazat..

Ale... zatim dva rooty nemam bo lvl, tak nevim. Kdyby to nekdo nekde na forech nasel a zjistil jak to je presne, docela by se to hodilo.
Bohuzel predpokladam ze uz jen proto ze to dela SOE a je liny jak ves, tak ta imunita bude fungovat na vsechny stuny obecne, jedno z jake rady

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:25:15  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Mno u dirge my absolutně nedělá problém překrývat oba slow spelly.Oba se castí za běhu,takže pokud mi to cíl nerezistne tak se ke mně nedostane.Jeden slow je s debuffem na disease mitigaci a druhej je jako snížení attack speedu,ten vydrží nějakých 72s takže pohoda.To je gut na plechovky s casterama je to na ......

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:27:18  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Pokud se to nezměnilo:

Control spells (Snare, Root, Stun, Fear, Charm, Stifle, Mez, and Pacify) will carry an immunity placed on the target for 2x the duration of the spell. Essentially, if you are rooted for 10 seconds, you will be immune from any root effects for the duration of that root and for 10 seconds after the spell wears off. *Note* You'll only be immune to these effects from other players; these immunities will not protect you from NPC spells.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:35:30  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Každej píšete něco jiného, tak jak to teda je?
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:45:12  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze je to tak jak pise Krve... proste je jedno kolik mas rad stunu a podle vseho je uplne jedno od jakyho hrace.
Dostanes root... ses 10 sec v rootu a nasledujicich 10 sec ses immune na jakejkoliv root od kohokoli (vyjma NPC). Co mam odehrane v PvP, tak mi to pride ze to i funguje.

Pak vznika dalsi otazka, jestli se to tyka jen spellu stejneho zamereni, a nebo jestli po stunu neni i imunita na root ci mezz a naopak samozrejme.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:47:47  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Nevím jak na PvP ale na Runnye mi ty slow valí vpoho,naposled jsem to používal včera

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:52:42  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

Nevím jak na PvP ale na Runnye mi ty slow valí vpoho,naposled jsem to používal včera
No na PvP je to právě jiný. Proto se na to ptám.
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/03/2006 :  14:56:18  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Chce to nějakého "dobrovolníka" z Q a trochu to na něm odzkoušet. V příměstských zónách je jich víc než dost, kteří by si to zasloužili

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/03/2006 :  15:00:43  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
No pokud jsem si fsimnul spravne, tak nekomu supnu root (vzhledem k tomu ze je pri kazdym zasahu sance 10% ze se to zrusi, konce duration jsem se jeste nikdy nedockal) a jak to zkonci, klido mu tam supnu dalsi - uplne stejnej. Tak nevim, jestli je to bug nebo jsem to spatne vypozoroval.

Jinak necro je na tom docela dobre. Malo kdy mi nekdo utece. Hodim root, poslu peta, snare, nuke, mysi, stun 6 sec, nuke, nuke, nuke ... dead :-)

P.S. Zeptejte se Lehke Holky. Ta ma na me fakt smulu

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 09/03/2006 15:01:41
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/03/2006 :  15:15:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
k SK

DD spelly za behu nejdou, musim zastavit, s tim souvisi i dotky nehlede na to ze nic moc nedelaj a trvaj kratce, kdyz stoji a muzu je obnovovat jsou fajn ale utikajici cil tim neohrozim pokud uz opravdu neni skoro mrtvy, vysavani str bere 20, nevim jestli maji healeri zase tak malo ale diky za tip tohle zkusim.

co se tyce kopani a shield slamu, s jednoruckou mam pak mensi dmg, tyhle ability jsou dobry na preruseni casteni ale bezici cil zastavi tak max na sekundu pak bezi dal a to je doba za kterou mu toho moc neprovedu, kdyz nepocitam svoji 15min specku.

obcas na nejakou lamu zapusobi taunt a otoci ho smerem ke me ale to je opravdu malokdy a opet mi to da tak sekundu cas. nicmene co sem se dival tak na vyssich levelech to bude opravdu zajimavejsi.

lastfm

Edited by - Rashaverak on 09/03/2006 15:17:31
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  18:44:50  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak aspon vim lepe jak to je.. rozhodne tu STR vyzkousej. Napriklad me by si zkoro zastavil. Mam STR 34 - 20 = 14 (poprvade s tim budu mit tak 50% slow protoze budu stredne pretizen. Dat mi za 30 (to by mohl bejt tvuj M1 nebo A3 spell, tak budu mit 75%.
Je fakt ze sebou taham jednu zeleznou bednu misto baglu coz bych nemusel, ale pocitam ze takovych lidi bude (minimalne ted ze zacatku) hodne, protoze velky bagly jsou zbozi nedostatkovy.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/03/2006 :  00:29:21  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

na zpomalovačku je super dirge, má 2 spelly ktery se stackují a dají se točit neustále dokola páč maj jiný recasty a duration

Edit : nevím jak je na tom trubka,ale asi stejně



Jo jo obvykle kdyz potkam trubku a potrebuju utikat pekne me poleje kdyz utikam jak magor a do zad mi porad prsej noticky :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 10/03/2006 :  09:49:20  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
K SK a pvp mohu pridat jenom sve zkusenoti z duealu a areny. Ale i tak se to treba bude hodit.
Juz jsem dlouho nedueloval nicmene co jsem zkousel, tak SK na to byl docela dobre. Problemy jsem mel vlastane jen s hylerama, ktery prehylujou moje dps a spotrebovavaj na to min many. Kapitolou samo pro sebe jsou mezzeri, ale ty diky tem imunitam nemaj na ruzich ustlano ATM. S ostatnima povolanima jsem problemy nemel.

Stuny mame 2 2s a druhej 4 s

Pak mame jedno snare+dmg ale ma to dlouhej casting time. Rangera tim nezastavis :-)

na lvl 58 se dostane specialni buff, kterej po zabiti cehokoliv nahodi 15s uber buff (imunita na vsechno stun, rroot, stifle...) zvedne dps o 120%, brutalne buffne inteligneci). idealni kdyz na vas nekdo posle petika, to se pak dost divi :-) Pripadne kdyz se bojuje v zonach kde se kolem vas pohybujou sedaci solo, tak si ho pripulnete do boje a trigrujete si to.

harm touch line - je vyborna. Nicmene diky PvP ji zkurvili - podle popisu by to mela byt nerezistovatelna dmg (stejne jako v eq1, jestli si pamatuju dobre). Coz bohuzel neni. Nicmene v pvp, je-li dobre pouzito - smrtici.

Podle me life drainy jsou jsou ted dost super a je tm dost rozdil, kdyz se to zahraje lip nebp hur. Uber kouzlo lvl 55.
mitig debuff na groupu

str debuff - vyborny, psal to kuzma. idealni na mezzery a kouzelniky. Kdyz jim sundas str o 90, takse divej. Ale tohle koulo je vyborny i na melle znatelnym zpusobem snizuje dps.

s dmg, je to slabsi. nic moc + stoji dost many. Hodne je ale nasi dmg vazana na diseasae - takze group disease debuf mit nahoznej porad. to dela velkej rozdil.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Alvien
Starting Member

9 Posts

Posted - 10/03/2006 :  16:51:24  Show Profile Send Alvien a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem zatim level 12 dirge a poprve me sundal ranger na 1 vystrel z luku diky povolenemu rozdilu 8 levlu. Po 2 jsem narazil na manika co byl na me pouze zluty, ale kdyz jsem ho dostal na polovinu tak ho jeho kamarad, ktereho jsem si nevsiml prohealoval .

Uz se tesim az budu level 18, pak si to pujdu vyzkouset do Antoniky .

Anihi (PvP)
Kosta (RE)
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 10/03/2006 :  17:16:11  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Alvien
Uz se tesim az budu level 18, pak si to pujdu vyzkouset do Antoniky .
Anihi (PvP)
Kosta (RE)



Staci rict provedu te :-)

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 14/03/2006 :  12:09:14  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Tak sem postnu po delsi dobe nejaky moje poznatky.

Pripada mi, ze SOE docela dobre poresilo rozdil mezi levelama a balancovani charu ma taky nejak naslapnuto dobrym smerem.
Na nizkych levelech je rozdil 5ti levelu dost znat (napr. rozdil lvl 15 a 20). Az na par vyjimek (mysleno dobre solujici chary jako je ranger, assasin, necro atp.) vetsinou low level nema sanci.
Ale vzhledme k tomu ze SOE upravilo herni rozdily (jako je rezistovani oranz respektive cervenyh hracu) je mozne v pohode v prevaze zabit o 10 lvl vyssiho nepritele..... mam pro to oznaceni ze i 3 pro me sedy hraci me "umlatej cepicema". Myslim ze to je i dobre. EQ2 je group based hra a tomu to tak nejak odpovida, ze jedinec nema vetsinou sanci ustat presilu enemy.

Co se tyka rozdilu, tak ty se postupne s vyskou levelu podle meho snizuji. Kolem lvlu 40 uz neni problem postavit se nepriteli treba s lvlem 50. Ovsem nesmime zapomenout, ze 2 vs 1 maj vzdy vyhodu 2 hraci, i kdyz jsou treba o dost nizsi.
Osobne mi to pripada ze od lvlu 50+ bude jedno jestli je protivnik lvl 50 nebo 60 a rozdil bude minimalni. High end hra uz bude imho vyrovnana nad lvl 60+.

Pak bude ovsem zalezet na equipu a i AAbodech, ktere nabizeji pro kazdy char specificke, a leckdy velice zajimave ability, ktere mohou vzajemne souboje rozhodovat a byt tedy tim rozhodujicim jazyckem na vahach.

Velkou roli take hraji longtimerove speciality ruznych povolani. Ty take dokazou rozhodnout bitvy. At jsou to specialni meele udery jake ma treba assasin, shadowknight, nebo kasterke specialitky typu komet. Ac se zdaji overpowered, je to precijen zpestreni a da se s nema i takticky pocitat.
Neni nic lepsiho, nez nacit nepratelsky encounter pomoci AOE, a pak dobre mirenou speckou onehitnout jedineho healera v grupe... o vysledku je temer rozhodnuto.
Tyhle abilitky dokazou vypomoci i v soubojich 1vs1 ci 1vs2. Rozhodne se vyplaci si je setrit a do nebezpecnych zon chodit kdyz jsou nabite

Dalsi veci, ktera mi prijde nemene dulezita je slozeni grupy a hlavne jeji sehranost, kdy kazdej dela to co ma. Jsem totalne nadsen z funkcnosti tauntu a detauntu. Pokud MT v grupe dela to co ma a healer ho nenecha umrit, tak jsou bitvy dlouhe a velice zajimave.

Hlasova komunikace je podle me naprostou nutnosti.
Napriklad vcera sme se v jedne grupe (ne plne ale 5ti lidi) nekolikrat postavili silnejsimu nepriteli, ktery byl nejen levelove vyssi, ale i pocetnejsi. A diky umu a dodrzovani strategie predem urcene, sme je opakovane porazili. MYslim si ze dotycni na to dosmrti nezapomenou.


Jeste jako dodatek musim vyzdvihnout skvelou atmosferu na PvP serveru, kdy se s grupou snazite plnit ruzne Q ci HQ, ale v jakemkoliv dungu musite byt napozoru nejen pred aggro NPC, ale i pred enemy. Porad vas to drzi v neustale pozornosti a v ocekavani neplanovanych zmen v noji za jakekoliv situace..... vazne je to trosku adrenalinovej sport.

Nemluve o tom, ze kdyz po par hodinach hrani mate u sebe obnosy prevysujici 10gp a vite, ze jakmile dalsi bitvu s nepritelem prohrajete, vic jak polovinu penez mu dobrovolne prenechate... v pripade nejhorsim mu prenechate i cene veci v podobe Adept spellu, ktere jsou porad nedostatkovym zbozim.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 14/03/2006 12:11:32
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 14/03/2006 :  12:26:27  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Jeste jako dodatek musim vyzdvihnout skvelou atmosferu na PvP serveru, kdy se s grupou snazite plnit ruzne Q ci HQ, ale v jakemkoliv dungu musite byt napozoru nejen pred aggro NPC, ale i pred enemy. Porad vas to drzi v neustale pozornosti a v ocekavani neplanovanych zmen v noji za jakekoliv situace..... vazne je to trosku adrenalinovej sport.

Nemluve o tom, ze kdyz po par hodinach hrani mate u sebe obnosy prevysujici 10gp a vite, ze jakmile dalsi bitvu s nepritelem prohrajete, vic jak polovinu penez mu dobrovolne prenechate... v pripade nejhorsim mu prenechate i cene veci v podobe Adept spellu, ktere jsou porad nedostatkovym zbozim.

Ta atmosfera jak o ni mluvi Kuzma je opravdu super. V nedeli me malem trefil slak, kdyz sem si uprostred raidu vsimnul, ze mam u sebe 30p z aukce. Navic je to desne navykovy, pac uz se koukam za zada i kdyz hraju se Zotem

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired

Edited by - Raady on 14/03/2006 12:26:59
Go to Top of Page

Giltanas
Moderator

718 Posts

Posted - 14/03/2006 :  18:20:01  Show Profile  Send Giltanas an ICQ Message Send Giltanas a Private Message  Reply with Quote
Musim s Kuzmikem do puntiku souhlasit. Balance povolani i rozdilu levelu je velmi dobry. Zabava a adrenalinek svely.

Kdyz bych mel svoje zazitky a poznatky shrnout rekl bych to takhle

Ve vsech hrach za poslednich 6 let jsem drive nebo pozdeji (vetsinou drive) skoncil u PvP. Cili myslim jsem v PvP pomerne ostrileny a hrac. A PvP v EQ2 je neco tak skvele udelanyho ze se mi az nechce verit ze to ma na svedomy SOE. Ja se bavim kralovsky. Logovat EQ me ted laka jeste vic nez pred rokem kdyz jsem hru zacal hrat. Bavim se tak jako jeste v zadne hre. Posledni dny delame Heritage Questy s bandou assassinu. napr:

HQ. Worker boots. Behame po antonice hledame klady a ore na tezeni aby jsme mohli udelat prvni cast. Jeden vzdy kope dalsi ho krejou. Clovek se neustale otaci a hleda nebezpeci preci jen je to domaci puda nepritele. Nakopali jsme to. pres skupinu high lvl Qeynosaku jsme se probojovali do pevnosti odevzdali qwuest. Dalsi cast blackburrow..... Nu rudy jsme nasli uteklo par Q noobu. Dalsi cast stormhold. Zrovna tam byla vyprava low levelu Q (ti zemreli) A high lvl Q. Ti zahnali na utek nas par nas zabili. schovavali jsme se ale HQ jsme dodelat nemohli dokud tam byli.... holt budeme pokracovat jiny den....

Tohle je proste neco co vam PvE (PvM) server neda a podle me je velka skoda si to nezkusit.

EVE online Alypia, Aureol T'haen - CHON
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/03/2006 :  13:43:01  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady

quote:
[i]Jeste jako dodatek musim vyzdvihnout skvelou atmosferu na PvP serveru, kdy se s grupou snazite plnit ruzne Q ci HQ, ale v jakemkoliv dungu musite byt napozoru nejen pred aggro NPC, ale i pred enemy. Porad vas to drzi v neustale pozornosti a v ocekavani neplanovanych zmen v noji za jakekoliv situace..... vazne je to trosku adrenalinovej sport.

Nemluve o tom, ze kdyz po par hodinach hrani mate u sebe obnosy prevysujici 10gp a vite, ze jakmile dalsi bitvu s nepritelem prohrajete, vic jak polovinu penez mu dobrovolne prenechate... v pripade nejhorsim mu prenechate i cene veci v podobe Adept spellu, ktere jsou porad nedostatkovym zbozim.

Ta atmosfera jak o ni mluvi Kuzma je opravdu super. V nedeli me malem trefil slak, kdyz sem si uprostred raidu vsimnul, ze mam u sebe 30p z aukce. Navic je to desne navykovy, pac uz se koukam za zada i kdyz hraju se Zotem

Mno konecne chapete co znamena free pvp(i kdyz RvR stale neni ono).Ja uz od dob dp1 na hru co nema pvp nesahnu ani 2metrovou holi,protoze doba po kterou me mobovani bavi je cca 1-3mesice...:)

btw:Je tu nekdo kdo by pvp v EQ2 zhodnotil obektivne??(prece jen z reakci je jasne ze vetsina z vas je asi pvp n***).

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/03/2006 :  14:22:24  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
btw:Je tu nekdo kdo by pvp v EQ2 zhodnotil obektivne??(prece jen z reakci je jasne ze vetsina z vas je asi pvp n***).


Je PvP co?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/03/2006 :  14:33:52  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5
Mno konecne chapete co znamena free pvp(i kdyz RvR stale neni ono).Ja uz od dob dp1 na hru co nema pvp nesahnu ani 2metrovou holi,protoze doba po kterou me mobovani bavi je cca 1-3mesice...:)


Ostatne mi nejak nejde do hlavy, proc se o PvP zajimaj lidi co hrajou WoW a jeste tvrdej ze je mobovani bavi 1-3 mesice.
Nedelate nic jinyho nez ze mobujete a prolejzate instance a o PvP, krom BG nezavadite

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Rasta
New Member

350 Posts

Posted - 15/03/2006 :  14:57:14  Show Profile Send Rasta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by beldor5
Mno konecne chapete co znamena free pvp(i kdyz RvR stale neni ono).Ja uz od dob dp1 na hru co nema pvp nesahnu ani 2metrovou holi,protoze doba po kterou me mobovani bavi je cca 1-3mesice...:)


Ostatne mi nejak nejde do hlavy, proc se o PvP zajimaj lidi co hrajou WoW a jeste tvrdej ze je mobovani bavi 1-3 mesice.
Nedelate nic jinyho nez ze mobujete a prolejzate instance a o PvP, krom BG nezavadite



Jasne ze nezavadime Kuzmo,outdoor pvp ve wow vubec neexistuje...a takovy nadherny zazitky co tu pises o par postu vyse sme v pvp nikdy nemeli,proto se nekteri z nas chystaji konecne pvp "odpanit" a zacit hrat EQ2

Rasta,main char EaB,SWG,WoW,EVE,LOTRO

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/03/2006 :  15:09:28  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xavier
Jasne ze nezavadime Kuzmo,outdoor pvp ve wow vubec neexistuje...a takovy nadherny zazitky co tu pises o par postu vyse sme v pvp nikdy nemeli,proto se nekteri z nas chystaji konecne pvp "odpanit" a zacit hrat EQ2


Tak to je potom bezvadny

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/03/2006 :  16:29:03  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
ehm..:) nekdy lituju ze si nemuzu dat na par lidi ignore... uz se tesim az imp. prejde na neco lepsiho..:)

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 15/03/2006 16:31:41
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,24 seconds. on eygor Snitz Forums 2000