Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 13/12/2010 :  08:37:27  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
tak dnes zaviraji posledni warhammerackej server, ze jim to ale trvalo, co?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 13/12/2010 :  08:51:03  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
prosimte netrep picoviny

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 13/12/2010 08:51:16
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 13/12/2010 :  10:49:27  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jelente

tak dnes zaviraji posledni warhammerackej server, ze jim to ale trvalo, co?



Lžeš, oni radši dál prodělávaj.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 22/01/2011 :  14:37:29  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
WAR chlapci, napiste nieco...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/01/2011 :  21:15:04  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Je to super hra, i když na ni aktivně seru, tak ji mám moc rád. Jako Markétu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 26/01/2011 :  15:32:13  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Wuuduu

WAR chlapci, napiste nieco...



Daruji 2x acc WAR, NIC ZA TO NECHCI !!!! NIC NIC NIC, jen mě toho zbavte. Je tu nějaký odvážný jinoch, který by našel dostatek odvahy ?

Pokud ano, napiš PM, kam to mám poslat.

PS:poštovné a balné je only 550Kč za hru, platí se předem, převodem na účet !


ja bych ty dva acc bral. hru nepotrebuju, tu mam, jen me zajimaji ty accounty. muzes mi dat log a heslo sem, nebo pres pm


quote:
Originally posted by Wuuduu

WAR chlapci, napiste nieco...


nieco...

Edited by - Jelente on 26/01/2011 15:35:42
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 26/01/2011 :  15:36:57  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Je to super hra, i když na ni aktivně seru, tak ji mám moc rád. Jako Markétu.

ty aktivne seres na marketu?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 26/01/2011 :  15:56:58  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
Jelente nie si ty uz nahodou v EVE?

Ser na WAR aj ty, a oser aj Marketku, ked sa to tu uz spomina.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 26/01/2011 :  16:13:31  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
jj, hraju eve. ale tam je to takovy volnejsi, takze stiham hrat i war. war mi dava pvp, eve mi dava zmenu z fantasy. radeji mam scifi. libi se mi obe hry
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/01/2011 :  18:19:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Shatteren

Je to super hra, i když na ni aktivně seru, tak ji mám moc rád. Jako Markétu.

ty aktivne seres na marketu?

Ne, to jsem se spletl. To dělám ve spánku.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 15/02/2011 :  23:24:54  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak sem zběžně prolítnul lednovej producer's letter, a kluci asi volej novou strategii. Místo namlouvání fanboium o tom, jak je WAR fakt to jediný pravý MMO, teď začali cílit na skupinu nespokojenců tim, že začali mluvit pravdu. Natvrdo píšou, že lidi ze hry odcházej a je jich čim dál tim míň. Dáme sázky, kdy to zavřou?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 16/02/2011 :  10:20:22  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
nevim jestli jsem divnej,ale me warhammer bavil..prestal jsem ho hrat napul protoze mi ta hra strasne spatne bezela na pocitaci,sekalo se to hroutilo,strasne maly fps...a na pul proto ze to prestali hrat kamaradi protoze jim to strasne spatne fungovalo na pocitaci
pritom jsem na vlastni oci videl kamose jak mu to bezi uplne plynule na o tridu horsim stroji...neco tam udelali spatne chlapci

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/02/2011 :  11:05:10  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

nevim jestli jsem divnej,ale me warhammer bavil..prestal jsem ho hrat napul protoze mi ta hra strasne spatne bezela na pocitaci,sekalo se to hroutilo,strasne maly fps...a na pul proto ze to prestali hrat kamaradi protoze jim to strasne spatne fungovalo na pocitaci
pritom jsem na vlastni oci videl kamose jak mu to bezi uplne plynule na o tridu horsim stroji...neco tam udelali spatne chlapci



Mě taky hrozně bavil, ale právě kvuli tomu, jak to celý zmrvili a pak to mrvili ještě dál, je budu flamovat, dokud ta hra neskončí na smetišti dějin.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 16/02/2011 :  12:09:20  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
srať ho...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/02/2011 :  14:59:54  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ten letter nic moc, cekal jsem, ze fakt pujdou do sebe, ale je tam jen jeden odstavec, kterej toho zas tak moc nerika.

A s tim mazanim postu je to zase co? Posledni dobou to tady nejak pribejva. Jestli to bude pokracovat, tak odchazim a se mnou vsichni wild, land a fire dickove.



No tak snad jsi nečekal, že převeliký Mythic/Bájovér se pochlapí a na férovku do letteru napíše: my sme čuráci, ale to stejně už všichni dávno vědí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 16/03/2011 :  09:57:01  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
nemuzu si pomoct, ale furt me war bavi. cela koncepce hry, tak jak to bylo na startu je zmrsena ale furt se to nejak zahadne drzi.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/03/2011 :  11:17:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Ano, že se to drží, je opravdu záhadou.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 16/03/2011 :  21:59:56  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Wow, sem nevěděl, že DA2 neuspokojilo hráče. Sem si myslel, že jsem jedinej, kdo z toho pravidelně neejakuluje aspoň 3x za noc.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/07/2011 :  16:32:20  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nějaké informace o F2P ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 05/07/2011 :  18:23:27  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Nějaké informace o F2P ?



Dřív to zkrachuje, než je napadne, že F2P je poslední šance na záchranu.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

walfischberg
Starting Member

walfischberg

72 Posts

Posted - 13/03/2012 :  12:31:27  Show Profile Send walfischberg a Private Message  Reply with Quote
Je to docela škoda. Byl jsem u téhle hry od začátku. Ten svět byl super. Ale bylo to jen o trošku víc optimalizované než Vanguard (ten nebyl optimalizovaný vůbec a ty několikagigové patche při startu tomu taky pomohly jak cigarete dítěti s leukemií), no a postupně jsem začal mít pocit, že autoři jsou banda masochistů, kteří čekají, až jim někdo rozbije hubu.

Minulost - UO, AC, SW: Galaxies, WoW, Vanguard, Warhammer.
Aktuálně SW: TOR


Jediný rozdíl mezi mnou a bláznem je v tom, že já nejsem blázen.
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 30/11/2015 :  23:38:45  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
R.I.P. Warhammer Online!

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 01/12/2015 :  09:20:45  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurrk

R.I.P. Warhammer Online!


trochu opozdene po dvou letech ;)

kazdopadne koho by to zajimalo tak http://www.returnofreckoning.com/index.php



Kallath <Mor do Kuli>

Edited by - Shemiramoth on 20/12/2015 12:26:09
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/12/2015 :  12:26:41  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aragorn

quote:
Originally posted by Yurrk

R.I.P. Warhammer Online!


trochu opozdene po dvou letech ;)

kazdopadne koho by to zajimalo tak http://www.returnofreckoning.com/index.php





Zkusim stahnout a hodit ocko.


Edit: Sorry Aragorne, jsem ti omylem editnul post..respektive, uz jsem to napravil. Jsem dal omylem edit misto reply.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 20/12/2015 12:27:36
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 22/12/2015 :  11:08:21  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Vypadá to, že mouse scroll je zase napevno nabidovaný na "camera zoom". Potřebuju ho nabidovat na "nearest target" nebo "cycle target" Ve hře jsou dvě "targeting menu" kde jde vklidu vybidovat celá klávesnice na funkce typu "target my friend´s enemy´s pet´s pet, ale mouse scroll je fakt asi napevno. Kdyby někdo věděl, budu moc rád:)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 20/01/2016 :  14:55:11  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
docela dobry retrocteni. to byly casy!
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 25/01/2016 :  20:41:45  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Fuujin : si nasaď helmu a neřeš pičoviny.


jj ten thread aj hra boli legendarne:)

MMO traveller
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,47 seconds. on eygor Snitz Forums 2000