Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 12/08/2009 :  18:46:23  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

...no občas tam skill je třeba, hlavně po novém patchi, jak přidají další přístupovou cestu k lordovi



Doteraz to bol Zerg, teraz bude treba DoubleZerg.

P.S. potom napis dojmy z masivneho PvP T3 a T4.... inak performance pri vasich bitkach "opravuju" snad od novembra 2008.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 12/08/2009 :  18:51:29  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Filda LNL

P zapnout WAR, pařit WAR, vypnout WAR,



zapnout WAR, idlovat na kraji zony nez nekdo jinej zamkne T4, pařit WAR tak, ze idluju uvnitr fortressu dokud nekdo nezabije Lorda (samozrejme nebojuju, protoze bych mohl umrit a pak bych nestihnull dobehnout pro gold bag), vypnout WAR.


/fixed for ya :)



Máš tam chybu. Gold bag ti přece přijde poštou, když ho nevemeš z truhly. Takže se idluje, abys nepřišel o renown, kdybys náhodou umřel, a taky proto, že push upstairs si lidi překládaj jako watch german fetish pr0n.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 13/08/2009 :  09:27:11  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

No konec to bude... WAR spolknul obrovsky prachy a jestli se ty subs ponori treba i pod 100k, coz je s vydanim aionu pravdepodobny, tak rentabilita bude tak nizka, az to typky z EA prestane bavit.
By ma celkom zaujimalo, kolko do toho naliali EA dolarov. Kolko maju naklady a kolko cisty zisk kazdy mesiac ...

MMO traveller
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/08/2009 :  09:29:57  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
EA hlavně neměli tlačit na vydání. Teď sklízí, co zaseli.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/08/2009 :  13:30:33  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
lol... kdybys byl reditel EA, taky bys je to nechal oddalovat do nekonecna s tim, ze uz to bylo 2x posunuty a ne o malej kus? Vsak to by sezralo dalsi 2 roky a vysledek by byl mozna hratelnej wow klon... ale pochybuju o tom.

Proste v tom nejsou maly penize. Kazdej posun nekdo taky musi zaplatit a v pripade waru, kterej byl mrzak uz od prvotniho zvoleni shitty enginu a blbyho nadesignovani, by to bylo jen dalsi hazeni prachu do propasti.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 13/08/2009 :  13:36:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

quote:
Originally posted by Jace

No konec to bude... WAR spolknul obrovsky prachy a jestli se ty subs ponori treba i pod 100k, coz je s vydanim aionu pravdepodobny, tak rentabilita bude tak nizka, az to typky z EA prestane bavit.
By ma celkom zaujimalo, kolko do toho naliali EA dolarov. Kolko maju naklady a kolko cisty zisk kazdy mesiac ...



Cisty zisk maji urcite. Tady jde spis o to, ze do toho nekdo nalil milion a vraci se mu to mesicne po desetikorunach.

MMOs failed.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/08/2009 :  14:00:20  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Filda LNL

P zapnout WAR, pařit WAR, vypnout WAR,



zapnout WAR, idlovat na kraji zony nez nekdo jinej zamkne T4, pařit WAR tak, ze idluju uvnitr fortressu dokud nekdo nezabije Lorda (samozrejme nebojuju, protoze bych mohl umrit a pak bych nestihnull dobehnout pro gold bag), vypnout WAR.


/fixed for ya :)



Máš tam chybu. Gold bag ti přece přijde poštou, když ho nevemeš z truhly. Takže se idluje, abys nepřišel o renown, kdybys náhodou umřel, a taky proto, že push upstairs si lidi překládaj jako watch german fetish pr0n.



To mi včera někdo psal taky, nelootneš, přijde ti to do pošty, houby, uběhlo 12 hodin a nemám tam nic.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 13/08/2009 :  14:17:28  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Filda LNL

quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Filda LNL

P zapnout WAR, pařit WAR, vypnout WAR,



zapnout WAR, idlovat na kraji zony nez nekdo jinej zamkne T4, pařit WAR tak, ze idluju uvnitr fortressu dokud nekdo nezabije Lorda (samozrejme nebojuju, protoze bych mohl umrit a pak bych nestihnull dobehnout pro gold bag), vypnout WAR.


/fixed for ya :)



Máš tam chybu. Gold bag ti přece přijde poštou, když ho nevemeš z truhly. Takže se idluje, abys nepřišel o renown, kdybys náhodou umřel, a taky proto, že push upstairs si lidi překládaj jako watch german fetish pr0n.



To mi včera někdo psal taky, nelootneš, přijde ti to do pošty, houby, uběhlo 12 hodin a nemám tam nic.

je to presne 24h


MMO traveller
Go to Top of Page

skuko
New Member

140 Posts

Posted - 13/08/2009 :  14:30:06  Show Profile Send skuko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

EA hlavně neměli tlačit na vydání. Teď sklízí, co zaseli.



hovno imho...aj keby tu hru vyvijali este dva roky, po technickej stranke to bude stale rovnaky hnoj. co chces od enginu z DAoC? tu hru vyvijali nejakych 5-6 rokov a bola (po technickej stranke) zastarala a neoptimalizovana uz pri release.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 13/08/2009 :  14:55:55  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Engine DAoC se alespoň hýbe a nevypadá nejhůř. War grafika taky není nejhorší, ale optimalizace je někde v pryč. Pokud Mythic neměl jasný koncept hry, což nejspíše neměl, tak být EA, taky bych neprodlužoval. Pokud by vývoj ale ukazoval nějaké výsledky, a prodloužení by tomu pomohlo, klidně by ty prachy do toho mohli nalít (Blizzard taky nepospíchá s vydáním, když to není ready, ale narozdíl od EA neprodělávají peníze na vydávání kdejaké blbosti, a tak si to mohou dovolit).
Samozřejmě se můžeme dohadovat, jakého cíle vlastně chtěli Mythici dosáhnout, ale takhle to při releasu bylo totálně nedotažené ve všech ohledech(grafika, content, mechaniky..) a ani trochu se to nepodobalo hypu Mythicu (aneb, jak oni by chtěli, aby to vypadalo).
Navíc samotný engine ti to taky nezachrání. Age of Conan ma výbornou grafiku, ale jinak je to jenom farma instů a gankování, přičemž avizovaných "fíčur" je tam minimum.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/08/2009 :  15:13:09  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mythic stejne jako Funcom dojizdej na tom, ze si pri vydanu WH/AoC mysleli ze je situace stejna jako kdyz vydavali DAoC/AA - tj. ze to lidi budou hrat i v podobe nedodelany sracky a oni to daji za provozu behem roku dvou jakztakz do kupy. Ale to se hrube spletli. Doba je jinde, lidi vyzadujou urcitej standart a hlavne si muzou vybrat mezi obrovskym mnozstvim her. A diky tomy tyhle kokoti zabili dve velice slibny licence :(

Jinak co se EA tyce tak od doby co koupili aby cca rok na to zavreli Earth&Beyond (btw pro mne dodnes hra s nejlepsi komunitou) s tim ze hodlaji vse nasmerovat do perspektivnejsich projektu (Sims) tak jsou to u mne prasomrdi non plus ultra a nedivim se u nich nicemu.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 19/08/2009 :  16:10:15  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Ja si hru znova stahnul, aktivoval hru na ten tyden co davali zdarma. Lognul jsem se 2x. A prislo mi to uplne stejny, jako kdyz jsem hral naposled pred nekolika mesici. Scenarko - populacne nevyvazene. Par jsem jich hral a i kdyz jsem nadsenec, tak 8 proti 15ti neni zabava. A to nepocitam, ze se po par smrtich z tech osmi tri lognou.
Pres vsedni den odpoledne - totalne mrtvo.

Je to skoda, na waru se mi spousta veci libila, ale penizky ze me nevytahnou.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/08/2009 :  17:22:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

Ja si hru znova stahnul, aktivoval hru na ten tyden co davali zdarma. Lognul jsem se 2x. A prislo mi to uplne stejny, jako kdyz jsem hral naposled pred nekolika mesici. Scenarko - populacne nevyvazene. Par jsem jich hral a i kdyz jsem nadsenec, tak 8 proti 15ti neni zabava. A to nepocitam, ze se po par smrtich z tech osmi tri lognou.
Pres vsedni den odpoledne - totalne mrtvo.

Je to skoda, na waru se mi spousta veci libila, ale penizky ze me nevytahnou.



Jsi na blbém serveru.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/08/2009 :  17:25:02  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
taky jsem subnul na tech 10 dni a prislo mi ze na hodne vecech zamakali a zmenili a dokonce se mi to i lip hejbalo...z 10 fps to slo na 17 :-)
tesil jsem se na 1.3.1 patch kam to jeste posunou, ale po tom fiasku v US o kterym se da docist a na ktery GoA musi zareagovat tim, ze to daj o den pozdejs nejak neverim ze to bude stat za to

no mmo
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 19/08/2009 :  17:58:52  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

taky jsem subnul na tech 10 dni a prislo mi ze na hodne vecech zamakali a zmenili a dokonce se mi to i lip hejbalo...z 10 fps to slo na 17 :-)
tesil jsem se na 1.3.1 patch kam to jeste posunou, ale po tom fiasku v US o kterym se da docist a na ktery GoA musi zareagovat tim, ze to daj o den pozdejs nejak neverim ze to bude stat za to

Ake fiasko ? Povidej, nic o tom neviem

MMO traveller
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 19/08/2009 :  18:01:07  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Mimo toho těžkýho bugu si ten patch amíci pochvalujou. Osobně se na něj těšim, ale zas mi došlo, že dokud neudělaj další patch s revampem fortů, tak tenhle patch nenajde 100% uplatnění.Už je potřeba zamakat na přidání dalších měst a trochu usnadnit získávání warlord a sovereign setů tak, aby na vyváženém serveru měly obě strany šanci ho získat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 19/08/2009 :  18:13:55  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
Aky bug ? Vymackne sa uz niekto please ?

MMO traveller
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/08/2009 :  18:17:56  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
mas na mysli tu malou drobnost s tim, ze jim tak nejak padaj servery?

Update: Due to some recent 1.3.1 stability problems that are currently under resolution by Mythic developers, we have delayed the application of the patch. We will keep you updated with further news. Thank you for your patience in this matter.

jako tenhle vas postoj vam moc fanousku a navratilcu neprinese...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/08/2009 :  18:18:46  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Na monitoru obcas problikne fekal scena s Markem Jacobsem. Uz na tom pry pracuji ale.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 19/08/2009 :  18:20:39  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jinak krome pozitivnich dojmu ze vcera mam i 2 veci k zamysleni
1. porad existuje bug, ze obcas jede hrac tak nejak na mountovi ale bez mounta
2. a to me vcera a dalsich asi 30 lidi na fortu vytocilo vic, asi jenom 15 minut zasekle animacky swordmastera vcetne doprovodnych zvuku... opet vec, kterou si pamatuju prakticky od releasu...

edit: btw na vnboardech topic

http://vnboards.ign.com/warhammer_online_age_of_reckoning_general_board/b22997/111550678/p1/?7

ta zprava od "testpig" byla very funny...

no mmo

Edited by - celdric on 19/08/2009 18:25:48
Go to Top of Page

Hyfar
Starting Member

4 Posts

Posted - 22/08/2009 :  13:11:41  Show Profile Send Hyfar a Private Message  Reply with Quote
čau, chtěl bych se zeptat, jak na tom Warhammer online je. Hledám už delší dobu nějaký MMO po WoW, který je naprosto nudný (4 roky jsem to hrál).

Jak tak koukám, tak to asi moc lidí nehraje. Když jsem asi před 4 měsícema zkoušel trial, hrál jsem jakýsi pvp kde jsme bojovali o pointy, bylo to fajn, ale nehorázně to lagovalo (mělo to víc lidí, takže to připojením nebylo) tak jestli tohle je už pryč. Tak jestli do toho má vůbec cenu dávat peníze, aby to za měsíc neutly a nazdar
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/08/2009 :  13:17:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hyfar

čau, chtěl bych se zeptat, jak na tom Warhammer online je. Hledám už delší dobu nějaký MMO po WoW, který je naprosto nudný (4 roky jsem to hrál).

Jak tak koukám, tak to asi moc lidí nehraje. Když jsem asi před 4 měsícema zkoušel trial, hrál jsem jakýsi pvp kde jsme bojovali o pointy, bylo to fajn, ale nehorázně to lagovalo (mělo to víc lidí, takže to připojením nebylo) tak jestli tohle je už pryč. Tak jestli do toho má vůbec cenu dávat peníze, aby to za měsíc neutly a nazdar



Hodně záleží na jaký server půjdeš, né že bych jich moc ještě bylo na výběr. Lagovat to nelaguje, toho jsem si nevšiml za ty tři týdny, akorát fps při větším množství lidí šlo do sraček, teď po patchi je to lepší a hratelné. Jestli tě z videí zaujal Aion, tak bych radši počkal na open betu. Pokud chceš WH přece jenom zkusit, tak si najdi hned dobrou guildu, protože zergy na keepy bez dobrého vedení je časem pěkná nuda a taky časté prohry na obou stranách.
Go to Top of Page

Hyfar
Starting Member

4 Posts

Posted - 22/08/2009 :  13:24:42  Show Profile Send Hyfar a Private Message  Reply with Quote
Kolik tam je teď serverů? Ony to nebyly lagy, ale nehoráznej delay, jsem klik na kouzlo a trvalo to tak 2-3s než se začalo něco dít

Edited by - Hyfar on 22/08/2009 13:27:52
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 22/08/2009 :  13:49:27  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kdyby se ti zachtělo zahrát si za Order, zkus Karak Azgal a najdi si guildu Tears of Asur, rádi uvítáme nové členy. Třeba si založ novej trial, zrovna expim se 2 kamarádama, který to teď chytlo, takže máme partu i v t1.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 23/08/2009 :  09:11:30  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Co se týče lagů :
Máte nevysvětlitelné lagy a disconnecty ve Waru zatímco ostatní nelagují ,ale internet v pořádku a jiné hry fungují bez problému ?
Tady je diskuze o původech problému : http://forum.war-europe.com/warhammeronline/board/message?board.id=BugINET_EN&thread.id=497
Nejčastější problém je tzv. "packet shaping" ,v podstatě blokace torrentů ze strany providera ( warhammer je udělán tak, že providerovi připadá jako torrent a je proto také blokován)
Krátkodobé řešení je např tento trial : https://www.hideway.eu/menu.php/test_zugang.html
Po jednoduché registraci a instalaci zapněte a tada warhammer nelaguje ( tedy laguje jenom kdyz laguje i ostatnim )
převzato z našeho fora
Jen tak na doplnění , kdyby náhodou o tomhle problemu někdo nevěděl, myslím tím samozřejmě nově příchozí, profíci , co tady dávaj svoje moudra to samozřejmě mají všichni dávno zmaknutý :D.
Jinak naprostý souhlas s tím, že si máš najít guildu nebo partu. Solo nebo v zergu tak tě to přestane hodně rychle bavit, protože budeš pořád dostávat.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 24/08/2009 :  12:37:53  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
V tomto patchi se objevilo dost nehorázných bugů, už vážně začínám věřit tomu, že jim to někdo tvrdě a cíleně sabotuje. Opravy budou nějaký ten pátek trvat. Zatím se můžete odreagovat v teorii 2H vs dual wield:
http://ninjagon.blogspot.com/2009/08/warhammer-dual-wield-vs-2-handed.html

Ninjagon
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 24/08/2009 :  15:09:43  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

V tomto patchi se objevilo dost nehorázných bugů, už vážně začínám věřit tomu, že jim to někdo tvrdě a cíleně sabotuje. Opravy budou nějaký ten pátek trvat...


Znie to logickejsie ako pripustit, ze je to banda neschopakov... teda vlastne uz asi len polovica, ci tretina bandy neschopakov.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 24/08/2009 :  15:24:07  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
wow nasraty ninja na war...no što eto za ukaz...

jinak ja jsem teda s warem skoncil... a uz definitivne... po patchi 1.3.1 se zvedlo fps z 15 na 17 a jeste mi to neprehravalo animace u souperu ackoliv jsem mel zapnuty all effects on... takze si to muzou ...

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/08/2009 :  18:19:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Dokonce i nejvetsi fanboyove prechazeji na temnou stranu hateru. The sky is falling. Urcite je tam nekdo od blizzardu a dela jim bordel v jejich masterpiece kodu.

Armada carebearu z WoW prave zapaluje budovu mythicu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/08/2009 :  12:01:46  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
hraje to jeste nekdo ? ted v sousednim topiku o DF nakej fnukal nadava ze ho pojeli KDS se 4 nasobnou presilou, KDS to byla nejvetsi guilda ve WARU ne ?
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 26/08/2009 :  12:09:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jo, ale skončili někdy v únoru, bohu dík, zergovitý sráčové který hráli 3 OP classy a machrovali. A ano, někdo to pořád hraje :)

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/08/2009 :  12:21:46  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
JJ taky to hraju, sice občas skřípu zuby, nehty, ale dá se to. Jenom mám pocit že Mythic vyměnil programátory za nějaké nováčky, protože se tam objevují chyby, co se objevovaly naposledy snad v betatestu před rokem!
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/08/2009 :  12:54:38  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

JJ taky to hraju, sice občas skřípu zuby, nehty, ale dá se to. Jenom mám pocit že Mythic vyměnil programátory za nějaké nováčky, protože se tam objevují chyby, co se objevovaly naposledy snad v betatestu před rokem!




to spis tam prisli manici z bioware a nestacej se divit

no mmo
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 26/08/2009 :  13:56:13  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
preco mas dojem, ze vymenili programatorov. Mam dojem, ze ti isti tam robia uz od bety.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 26/08/2009 :  13:57:58  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Tak maníci z Bioware se podle mně vrhli na samotnou grafiku a plynulost hry , což se dost vylepšilo a zbytkem se zatím nestačili zabývat. Nově se objevující chyby jsou sice nepříjemné, ale ne zasadní jako to , že v celé zoně se nikdo pomale nepohne. Někoho takovýho to chtělo před rokem nebo spíš ještě dřív a myslím, že by nebyla většina problémů, co WH provází.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/08/2009 :  14:01:30  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wuuduu

preco mas dojem, ze vymenili programatorov. Mam dojem, ze ti isti tam robia uz od bety.



Protože po betě se některé ty chyby, co vidím teď nějaký čas neobjevily a teď jsou tam zase

Dolf.: myslíš že se na to dívají chlopi z bioware? no nevím, zatím to není vidět

Uvedu příklad.:
Shaman nebo Archmage používá dmg kouzlo, kde je vidět paprsek zaměřený na cíl, po dobu co se kouzlo castí, jenomže z nějakého důvodu je ten paprsek vidět po celou dobu, dokud caster nexcípne.
Za další, např. engineer nebo squid mrdka/shadow warrior střílí a zvuk toho výstřelu se zacyklí a je slyšet pořád dokola.
Teď není problém se seknout o jakoukoliv píčovinu, pokud se to stane ve scenárku, dá se /stuck, vykopne tě to ze hry, to je normální, následně se vrátíš do hry a jsi mimo již scénárko a s quitter debuffem.
A tou druhou rampou v keepech si taky více nasrali do hnízda než pomohli, aspoň mě se to tak jeví. Dřív měla menší skupina při vhodném složení šanci uhlídat lorda, teď ani za pitchu.

Edited by - spajdr on 26/08/2009 14:05:41
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 26/08/2009 :  14:53:09  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Stále se dá bránit první nebo druhý vchod (brána) do keepu, ale je to mnohem náročnější, větší zerg většinou vyhraje. Keep jako výhoda pro underdog realm (slabší království) už moc nefunguje.
Bioware pokud vím, tak Mythicu radí, ale věci konkrétně nedělají.
Nebýt těch chyb, tak by šlo o dobrý patch ...
http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=309156

Ninjagon
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 26/08/2009 :  16:19:27  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Spajdr myslím si , že chlopi z Bioware do toho zasahují.Nový změny jsou v jiným stylu než bylo doted zvykem, mám takový pocit, že jsou jinak určeny priority oprav a vyladování. Ono co si budem vykladat nějakej grafickej bug nebo zásek naštve , ale určitě ne tolik jako 1 fps, to bylo to co bylo rozhodující pro většinu lidí skončit. Podle toho co udělal nový patch mě to přišlo , že se vzal stav někdy před rokem , nechalo se pár dobrých věcí a sjelo se to nanovo.Bioware jsou pro mě dostatečně seriozní a ověření ,jejich věci asi zná každý kdo trošku někdy hrál,aby si dokázali poradit i s WH. Samozřejmě muže padnout rozhodnutí nechat WH plavat, ale zas proč by se teda do toho vůbec pouštěli. Jak moc do toho zasahují, to beru tak, že nejde nikde oficialně vypustit, že předchozí vývoj WH někdo chvílemi pěkně prasil . Ted se to definuje jako poradenství a pod to se dá v podstatě schovat cokoliv.
Co se týče těch keepů, tak to z dvěma rampama se mě líbí, bránění keepů třeba v Kadrin nabízí o dost větší prostor na manevry. Je fakt, že když přiletí příliš velkej zerg , tak je o to dřív rozhodnuto, ale aspon to má trochu spád. Mám projitý teda jen T4 , do T3 a níž jsme se nejak nedostal.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/08/2009 :  17:18:39  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
nechci nijak snizovat jejich snahu o zachranu waru, ale pri vsi ucte si myslim, ze hlavni cil programatoru je SW:TOR... a jestli na tom lidi z biowareu delaj tak jedine jako bokovku in "free time"...

edit: tohle vyznelo trochu jinak nez jsem chtel...
nemyslim to tak, ze by oni sami ze zajmu na tom delali, spis jim vedeni dalo pokyn spolupracovat, ale jedine tak, aby to neohrozilo hlavni projekt...
sam jsem neco podobnyho ve vyvojove firme zazil a teprve po trech letech jsem "free" projekt dostal preveden do oficialnich ukolu :-)

no mmo

Edited by - celdric on 26/08/2009 17:20:21
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 26/08/2009 :  17:33:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Stejně mám při 50-60 lidech někdy kolem 10-15fps, ani poslední patch nepomohl, vypnul jsem nějaké detaily a stejně se to prakticky nehlo.
Bylo by rozhodně fajn, kdyby bioware jim pomohli tak, aby to bylo opravdu znát.
Go to Top of Page

Vali.
New Member

108 Posts

Posted - 27/08/2009 :  20:10:34  Show Profile Send Vali. a Private Message  Reply with Quote
EA BioWare ma rozdelanejch tolik projektu hlavne singl rpg ze pokud nekdo od nich neco konzultuje tak mozna jen pod jejich firemnim nazvem ...hlavni borci sou nasazeni na jincich frontach.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 07/09/2009 :  12:38:16  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
Je září a právě v tomto posledním měsíci startuje každým rokem několik nových mmo her, at už to je Blue Mars, Twelve Sky, nebo Fallen Earth. Nejinak to je i letos a řady ostatních her ochudnou. Nemalé čísla se chystají opustit i Warhammer, někteří na čas, jiní na stálo.
Devilish Horde na však zůstává talkřka v nezměněné sestavě. Rádi bychom ve svých řadách uvítali ty, kterým se v jejich guildách poztráceli lidi a najednou se ocitli téměř osamoceni. Přijďte na Eltharion a přidejte se k nám. Je nás dost (ve špičce cca 20 lidí online). Situace na Eltharionu je sice pro Order momentálně hodně nepříznivá a spíše oni by potřebovali posily, ale hra se v pravidelných intervalech přelévá z jedné strany na druhou, takže za měsíc budeme skučet zase my!
Nabízíme přátelskou atmosféru, zkušené vedení a vyzrálé lidi s herním skillem. Pomůžeme nováčkům, ale máme co nabídnout i zkušenějším hráčům. Ve hře kontaktujte Prasklá, Dolf, Kangz, Izmael, Heloriorn, případně kohokoliv z listu /who devilish horde.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 07/09/2009 :  15:58:22  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Vsak to uz musi mit tak jeden server s poslednima die hard fans ne?

MMOs failed.
Go to Top of Page

Jelente
New Member

100 Posts

Posted - 07/09/2009 :  16:09:03  Show Profile Send Jelente a Private Message  Reply with Quote
no, nejses daleko od pravdy , ztencuje se to. co nadelame, snazit by se mel mythic. dokud to bude hratelny z hlediska poctu lidi, tak tu budem.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 07/09/2009 :  17:28:23  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Vsak to uz musi mit tak jeden server s poslednima die hard fans ne?



A to proč? Každej neni ukníkanec jako pár týpků z FI.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 08/09/2009 :  13:05:30  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
vsetci co z WAR odisli su "uknikanci"?

toto som dnes nasiel na MMORPG.com fore... zaujimavy tah, ak je to pravda:
Seems like the last Italian and Spanish servers are been closed with the remaining players been moved to english language servers.

Gorthor -> Karak Eight Peaks (Order - Destruction)
Gorthor -> Eltharion (Order -Destruction)
Gorthor -> Karak Azgal (Order)

Gorthor -> Karak Norn - transfer not possible

The transfer will be available from the 8th of september, same thing for the spanish server.

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

Foltest
Starting Member

37 Posts

Posted - 09/09/2009 :  00:14:00  Show Profile Send Foltest a Private Message  Reply with Quote
neee dalsi lamy co k nam primigruji dpc uz :( uz ti frantici co se pridali netusi ktera bije

Foltinka - KoBS - RR 5X
Foltest - WP - XX

Foltest - chosen - RR 71
Folticka - DoK - RR 5X

Aion omyl: Foltest - Templar - 37
Go to Top of Page

Wuuduu
Junior Member

544 Posts

Posted - 09/09/2009 :  00:56:35  Show Profile Send Wuuduu a Private Message  Reply with Quote
casto ide o to, ze nevedia anglicky. Preto doteraz hrali na svojich serveroch. Nemusia to byt zakonite lamy, daj nejakeho "vymakaneho" cecha co nevie po eng (a ze ich je) do int. WB a skoncil...

EVE: H00d – [RG] / [-RZR-] – R.I.P.
WAR: Klingac – Causa Justa / Karak Azgal – R.I.P.
EQ2: Silwia Luisa – Undead / Runnyeye – R.I.P.
GW: Luisa de Silwa – R.I.P.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 09/09/2009 :  08:39:54  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Mno uvidíme.
Jenže co tu máme kromě WARHAMMERu ?
- Zkoušel jsem betu Aion a s hrůzou jsem hned odešel - je to možná dobrá hra, ale ne můj styl.
- Vrátit se do WoW mne přemlouvají kamarádi, ale Cataclysm bude až za rok a do té doby mne tam nic neláká.
- Conan - možná ho za ten rok zlepšili, ale tam nejdu
- Darkfall - systém je výborný, full loot PvP atd., ale provedení dost pokulhává a nesedí mi FPS styl.
- cokoliv azijského - děkuji, nechci 3m meč v rukou náctileté blondýny s krajkami místo zbroje

Takže jsem zjistil, že tu stejně nic lepšího (pro mne) než Warhammer prostě není :-).

BTW Na Eltharionu Order teď dostává moc moc na zadek, včera na hrad útočilo 132 zlobilů a proti tomu se se dvěma rampama dovnitř nedá nic moc dělat. Jestli nemusíte zrovna Destrukci, tak pojďte za Order

Ninjagon
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/09/2009 :  09:24:22  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA
Jenže co tu máme kromě WARHAMMERu ?



Skus Champions Online Ninjagone :) Ja jsem si to poridil s tim ze za tech par supu to bude dobry i jen o vikendu vyzkouset a ted si kousu nehty protoze jsem an sluzebce a nemuzu hrat... ta hra ma temer naprostou volnost v customizaci skillu a jde tim padem udelat mraky buildu. Skillu je mraky druhu a maji zajimave formy synergie - rekl bych ze diky tomuhle systemu se minimalne pul roku budou vynorovat porad nove a naprosto prekvapive buildy... a hlavne vlastne nikdy nevis co na tebe oponent pouzije - tim jak si to muze poskladat dle libosti to neni tak, ze ho vidis na 100m a uz vis co na tebe pouzije.
Od doby Shadowbane jsem se nikdy takhle nebavil u Character creatoru :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,02 seconds. on eygor Snitz Forums 2000