Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 Pls pomoc s regisraci
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KaneusCZ
Starting Member

5 Posts

Posted - 10/11/2005 :  09:00:28  Show Profile Send KaneusCZ a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsem mel sem tu predtim na vaz otazku kdyz nemam kartu jak se regnu ale ja uz kartu mam ale nejde se mi regnout mam prece 30 dni zdarma tak tam nemusim mit penizene ?je to platna karta nova ale furt mi to pise Your card was rejected. The reason given was:REFUSED muzete mi nejak poradit co sem udelal spatne? kdyz sem se normalne regnul nebo spise jen prihlasil a nedodelal registraci napsal sem 2 cd-keye mam totiz 2 v baleni deluxe a mam je prihlasene na europe server oba ale nejde ani jeden aktivovat a u kazde z nich je napsano neco jineho pod tim nazvem hry je u jednoho RETAIL a u druheho BUDDY a prosim vas proto moc o pomoc diky







VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/11/2005 :  09:18:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Zaprve - jakou mas cred. kartu? Pokud mas nejaky exoticky cz nesmysl tak je to potom jasne. Nemel by jsi mit problem s VISA, MASTERCARD ci American Expres.

Zadruhe - mas na sve karte povolenou platbu do zahranici pres internet? Nektere banky toto nazyvaji "snizeni bezpecnosti" a defaultne to maji disablovane. Zavolal bych na jejich infolinku.
Go to Top of Page

KaneusCZ
Starting Member

5 Posts

Posted - 10/11/2005 :  09:44:09  Show Profile Send KaneusCZ a Private Message  Reply with Quote
ahoj dik ze ses ozval mam mastercard internet to je karta jen na placeni pres net od ge money ale nechapu kdyz mam 30 dni zdarma proc musim mit tu kartu aktivni ? u wow mi stacilo napsat cislo karty a byl klid ale tady to ma tenhle problem .ja si to snad nikdy nezahraju.Ta karta co mam je aktivnio jen je na ni prd tak ted fakt nevim co dal
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 10/11/2005 :  13:44:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KaneusCZ
Ta karta co mam je aktivnio jen je na ni prd tak ted fakt nevim co dal



Mam tomu rozumet tak, ze mas kartu k uctu na kterem je nula penez? Pokud ti nekdo opingava/checkuje creditni kartu (coz se v tvem pripade viditelne deje) tak se to vetsinou dela strhnutim nejake minimalni castky (vetsinou 1$, nebo treba u paypal 1.5 eura atd.; tuto castku ti pak vrati).

Takze duvod proc se ti nedari u COHu overit kartu je imho to, ze tam nemas penize (at uz na ucte ci jako nejaky povoleny limit ke klasicke creditni karte). Predpokladam, ze jsi overil, ze je karta rdy pro placeni do zahranici pres internet.


Edited by - VT on 10/11/2005 13:46:03
Go to Top of Page

KaneusCZ
Starting Member

5 Posts

Posted - 10/11/2005 :  15:36:53  Show Profile Send KaneusCZ a Private Message  Reply with Quote
aha no to ne zkusim to podle toho co jsi napsal dam tam nejake penize a zkusim jim zavolat jinak ti moc dekuju za radu a pomoc aspon nekdo se ozval fakt moc dik snad to vyjde
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,06 seconds. on eygor Snitz Forums 2000