Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 FPS - First Person Shooter
 BF2 - Battefield 2
 Battlefield 2
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:02:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Ja uz nemam problemy zadne, nejak se to cele zlepsilo. Jinak hravam na ranked offic. serverech s pingem 40-100 ms, staci na vybrany server neustale klikat a do 2 minut tam jsem. Jinak mam odemcenou druhou sniperku a doporucuji, je to pekne "delo" . Mate nekdo zkusenost s druhou assault zbrani ?? je lepsi ??



jak vlastne dosahnu toho, ze dostanu tu druhou zbran? Odviji se to od hodnosti?
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 28/06/2005 :  11:52:44  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
ja myslim ze od hodnosti. Kazdopadne muzes je dostavat po jedne a kdyz vidim jak mi to ted leze pomalu tak to bude fuska, (psal jsem ti na icq, tak snad se vecer potkame )
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 28/06/2005 :  13:14:29  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

ja myslim ze od hodnosti. Kazdopadne muzes je dostavat po jedne a kdyz vidim jak mi to ted leze pomalu tak to bude fuska, (psal jsem ti na icq, tak snad se vecer potkame )



ok, budu doma z prace tak kolem pul sedme. Pak zkusime najit nejaky server a pripojime se. Pridaji se jeste dva kamaradi.
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 30/06/2005 :  00:15:14  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Kralovstvi za radu, porad mi to pada. Nezahraju si v kuse ani pul hodiny aby mi to nespadlo do Win. Mam originalku, WinXP.

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 30/06/2005 :  07:39:59  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Kralovstvi za radu, porad mi to pada. Nezahraju si v kuse ani pul hodiny aby mi to nespadlo do Win. Mam originalku, WinXP.



pokud mas ICQ tak mi napis, na to prijdeme
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/07/2005 :  09:30:16  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
No tak lidi, nebojte se s nami podelit o vase uspechy :)

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

ProXimity
Starting Member

12 Posts

Posted - 05/07/2005 :  18:35:05  Show Profile  Send ProXimity an ICQ Message Send ProXimity a Private Message  Reply with Quote
Čau lidi, jsem tady nový, ale stejně jako vy hraju Battlefield 2 a líbí se mi čím dál víc. Je to prostě mazec, ale taky je na hře pořád co zlepšovat...

We all are forced to obey...
http://jrm.cc/bf2stats/player.php?pid=ProXimity_CZ
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 05/07/2005 :  20:00:17  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
mazec to fakt je, uz mam na tom zavislost. Jinak prvni patch opravi hlavne problemy s browserem coz je supr, takze snad tento tyden.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 05/07/2005 :  21:52:09  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

mazec to fakt je, uz mam na tom zavislost. Jinak prvni patch opravi hlavne problemy s browserem coz je supr, takze snad tento tyden.



jj, muzu s Tebou souhlasit, je to hodne navykove, uz jsem dostal druhe povyseni a odemkl novou zbran, tak se s ni ucim zachazet :).

kdyz to opravi, tak to bude super.
Go to Top of Page

ProXimity
Starting Member

12 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:34:55  Show Profile  Send ProXimity an ICQ Message Send ProXimity a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

mazec to fakt je, uz mam na tom zavislost. Jinak prvni patch opravi hlavne problemy s browserem coz je supr, takze snad tento tyden.

JJ, ten browser je fakt celkem na prd, doufám, že to fakt opraví. Jinak mám otázku ohledně odemykání zbraní. Někde jsem četl, že se zbraně odemykají po jedné. Jak to teda je? A jakou musím mít hodnost, aby se mi odemkly?

We all are forced to obey...
http://jrm.cc/bf2stats/player.php?pid=ProXimity_CZ
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:45:14  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Keď Ťa druhý krát povýšia, môžeš odomknúť prvú zbraň (môžeš si vybrať). Ďalej som sa ešte nedostal.
Go to Top of Page

ProXimity
Starting Member

12 Posts

Posted - 06/07/2005 :  10:48:25  Show Profile  Send ProXimity an ICQ Message Send ProXimity a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by erdisk

Keď Ťa druhý krát povýšia, môžeš odomknúť prvú zbraň (môžeš si vybrať). Ďalej som sa ešte nedostal.

Díky

We all are forced to obey...
http://jrm.cc/bf2stats/player.php?pid=ProXimity_CZ
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 07/07/2005 :  14:57:31  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
Tak co patch ?? pomohlo vam to ?? ja jsem ted spokojenej maximalne!
Go to Top of Page

ProXimity
Starting Member

12 Posts

Posted - 07/07/2005 :  19:46:23  Show Profile  Send ProXimity an ICQ Message Send ProXimity a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Tak co patch ?? pomohlo vam to ?? ja jsem ted spokojenej maximalne!

JJ pomohlo, teď je to mnohem lepší

We all are forced to obey...
http://jrm.cc/bf2stats/player.php?pid=ProXimity_CZ
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 07/07/2005 :  20:35:37  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Tak co patch ?? pomohlo vam to ?? ja jsem ted spokojenej maximalne!



me to pri patchovani bohuzel hodi, patch failed, tak nevim co si o tom mam myslet :(
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 08/07/2005 :  02:31:44  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mass

Tak co patch ?? pomohlo vam to ?? ja jsem ted spokojenej maximalne!


ten browserem serveru aspon pro me moc nevylepsili, ted nemuzu vyfiltrovat zadne eu servery, pred patchem stacilo do jmena serveru zadat EU a vypsalo to hodne evropskych serveru, ted nic :((

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 08/07/2005 :  07:46:56  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
no mne je jedno jestli je nebo neni EU, seradim si je podle pingu a to staci. Samozrejme ze si vyfiltruju jen ranked servery.

jinak tady je dalsi FIX pokud vam patch vypisuje chybu
http://forums.totalbf2.com/showthread.php?t=13466
Go to Top of Page

ProXimity
Starting Member

12 Posts

Posted - 08/07/2005 :  10:48:55  Show Profile  Send ProXimity an ICQ Message Send ProXimity a Private Message  Reply with Quote
Hele, jde ve hře nějak měnit přezdívka?? Asi ne co?

We all are forced to obey...
http://jrm.cc/bf2stats/player.php?pid=ProXimity_CZ
Go to Top of Page

SIB3R14N
Starting Member

6 Posts

Posted - 09/07/2005 :  15:17:37  Show Profile  Send SIB3R14N an ICQ Message Send SIB3R14N a Private Message  Reply with Quote
Nefunguje je to mnohem horsi, sem maximalne nespokojen
Go to Top of Page

Helfen
Starting Member

28 Posts

Posted - 14/07/2005 :  22:22:14  Show Profile  Send Helfen an ICQ Message Send Helfen a Private Message  Reply with Quote
Zdravím mám dotaz před asi rokem jsem začal hrát poprve po netu byl to vietcong a protoze ma spoustu chyb a dalsich nedodelavek jsem ho prestal hrat kdyz jsem si precetl recenzi na BF2 dost me to zaujalo a koupil bych si origos ale predtim bych se chtel zeptat jestli to hraje hodne cechu a jestli to stoji opravdu zato.

Lastman
Ileren
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 14/07/2005 :  22:34:16  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
Nevim kolik cechu ho hraje a podle mne to ani neni moc dulezite. Zabava je to naprosto prvotridni pokud jsi akcne zalozeny. Myslim ze jeste muzes testnout demo aby jsi zjistil jake to je. Ja rozhodne doporucuji koupit!
Go to Top of Page

Otosi
Starting Member

51 Posts

Posted - 17/07/2005 :  20:05:40  Show Profile  Send Otosi an ICQ Message Send Otosi a Private Message  Reply with Quote
jj koupit,koupit. Je to fakt dobra hra. A kdyz mas stesti na dobrej squad super si zahrajes.

Jo a nevite nekdo jak zmenit jmeno ve hre? Nejak jsem to nikde nenasel.

Edited by - Otosi on 17/07/2005 20:07:53
Go to Top of Page

mass
Starting Member

77 Posts

Posted - 18/07/2005 :  14:44:05  Show Profile  Send mass an ICQ Message Send mass a Private Message  Reply with Quote
zmenit jmeno zatim neni mozne, bude az v nejakem dalsim patchi takze vydrzet ;)
Go to Top of Page

Helfen
Starting Member

28 Posts

Posted - 22/07/2005 :  08:24:49  Show Profile  Send Helfen an ICQ Message Send Helfen a Private Message  Reply with Quote
Tak uz mam BF doma je to super mohli by jsme nekdy zahrat spolecne

http://bf2s.com/player/46301617/ no zatim mi to jeste moc nejde

Lastman
Ileren

Edited by - Helfen on 22/07/2005 08:27:28
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/07/2005 :  13:55:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Helfen

Zdravím mám dotaz před asi rokem jsem začal hrát poprve po netu byl to vietcong a protoze ma spoustu chyb a dalsich nedodelavek jsem ho prestal hrat kdyz jsem si precetl recenzi na BF2 dost me to zaujalo a koupil bych si origos ale predtim bych se chtel zeptat jestli to hraje hodne cechu a jestli to stoji opravdu zato.



ty potrebujes na strilecku cechy?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 23/07/2005 :  14:17:50  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by Helfen

Zdravím mám dotaz před asi rokem jsem začal hrát poprve po netu byl to vietcong a protoze ma spoustu chyb a dalsich nedodelavek jsem ho prestal hrat kdyz jsem si precetl recenzi na BF2 dost me to zaujalo a koupil bych si origos ale predtim bych se chtel zeptat jestli to hraje hodne cechu a jestli to stoji opravdu zato.



ty potrebujes na strilecku cechy?


no ak nevie po anglicky, tak by bol bez niekoho, komu rozumie, o velku cast tej hry ochudobneny. mne to nepride ako blby poziadavok... kazdopadne, hra je super, zacinam byt addicted ;-) skoda len, ze aj ked je tak velmi teamovo zamerana, vela ludi to teamovo nehra, ale to sa casom podla mna utrasie...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 23/07/2005 :  14:28:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to snad pochopi kazdy 5 lety dite kery hraje hry kdyz nekdo da need ammo o co jde

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 24/07/2005 :  00:05:26  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

to snad pochopi kazdy 5 lety dite kery hraje hry kdyz nekdo da need ammo o co jde


to urcite ano, ale tato hra je napriklad aj o VOIP, a tam to uz asi o pochopeni 5 rocneho dietata nebude, tam sa potom celkom hodia ceski/slovenski spoluhraci...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 24/07/2005 :  15:47:56  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
5 rocni deti BF nehrajou bo nemaj originalku a nemaj na to kompl :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/07/2005 :  11:35:22  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jde hrat BF2 bez originalniho CD? Rad bych si koupil pouze CDKEY.

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 26/07/2005 :  12:55:06  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Jde hrat BF2 bez originalniho CD? Rad bych si koupil pouze CDKEY.



Jo jde, muzes pouzit virtualni MiniImage cd a namountovat ho ve daemonovi misto originalniho cd.
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 26/07/2005 :  13:24:33  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maxa25

quote:
Originally posted by Tragedy

Jde hrat BF2 bez originalniho CD? Rad bych si koupil pouze CDKEY.



Jo jde, muzes pouzit virtualni MiniImage cd a namountovat ho ve daemonovi misto originalniho cd.


A to sezenu kde?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

maxa25
Starting Member

88 Posts

Posted - 27/07/2005 :  13:24:31  Show Profile  Send maxa25 an ICQ Message Send maxa25 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

quote:
Originally posted by maxa25

quote:
Originally posted by Tragedy

Jde hrat BF2 bez originalniho CD? Rad bych si koupil pouze CDKEY.



Jo jde, muzes pouzit virtualni MiniImage cd a namountovat ho ve daemonovi misto originalniho cd.


A to sezenu kde?



Na www.gamecopyworld.com, dej si vyhledat battlefield 2. Nemuzes to minout, je tam vic verzi, ja pouzivam Battlefield 2 [ALL] No-CD/Fixed Image #2 od Bleh! (2,5MB)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 27/01/2006 :  08:57:16  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Hraje jeste nekdo z vas? Snazim se sehnat dohromady nejake cechy na solovani je to o nicem :(
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/01/2006 :  16:18:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
cas od casu

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000