Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Thumach
Junior Member

976 Posts

Posted - 04/07/2008 :  13:58:30  Show Profile  Send Thumach an ICQ Message Send Thumach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

Jelikoz mame v eve uzasny spiony u nepratelskych korp tak sem postnu zaznam z TS nepratelske ruske alianci v nekolikatihodinove rezbe kdy nam chytili lod za 10.000 dolaru.

Velitel je sice trosku psycho myslel sem ze dostane infarkt ale vsimnete si ze mluvi jen velitel + scouti. V pripade ze zadne mluvit nekdo jinej urcite si vsimnete reakce ....

zaznam z naseho TS bych treba ja osobne dal ale nasi diktatori by byli urcite proti a buch vi jestli na imperko nechodi nejakej spy :)

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/75500/thulsadoomisdown_ts.mp3_3.33MB.html



Už jsem se bál, že se "náš" velký a užasný BOB neozve.
Spy game to je hlavní věc, která mě na EVE opravdu vadí btw.

/plugins load Hard mode
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 04/07/2008 :  14:19:24  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Bud prosim konkretni. S kym z lidi kteri sem postuji svoje nazory ses potkal alespon ve trech ctyrech on-linovkach a znas ho natolik dobre abys vedel jaky ma herni styl jake jsou jeho schopnosti a slabiny? Jmenuj ty lidi. Nestyd se a napis nam sem seznam. A az ho vypises tak vezmi jednoho za druhym a rozdel je na ty kteri znaji jen zerg taktiku a na ty kteri znaji i nejakou jinou.
Pokud bys z nejakych neznamych pricin nemohl podobny seznam bez problemu sepsat tak se na tebe samozrejme nebudu zlobit. Dokazu to pochopit.




Cti a pak reaguj...pokud se te to tyka. Jestlize ti tady nekdo zacne psat, ze v L2 je jenom zerg a jini zase, resi zakladni veci zvladnuti lidi ve hre i na VT/TS pro uspesny mass PvP, tak na to se neda napsat nic jinyho, nez jsem predtim napsal.

Edited by - Nogglli Guemaah on 04/07/2008 18:48:45
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 04/07/2008 :  15:54:45  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah
quote:
Originally posted by †… Havran …†
no furt nevidim duvod proc by mel mluvit nekdo jinej nez leadri...


A proc by meli? Aby kazdej mlel pres sebe a tim padem, abys nevedel vubec nic?

Nejdřív čti a pak reaguj.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 04/07/2008 :  17:08:35  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

quote:
Originally posted by Meddy

Bud prosim konkretni. S kym z lidi kteri sem postuji svoje nazory ses potkal alespon ve trech ctyrech on-linovkach a znas ho natolik dobre abys vedel jaky ma herni styl jake jsou jeho schopnosti a slabiny? Jmenuj ty lidi. Nestyd se a napis nam sem seznam. A az ho vypises tak vezmi jednoho za druhym a rozdel je na ty kteri znaji jen zerg taktiku a na ty kteri znaji i nejakou jinou.
Pokud bys z nejakych neznamych pricin nemohl podobny seznam bez problemu sepsat tak se na tebe samozrejme nebudu zlobit. Dokazu to pochopit.




Cti a pak reaguj...pokud se te to tyka. Jestlize ti tady nekdo zacne psat, ze v L2 je jenom zerg a jini zase, resi zakladni veci zvladnuti lidi ve hre i na VT/TS pro uspesny mass PvP, tak na to se neda napsat nic jinyho, nez jsem predtim napsal.



quote:
Originally posted by †… Havran …†
no furt nevidim duvod proc by mel mluvit nekdo jinej nez leadri...


A proc by meli? Aby kazdej mlel pres sebe a tim padem, abys nevedel vubec nic?



ROFL tendle post je opravdu genialni :D nerikej nekomu aby napred cetl a pak reagoval pls :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 04/07/2008 :  18:52:23  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
LOL, no tak co no......jak psi tady cihaji, aby se pak mohli sebehnout na mrsinu :D
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 04/07/2008 :  19:43:24  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Já tedy mass PvP zažil, moje zkušenosti jsou především z her uvedených v mé signatuře. Jeden čas jsem i vedl pod jménem Thorlander mezinárodní gildu Norwegian Wood (převážně norové a švédové) na serveru Morgana le Fay ve hře Dark Age of Camelot. (To neuvádím proto že bych se chtěl jakkoliv povyšovat, ale chtěli jste konkrétní reference, tak zde je jeden příklad.)

O WoW mluvit nebudu, protože v tomto směru nesplnilo má očekávání (jinak ovšem vynikající hra). O Asheron's Call také ne, protože to je již stará hra a většina z vás ji asi nebude znát, nicméně už tam byl kdysi zřízen full PvP server Darktide, podobně jako později server Mordred v DAoCu.

v DAoCu jsem byl u několika opravdu velikých serverových bitek o posvátné Reliky, kdy se bojovalo hodiny v kuse a kde počet bojujících odhaduji na více než 100 na obou stranách a občas přišla s podobným počtem i strana třetí ( v DAoCu si konkurují 3 různé strany). Udržet přesné a důsledné vedení bitky takových rozměrů bylo nemožné.
Nicméně dařilo se především díky vytrvalosti již secvičených skupin (gild) o cca 20-50 lidech provádět taktické manévry a překvapivé útoky, ke kterým se pak přidali ostatní (zerg) a výsledek se dostavil. Chci říct, že nikdy vás nebudou poslouchat všichni, ale z těch co budou lze utvořit bojovou skupinu která akci úspěšně začne a když vytrvá ostatní to uvidí, přidají se a rázem jsme někde jinde.

Chce to ale správnou hráčskou základnu (gildu) a velikou vytrvalost.

Na toho téma chci brzy napsat pár poznámek na svém blogu, tak koho to zajímá, můžete pak mrknout.

Ninjagon
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 05/07/2008 :  16:14:49  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Tak už je to tam, pro příznivce mass PvP, mrkněte a třeba okomentujte:
http://ninjagon.blogspot.com/


Ninjagon
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/07/2008 :  16:52:39  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dik, moc hezke cteni
A jsem na jednom z tech screenu

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 05/07/2008 19:23:49
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 05/07/2008 :  19:38:39  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
OT: Připoměl jsi mi AC, bohužel jsem se dostal k hraní až AC2 a ten už je pár let uzavřený (od prosince 2005). Vím, že to sem nepatří (a tohle už vůbec ne), ale přesto se zeptám - Nevíte jestli někde neběží free server AC2? Klidně bych si zaplatil ofiko, ale bohužel to už nelze. Z nostalgie bych si to znovu nachvilku rád zahrál (moje první MMO).

Lexon
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 05/07/2008 :  20:18:50  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Tak už je to tam, pro příznivce mass PvP, mrkněte a třeba okomentujte:
http://ninjagon.blogspot.com/




Kdyz ctu o DAoC tak vzdy zamacknu slzu, vzdy mi to pripomene jak uzasna to byla hra, i kdyz tedy nez nejake reliky a zergy jsem miloval nas sladky domov Mordred a group PvP.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/07/2008 :  21:51:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by NINJA

Tak už je to tam, pro příznivce mass PvP, mrkněte a třeba okomentujte:
http://ninjagon.blogspot.com/




Kdyz ctu o DAoC tak vzdy zamacknu slzu, vzdy mi to pripomene jak uzasna to byla hra, i kdyz tedy nez nejake reliky a zergy jsem miloval nas sladky domov Mordred a group PvP.



Nehul
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/07/2008 :  22:19:34  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tys spajdre hral DAoC ? 10minut ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/07/2008 :  22:51:39  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tys spajdre hral DAoC ? 10minut ?



Ne, věnoval jsem tomu pár hodin a nechápu dodnes jak něco tak děsivě vypadajícího mohlo spatřit světlo světa
Už ani přesně nevím díky čemu jsem kvůli té hře zvracel a znova to zjišťovat nebudu
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 06/07/2008 :  09:58:31  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Shatteren

Tys spajdre hral DAoC ? 10minut ?



Ne, věnoval jsem tomu pár hodin a nechápu dodnes jak něco tak děsivě vypadajícího mohlo spatřit světlo světa
Už ani přesně nevím díky čemu jsem kvůli té hře zvracel a znova to zjišťovat nebudu



Ked si predstavis ze ked to vyslo tak 3/4 cechov a slovakov parila UO na dark paradise tak ta grafika bola dobra
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/07/2008 :  12:13:45  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
neprisel nekdo na zpusob jak ztlumit ten otresne prepalenej zvuk vody ? dokud jsem se nepohyboval v thunder river dalo se to obcasny projeti okolo vody prehlidnout, ale ted mi ten posuvnik na ambiente sound zacina citelne chybet, protoze voda mi spolehlive prehlusi uplne vsechny zvuky a to i poklidna ricka v poitainu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 06/07/2008 :  14:28:24  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya


Kdyz ctu o DAoC tak vzdy zamacknu slzu, vzdy mi to pripomene jak uzasna to byla hra, i kdyz tedy nez nejake reliky a zergy jsem miloval nas sladky domov Mordred a group PvP.


Na Mordredu jsem byl krátce, ale jistá gilda MDK tam měla velmi slušnou pověst, dokonce po ní pojmenovali kus země

Voda mi v AoC také nesmyslně řve, vyřešil jsem to tak, že jsem dal hlavní zvuk na málo a všechny ostatní na maximum, tím se potlačí řvoucí voda, ale je to jen nouzové řešení.

Ninjagon

Edited by - NINJA on 06/07/2008 14:29:38
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/07/2008 :  14:54:30  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Mimo Thunder River mi voda nepřipadá hlučná, a i TR ve srovnání s vodopády v LOTRO je tichá jak zahradní jezírko.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/07/2008 :  15:38:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Mimo Thunder River mi voda nepřipadá hlučná, a i TR ve srovnání s vodopády v LOTRO je tichá jak zahradní jezírko.


na to jsem se neptal takze todle je pravdepodobne +1 co ?

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 06/07/2008 :  15:53:27  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jako kdyby on nejaky +1 resil A radsi at pridaj hideable cloaks nez nejaky ambient volume

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 06/07/2008 :  15:54:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jako kdyby on nejaky +1 resil A radsi at pridaj hideable cloaks nez nejaky ambient volume


az na to ze ta funkce zvuku tam driv byla, nejak jsem nepochopil proc ji odstranili :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 06/07/2008 :  20:15:39  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Filda LNL

Mimo Thunder River mi voda nepřipadá hlučná, a i TR ve srovnání s vodopády v LOTRO je tichá jak zahradní jezírko.


na to jsem se neptal takze todle je pravdepodobne +1 co ?



Co jinýho, takhle už +2, mám celejch 35, strašně mi to zvedá sebevědomí.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/07/2008 :  17:46:42  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ta voda je vazne az nesmyslne hlucna :) nastesti ambient volume se porad da nastavovat alespon pres prikazy - navod z ofic fora :))

/setoption TweakCategoryEnabled true
/setoption TweakVolumeEnvSfx 0.10


ja to mam 0.30 :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 07/07/2008 17:48:07
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 07/07/2008 :  17:59:08  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

quote:
Originally posted by Araya


Kdyz ctu o DAoC tak vzdy zamacknu slzu, vzdy mi to pripomene jak uzasna to byla hra, i kdyz tedy nez nejake reliky a zergy jsem miloval nas sladky domov Mordred a group PvP.


Na Mordredu jsem byl krátce, ale jistá gilda MDK tam měla velmi slušnou pověst, dokonce po ní pojmenovali kus země

Voda mi v AoC také nesmyslně řve, vyřešil jsem to tak, že jsem dal hlavní zvuk na málo a všechny ostatní na maximum, tím se potlačí řvoucí voda, ale je to jen nouzové řešení.


Jj povest jsme meli a v Thdranki po nas opravdu pojmenoval kus zeme, byl to nejaky beta event ktereho jsme se zucastnili.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/07/2008 :  19:59:28  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ohledne toho mass pvp
mame alianci s warcry (250 clenu) maj battlekeep a snazime se i o pristup do jejich vetsi aliance kde jsou napriklad meh (taky battleekeep). dohromady cela aliance tak 800 lidi.

diky tomu se pravidelne dostavame na boje o battlekeepy. ze zacatku to bylo bez limitu - do zony mohl kdokoliv a bylo to na hovno. desne lagy atp. Ted to funcom fixnul ze je to tak trosku v l2 stylu ze se registruji branici/utocici gildy a je to skutecne omezene 48 vs 48. vysledek je takovej ze je to naprosto perfektni bezlagova akce. Problem je, trosku v balancu classu.. demo+tos na hradbach = celkem jasna presila. navic je par zdi buglejch a naopak asasini nemaj zadny climb pointy na zdech.

co se tyce velikosti gildy.. je nas 250, mame cca 30 80tek a radi ted slozime snad prvni nas vlastni raid.. takze si nedokazu predstavit jak gilda o 30ti lidech bude chodit raidy. Myslim ze AoC svym zpracovanim nabidne zabavu jen HC guildam, ci guildam kteri chteji neco dokazat a proto se spoji s jinejma v jednu velkou (casem na podzim snad ty aliance..) mala guilda tady nic moc nedokaze, coz samozrejme neni problem, zvlast ne na pvE serveru. Otazkou ale je, co takova guilda chce vlastne delat? Conan bohuzel neni hrou ktera by mela content srovnatelny treba s wow/eq2/lotro (po strance pve), ma proste od kazdeho neco (pvp a pve).

Zkratka mala guilda se zacne velmi brzo nudit. Mnohem drive nez treba v wow/eq2/lotro. Kde muzou chodit areny/bg/top dungy/mensi raidy.

====
pro Lexona - AC2 Emu http://www.lost-company.info/ ( http://www.rpg-le.de/ )


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 07/07/2008 22:27:47
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 08/07/2008 :  07:37:32  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Chceš říct že to skutečně funguje, bez lagů a vykopávání ze hry?
I to omezení 48 na 48 je snad dočasné ?
Jestli můžeš, napiš o tom více

Ninjagon

Edited by - NINJA on 08/07/2008 07:39:53
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/07/2008 :  09:46:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
48 vs 48 mi uz moc zazracny neprijde, takze doufam ze to zvetsej, casem.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 08/07/2008 :  14:14:05  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

...
====
pro Lexona - AC2 Emu http://www.lost-company.info/ ( http://www.rpg-le.de/ )



Děkuji. Mě se nic najít nepodařilo. Jdu to omrknout.

EDIT: Server je zřejmě dole, ale alespoň za to proběhnutí to stálo .

Lexon

Edited by - Lexon on 08/07/2008 15:43:50
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/07/2008 :  01:39:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
probehnuti myslis ze jsi byl ve hre? nebo jak :) .. takovehle servery byvaj casto down..nejlepe prijit na jejich chat nebo forum..domluvit se.. vetsinou byva ten soft i ke stazeni aby sis to moh doma spustit sam :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/07/2008 :  01:43:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Chceš říct že to skutečně funguje, bez lagů a vykopávání ze hry?
I to omezení 48 na 48 je snad dočasné ?
Jestli můžeš, napiš o tom více



Funguji balisty (jsou desne malinky, asi jako tvoje postava) - na tu vez by se jich veslo asi 20 ;-D
co se tyce jejich funkce - aoe knockback + prorazeni brany (pokud je pouzije utocnik) .. katapulty nikde nejsou

48 vs 48 funguje pomerne dobre, zadne lagy, celkem kvalitni hra. Horsi to bylo predtim kdyz to nebylo omezene, to tam mohl kde kdo a desne to lagovalo 5 fps..

Jedine na co se da stezovat, je ze obcas to nekoho vyhodi ze zony po respawnu :)) pripadne ze nektere zdi se fakt daji probugovat (prolizt). Ale tak mi hrajeme proti rusakum a to sou fakt prasata co vzdycky na neco prijdou (vsichni vi, ze meli tier1 mesto z bugly Ravine, tier3 meli snad prvni na svete taky za hodne divnejch okolnosti..).

screeny z akce http://mmoscreens.com/cat37.htm

edit: pred spustenim hry jsem cetl ze by to melo byt 100 vs 100, tak snad to povoli.. pri te prvni bitve tam bylo tak 300+ lidi a bylo to peklo.

jo a tim jak je to ted omezeny na 48 vs 48, tak je to omezeny na guilda utocniku vs obrancu = lidi od nas musej rezignovat z gildy a jit do aliancni aby se mohli ucastnit boju.. proste ted neni mozny aby v boji bylo vice gild.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 09/07/2008 01:51:20
Go to Top of Page

Lexon
New Member

Joker64

199 Posts

Posted - 09/07/2008 :  05:24:26  Show Profile Send Lexon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

probehnuti myslis ze jsi byl ve hre? nebo jak :) .. takovehle servery byvaj casto down..nejlepe prijit na jejich chat nebo forum..domluvit se.. vetsinou byva ten soft i ke stazeni aby sis to moh doma spustit sam :)


Byl jsem prostě jen v offline světě bez mobů a mohl jsem si proběhnou lokace na které si matně vzpomínám a to mi za to stálo . Nostalgie. Jen se mi nepodařilo rozběhat zvuk, ale to může mít něco společného s tím, že je to starší hra a Visty64b.

Ještě jednou se omlouvám za OT.

Lexon

Edited by - Lexon on 09/07/2008 05:26:18
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 09/07/2008 :  11:29:24  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
add mala guilda vs velka: jako vzdycky zalezi na kvalite nikoliv na zergu, myslim si ze 30 ubah playeru muze dat to co 60ti clenej zerg. viz akce v AO kdy se chodival raid s 11 lidma co chodil 40 clenej zerg apod. To je realita

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/07/2008 :  13:36:16  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by B8M

add mala guilda vs velka: jako vzdycky zalezi na kvalite nikoliv na zergu, myslim si ze 30 ubah playeru muze dat to co 60ti clenej zerg. viz akce v AO kdy se chodival raid s 11 lidma co chodil 40 clenej zerg apod. To je realita



jenze ao je delana jinak :) chodi se na bosse s equipem a skillama ktery v dobe releasu bossu vubec nebyly myslitelny

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

B8M
Junior Member

719 Posts

Posted - 09/07/2008 :  13:59:50  Show Profile  Send B8M an ICQ Message Send B8M a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by B8M

add mala guilda vs velka: jako vzdycky zalezi na kvalite nikoliv na zergu, myslim si ze 30 ubah playeru muze dat to co 60ti clenej zerg. viz akce v AO kdy se chodival raid s 11 lidma co chodil 40 clenej zerg apod. To je realita



jenze ao je delana jinak :) chodi se na bosse s equipem a skillama ktery v dobe releasu bossu vubec nebyly myslitelny


mno na tom neco je.. na druhou stranu to oboje dela FC :o) a jako guild ali kde je 800+ lidi, je 1) bez kolektivu a 2)bez moznosti vyziti se, vzdyt si sami zalagujou svoje meet place :o) nehlede na to, ze je to ani nepusti do jedny zony:o) mno ono to nejak dopadne

88% BugMasta, 1% Killa, 11% Lama
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 09/07/2008 :  14:19:58  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Co je větší, to je lepší

Ninjagon
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/07/2008 :  19:43:03  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Co je větší, to je lepší

povidala pritelkyne ?
ale tak, nenech se rozhodit..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 10/07/2008 :  14:03:58  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NINJA

Co je větší, to je lepší



A ja som myslel ze heslo chlapov je ,, Na velkosti nezalezi ,,
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/07/2008 :  17:18:02  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
mno nevim jestli to vite, ale urcita podobnost s AO tu je i s tema gemama.. L80 gem date klidne do L40 hadru.. vysledek je samozrejme total OP char :))
trosku mi to pripomina kdyz mel lowlev v AO hodne NCU a nechal se prebuffovat :))

pokud by to nechali na 48vs48 tak by aspon meli sanci mensi gildy a o to vetsi by to byla akce.. preci jen 48clenne gildy neni problem.. x00 clenna guilda tech moc neni :))

to stim zergem je ale taky pravda - konkretne kdyz utocili na aliancni battlekeep ruscorp (rusaci) a utocili fakt v presile..tak to bylo o kvantite. proste jich tam prislo 200 a vsecko pomlatili doslova klackama. Pred par dnema utocili po prve v systemu 48vs48 no a nezmohli se ani na hovno. Neznicili ani jednu zed. Jasne se u nich ukazalo ze nic nez zerg+kvantitu neumi..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 14/07/2008 17:20:50
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/07/2008 :  21:17:21  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

mno nevim jestli to vite, ale urcita podobnost s AO tu je i s tema gemama.. L80 gem date klidne do L40 hadru.. vysledek je samozrejme total OP char :))



neni tak uplne pravda :) protoze gemy maj req i na lvl itemu do kteryho to chces dat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 15/07/2008 :  05:12:24  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

to stim zergem je ale taky pravda - konkretne kdyz utocili na aliancni battlekeep ruscorp (rusaci) a utocili fakt v presile..tak to bylo o kvantite. proste jich tam prislo 200 a vsecko pomlatili doslova klackama. Pred par dnema utocili po prve v systemu 48vs48 no a nezmohli se ani na hovno. Neznicili ani jednu zed. Jasne se u nich ukazalo ze nic nez zerg+kvantitu neumi..


Jj RUScorp jsou dementi co neumeji nic nez zerg a kdyz nahodou pojedem nejaky rusaky na nasem lvlu, tak tam mame za chvili najisto nejaky 80ky. A to same WarCry ty jsou skvely nikdy nezapomenu kdyz jsme pojeli s Littlem nejaky sasky ve FotD na nasem lvlu (40) a pak prisli nejaci 2 70ky a ty nas tam kosili a pak mi napsal "dont mess with WarCry" LOL. Myslim ze pak umirali ty 40ky asi 2x tak casteji jak jindy:o))
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/07/2008 :  05:41:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rodier

mno nevim jestli to vite, ale urcita podobnost s AO tu je i s tema gemama.. L80 gem date klidne do L40 hadru.. vysledek je samozrejme total OP char :))



neni tak uplne pravda :) protoze gemy maj req i na lvl itemu do kteryho to chces dat



jj ale to nefunguje ;-D je to bugly a normalne fakt narves L80 gem do L40+ hadru :)) par lidi to u nas nosi na altech..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/07/2008 :  05:43:34  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Rodier

to stim zergem je ale taky pravda - konkretne kdyz utocili na aliancni battlekeep ruscorp (rusaci) a utocili fakt v presile..tak to bylo o kvantite. proste jich tam prislo 200 a vsecko pomlatili doslova klackama. Pred par dnema utocili po prve v systemu 48vs48 no a nezmohli se ani na hovno. Neznicili ani jednu zed. Jasne se u nich ukazalo ze nic nez zerg+kvantitu neumi..


Jj RUScorp jsou dementi co neumeji nic nez zerg a kdyz nahodou pojedem nejaky rusaky na nasem lvlu, tak tam mame za chvili najisto nejaky 80ky. A to same WarCry ty jsou skvely nikdy nezapomenu kdyz jsme pojeli s Littlem nejaky sasky ve FotD na nasem lvlu (40) a pak prisli nejaci 2 70ky a ty nas tam kosili a pak mi napsal "dont mess with WarCry" LOL. Myslim ze pak umirali ty 40ky asi 2x tak casteji jak jindy:o))



tak s Warcry mame fajn alianci ;-D ale tohle mi prijde celkem normalni.. holt se snazili zapusobit ;-D .. my sme tohle taky par krat udelali..ale to slo vylozene o gank na respu.. tak sme si zavolali par highlev na pomoc..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 15/07/2008 06:02:01
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 15/07/2008 :  08:01:52  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
A to je správné, konečně se to začíná řezat a to zatím není herní důvod - PvP patch teprve bude. Potom, nu už se těším

Ninjagon
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 15/07/2008 :  16:19:28  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Vyšlo mi teď trocha času tak jsem taky kouknul do AOC, zatím pohoda nic mi nechybí a zkouším healera. Plácám se v newbie zóně a nikam nespěchám, kdo hraje priesta ze staré gardy bo jsem z těch featů zatím mimo?

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/07/2008 :  17:00:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

Vyšlo mi teď trocha času tak jsem taky kouknul do AOC, zatím pohoda nic mi nechybí a zkouším healera. Plácám se v newbie zóně a nikam nespěchám, kdo hraje priesta ze staré gardy bo jsem z těch featů zatím mimo?



V topiku o priest of mitra je o tom neco malo od Marigolda a nejaka diskuse k tomu. Doporucuji procist. Link je ve sticky seznamu uzitecnych linku.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/07/2008 :  23:15:31  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hodne pekna guide
http://ferv0r.wordpress.com/2008/06/26/priest-of-mitra-leveling-build-and-feat-advice/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 16/07/2008 :  12:29:56  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Bezva díkec, udělám ten build jak má Marigold, jsem už jen casual a nic lepšího stejně nevydumám.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 16/07/2008 :  21:06:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
jinak teda moje zhodnoceni aoc po delsi dobe hrani:
- neni tak dobra (content) aby zaujala pasivni hrace (plnej si questiky, obcas dungeonek.. nejaka mensi guildicka..)
- pokud chcete dosahnout na premium content kterej hra nabizi a je vnem "originalni" (mass pvp, battleekepy, aliance, diplomacie..) musite mit VELKOU guildu a v ni vecne kopat lidi do prdele aby neco delali, jinak se nikam nedostanete. A to me dost stve. Casem to tu hru uplne znechuti.

otazkou je, kde je chyba. Jestli ve hre - ze vyzaduje aktivni ucast vsech lidi, nebo v hracich, ze uz jsou ze vsech tech omalovanek maximalne pasivni. Narazim ted na to, ze pokud se chcete neceho ucastnit, musite mit tier2-3 mesto.. a to stoji tak moc matrose, ze to ani nase gilda 200+ lidi nemuze dat v realnem case dohromady. Ne pokud je nezacneme kopat do prdele a poradat "harvest day", coz sme zacali..ale me osobne se to moc nelibi, protoze mi prijde ze hra ma lidi bavi.. maj tam chodit relaxovat a ne "pracovat".

z tohohle duvodu mnohem vic koukam smerem k WHO, kde snad nic takovyho nebude.. prijde mi idealni mass pvp ala L2. Kde je porad o hodne, nebot vlastneni = velka vyhoda.. (porty po svete, priliv penez, levna vyroba itemu..) ale zaroven nestoji to zadnej cas (krome toho se naucit hrat pvp a sejit se v urcitej den na urcite miste).


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 16/07/2008 :  21:14:14  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Patas

Vyšlo mi teď trocha času tak jsem taky kouknul do AOC, zatím pohoda nic mi nechybí a zkouším healera. Plácám se v newbie zóně a nikam nespěchám, kdo hraje priesta ze staré gardy bo jsem z těch featů zatím mimo?



V topiku o priest of mitra je o tom neco malo od Marigolda a nejaka diskuse k tomu. Doporucuji procist. Link je ve sticky seznamu uzitecnych linku.



Bacha, ty feat plannery překopali, takže ten build ukazuje blbě a je k ničemu. Editnu tam nějakej funkční.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 17/07/2008 :  01:16:21  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
quote:

Bacha, ty feat plannery překopali, takže ten build ukazuje blbě a je k ničemu. Editnu tam nějakej funkční.


Jo hned mne to zarazilo, ale jde tam kliknout na stary planer a tam se mi to zdalo ok tak jedu podle toho.
Akorát nevím v kterej moment se vyprdnout na lance a jít do vengeance stromu.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK

Edited by - Patas on 17/07/2008 01:17:23
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 18/07/2008 :  01:01:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote


epic fail?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,97 seconds. on eygor Snitz Forums 2000