Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Rogue
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 22/03/2005 :  00:24:10  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
kdo hraje vsechno za podvodnika??? :p asi dost lidi co??

do ceho davat expy atd ... vse o rogue zde

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum

Edited by - Aramir on 22/03/2005 09:41:53

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 22/03/2005 :  00:58:55  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
Rogue je ....

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)

Edited by - Aramir on 22/03/2005 09:42:12
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 22/03/2005 :  02:33:03  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
A hral si rouga Demawende ?
(tohle asi moc lidi nepochopi)

ad topic: omg , clovece ty tu zakladas topicy jeden za druhym a jeden lepci jak druhej ... co hlavne tak prosimte nejak zkultivuj uz to pojmenovani, mam namysli ty valka pisemna, "@" apod

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Bulway
New Member

191 Posts

Posted - 22/03/2005 :  02:58:45  Show Profile  Send Bulway an ICQ Message Send Bulway a Private Message  Reply with Quote
Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 22/03/2005 :  06:47:44  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bulway

Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)



Eviscrate, ne? :p (to na zrušení AF)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:07:46  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
staci se podivat na pomer postav...
rogue je hodne hrana, stejne tak jako shaman

a muj priest je snad uplne na konci - coz je jedine dobre :D

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:11:43  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
Evasion zvysuje sanci na dodge, na zruseni armoru je Expose Armor. Neni spatnej napad si sebou nosit Free action potiony, proti roguemu se to rozhodne hodi. Jinak ted sem videl video kde se rezal druid s roguem, videl sem combat log a ani jeden to nehral spatne a byl to naprosto vyrovnanej boj, ktery skoncil ve prospech druida.

...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/03/2005 :  08:20:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bulway

Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)



Z toho vyplývá že ty to hrát neumíš a naopak rogue v té chvíli ano To je právě kouzlo classes ve WOW, musíš si přesně zjistit co a kdy použít a všechno pak jde, i když to stojí někdy více úsilí
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:08:02  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu.



a tahle varianta ti vyvazena prijde ? jinak s night elf rogue mam jednoznacne nejhorsi zkusenosti co se tyce nejake ferovosti boje (konec koncu je to zlodej :) ), snad jsem jeste nevidel aby na me zautocil jinej nez s otaznikama misto levlu, ostatni se davaj na bezhlavej uprk.

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:09:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu.



a tahle varianta ti vyvazena prijde ? jinak s night elf rogue mam jednoznacne nejhorsi zkusenosti co se tyce nejake ferovosti boje (konec koncu je to zlodej :) ), snad jsem jeste nevidel aby na me zautocil jinej nez s otaznikama misto levlu, ostatni se davaj na bezhlavej uprk.



na mě furt lezou členové zdechlin, kteří jsou pro mě ??
Už ani neutíkám, nemá to cenu, buď si sednu a nebo začnu tančit

Edited by - spajdr on 22/03/2005 09:10:19
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:29:00  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

staci se podivat na pomer postav...
rogue je hodne hrana, stejne tak jako shaman

a muj priest je snad uplne na konci - coz je jedine dobre :D



nevim kde si vzal sve tvrzeni, ale podle

http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=225&factionid=-1&minlevel=10&maxlevel=60&servertypeid=2

je shaman nejmin hrany char ;)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:36:11  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Seth

staci se podivat na pomer postav...
rogue je hodne hrana, stejne tak jako shaman

a muj priest je snad uplne na konci - coz je jedine dobre :D



nevim kde si vzal sve tvrzeni, ale podle

http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=225&factionid=-1&minlevel=10&maxlevel=60&servertypeid=2

je shaman nejmin hrany char ;)


to je uhel pohledu, na strane hordy je to jeden z uplne nejhranejsich charu, celkove ho smete samozrejme kazdy povolani, ktery je pro obe strany spolecny
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:37:06  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
ne nemyslim druida - nema smysl brat jen rozlozeni u hordy, ale na celem serveru, protoze kazdej co chce hrat shamana jde logicky k horde (stejne jako kazdej co chce hrat pala jde k alianci)...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:39:15  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

ne nemyslim druida - nema smysl brat jen rozlozeni u hordy, ale na celem serveru, protoze kazdej co chce hrat shamana jde logicky k horde (stejne jako kazdej co chce hrat pala jde k alianci)...


kdyz hrajes za hordu, vsude kolem tebe sou shamani (17%), kdyz hrajes za alianci, vsude te zabijej shamani (17% souperu), ale statisticky je to nejmin hrany povolani na serveru
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:43:53  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
presne na to jsem narazel
shamani jsou vsude i kdyz jich je nejmin :D

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 22/03/2005 :  09:51:03  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Osobne sem do ted ani jeden duel s roguem jako warr neprohral :) ale to je kvuli tomu ze sem jeste lowbik a rogue na low lvl neni moc dobrej ... po tom lvl 45 - 50 sitace jak rika bulway bude o necem jinem ... holt sem s tim smirenej

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:01:23  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Osobne sem do ted ani jeden duel s roguem jako warr neprohral :) ale to je kvuli tomu ze sem jeste lowbik a rogue na low lvl neni moc dobrej ... po tom lvl 45 - 50 sitace jak rika bulway bude o necem jinem ... holt sem s tim smirenej


od lvl40 zacina(!) bejt warrior pro rogua problem, do ty doby piece of cake
alespon ja to tak citim, protoze v tu chvili uz ma warrior wooobrovskou zbran (za quest), zacina nosit plate armor (40+ % damage reduction) a dokaze zabit rogua na par ran a vydrzi strasne moc
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:07:47  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Colldor

Osobne sem do ted ani jeden duel s roguem jako warr neprohral :) ale to je kvuli tomu ze sem jeste lowbik a rogue na low lvl neni moc dobrej ... po tom lvl 45 - 50 sitace jak rika bulway bude o necem jinem ... holt sem s tim smirenej


od lvl40 zacina(!) bejt warrior pro rogua problem, do ty doby piece of cake
alespon ja to tak citim, protoze v tu chvili uz ma warrior wooobrovskou zbran (za quest), zacina nosit plate armor (40+ % damage reduction) a dokaze zabit rogua na par ran a vydrzi strasne moc



Tak to sem rad :D ono do lvl 30 me opravdu snad ani jeden rogue nedal ... teda z toho byly jenom 3 ali rougove (zbytek duel), ale i tak :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:16:40  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
teda uprime zatim jsem tady nezazil nikoho kdo by rekl ze dostava pravidelne na prdel, nebo priznal aspon jedno-dve zabiti sebe sama :))

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  10:18:44  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

teda uprime zatim jsem tady nezazil nikoho kdo by rekl ze dostava pravidelne na prdel, nebo priznal aspon jedno-dve zabiti sebe sama :))


shaman me zabije pokazdy, priznavam se bez muceni
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:07:05  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bulway

Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)



paladin ma fakt hafo defu, kor oproti rougovy kerej je odkazanej na dodge a leather armor (jeste sem nepotkal rouga co by si hazel shieldy, nasledne se complete healnul) nadruhou stranu Vanish a ty nesmyslne dlouhy stuny (nemluvim o sapu) me vylozene serou.
kazdopadne co ti prijde divnyho na tom ze ma znacne vetsi dmg ...

pokud neutoci ze zalohy, ale vis o nem, neni to zas tak neporazitelny

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 22/03/2005 11:08:03
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 22/03/2005 :  11:49:09  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Rogue je pica



sakra proc jsi to zeditoval ;) vzdyt je to tak uprimne, vystizne


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 22/03/2005 :  12:41:14  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

teda uprime zatim jsem tady nezazil nikoho kdo by rekl ze dostava pravidelne na prdel, nebo priznal aspon jedno-dve zabiti sebe sama :))


Mne zabíjí pořád bo jsem lama , klidně to přiznám, proto chodím v grupě a to už je jiné kafe...aááá miluju srabárny


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:12:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Se mnou si vytre prdel jenom rogue o 3 a vice levelu. Nikdo jiny si zatim netroufnul (nechapu proc). A jeste ty kuvy, vzdycky zautoci, kdyz jsem ve fightu anebo probiham kolem a killne me z hiddu . Na ferovku jsem jeste s zadnou rogue nebojoval, stejne tak shaman se mi vyhyba .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 22/03/2005 13:13:05
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:43:12  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

teda uprime zatim jsem tady nezazil nikoho kdo by rekl ze dostava pravidelne na prdel, nebo priznal aspon jedno-dve zabiti sebe sama :))



nechapu ;)

proste sem do ted nepotkal rogua ktery me normalne zabil ( jo snad par krat me nejaky ze stealthu ganknul kdyz sem nebyl full hp a mel nasobe moba ) ale takhel na ferovku sem od toho classu porazku nezazil. Tim nerikam ze obcne rogue neda warra, ani omyle, jen sem asi ja mel kliku ze sem potkaval nejaky trochu min schopne.

ale treba paladina nedam ani omylem ( do ted sme prohral pokazdy, teda snad jen jednou sme jednoho zabil ktery se potuloval po barrnes a byl o dva lvl min), a maga taky asi ne ( jedine kdyz mam greater healing potiony a on nema zadni mana potions, tak nejaka moznost je) :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:51:58  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Nevim hraju samana a zatim jsem nepotkal povolan z kterym bych mel zasadnejsi problem.Samozrejme jsem nekolikrat dostal na prdel,ale pokud jsem si prosel svuj lgo dosel jsem vzdy k zaveru, ze jsem neco seredne pohnojil.
Obcas mi nechutne nalozi rogue, ale pouze v pripade ze me prekvapi.A nakonec tady vsichni mluvej o ferovkach z roguama, ale to je prece blbost od toho jsou to rogue, ty nemaj bejt ferovi prece:)

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Starker
Starting Member

69 Posts

Posted - 22/03/2005 :  13:57:27  Show Profile  Visit Starker's Homepage Send Starker a Private Message  Reply with Quote
vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

WoW sux, Failhammer sux, Aiongrind online sux, darkfallnotrial sux

Champions online - pure fun
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:00:47  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Kazdy povolani je dobry v dobrych rukach.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:04:12  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D


lolec :) a z tohohle fightu kde si zabil 2 lowlevely a nakou totalni lamu warriora posuzujes silu povolani ? di se bodnout
--
dej si cistej fight s nakym warriorem nebo magem na stejnym levelu kterej tu postavu aspon trochu hrat umi, garantuju ti ze s nim budes mit hodne velky problemy
taky sem na levelech 40-50 zabil kolikrat 50+ priesta a co, tne priest vubec nevedel co hrat, pak sem potkal shadow priesta o level niz a rozmetal me docela solidne a to i pres WOTF

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Starker
Starting Member

69 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:08:17  Show Profile  Visit Starker's Homepage Send Starker a Private Message  Reply with Quote
1) hraju na pvp serveru predpokladam ze lidi to pvp aspon trochu umi
2) o 7 lvlu vysi char a necha mi pulku healtu ?¨
3) mel u sebe este 2 lowlevely...

na stejnym lvlu proti me zadnej war nema sanci, jedinej kdo si skrta je paladin a to kdyz mu nestacim dat kidney shot a on se ohealuje

magove nemaj moc sanci staci dat do off mind numbling a samozrejme kriplovaci jedik :D

kdyz clovek prohrava staci dat vanish

WoW sux, Failhammer sux, Aiongrind online sux, darkfallnotrial sux

Champions online - pure fun
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:25:04  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Starker

1) hraju na pvp serveru predpokladam ze lidi to pvp aspon trochu umi
2) o 7 lvlu vysi char a necha mi pulku healtu ?¨
3) mel u sebe este 2 lowlevely...

na stejnym lvlu proti me zadnej war nema sanci, jedinej kdo si skrta je paladin a to kdyz mu nestacim dat kidney shot a on se ohealuje

magove nemaj moc sanci staci dat do off mind numbling a samozrejme kriplovaci jedik :D

kdyz clovek prohrava staci dat vanish


ad 1) lol
ad 2) lama jako lama, zazil sem i situaci kdy sem kolem toho cloveka poskakoval a on me nebyl schopnej trefit
ad 3) jak si sam rekl ty 2 lowlevely padli za 4-5 sekund
-
nemam silu se s tebou hadat ale vsichni lidi ktery znam a vim o nich ze PvP umi opravdu malokdy prohrajou, i na pvp serveru je tech lam minimalne 70% proto jsou tka plny a proto je co zabijet
az potkas pravyho dobre zahranyho shadow priesta tak si povime neco o preboostlosti :p

"The time for desperation is upon us. Let's play."

Edited by - Mefisto on 22/03/2005 14:25:40
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:29:06  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
a pod to se podepisu shadow priest je proste respekt.Dobre zahranej nema konkurenci.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Tharn
New Member

190 Posts

Posted - 22/03/2005 :  14:39:49  Show Profile Send Tharn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

Asi ti warrioři nikdy neslyšeli o Overpower.
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:11:28  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tharn

quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

Asi ti warrioři nikdy neslyšeli o Overpower.



nebo kdyz uz to vypada blbe tak retaliation, shield wall atp...
Go to Top of Page

MA3X
Junior Member

fle

749 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:16:27  Show Profile  Visit MA3X's Homepage Send MA3X a Private Message  Reply with Quote
podle me pokud neni clovek idiot a lehce se nauci kombinaci uderu omraceni a komb a jeste si k tomu pekne da neviditelnost maji protivnici problemy zvlast hunteri a magove :p

Vanguard - ONLINE PVPhooligans - Half elf: DROOD [Sartok FFA PVP]
It's time to kick ass and chew bubble gum
Go to Top of Page

Kostoun
Starting Member

25 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:18:09  Show Profile  Send Kostoun an ICQ Message Send Kostoun a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Tharn

quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

Asi ti warrioři nikdy neslyšeli o Overpower.



nebo kdyz uz to vypada blbe tak retaliation, shield wall atp...



jenze retal i shield wall maji hodne velke cooldowny...to je des
jinak retal s poradnou 2h zbrani je na rogue jak delany :)
k overpower-na to aby si s tim vyownil rogue tak to ma moc velky cooldown

Edited by - Kostoun on 22/03/2005 15:18:45
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:24:02  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
mno ja sem daval s kamosem duel, byl o level niz, nepouzil sem zadny ability s dlouhym cooldownem a skoncilo to 2:0 pro me :) ...otazkou zustava, do jake miry on je lama rogue :) jo a pouzil na me ty svy stealth utoky, tomu nevim jak se mam branit :)
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:25:40  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D



co na to dodat.
Jedine ze te potkat ingame a vyvest z omylu.
az budes mit na to nervy tak se ozvi.
/tell fearless

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:34:41  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tharn

quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

Asi ti warrioři nikdy neslyšeli o Overpower.


overpower nic nevyresi, muze v klidu missnout a ma desnej cooldown
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 22/03/2005 :  15:46:41  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
no overpover resi hodne veci.
je to free utok za 80% sanci na crit.
a hadej kolik takovych z spravoun 2h sekyrou zlodej snese.
staci aby se behem souboje povedl 2 razy a je rozhodnuto.
krom toho v novem patchi se rata i dodge na specialky ..
takze ze moze zlodekicek pripravit na jeste vetsi bolest.

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:03:28  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
Kdyz skoci Rogue na warriora a jede ve sledu Cheap Shot, Sinister, Gouge, Kydney Shot, Sinister, Blind (v prubehu blind stealth a bandaz pokud je potreba), Cheap Shot, Sinister, Vanish, Cheap Shot.....tak ma sebelepsi warrior bez Free action potion docela problem.

...
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:32:02  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HK

Kdyz skoci Rogue na warriora a jede ve sledu Cheap Shot, Sinister, Gouge, Kydney Shot, Sinister, Blind (v prubehu blind stealth a bandaz pokud je potreba), Cheap Shot, Sinister, Vanish, Cheap Shot.....tak ma sebelepsi warrior bez Free action potion docela problem.



jo a tu dobu warr bude stat a cekat nebo co ? ;)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:34:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

quote:
Originally posted by HK

Kdyz skoci Rogue na warriora a jede ve sledu Cheap Shot, Sinister, Gouge, Kydney Shot, Sinister, Blind (v prubehu blind stealth a bandaz pokud je potreba), Cheap Shot, Sinister, Vanish, Cheap Shot.....tak ma sebelepsi warrior bez Free action potion docela problem.



jo a tu dobu warr bude stat a cekat nebo co ? ;)


presne tak, rika se tomu stun lock a warrior bude jen stat a stat a bude se mu jen motat hlava a nebude moct nic delat
ale radsi bych to delal jinak, protoze takhle ten rogue neda vubec zadnou damage, ktera by toho warriora mohla nejak zabolet
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 22/03/2005 :  16:59:10  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
a ani nechci vedet kolik bude mit po tomhle warr rage.
a co ti s ni udela


Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 22/03/2005 :  17:25:24  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimos

a ani nechci vedet kolik bude mit po tomhle warr rage.
a co ti s ni udela




presne tak, warrior se 30% zivotu a 100 rage je vetsi nebezpeci nez kdyz ma 100% life a 0 rage
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 22/03/2005 :  18:58:27  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bulway

Rogue je kravina. WoW ma absolutne nevyvazne postavy.
Na zacatku jsem postoval jak ownuju s paladinem proti kazdemu. Nad 50 se vsecko meni. Rogue nabira na sile desne moc a s palatem uz si neskrtam ani na stejnem lvlu. Je krasa , jak vseci na zacatku vyzdvihovali paladinovu vydrz oproti vsem postavam ve hre , ale i tak je mu to prd platne. Rogue vali nekolikanasobne vetsi dmg za mnohem min casu jak palat s 2h. Ma jakesi evade , coz nuluje paladinovu vyhodu AF.

.... rogue je kravina ....

Na 34 jsem zabil rogue 40 bez problemu. Ted na 53 nezabiju 53 rog.( nezabiju kdyz to umi hrat , coz na 50+ uz by mel umet :)


Tak to ses teda maslovka :o)

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 22/03/2005 :  19:06:18  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Osobne sem do ted ani jeden duel s roguem jako warr neprohral :) ale to je kvuli tomu ze sem jeste lowbik a rogue na low lvl neni moc dobrej ... po tom lvl 45 - 50 sitace jak rika bulway bude o necem jinem ... holt sem s tim smirenej


Pokud jedes criticals tak rougum budes zatapet i na lvl 60 neboj se nic :o)

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

Roman76
New Member

129 Posts

Posted - 22/03/2005 :  19:08:07  Show Profile  Send Roman76 an ICQ Message Send Roman76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Colldor

Osobne sem do ted ani jeden duel s roguem jako warr neprohral :) ale to je kvuli tomu ze sem jeste lowbik a rogue na low lvl neni moc dobrej ... po tom lvl 45 - 50 sitace jak rika bulway bude o necem jinem ... holt sem s tim smirenej


od lvl40 zacina(!) bejt warrior pro rogua problem, do ty doby piece of cake
alespon ja to tak citim, protoze v tu chvili uz ma warrior wooobrovskou zbran (za quest), zacina nosit plate armor (40+ % damage reduction) a dokaze zabit rogua na par ran a vydrzi strasne moc


Tu zbran muzes mit jiz na lvl 30 jako muj war pak je to celkem narez pac jsi se zbrani tak 15 levelu napred :o)

WoW Warlock 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46791
WoW Shaman 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?46454
WoW Hunter 49 http://wow.allakhazam.com/profile.html?58849
WoW Warrior 56 http://wow.allakhazam.com/profile.html?62193
WOW Rogue 60 http://wow.allakhazam.com/profile.html?245956
Priest 51
Go to Top of Page

HK
Starting Member

dakar

52 Posts

Posted - 22/03/2005 :  19:14:44  Show Profile Send HK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Deimos

a ani nechci vedet kolik bude mit po tomhle warr rage.
a co ti s ni udela




presne tak, warrior se 30% zivotu a 100 rage je vetsi nebezpeci nez kdyz ma 100% life a 0 rage



No je pravda ze po patchi se k rage dostane warr lip. U tech jeho hp po stunlocku (coz muze byt az 36 sekund) asi taky zalezi na tom, jak sednou v prubehu stunlocku criticaly + coldblood

...
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 25/03/2005 :  08:08:05  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
Na různých levelech povolání nabývají na síle různě, takže ne tak úplně platí že postavy na stejném lvl jsou rovnocenné. Pořádně porovnávat má smysl až na lvl 60 a po 100+ soubojích. Pak už se jasně projeví výhody a nevýhody toho kterého charakteru (každý má nějaký).
Konkrétně Paladin proti Rogue souboj na lvl 60 je dost maso. A hodně záleží jaký ten rogue je. Největší problémy mám s tou řadou stunnů u rogue, které jsou dlouhé, dají se po dost krátké době opakovat, takže se paladin normálním způsobem nevyléčí a musí použít vlastní stunn, nebo jednu ze dvou protekcí nebo Lay on Hands, či potion. Zrovna včera mě jeden rogue v duelu pěkně dostal (nemám rád vanish ), když mi neustálými stunny přerušoval akce a ještě se při tom stihl bandážovat, nevím co je to za spec, ale proti paladinům dost účinná - (naopak proti warlockům zase moc ne).

Ninjagon
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 25/03/2005 :  08:42:55  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

quote:
Originally posted by Tharn

quote:
Originally posted by Starker

vcera se mi podarilo dat lvl 48warrioira + druid 24 a war 24

ty lvl 24 sli zhruba na 4 rany a warrior mi nechal este pul zdravi, pouzil jsem evasion

mam lvl 41 rogue

=

nerfnete rogue jsou fakt moc silny!!! :D

Asi ti warrioři nikdy neslyšeli o Overpower.


overpower nic nevyresi, muze v klidu missnout a ma desnej cooldown



No hraju Warriora a s Rogue mam dost souboju ... bud na me skacou oni (vetsinou cervenej level bo ??, jinak maji stazene pulky a drzi se pri zdi :)), nebo ja a to je pak intercept/charge, ihned hamstring a vetsinou je s milou rogue rychlej konec.

Overpower je naprosto skvelej skill proti rogue, protoze talentem do nej dostanes temer jistej crit a ver, ze moje hity za 500+ pres leather armor na lvl 40 s overpower rogue bolely :)

Ad. Evasion, co tu nekdo psal, to je naprosto k nicemu, staci hamstring a chvili si rogue pokitovat, az mu evasion vyprcha ...

Berserker rage se navic = hodne rage a to je pro rogue taky celkem problem. Ja myslim, ze Warrior je jeden z nejlepsich proti Rogue alespon dle me zkusenosti.

Jako Warrior jsem rad, ze mam opravdu hodne utilit proti rogue :)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,45 seconds. on eygor Snitz Forums 2000