Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Credit Cards
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Drizzt_Landruem
Starting Member

8 Posts

Posted - 06/01/2005 :  10:27:57  Show Profile  Visit Drizzt_Landruem's Homepage  Send Drizzt_Landruem an ICQ Message Send Drizzt_Landruem a Private Message  Reply with Quote
Chci se zeptat, zda vám to někdy házelo problémy při placení kreditkou?
Já ososbně mám meznárodní MasterCard u KB a včera, když jsem chtěl zaplatit, tak mi to házelo Invalid credit number, please try another Credit Card. Když jsem se o tom bavil se supportem, tak mi odepsali, že neví proč, ale že jejich systém mou Creditku odmítá...
Setkali jste se s tím někdy?

Není umění problémy řešit, ale předcházet jim.

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 18/01/2005 :  16:05:22  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
Ano, mne to robilo v Sk Tatrabanke ked som si vybrala debetnu MC. Zavolala som na hotline tatrabanky a po overovacej procedure mi teta tu kartu aktivovala. Bola sice vydana a pouzitelna 'doma', ale na medzinarodne pouzitie ju z bezpecnostnych dovodov aktivuju az na poziadanie, a pracovnik co ju vydava vacsinou na to pravo nema.
Par minut po tom telefonate bola karta pouzitelna.
Inak tou kartou mozes normalne platit na internete alebo si to este neskusal?

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 18/01/2005 :  16:33:53  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Komerční banka má standartně všechny své kreditní karty zablokovány pro platby z internetu. Musíš si dojít na svou pobočku a nechat si tu kartu otevřít pro platby z netu. (podepíšeš jim papír že žádáš o snížení zabezpečení) ... do cca 24 hodin ti to otevřou.


Noe

Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 13/02/2005 :  16:41:56  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
...ja mel u KB asi 2 roky vedenou k uctu e-card kvuli platbam prez net, asi pred pul rokem sem si byl pro novou "bankomatovou" kartu maestro (bo ta predchozi nejak umrela ) a kdyz uz sem byl u toho tak si i odnesl emboss MC. Pred par dnama sem ju zkusil prez net a evidentne to proslo.

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 13/02/2005 :  18:33:17  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

...ja mel u KB asi 2 roky vedenou k uctu e-card kvuli platbam prez net, asi pred pul rokem sem si byl pro novou "bankomatovou" kartu maestro (bo ta predchozi nejak umrela ) a kdyz uz sem byl u toho tak si i odnesl emboss MC. Pred par dnama sem ju zkusil prez net a evidentne to proslo.



kolik za ni chtěj? když jsem tam byl naposled před pár měsícema tak to bylo 600 za rok, fuck český banky, v UK ji dávaj ke každýmu účtu zadarmo

offline
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 13/02/2005 :  18:54:33  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch


kolik za ni chtěj? když jsem tam byl naposled před pár měsícema tak to bylo 600 za rok, fuck český banky, v UK ji dávaj ke každýmu účtu zadarmo



kdo ti brání udělat si tam účet :)

Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 13/02/2005 :  22:37:30  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
ja ji dostal v podstate zadarmo ...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000