Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Project Entropia
 PvP
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/12/2004 :  09:43:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem si procital starsi thready zde na foru o PE a vsiml jsem si, ze se Dark Doomer rozciluje nad nemoznosti lootovat v pvp.

Situace je v PE uz hodne dlouho jina. Pro pvp jsou k dispozici 3 zony (PvP1, PvP2 a PvP3) kde je mozne zabijeni mezi hraci. Zaroven je v techto zonach vetsi koncentrace extremne silnych mobu a jsou zde i nejbohatsi loziska nerostnych surovin.

V PvP3 (kam se da jit pouze se specialnim "itemem" (musi se koupit), bo je cela zona "zamorena" a bez tohoto "itemu" se tam neda prezit) je moznost lootovat ostatni hrace. Tedy lootovat realne penize :). Zajimave.

Btw toto PE forum je nejaky omyl nebo je zde zalozene za nejakym ucelem?

Edited by - VT on 03/12/2004 09:44:31

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/12/2004 :  10:08:22  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Forum bylo založeno na žádost hráče, ale jak pokračuje jsem moc nesledoval

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Mendax
Starting Member

55 Posts

Posted - 30/04/2005 :  01:10:18  Show Profile  Send Mendax an ICQ Message Send Mendax a Private Message  Reply with Quote
Asi to znovu nainstalujem, svojho casu ma celkom bavilo tam pobehovat po krajinke, miestami hodne pekne. A je to koniec koncov zadara...

http://bf2s.com/player/kormi/
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 30/04/2005 :  14:50:28  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mendax

Asi to znovu nainstalujem, svojho casu ma celkom bavilo tam pobehovat po krajinke, miestami hodne pekne. A je to koniec koncov zadara...


na disku to pořád mám a hraju sem tam , dokonce i mám pár věcí :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Kemper
Starting Member

28 Posts

Posted - 20/05/2005 :  11:48:37  Show Profile Send Kemper a Private Message  Reply with Quote
ja sem to paril docela dlouho ale je to zrout na penize:)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 20/05/2005 :  13:46:42  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kemper

ja sem to paril docela dlouho ale je to zrout na penize:)


no o tom ani nemluvím :-) když si chce člověk zahrát musí cca 100 dolarů investovat a pak mít štěstí při lootu, nebo být dobrej překupník. :-)


Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Kemper
Starting Member

28 Posts

Posted - 20/05/2005 :  20:59:05  Show Profile Send Kemper a Private Message  Reply with Quote
ja sem zacinal pucil mi jeden manik 20 ped pri tezeni sme moc stesti nemel ale narazil sem na zilu a vytezil 120 pedu:) celkem sranda el rychle se ty penize ztencovali dost mi to pripomina herni automat:)
Go to Top of Page

Kubis
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/06/2005 :  11:18:32  Show Profile Send Kubis a Private Message  Reply with Quote
ja uz to mam nainstalovany vsechno pripraveny ale mam problem, ze mi nechce prijit na mail aktivacni email.. nevite nekdo co s tim pls diky za odpovedi
Go to Top of Page

Dark Doomer
New Member

390 Posts

Posted - 13/06/2005 :  13:20:33  Show Profile  Send Dark Doomer an ICQ Message Send Dark Doomer a Private Message  Reply with Quote
Pekny.
By me ale zajimalo, jakej tohle bude mit vliv na zvyseni nasilne kriminality v US...precejen, kdyz ti nekdo v PE "ukradne" 50 dolaru, asi se najde spousta jedincu, co to jednoduse nerozchodi...

I'm a warrior. This was the nearest war.

Yourmom Darkfall map
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 13/06/2005 :  15:21:09  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dark Doomer

Pekny.
By me ale zajimalo, jakej tohle bude mit vliv na zvyseni nasilne kriminality v US...precejen, kdyz ti nekdo v PE "ukradne" 50 dolaru, asi se najde spousta jedincu, co to jednoduse nerozchodi...


No hra je hlavně švédská a ulítají na tom evropani a australani, nedávno někdo ve hře koupil "ostrov" za 15K dolarů nebo kolik to bylo už fakt nevím. To je pak něco.. prostě žádná sranda tam nejde o nic ale o peníze, proto je tam taky stále vidět tisíce žebrák co něco chtějí zadáčo a pak na tom vyrejžovat a zbohatnout. Jeden člověk ale nemá moc šanci zabít velké povory co mají hodně věcí u sebe.

Někdo ve hře tam ulovil zvíře co mělo v "loot" v hodnotě 300 dolarů. :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Kubis
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/06/2005 :  19:35:56  Show Profile Send Kubis a Private Message  Reply with Quote
pls uz sem to rozbehl, byl by nekdo ochotnej mi vysvetlit a co v ty hre presne jde jak to ovladat co delat atd.. byl bych moc vdecnej .. zatim se mi to hrozne libi pls napiste na ICQ 141287919 jestli se tunekdo najde diky moc
Go to Top of Page

Kubis
Starting Member

3 Posts

Posted - 15/06/2005 :  02:15:36  Show Profile Send Kubis a Private Message  Reply with Quote
tak uz sem to rozjel a zacal sem to chapat :))
pokud je tu nekdo kdo by to chtel parit ve vice lidech ma mikrak a chce u toho kecat radi ho privitame na ventrilo serveru
IP: www.warzone.cz
port: 3785(nezapomente zmenit standartni je 3784)

stahujte zde: http://www.progamers.cz/info_page.asp?news_id=6361§id=6

je to v utilitach ventrilo 2.1.4 client win32

radi se priucime od nekoho zkusenejsiho ...

stavte se nekdo diky .))
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 24/08/2005 :  15:48:16  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kubis

tak uz sem to rozjel a zacal sem to chapat :))



Hraješ to ještě ?
Výhledově (tak do půl roku, až mě omrzí WOW) uvažuju o téhle záležitosti :o)
Go to Top of Page

luba
Starting Member

3 Posts

Posted - 13/09/2005 :  18:22:27  Show Profile  Send luba an ICQ Message Send luba a Private Message  Reply with Quote
Kolik lidi to tady vubec hraje?
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 04/11/2005 :  12:16:46  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
cechu to hraje dost tusim ze neco pres 20 jen co ja znam:) ale pocitej ze ta hra je jako automat nekteri z cechu tam vrazili uz pres 40 000 a porad cekaj na zlatou zilu:) a dokonce jeden amik tam tet vlozil 100 000 dolaru:)tahle hra je pro lidi co si koupili ferari a wow je neba:))
Go to Top of Page

luba
Starting Member

3 Posts

Posted - 22/11/2005 :  19:27:10  Show Profile  Send luba an ICQ Message Send luba a Private Message  Reply with Quote
To ujde, to uz je takova mala komunitka:))

Jinak, ja bych radsi behal pul roku po planich jen v tom oranzovym overalu a honil ty maly potvirky a sosal.:)

A ty to hrajes?
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/12/2005 :  12:49:27  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
njn ale sosat muzes jen do urciteho ksillu pak uz to proste nejde :/
Go to Top of Page

grifis
Starting Member

1 Posts

Posted - 08/02/2006 :  20:54:02  Show Profile Send grifis a Private Message  Reply with Quote
Zdar lidi, hraje to jeste nekdo???
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/02/2006 :  15:31:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grifis

Zdar lidi, hraje to jeste nekdo???



Ano.

Dnes jsem neodolal a koupil jsem si prvni cislo PE real life casopisu (pres aukci ingame) :)

http://sweb.cz/Prodise/entropian1.jpg
http://sweb.cz/Prodise/entropian2.jpg
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 23/02/2006 :  18:14:12  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
heh to hraje sjo? taks e pochul kolik ti to uz sezralo penez?:)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/02/2006 :  20:06:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Pvp v PE v PvP3 zone je skutecne velice zajimave :)
http://www.entropiaforum.com/gallery/showimage.php?i=16912&c=19

(kilnul hrace a ziskal loot v hodnote temer 500 dolaru)
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 23/02/2006 :  22:19:31  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
taseel jako kdybych mel penize mozna bych do toho sel ale nic navic nemam a co jsem koukal za catky co do toho davaji nekteri cesi a nic se jim nevraci :( pripomina mi to dost automaty :))
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 24/02/2006 :  10:30:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Pvp v PE v PvP3 zone je skutecne velice zajimave :)
http://www.entropiaforum.com/gallery/showimage.php?i=16912&c=19

(kilnul hrace a ziskal loot v hodnote temer 500 dolaru)



to bych asi vyhodil PC z okna :-)

quote:
Originally posted by Drakchen

taseel jako kdybych mel penize mozna bych do toho sel ale nic navic nemam a co jsem koukal za catky co do toho davaji nekteri cesi a nic se jim nevraci :( pripomina mi to dost automaty :))


dřív když jsem na tom ulítával jsem tam třebas narval 100usd za měsíc, naštěstí mě to přestalo bavit. Dohromady jsem tam narval tak 350USD a teď tam mám věci v TT hodnotě tak 400PED maximálně.
Mám pár věcí jako je angel helmet (M) která se v aukcích prodává i za 1000ped ale stejně bych to neprodal :-)
takže nakonec skončím s tím že to někde rozdám a nechám si zrušit postavu.

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/02/2006 :  09:34:42  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

taseel jako kdybych mel penize mozna bych do toho sel ale nic navic nemam a co jsem koukal za catky co do toho davaji nekteri cesi a nic se jim nevraci :( pripomina mi to dost automaty :))



Spis nez automaty beru PE jako simulator virtualni reality a oproti ostatnim mmorpg je v PE i temer realna ekonomika (rikam temer pac se vsechno toci kolem TT cen a ty pokud vim nejsou ovlivnene inflaci a trhem a nikdo s nimi nehybe. Nebo se pletu?).

Pokud se smiris s tim, ze penize huntingem, craftem a miningem proste nevydelas, budes do hry davat cca 15-20 dolaru mesicne (pri pocatecnim vkladu 30-50) tak by jsi mel byt v pohode.

Penize se daji ve hre vydelat vicemene pouze obchodem - je uz jedno zda na ulici, v aukci ci ve vlastnim obchode.


Kdyz uz mluvim o tech vlastnich obchodech - v dnesni dobe je asi nutnost mit obchod v Clubu Neverdie :)

http://www.realityport.com/

Edited by - VT on 25/02/2006 09:37:00
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 25/02/2006 :  13:32:00  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jako klidne bych do toho mozna i tech 500kc mesicne dal protoze to vrazim do kazde druhe mmorpg bez moznosti vydelani :) ale nevim :)) nevim:) jako jak uz jsem tu psal kdyz jsem za 1ped natezil surovin za 100 ped ta radost se endala popsat:) letal jsem po byte a tada pak jsem ale prodelal 40 pedu nic nenasel a doklaplo mi to:) zbytek jsem nekomu venoval
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 25/02/2006 :  17:47:52  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

jako klidne bych do toho mozna i tech 500kc mesicne dal protoze to vrazim do kazde druhe mmorpg bez moznosti vydelani :) ale nevim :)) nevim:) jako jak uz jsem tu psal kdyz jsem za 1ped natezil surovin za 100 ped ta radost se endala popsat:) letal jsem po byte a tada pak jsem ale prodelal 40 pedu nic nenasel a doklaplo mi to:) zbytek jsem nekomu venoval


nj já sem se radoval ze svýho prvního globalu taky, ale pak jsem zbytek prostřílel a teď už sem do toho nic nedal a jen se občas lognu se podívat co je tam novýho :-) no pak udělám někde poklad (vysypaný pedy na zem) a budu se kochat jak se o to oranžáci perou :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 26/02/2006 :  16:19:57  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
neudelame nejakou guildu? par rozumnych lidi co maji nejak spolecny fodn nebo tak neco co ja vim:DD na te hre me laka asi to co na automatech :)) a je to tak silneeee
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 02/03/2006 :  09:17:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

neudelame nejakou guildu? par rozumnych lidi co maji nejak spolecny fodn nebo tak neco co ja vim:DD na te hre me laka asi to co na automatech :)) a je to tak silneeee



Aktivni ceska gilda: www.csmafia.wz.cz ( www.cscadets.wz.cz )

Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 02/03/2006 :  16:02:30  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
jj u mafie jsem kdysi byl:)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/03/2006 :  21:52:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by grifis

Zdar lidi, hraje to jeste nekdo???



Ano.

Dnes jsem neodolal a koupil jsem si prvni cislo PE real life casopisu (pres aukci ingame) :)

http://sweb.cz/Prodise/entropian1.jpg
http://sweb.cz/Prodise/entropian2.jpg



Tak uz ho mam doma.

Vypada skvele, kvalitni papir, syte barvy :) Obsah jeste hodnotit nemohu; pro cteni jsem si vyhradil zitrejsi pracovni den ).


Trochu mne stve, ze nebyl zaslan registrovane/do vlastnich rukou, pac mame bohuzel socialni, rozkopane schranky, kde neni problem vubec nic vytahnout ...

No nic, mel jsem pro tentokrat stesti ... postacka roznasela vecer a Trinia se vracela domu za po devate, takze hned vybrala schranku ...
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 06/03/2006 :  22:53:55  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
mas fotak? treba by jsi mohl nafotit:) co jsem koukal na web fotky nic moc a precist se tam nic neda:))
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 07/03/2006 :  09:24:55  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To VT:
to máš ještě dobré, že ti to aspoň dá do té schránky. Pamatuju si, jak jsem ještě bydlel v paneláku, nechal si na svojí adresu poslat obchodní balík v hodnotě 20k.
Když jsem po 14 dnech urgoval, proč to nepřišlo, bylo mi řečeno, že to přebrala nějaká paní XYZ. Že pošťačka tu paní zná, tak jí to dala, ať to doručí. Když jsem se na pobočce pošty ročiloval na babu za přepážkou, tak mi řekla, že není povinná balík doručit do mých rukou.

Na to prostě nemám argument. Od té doby jsem poštou neposlal ani deko, a posílám i nechávám si posílat všechno PPLkem. zaregistroval jsem se u nich a zatím ok. Pošta je pro mě mrtvá instituce - složenky nepoužívám, inkaso nemám, poštu neposílám a balíky vůbec ne. To jen na okraj, i když to nepatří do tohoto topicu - tímto se omlouvám

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 09/03/2006 :  02:43:51  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ani to neni zadna vyhra. Znamej mi poslal PPLkem takovou krabici /bohuzel nezamcenou, jen zavrenou/ ve ktere byl novej mobil + prislusenstvi... no a nektere prislusenstvi se cestou "ztratilo".


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 09/03/2006 :  08:39:48  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
pokud je krabice volně otevírací, tak to je prostě asi riziko. Když je zalepená a dojde rozlepená, prostě jim to vrátím.
Neříkám, že jsou bez chyby, ale oproti poště je to nebe a dudy.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 09/03/2006 :  09:34:18  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
ja nevim co je ppl:) ale ze zahranici mi veci prisli uz nekolikrat pres DHL a zatim si nemuzu stezovat:) doslo vsechno
Go to Top of Page

Casnacaj
Starting Member

9 Posts

Posted - 25/03/2006 :  13:10:55  Show Profile Send Casnacaj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax
Mám pár věcí jako je angel helmet (M) která se v aukcích prodává i za 1000ped ale stejně bych to neprodal :-)
takže nakonec skončím s tím že to někde rozdám a nechám si zrušit postavu.



Pokud by jsi prece jen chtel neco z toho, co ti jeste zbylo prodat, tak dej vedet

Edited by - Casnacaj on 25/03/2006 13:13:12
Go to Top of Page

Inco
New Member

popcorn

421 Posts

Posted - 07/07/2006 :  11:20:50  Show Profile Send Inco a Private Message  Reply with Quote
sem ted zkousel Entropia Universe a jeden tipek tu hru celkem vystihl, je to jak Blackjack, drive nebo pozdeji vzdy vyhraje banker (MA) a kdyz nekdo na te hre vydela, tak to nalaka newbiky a kdyz pulka zacne platit, tak zas vyhral banker :)

In other news, icecream no longer a rare commodity in Hell.

Edited by - Inco on 07/07/2006 11:21:55
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,19 seconds. on eygor Snitz Forums 2000