Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Hrate to este niekto? Kde?
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 01/11/2004 :  12:55:16  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
Ahojte,
vcera som sa dostala k tejto hre, a rada by som vediet ci este niekde stretnem "nasincov" na niektorom zo serverov. Podla postov a aktivity na tomto fore to vyzera ze to snad uz aj skoro vsetci vzdali :-)
Koli pingu som obmedzena na servery Gustin, Devianne a Hindemith. Skusala som chvilu hrat na inom (Lionna, Bartz), ale bolo to nieco strasne :-(
Je nejaka sanca ze v tejto hre este niekoho z "nasich uzemi" stretnem?
(Ja viem, EQ2 je za dverami, WoW snad tiez ... ;-) )

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 01/11/2004 :  13:30:12  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
pokud budes hrat na 6 tak napis postave: Mistrix
vede clan s cz sk cleny

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/11/2004 :  10:54:42  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
Ahoj.
Zajimave: ja a plno mych kamaradu( CZ i SK) hrajeme stale na serveru
Bartz- klan Legends. A naopka mi ping na Bartzu vychazi docela nejlepe.
Bartz ma trochu jiny problem: je to nejlidnatější server a bývá často přeplněný. Hrajeme asi tak l2- l5 lidí dost intenzívně.
Měla jsem možnost navštívit tento týden jiné servery: např. Erica, Lionna- když naám na 4 hodiny vyřadili Bartz z provozu--a nestačila jsem zírat jaké to na jiných serverech je: poloprázdno, pusto,málo
hráčů, ve městech dosti vysoké ceny věcí- na rozdíl od Bartzu.
Myslím, že na serverech ,kde není dostatek hráčů- nemůže ani pořádně
fungovat ekonomika celé hry:
Ale je už na tobě ,jaký server si zvolíš.
Každopádně tě určitě rádi uvítáme na našem serveru.
Seznam hrajícíh hráčů a jejich jmen ve hře najdeš v sekci clan Legends.
Zdraví: Riwyan - plais walker lvl 50( server Bartz, clan Legends)
P.S. přijd posílit naši ženskou menšinu :o)))


Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 03/11/2004 :  20:12:48  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
Uff. Riw je už lvl 50. Jen tak dál krásná elfko.
Zdraví všechny Legendy ten co cítí sílu.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/11/2004 :  13:05:50  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Hehe, ja citim tak akorat jak mi vrzou klouby ;-)
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 04/11/2004 :  13:19:34  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Hehe, ja citim tak akorat jak mi vrzou klouby ;-)

Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 05/11/2004 :  11:43:31  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
No, skoda ze mam dobre pingy iba na East-coast serveroch (Gustin, Hindemith, Devianne). z domu cca 120, z roboty 100, uz sa podarilo odniekadial aj 70. Na ostatnych mam permanentne vyse 200, co je aj dost citit :-( Casto sa mi stavalo ze som sa prihlasila a nic - bola som tam len ja a prazdne prostredie, ani jeden player, ani jedna NPCcka. Tak neviem, mozno ceski provideri su na tom lepsie ako slovenski co sa tyka peerovania s transatlantickymi providermi.
Momentalne hram na Gustinovi (server 6). Ale mozno to bolo sposobene aj tymi problemami co Bartz aj Lionna mali, vypadky a tak.

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

Tomonari
Starting Member

4 Posts

Posted - 06/11/2004 :  12:39:09  Show Profile Send Tomonari a Private Message  Reply with Quote
Je to skoda ze na Bartz mas tak spatny ping hraje nas tam stabilne celkem dost od valecniku po lecitele. Tohle je treba slezina klan dwarfiku v Giranu http://www.imagedump.com/index.cgi?pick=get&tp=146515&poll_id=0&warned=y

Pokud chces muzes se mrknout na ukazku videa z posledni klan akce v Giants Cave odkaz je v Legends.
Go to Top of Page

Mistrix
Starting Member

25 Posts

Posted - 15/11/2004 :  11:52:38  Show Profile Send Mistrix a Private Message  Reply with Quote
To: crawlerin
Ahojky, jeste hrajes na Gustinu, jestli ano kontaktuj me prosim, mohl bych ti pomoct vymaknout se a byl bych rad, kdyby jsi se posleze pripojila do naseho clanu, pokud si dobre pamatuji hrala jsi za Dark Mystika a posleze jsi planovala jit na Oracla... :) Zrovinka by se jeden hodil...

Vanguard - Gelenia EU PvE
Mistrix - Sorcerer 27, Tailor 23
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 16/11/2004 :  21:29:38  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Muzu se vas tu zeptat kde to hrajete? Doufam ze ne na oficialnim serveru? Jinak ja hraju na hsclanu tak kdyby tam nekdo z vas nahodou zavital tak me tam urcite najdete.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Ryan.F
Starting Member

4 Posts

Posted - 28/11/2004 :  16:56:53  Show Profile  Send Ryan.F an ICQ Message Send Ryan.F a Private Message  Reply with Quote
prosím date me nekdo navod jak se dostanu na Bartz- klan Legends server:????! nebo vo jakym serveru se to tu bavíte ...díky
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 29/11/2004 :  14:23:23  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Zalozis si ucet u playNC, nalogujes se a zvolos server #1. Jak proste, myli Watsone ;-)

PS: Bartz je oficielni server
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 30/11/2004 :  16:58:14  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
to Ryan.F

server Gustin (oficialni).. klan Borjigin (5CZE, 1SK, 2FRA, a few USA)




76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 02/12/2004 :  12:13:26  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ryan.F

prosím date me nekdo navod jak se dostanu na Bartz- klan Legends server:????! nebo vo jakym serveru se to tu bavíte ...díky


Ahoj..jak uz napsal Rahman: +musíš si pořídit oficiální hru za cca 50 dolarů: přímo na stránce www.lineage2.com ti zašlou
ne hru, ale cd-key ke hře, po zaplacení této částky- platební kartou
(VISA,Mastercard...apod. ta transakce proběhne přes tvůj založený účet u NCsoft)...To cd-key ti zašlou do pár sekund, nemusíš platit nic za
poštu a čekat cca 2 týdny než ti někdo odněkud pošle celou hru. Většina nás lidí co hrajeme na serveru Bartz to takto udělala.
Ten svůj account budeš mít stále, přes něj budeš platit také měsíční poplatky za hru: cca l5 dolarů měsíčně.
Až budeš mít CD key, tak ti nechají 1 měsíc hraní zadarmo. A další měsíc už pak budeš platit, vybereš si sám...zda měsíčně, či za půl roku, atd.
Pak si stáhneš clienta--celou hru, a vytvoříš herní účet na svém účtu u NCsoft, a tm už se logneš do hry: vybereš si server: bartz, nebo jiný a pak už jen výběr postavy a můžeš do hry
Až budeš ve hře---tak přes chatovací okno zkus napsat "jméno hráče a k tomu text. Seznam hrajícíh postav na Bartzu najdeš v sekci klan Legends...ne všichni musí být zrovna online.
Ale většinou jsem tam večer já: Nera nebo Riwyan nebo náš klan
leader Nebojsa a skoro stále celý den tam je AuraNoir.
Takže to je asi tak vše....
8.12. vychází C2,go,go,go



Edited by - Dayyo on 02/12/2004 12:15:43
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 02/12/2004 :  12:20:21  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
"skoro stále celý den tam je AuraNoir"
lol tak dik :) ... aj ked mas pravdu ^_^
Ryan.F joini nas,dam ti prachy na zaciatok ak to urobis :)

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 04/04/2005 :  16:50:00  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
byl umoznen transfer postav na evropsky server?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 05/04/2005 :  12:18:29  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
Stale nie :-( Spravia server a tym to konci.

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 10/04/2005 :  19:18:42  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
vyuzil jsem moznosti za 1eur aktivovat acc na 1mesic.
logl jsem se, vytvoril postavu, probeh mapu a zacal opet obdivovat krasu grafiky a hudby v la2 .. jenze zaroven nesmirny udiv. tam co se prohanelo nekolik stovek hracu v jeden okamzik jsem nepotkal ani nohu ... novacci nejsou, ....naprosto zadni.
za cca 4 hodiny jsem ve hre (doputoval jsem az do giranu) potkal maximalne 10hracu z toho tak 6 sedelo afk a obchodovalo.
postupne jsem zalozil vsechny rasy na vetsine serveru a vsude to same. nikde ani noha ...
predpokladam ze vetsina uz je v mestech znacne dal, ale pokud nejsou novacci, znamena to ze hra vymira .. starsi hraci pomalu prestavaji hrat, bo to je naprosto prirozeny jev, ale jejich stavy nikdo nedoplnuje. proc?
vzpominam si na dobu kdy hracu bylo temer vic jak npc a mobovat v klidu znamenalo jit daleko od mesta a i tam mel clovek leckdy co delat. samotna mesta kypela zivotem a pro pocet sedicich se leckdy temer nedalo projit prez mesto ... dnes? u sten postavaji guardi a par quest npc ... jinak mrtvo. .. nu jeden prodavajici trpaslik.

prez to vsechno bych docela uvazoval opet obzivit stary account a zacit hrat od 0lvl ... pokud budou lidi.
najde se parta lidi co by zacala na evropskem serveru od 0? (vetsina z nas ma postavy na bartzu ci gustinovi, ale hraje se kvuli komunite, ne?)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 10/04/2005 19:42:48
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/04/2005 :  18:20:26  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
elidor
nevím, kde jsi tedy byl...ale na Bartzu ..tedy oficiálním serveru L2 je lidí-hráčů stále mnoho a dokonce stále přibývá i pár nových..ale centrum dění se přesunulo do Giranu, Adenu. Na Bartzu je Giran stále narvaný lidma. Je pravda, že ve startovních městech je dost pusto.
Ale to je onlinovka.-...tedy kdo začne hrát pozdě ...je v nevýhodě.
Na Bartzu je nás pořád dost, jsme prima parta lidí, do klanu už k nám chtěji dokonce i cizinci(opustili vlastní klan a šli k nám:o)
Pokud si vzpomínám hrával jsi svůj main char na Gustinu,,,tam o situaci nic nevím.
Kdybys zavítal na Bartz---tak se určitě ozvi klan leaderovi Nebojsovi
nebo : vypíšu jména hráčů , co jsou dost často online: missDOCTOR(Polsko),Elidara,Tomonari,Nera,ArielWhite,BergInion,Angina,AuraNoir,
SpawnHell
No uvidíš:o) zkus se lognout a popovídat s náma. Na evropský server nemáme ani pomyšlení...na Bartzu je život, obchod tu kvete....:o)


Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 18/05/2005 :  18:42:30  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
Je pravda, ze poslednym casom byvaju tzv. newbie alebo starter towns vyprazdnene. To je prirodzeny proces pre kazdu MMOPRPG, o tejto orientovanej na dlhodobe ciele ani nehovoriac. Vacsina novacikov co stretnes su alti.
Na april vydali NC volne CD kluce, ktore sa mohli darovat niekomu - kamaratovi, rodine,... mesiac bol zadarmo. Takze zopar novacikov pribudlo A na C3 sa prislo "pozriet" mnoho ludi, celkov osu servre o dost plnsie.

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 14/06/2005 :  16:49:56  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Je nějaký Trial? Nainstalova jsem si Lineage z LEVEL DVD, ale jaksi mi chybí klíč k aktivaci (pokud jsem ho někde nepřehlédl )
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 15/06/2005 :  10:54:57  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Je nějaký Trial? Nainstalova jsem si Lineage z LEVEL DVD, ale jaksi mi chybí klíč k aktivaci (pokud jsem ho někde nepřehlédl )


jeste nedavno byl ... bohuzel sem nyni zadny nenasel
obcas hraci dostanou klic ktery staci aktivovat za 1usd, ja svuj uz pouzil, mozna nekdo bude mit (mel by mit uplne kazdy kdo platil aspon mesic)

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 15/06/2005 :  11:36:34  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak to holt budu muset počkat na Trial
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 20/06/2005 :  13:36:58  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
bohuzel nejde p.m. tedy takto: pro uzivatele Tomas, na jakem serveru hrajes + je tam nekdo z cz/sk komunity?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 21/06/2005 :  08:33:43  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
2elidor - jestli myslis mne, tak momentalne nehraji, ale drive na Dktechu, pak jeste na dalsich zahranicnich, ale uz si nevzpomenu, kde presne. Ale az se vratim, tak zacnu asi opet hrat, ale nejdrive opet musim do toho nekoho ukecat, jinak do toho nepujdu a mam kdyztak v planu hrat za Propheta - tedy pokud je to ten, co se vice zameruje na buffy nez na leceni.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 21/06/2005 :  14:57:53  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
dobre, nemichej prosim ale do textu o original serverech postrehy z emulatoru .-)
kdybys chtel hrat na original ta dej vedet. rozdil je znacny.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 23/06/2005 :  07:22:26  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
o originalu zvazuji. Kolik se vubec plati? A kde byste mi doporucili kdyztak hrat?
Ale zatim jen tak informativne, jelikoz o hrani na placenem oficialnim serveru bych zacal az se vratim z USA a tady hrat nebudu. Ne ze by nebyl cas, ale nechci. Takze start bych videl na rok 2006 ci 2007. Jeste uvidime.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 23/06/2005 :  10:41:45  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

o originalu zvazuji. Kolik se vubec plati? A kde byste mi doporucili kdyztak hrat?
Ale zatim jen tak informativne, jelikoz o hrani na placenem oficialnim serveru bych zacal az se vratim z USA a tady hrat nebudu. Ne ze by nebyl cas, ale nechci. Takze start bych videl na rok 2006 ci 2007. Jeste uvidime.

to je dlouha doba na nejaka fakta, buh vi kde v tu dobu bude vubec cela hra, pochybuju ze ma hratelnost na 2+ roku (bez jistoty komunity). pokud hrajes na emulatoru/(kradene verzi) tak tim hranim ztracis uplne stejne cas jako bys nasledne platil 12eu mesicne

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 24/06/2005 :  09:23:02  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
momentalne nikde nehraji, ale mas pravdu, ze za dva roky ci za ten rok uz L2 nemusi existovat a muze byt neco jineho ci podobneho. Tak se necham prekvapit ci se vratim k NWN 2.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 22/08/2005 :  10:34:36  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
uvazuji + dva kamaradi o navratu na Gustina ... zustal nekdo?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 24/08/2005 :  12:26:23  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
Jiste...
Ja, a Reiker+Voyager z Sk

all v clanu viz signature

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/10/2005 :  19:46:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
reborn.. asi 30 cechu co odeslo z DKTECHU na oficial tak hraji na Hindemithu - vice na http://eny.name/gd


a potom ze freecko nema vychovny ucinek ;-)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

MadBirdCZ
Starting Member

7 Posts

Posted - 18/10/2005 :  13:42:11  Show Profile  Send MadBirdCZ an ICQ Message Send MadBirdCZ a Private Message  Reply with Quote
Mam zakonzervovanou postavu na Gustinu... Cas od casu si zaplatim a zagamim...

MB
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 18/10/2005 :  16:27:37  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
LordChick se vykvak na SWG a vratil se na Gustin taky.. za 14 dni 28=>44 HE s full equip support. Ted nam chudacek 15x umrel na CS.. jj je aspon sranda :)

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 24/10/2005 :  23:58:22  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MadBirdCZ

Mam zakonzervovanou postavu na Gustinu... Cas od casu si zaplatim a zagamim...



vratil jsem se na gustin, zaroven +2 kamaradi z SoR .. nechces se tez vratit? :) cim vic nas bude, tim lepe ..
pro ty co hraji ... pod jakym nickem vas najdu? sledovat obchnodni vyvesku a cekat zda nebude nejaky nick povedomy je .. .)

vratil jsem se po 11mesicich a je na me nejak moc vsechno barevne, nepamatuju si na spoustu veci, ... mam desive neprakticky radar (driv mi prisel lepsi), mapa byla vetsi, pohled sel zoomovat az do stratosfery .. nikdo neprodava veci pro muj lvl :) .. vsechno jsou B a A grade itemy za castky pro me naprosto nemyslitelny ... to bude tezka realita.

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 25/10/2005 00:02:08
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 25/10/2005 :  10:31:36  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
dalsi poznatek .. prosel jsem mapu a nikde zadne pk ... copak se stalo? kdysi jich bylo pomerne dost .. predpokladam ze jsou spis v mistech kde je vic top hracu .. aby meli neco z lootu.

- ten radar .. jde zmenit v puvodni? neni na nem naprosto nic videt.
- otazka pro dele hrajici .. z guildy jsem jediny hrajici, je moznost zmenit spravce guildy? nebo proste zalozit novou? chtel bych pribrat lidi a mit moznost dostat se do guildovni banky. napis nad hlavou mi je k nicemu kdyz nema vyznam.
- hraji dark maga .. driv si pamatuju ze jsem se mohl slabe ale preci jen boostnout, vcera se mi to nepodarilo, (self), slo boostnout jen jineho hrace .. co jsem delal spatne? pripadne proc ta zmena?
- chvilku jsem moboval a prekvapil me rychlost respawnu .. byl defakto okamzity, to tez driv nebylo ... druha vec, tesne u me se respawnul zeleny (slaby) npc a nesel po me, konecne je tedy i ze strany npc udelano ze po silnejsim hraci slabe npc nejdou? (pokud ano parada)
- vstup do kazde zony je oznamen prez celou obrazovku .. jde to vypnout? mobovat na rozmezi je o nervy
- stale nechutny spam na obchodnim chatu, jde dat ignore na jedince? nic proti obchodu, ale jedinci co hodi stejnou hlasku 10x za sebou me irituji.
- kdysi se bavilo ze lista zastupcu bude moci byt rozsiritelna do sirky (aby clovek nemusel prepinat mysi), je to nejak mozne ci se na to zapomelo?
- mam cca 3800 hp a self heal me leci za 56 .. uz si nepamatuji, ale tusim ze jsem se lecil necim lepsim .. poradi nekdo? (ne lahve)
- u mistra jsem se naucil nove dmg kouzlo, ktere neni na warcry evidovane .. jsou stranky kde se nove zmeny promitly?
- letmo jsem koukal a snad dobre pochopil, ze na 65lvl si jde vzit subclass .. urcite to prodlouzi hratelnost, ale prijde mi ze kombinace boostera a maga v jedne postave dela dost radikalni efekt, jsou nejaka omezeni?
- jak je to s botama? kdyz jsem odchazel tak desitky botu huntovaly plane a nicily obchod, hratelnost .. letmo jsem koukal ze se nejaci hraci postavili proti tomu a nabehli si do banu ... vyresil se system botu?
.. urcite budu mit dalsi otazky

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

fD
Starting Member

Sign

35 Posts

Posted - 25/10/2005 :  11:39:36  Show Profile  Send fD an ICQ Message Send fD a Private Message  Reply with Quote
pisnu ti to takto do dotazu... je toho opravdu hodne, pac ted jsem si vysvetlovani prosel s Lordchickem, kterej se vratil taky po roce..
dalsi poznatek .. prosel jsem mapu a nikde zadne pk ... copak se stalo? kdysi jich bylo pomerne dost .. predpokladam ze jsou spis v mistech kde je vic top hracu .. aby meli neco z lootu.
PK neni to co byvalo.. u startovnich mest jsou straze po mape a tipnou te... jinak se extreme nepekackuje, alespon co si myslim... ze zabijes boty, nebo tak neco.., jinak jsou zmeny, protoze jak mas pk count +5 tak muzes dropnout item, do te doby ne. Moc cervenejch videt opravdu neni, pac kazdej si hned sunda karmu mobovanim :)

- ten radar .. jde zmenit v puvodni? neni na nem naprosto nic videt.
radar? to kulate nebo myslis mapu? ja si ani nepamatuju jakej v C1 radar byl :)
- otazka pro dele hrajici .. z guildy jsem jediny hrajici, je moznost zmenit spravce guildy? nebo proste zalozit novou? chtel bych pribrat lidi a mit moznost dostat se do guildovni banky. napis nad hlavou mi je k nicemu kdyz nema vyznam.
hm problem... clan zmenit muzes, tim ze vystoupis z tohoto a po 5 dnech se joines jinam, jinak do wh se dostane jen CL, takze jestli tam neco mate... reaktivovat acc, vyndat veci a zalozit novy klan, nebo se nechat naverbovat
- hraji dark maga .. driv si pamatuju ze jsem se mohl slabe ale preci jen boostnout, vcera se mi to nepodarilo, (self), slo boostnout jen jineho hrace .. co jsem delal spatne? pripadne proc ta zmena?
tak to ti nepovim jak to slo drive, pac od C1 jsem hral jenom tanka a az v c3 mam maga taky... buff muzes hodit na sebe tim, ze se targetnes.. udelas to tim, ze si kliknes na svoje jmeno = ukazatel zdravi/many, pak se muzes buffnout
- chvilku jsem moboval a prekvapil me rychlost respawnu .. byl defakto okamzity, to tez driv nebylo ... druha vec, tesne u me se respawnul zeleny (slaby) npc a nesel po me, konecne je tedy i ze strany npc udelano ze po silnejsim hraci slabe npc nejdou? (pokud ano parada)je otazka kde si moboval.. :) respawn proste nejak je.. nekdy clovek nadava, ze i pomalej... :) bacha jako vubec neplati, ze po tobe nejde slabsi mob..., jak je agro, je mu to sumak a nabehne i kdyz si +20. Tady doprorucuju davat velky pozor, v C3 je rada zmen, ze mobove jsou jinak agro a socialni, takze to se spis primo zeptat na oblast. Jinak je ale jedna zasadni zmena.. full xp a nesnizeny rate dropu (ktery jinak stoji stejne za hovno) dostavas jeste za zelene moby, tzn -3 az -5lvl od tebe, takze doporucuju chodit na zelene,.. ze pujdes na bile, nic si nepomuzes, xp jsou stejne
- vstup do kazde zony je oznamen prez celou obrazovku .. jde to vypnout? mobovat na rozmezi je o nervy
nefim, nezkousel jsem to, me to nevadi
- stale nechutny spam na obchodnim chatu, jde dat ignore na jedince?
nic proti obchodu, ale jedinci co hodi stejnou hlasku 10x za sebou me irituji.
melo by, ale ja jsem to nikdy nepouzival, nevadi mi to :)
- kdysi se bavilo ze lista zastupcu bude moci byt rozsiritelna do sirky (aby clovek nemusel prepinat mysi), je to nejak mozne ci se na to zapomelo?
nechapu... a nepamatuji se, ted je na 12 pozic, muzes si ji otocit na horizont/vertikal, jak se ti hodi
- mam cca 3800 hp a self heal me leci za 56 .. uz si nepamatuji, ale tusim ze jsem se lecil necim lepsim .. poradi nekdo? (ne lahve)
co si za klass? jako heal jedine v parte.. nebo lahvicky :)
- u mistra jsem se naucil nove dmg kouzlo, ktere neni na warcry evidovane .. jsou stranky kde se nove zmeny promitly?
www.lineage2.com je tam pridano prakticky vse
- letmo jsem koukal a snad dobre pochopil, ze na 65lvl si jde vzit subclass .. urcite to prodlouzi hratelnost, ale prijde mi ze kombinace boostera a maga v jedne postave dela dost radikalni efekt, jsou nejaka omezeni?
subklas je na 75lvl.. v zasade zacnes znovu na lvl40 za class co si zvolis, jinak na kombinaci zapomen... :) prepnes se ve meste na 40 tank a jdes levelovat, pak se vratis prepnes se na svuj puvodni 75lvl clas a jdes si resit prislusne lvlu...
- jak je to s botama? kdyz jsem odchazel tak desitky botu huntovaly plane a nicily obchod, hratelnost .. letmo jsem koukal ze se nejaci hraci postavili proti tomu a nabehli si do banu ... vyresil se system botu?
boti porad jsou.. obcas se vyplati je potrainovat´- dotahnout jim vlacek mobu muzou delat prakticky jen classy s fake death, naagrujou tim botum ostatni moby, s tim, ze skupinka to neda a mobove je zabijou, pak je jedina sance na drop veci z hrace. Onto totiz kdyz nemas PK count 5+, tak nedropnes vec z inventare, kdyz te zabije jinej player... takze zabijeni botu je vo hovne.. akorat si zvysujes count a musis pak delat quest na snizeni.
.. urcite budu mit dalsi otazky
no to urcite budes... jinak pro info, hlavni obchody jsou prakticky jen v giranu a jeste dion, v adenu je to jen o B/A vecech, doporucuju az budes neco schanet, tak predem napsat co, pac kolikrat se prodavaj veci znacne predrazene. Bacha na scamming!!! je ho plno, 2x se radsi podivat na cenu itemu a nikdy nedavat nekomu trade, ale vzdy jen setnout shop nebo pozdatat at setne on. Nepujcovat nic nikomu, dobre se divat, kdo ti pise v PM.. scammeri udelaj podobne jmeno jako je tvuj teammate a postevej velde tebe jinou postavu a pisou ti, pujc mi na chvili zbra, brneni, xy je muj alt... dobre se nepodivas a jsi v pici, protoze ti nepise tvuj kamarad Nattalia ale NattaLLaProste prehlidnes zamenu pismenek. Nebo v sopech jsou treba D crystaly a SS... pise ti cheap crystal 600a a pritom ma setnuto 5360 a ma jich 600ks.. blbe se kouknes a je to :) takze kdyz budete neco potrebovat, radsi napiste, nez se stim seznamite...

Jo a jinak.. je to o prachach a ty ziskate jen z manoru.. na dropy se neda spolehat... take manor, manor, manor.. rad vysvetlim a zejmena Reiker je odbornik.

76 SoulTaker / 5x Treasure Hunter (subclass)
6x Dark Avenger
6x Bounty Hunter
5x Warsmith
6x Prophet (box)
AncientWisdom clan, Solidarity alliance
Gustin - LineageII official server
Go to Top of Page

crawlerin
Starting Member

Dark Elf

20 Posts

Posted - 31/10/2005 :  17:18:30  Show Profile  Visit crawlerin's Homepage  Send crawlerin an ICQ Message Send crawlerin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

reborn.. asi 30 cechu co odeslo z DKTECHU na oficial tak hraji na Hindemithu - vice na http://eny.name/gd


a potom ze freecko nema vychovny ucinek ;-)



Preco na Hinde? Co ste nesli na ofico Gustin? Hrame tam par cechov a slovakov, a okrem toho Gustin rulezz (politika, alliance wary, prvy co dali dole antharasa hned 2x po sebe atd )

There is no light without darkness.

7? Shillien Elder @Calixtines $Armada
Hindemith

5x Dwarfies, 4x BD/WC
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000