Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo, Diablo II, LoD
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ramesse
Starting Member

67 Posts

Posted - 03/09/2004 :  14:24:08  Show Profile  Visit Ramesse's Homepage  Send Ramesse an ICQ Message Send Ramesse a Private Message  Reply with Quote
Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p

The Lighthammer [Czech Legends], Typically Doomer

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/09/2004 :  11:43:47  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
sem tu :D
kdysi jsem hraval D1 na BN, mel jsem par hodne dobrych postav, ale to uz je davna historie
hraju ted D2 LoD a docela me to bavi, jako odreagovani od tech ruznych RPG atd...
Beru to jako super akcnarnu

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 09/09/2004 :  11:46:33  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Jakym zpusobem vubec probiha D2 na BN? To se lidi pripoji, da je to dohromady do nejaky skupiny a de se rezat dungeon? Je tam nejaky PvP? Nebo jak to vubec je?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/09/2004 :  13:53:12  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
podobne jako warcraft 3 a jiny strategie na BN
je chat channel pro ruzny staty, kam te to automaticky pripojuje,
akorat predtim si musis vytvorit postavu na serveru, popripade vybrat z jiz stavajicich vlastnich postav
na chatu si muzes domluvit hru s dalsima hracema, popripade otevrit nabidky jiz vytvorenych her bez hesla (zalezi na levelu tve postavy a obtiznosti - nemuzes se pripojit do "tezsich" her atd)
a nebo si vlastni hru zalozit


Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/09/2004 :  13:55:44  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
jinak jeste existuji verejne channely (chaty) se spacialnimi nazvy kde se domlouva PvP a jine aktivity
Ale musim uznat ze PvP sem se d2 vubec nevenoval, bo to po netu zase tak moc nehraju

jinak je tu jeste moznost vyuzit tzn OPEN BN coz je skoro totez jak jsem popsal nahore, akorat se na chat pripojujes s postavou, kterou mas doma na lokale - tady hrozi to, ze lidi si nacheatujou veci, levely atd...tudiz tohle se moc nepouziva

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 09/09/2004 :  15:16:40  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Stejne to moc nechapu... kdyz se pripojis, tak te to mrskne k nejaky grupe? To se hrajou nejaky mensi mapy? Nebo jak tam nekoho najdes?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 09/09/2004 :  16:36:30  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
normalni mapa, ale je fakt ze sem smysl taky nikdy nepochopil d:

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Albis
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/09/2004 :  19:21:08  Show Profile  Send Albis an ICQ Message Send Albis a Private Message  Reply with Quote
Ja hral celkem dlouho D1...Do hry se mohli pripojit max 4 lidi coz na nejake velke PvP orgie fakt nebylo. Tam se to vetsinou preferovalo 1vs1. To je cela scena PvP na D1, ale to byla sranda
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 09/09/2004 :  21:02:20  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Jakym zpusobem vubec probiha D2 na BN? To se lidi pripoji, da je to dohromady do nejaky skupiny a de se rezat dungeon? Je tam nejaky PvP? Nebo jak to vubec je?


Ja hral D2LOD este pred 1.10
v jedny hre muze byt max 8 hracu ruzne nagrupovanych ci vsichni solo
pro PvP jsi se nejdriv musel deklarovat ve meste, ozval se hruzostrasny zvuk a pokud jsi byl v hardcore videl jsi hromadny unik ze hry a hromadny trashtalky
vetsinou PvP byla otazkou 1vs1 mnohdy i 1vs7 coz byla velka sranda
Pred verzi 1.10 se i celkem dost cheatovalo a hackovalo (pro zminku jen maphack, haknuty armory a zbrane, dupovani ruznych itemu atd.)
Jak to funguje ted nevim, od vydani 1.10 jsem tam byl jen jednou a Hell (nejtezsi obtiznost hry) byl dost pritvrzenej a solo jsem mel co delat ustat minions of destruction s stitovym barbarem.

byly to nadherny casy
kdyz si vzpomenu na nekolika hodinove grindovani mephista a po par hodinach zadny poradny drop :-)

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 09/09/2004 :  21:07:27  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Stejne to moc nechapu... kdyz se pripojis, tak te to mrskne k nejaky grupe? To se hrajou nejaky mensi mapy? Nebo jak tam nekoho najdes?


Porid si D2 a hraj solo, v podstate na BN je to uplne to samy, akorat tam mas stovky ruznych her, z kterych si muzes vybrat kam se pripojit, v info o hre vidis jaky a kolik hracu tam je
po nalogovani na BN se ocitnes na chatu, mozna este funguje cesky kanal :-) a tam si muzes kecat, komunikovat s hracema ve hre i na chatech.domlouvat ksefty atp. jako v kazdy jiny onlinenovce

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 10/09/2004 :  15:20:17  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Stejne to moc nechapu... kdyz se pripojis, tak te to mrskne k nejaky grupe? To se hrajou nejaky mensi mapy? Nebo jak tam nekoho najdes?



mapa je furt stale stejna ala d2
jenom je generovana nahodne
defakto si to predstav jako stale stejne scenario s nahodnyma mapama

do hry se vejde max 8 hracu, kteri se muzou slucovat do libovolnych grup

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 18/09/2004 :  02:02:44  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Tragedy

Stejne to moc nechapu... kdyz se pripojis, tak te to mrskne k nejaky grupe? To se hrajou nejaky mensi mapy? Nebo jak tam nekoho najdes?



mapa je furt stale stejna ala d2
jenom je generovana nahodne
defakto si to predstav jako stale stejne scenario s nahodnyma mapama

do hry se vejde max 8 hracu, kteri se muzou slucovat do libovolnych grup



Lol a co jsem v tech 2 postech asi popisoval

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 20/09/2004 :  12:16:26  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p


Jo nekolik se nas tu najde
Go to Top of Page

mates-swg
Starting Member

74 Posts

Posted - 29/09/2004 :  14:08:37  Show Profile Send mates-swg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Diblajz

quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p


Jo nekolik se nas tu najde



Ty jeste dejchas opilce
Go to Top of Page

mates-swg
Starting Member

74 Posts

Posted - 29/09/2004 :  14:10:16  Show Profile Send mates-swg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Tragedy

Stejne to moc nechapu... kdyz se pripojis, tak te to mrskne k nejaky grupe? To se hrajou nejaky mensi mapy? Nebo jak tam nekoho najdes?



mapa je furt stale stejna ala d2
jenom je generovana nahodne
defakto si to predstav jako stale stejne scenario s nahodnyma mapama

do hry se vejde max 8 hracu, kteri se muzou slucovat do libovolnych grup



Lol a co jsem v tech 2 postech asi popisoval



Tak primitivni hru nepochopi kazdy
Jen si zpomen na svoje zacatky jak jsi nevedel co je ani Barbar
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 01/10/2004 :  18:30:28  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mates-swg

quote:
Originally posted by Diblajz

quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p


Jo nekolik se nas tu najde



Ty jeste dejchas opilce


Proc si me furt s nekym pletes,ja prece nepozivam alkoholicky napoje,jsem Limonadovy Joe
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 04/10/2004 :  21:34:53  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mates-swg

Tak primitivni hru nepochopi kazdy
Jen si zpomen na svoje zacatky jak jsi nevedel co je ani Barbar


To uz je dlouho
To nevim ani dnes co je barbar, ze by to byli Kuba Kubula a Kuba Kubikula

EDIT: uz vim co je barbar, jednoho jsem nasel ;-): http://www.splachovac.cz/obrazky/fotomont/beanrid.jpg

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired

Edited by - smajlik02 on 04/10/2004 21:40:00
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 19/10/2004 :  12:25:52  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

quote:
Originally posted by mates-swg

Tak primitivni hru nepochopi kazdy
Jen si zpomen na svoje zacatky jak jsi nevedel co je ani Barbar


To uz je dlouho
To nevim ani dnes co je barbar, ze by to byli Kuba Kubula a Kuba Kubikula

EDIT: uz vim co je barbar, jednoho jsem nasel ;-): http://www.splachovac.cz/obrazky/fotomont/beanrid.jpg


Si tu pohadku asi uz moc nepamatujes,no budiz ti odpusteno,kdyz to vysilali bylo ti max 5 let. BarBar delal barbucha takovy strasidlo co vypadalo jak pytel uhli
Go to Top of Page

Kubaas
Starting Member

2 Posts

Posted - 07/12/2004 :  16:29:26  Show Profile Send Kubaas a Private Message  Reply with Quote
Musí být originál CD? nebo to fachá i se stáhnutým CD??
Go to Top of Page

mates-swg
Starting Member

74 Posts

Posted - 10/12/2004 :  13:51:47  Show Profile Send mates-swg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p



Diablo II jsem hraval od verze 1.00 - 1.01 takze od zacatku a hodne si pamatuji .
Muj nic na D II je Nameless One nej Barbar a postrach amiku . ale to uz ješ par roku davno co jeste existovala guilda Angels . To byla jina doba
Go to Top of Page

mates-swg
Starting Member

74 Posts

Posted - 10/12/2004 :  13:54:06  Show Profile Send mates-swg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kubaas

Musí být originál CD? nebo to fachá i se stáhnutým CD??



Kup si orig sezenes vse ( to je i LOD ) za 500 kc mozna i min
Go to Top of Page

Rod
Starting Member

3 Posts

Posted - 22/12/2004 :  03:31:32  Show Profile  Send Rod an ICQ Message Send Rod a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p



marty ses to ty nebo se pletu? heh je to uz tri, mozna dva roky co jsem te naposledy na diu videl, paxe po tobe slehla zem
Go to Top of Page

smajlik02
New Member

329 Posts

Posted - 23/12/2004 :  02:15:23  Show Profile Send smajlik02 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rod

quote:
Originally posted by Ramesse

Jen by me zajimalo jestli tu zbyli jeste nejaci stari kalici tam od nas, vim jen o Dayyo :p



marty ses to ty nebo se pletu? heh je to uz tri, mozna dva roky co jsem te naposledy na diu videl, paxe po tobe slehla zem


jj Rode je to on a jak ty? stale D2 underground? kolik ti zas zabanovali acc?
muj nick tam byl karlos_cz mozna si este pamatujes moji socku Pindulku

Rift: Barbucha cleric
WoT: karl_v_sudet (E-100, Maus, IS4, GW-E, Jgtgr) Retired
DAOC: Tojsemja 10Lx druid, Krivonoha 7Lx Retired
Go to Top of Page

Diblajz
New Member

446 Posts

Posted - 23/12/2004 :  11:45:52  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
Nedavno jsem oprasil CDcka D2Lod a po pulhodinovym premysleni jakze je to jmeno accountu a heslo jsem se lognul a s udivem zjistil ze mi vsechny postavy expirnuly.
Tak jsem si zase rozjel HC ladder nekra a po 15 minutach meto prestalo bavit a zacala me bolet lebza z ty obstarozni grafiky.Tak jsem to zas odinstaloval.
Na to ze byla nedele okolo 20:00 tam bylo mrtvo.Bylo tam max 10-15lidi a nikdo znamej na pokec.Objevujete se tam nekdo drobet pravidelneji?
Go to Top of Page

slonochobot
Starting Member

3 Posts

Posted - 28/04/2005 :  12:57:39  Show Profile Send slonochobot a Private Message  Reply with Quote
D2 je klasika, ať chceš nebo nechceš. Rád si jej vždy zahraju. Nejde tu přeci o grafiku.
Go to Top of Page

Mistral
Moderator

857 Posts

Posted - 18/12/2006 :  11:07:38  Show Profile Send Mistral a Private Message  Reply with Quote
Tyjo, sem si teď dokonce koupil nějakou platinovou edici DD+LOD a pařím to znovu. Druid je docela cool :O)

Mistral (CoNT - sleeping member; laged and bored to death)
Lord Ancient member of Forum Posthunters - Forum Outcast.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 18/12/2006 :  16:34:34  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smajlik02

quote:
Originally posted by Tragedy

Jakym zpusobem vubec probiha D2 na BN? To se lidi pripoji, da je to dohromady do nejaky skupiny a de se rezat dungeon? Je tam nejaky PvP? Nebo jak to vubec je?


Ja hral D2LOD este pred 1.10
v jedny hre muze byt max 8 hracu ruzne nagrupovanych ci vsichni solo
pro PvP jsi se nejdriv musel deklarovat ve meste, ozval se hruzostrasny zvuk a pokud jsi byl v hardcore videl jsi hromadny unik ze hry a hromadny trashtalky
vetsinou PvP byla otazkou 1vs1 mnohdy i 1vs7 coz byla velka sranda
Pred verzi 1.10 se i celkem dost cheatovalo a hackovalo (pro zminku jen maphack, haknuty armory a zbrane, dupovani ruznych itemu atd.)
Jak to funguje ted nevim, od vydani 1.10 jsem tam byl jen jednou a Hell (nejtezsi obtiznost hry) byl dost pritvrzenej a solo jsem mel co delat ustat minions of destruction s stitovym barbarem.

byly to nadherny casy
kdyz si vzpomenu na nekolika hodinove grindovani mephista a po par hodinach zadny poradny drop :-)


1.08 ARKAINES VALOR KEKEKE

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 23/12/2006 :  23:19:43  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
omlouvam se, ze to tady tak vykopavam, ale obcas i kdyz se to nezda tak si zahraju Diablo 1
Je to az skoro nepochopitelne jak tahle staricka hra ma jeste stale co nabidnout - strategii, akci, zabavu.

Kazdopadne mam dotaz pro hodne moc zasvecene lidi, kteri to hrali a kteri si to snad mozna jeste pamatujou.
Jakej je optimalni char lvl, kdy mi Griss nabidne KSOH s nejvetsi pravdepodobnosti?

Zkousel jsem prolezat web ale nikde moc jsem na to nenarazil. Tusim...teda jeste si neco pamatuju a myslim ze to bylo kolem lvl 33-36 ale jistej si nejsem.
Rozjel jsem ted z prdele warra a moc se bavim. Samozrejme nehodlam spekulovat o citech dupech apod...to neni zabava.
Dik

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 02/01/2007 :  15:05:39  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
jen pro info, kdyby to tu jeste nahodou nekdo cetl
tak jsem to vyresil pomoci Zidy Viewer programku, kterej umoznuje videt veci od vendoru - staci "parkrat" reset hry a nejaky dobry predmet se vzdy objevi. Teda ne ze by mi Gris ten KSOH nabidnul, ale clovek furt nemusi utikat k Wirtovi na SSOH

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Albis
Starting Member

30 Posts

Posted - 05/02/2007 :  14:30:39  Show Profile  Send Albis an ICQ Message Send Albis a Private Message  Reply with Quote
KSOH od Grishe sem bastard nikdy nemel, nejlepsi co me kdy nabid byl broad. Od Wirta na SSOH kolik veceru sem stravil resetovanim hry a nikdy me ho nenabid. Skoda ze postavy co jsem mel jsou smazany v nenavratnu.
Taky bych si rad zahral.

Lantos <Immune> undead priest , Drak'thul
Go to Top of Page

Mistral
Moderator

857 Posts

Posted - 03/12/2007 :  16:08:13  Show Profile Send Mistral a Private Message  Reply with Quote
Hraje to nekdo :o) Este?

Mistral (CoNT - sleeping member; laged and bored to death)
Lord Ancient member of Forum Posthunters - Forum Outcast.
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 12/12/2007 :  12:56:58  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
jiste, tak 5 runu na lazara tydne :D

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Albis
Starting Member

30 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:11:16  Show Profile  Send Albis an ICQ Message Send Albis a Private Message  Reply with Quote
A doufam že aspoň za wara, ostatni je easy mod:-)

Lantos <Immune> undead priest , Drak'thul
Go to Top of Page

Urzaurza
Starting Member

10 Posts

Posted - 05/04/2008 :  15:16:42  Show Profile Send Urzaurza a Private Message  Reply with Quote
D2 LoD furt rox :O
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,17 seconds. on eygor Snitz Forums 2000