Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 DDay
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 03/09/2004 :  13:53:09  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Hral / Hraje nekdo DDay mode pro WCIII ? Je to neco podobnyho jako DoTA ale podle me trochu lepsi

Nebo takhle, hraje se to casto, nebo se jede prevazne DoTA? :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 03/09/2004 :  14:53:30  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
Ja jeste nezkusil ani DoTA :) Muzes se trochu vic rozepsat o rozdilech?

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 03/09/2004 :  23:38:21  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Hral / Hraje nekdo DDay mode pro WCIII ? Je to neco podobnyho jako DoTA ale podle me trochu lepsi

Nebo takhle, hraje se to casto, nebo se jede prevazne DoTA? :)


hod link na stranky tvurcu, jinak ja osobne jedu hlavne DoTA Allstars

Tak trosku...klokan
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 04/09/2004 :  01:37:05  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Já preferuju jednozačně DotA. A spousta lidí to nehodlá opustit, je to totiž děsná prdel.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 05/09/2004 :  10:01:28  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Dota je imho jednoznačně nejlepší, co se týče hero vs. hero games. Ale u DDay jsem začal. Nevím, jak je to teď s novými verzemi, ale předtím to bylo o tom, kdo si poskládal první ty drahé věci za stromy a už to jelo. U DoTA to až tak moc o věcech není(jako je, ale ne tak moc ) a je to i větší prča.
Link na DoTA: http://www.rtsgames.com/dota

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 05/09/2004 :  12:12:28  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
no jako o vecech je dota hlavne, kdyz ma nekdo bonus z itemu na dmg 250+ a druhej ne tak je to jasny

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 05/09/2004 :  12:43:55  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mickk

no jako o vecech je dota hlavne, kdyz ma nekdo bonus z itemu na dmg 250+ a druhej ne tak je to jasny



Uh... pokud má někdo +250 dmg z itemů(bez dmg aury), tak se hra blíží velmi rychle ke konci a druhý tým jsou buď lamy, nebo mají taky takový, nebo podobný damage. A i když máš +250 dmg, tak pokud si protivník pořídí mythril armory, tak to zas takový problém není(viděl jsem v jedné hře 93% redukci na dmg, ale to bylo v raních verzích :))

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 05/09/2004 :  13:15:24  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Mickk

no jako o vecech je dota hlavne, kdyz ma nekdo bonus z itemu na dmg 250+ a druhej ne tak je to jasny



Uh... pokud má někdo +250 dmg z itemů(bez dmg aury), tak se hra blíží velmi rychle ke konci a druhý tým jsou buď lamy, nebo mají taky takový, nebo podobný damage. A i když máš +250 dmg, tak pokud si protivník pořídí mythril armory, tak to zas takový problém není(viděl jsem v jedné hře 93% redukci na dmg, ale to bylo v raních verzích :))


no 93 redukce to je na nejakejch 100 armor ne ? a to pak nedava zadny dmg a usmazis ho kouzlem, a teda zrovna v allstar se jede vic na dmg nez na armor a je imho takova rychlejsi nez puvodni dota ohledne zabijeni

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 05/09/2004 :  17:31:00  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Nevim, úplně tu první DotA (Defence of the Ancients) jsem nehrál. Já se celou dobu bavil o DotA Allstars(by Guinsoo, což je momentálně "officialní" dota.)
Šak já neříkám, že se jede v dotě víc na armor, než na dmg, já jen uvedl příklad, že když člověk může mít 250 dmg, tak může mít i velký armor. Imho je tohle zbytečné řešit
Pokud by byl zájem a lidi, můžem se někde sejít a zahrát(buď b.net nebo třeba přes lancraft)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 05/09/2004 :  19:15:14  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
no puvodni dota je takova pomalejsi, nikdo nedava kouzlem dmg za 800 (: ale zase tam je min itemu a je pro roc ):

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000