Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

blitcz
Starting Member

2 Posts

Posted - 23/10/2004 :  10:18:37  Show Profile Send blitcz a Private Message  Reply with Quote
Pro ty kdo se ještě chtějí bavit v Lineage2 dám k dispozici upravený npcname-e

Email je o pár postů výš.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 25/10/2004 :  08:51:19  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
nevite jak funguje DE kouzlo: Curse Chaos ?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Soli
Starting Member

14 Posts

Posted - 30/11/2004 :  07:36:10  Show Profile Send Soli a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vsechny lidicky

Edited by - Soli on 30/11/2004 17:47:43
Go to Top of Page

El
Starting Member

2 Posts

Posted - 13/12/2004 :  23:01:48  Show Profile Send El a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

Upravuji soubor npcname aby se ve hre zobrazoval level a jestli jsou monstra agressivni nebo ne.
Jiz to mam skoro hotove, vsechny monstra ktere byli pred upgrade na C1 popsany jiz jsou i v novem souboru. Ted jen shanim info o novych potvorach, ale asi ho zatim nesezenu takze ty nebudou popsane.
Pokud nekdo mate zajem o tento soubor napiste sem a ja vam ho poslu.



Ahoj,

tento soubor bych opravdu ocenil pokud funguje jak jsem cetl a staci jej zkopirovat jen do slozky.. eventuelne bych byl vdecen za strucny navod na pouziti... predem diky ! (gu.ma@post.cz)
Go to Top of Page

El
Starting Member

2 Posts

Posted - 13/12/2004 :  23:04:23  Show Profile Send El a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by blitcz

Pro ty kdo se ještě chtějí bavit v Lineage2 dám k dispozici upravený npcname-e

Email je o pár postů výš.



tak ted nevim popravde jestli mi to eventuelne muzes taky poslat - resp. nevim ktery je lepsi nebo jestli jsou stejne... předem diky... ;-) (gu.ma@post.cz)
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000