Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Připravované hry a novinky
 Lineage II
 Lineage II
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

massimo
Starting Member

46 Posts

Posted - 07/07/2004 :  15:22:26  Show Profile  Send massimo an ICQ Message Send massimo a Private Message  Reply with Quote
tak to je prave to co by mne rozhodne nebavilo. No uvidime, zatim budu solovat, treba se casem potkame.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 07/07/2004 :  15:25:18  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Tomu never potrebujem hlavne trpaslika(pokud za nej zacnes tak ti poskytnu support :) )..Oracla chce dark at mu ma kdo doplnovat manu kdyz uz si ten skill poridil

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 07/07/2004 :  20:36:56  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
hehe za DE maga alebo healera SILNE doporucujem hrat,su to vazne vyborne postavy...ja osobne som lvl 46 DE healer a je to naozaj potesenie hrat za ten char :) velmi univerzalna postava,vyborne skilly,tuna penez,si vitany v kazdej parte,proste par excellance :)

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 08/07/2004 :  00:21:24  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

hehe za DE maga alebo healera SILNE doporucujem hrat,su to vazne vyborne postavy...ja osobne som lvl 46 DE healer a je to naozaj potesenie hrat za ten char :) velmi univerzalna postava,vyborne skilly,tuna penez,si vitany v kazdej parte,proste par excellance :)


Mno jen nefim kdes teda sebral tu tunu penez :) mozna ze jich mas tunu,ale stejne jen 1/2 toho co ostatni chary co solujou lehceji

Pokud nechcete hrat PartyOnly(az na nudne vypravy na nemrtve)tak si clerika/oracle neberte :)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 08/07/2004 :  09:15:44  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
No ja bych také rád slyšel k jaké postavě se mám přiklonit.

Nejraději bych jel směr Dark Avengeer, Paladin,nebo Gladiator.
Tzn. lidi.

Máte někdo skušenosti a jsou tyto charaktery potřebné?

Díky:)
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 08/07/2004 :  10:20:34  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
obecne vzato vse co je podpurne povolani je velmi zadane

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/07/2004 :  01:40:42  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
dnes som bol online 6 hodin a zatial som zarobil 1,4miliona :)to sa ti zda malo?:D
stopol ma az server restart :)idem este porestarte na 2 hodky zahrat,tipujem ze dnes 2 miliony urobim...

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 09/07/2004 :  07:22:09  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

dnes som bol online 6 hodin a zatial som zarobil 1,4miliona :)to sa ti zda malo?:D
stopol ma az server restart :)idem este porestarte na 2 hodky zahrat,tipujem ze dnes 2 miliony urobim...


ehmm ... to nam muzes jiste prozradit jak si tyto penize jsi schopen vydelat, bo my se utapime (i kdyz o par lvl nize) spise na tisicovych castkach za den

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 09/07/2004 :  08:38:44  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Ja jsem ted sam v cruma tower a pohoda behem chvilky tam mam s plno penez protoze pada z potvor 700-1200zlata a veci ktere se daji dobre prodat.
Hned z prvni mi padlo chain bot:)Dulesite je sestavit s clanu skupinu a jit tam. Vcera jsem mluvil s clovekem se kterym jsem pred mesicem a pul mlatili housenky u cruma oba na 25 levelu. Ten clovicek sestavil clan a kdyz byli kolem 28-30 levelu chodi do cruma a jiz jsou 50 levely a magove maji demon sety a hole a jako clan plno penez, kterymy podporuji...tedy podporovali sve zacinajici slabsi cleny a clan maji na levelu 4 nebo jiz snad 5. Skupina 6-7 lidi v cruma na parhodinove vyprave udela na vecech a penezich miliony:)

Jsem i proto aby se setavila skupina ktera tam pujde mlatit, nebo neni problem se tam ke skupine pripojit.
Vcera jsem tam vlezl a behem 10 minut mi 3 skupiny davali prijeti. Vetsinou je nastaveno nahodne lotovani takze veci se ve skupine deli takze take pohoda.
Chce to ale aby jsme tam chodili jako clanova skupina a nakonci kazdy odevzda podil na clan treba 10% vydelku z veci co nalotoval a vydelal.
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 09/07/2004 :  08:40:49  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cihi

No ja bych také rád slyšel k jaké postavě se mám přiklonit.

Nejraději bych jel směr Dark Avengeer, Paladin,nebo Gladiator.
Tzn. lidi.

Máte někdo skušenosti a jsou tyto charaktery potřebné?

Díky:)




Poradim ti jed dark elfa oracle a budes zavodou, kazda skupina te bude nahanet aby jsi se kni pripojil, kazdy si te bude hyckat ja osobne ti pomohu rychle se dostat nahoru a sup pujdem do cruma tower a stvojim empower a researche budem to tam cistit:)
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 09/07/2004 :  08:54:06  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

dnes som bol online 6 hodin a zatial som zarobil 1,4miliona :)to sa ti zda malo?:D
stopol ma az server restart :)idem este porestarte na 2 hodky zahrat,tipujem ze dnes 2 miliony urobim...



Jakej ses char a lvl?
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/07/2004 :  13:57:19  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
Shillien Elder,lvl 46

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 09/07/2004 :  13:58:40  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
jo, a tie 2 miliony som neurobil,urobil som iba nieco vyse 1,8mil..pac Eminence bow shafty sa vykupuju uz iba za 200k :)

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 09/07/2004 :  14:08:00  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

chodis jen ve skupine, nebo zvldas mobovat i sam?

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 09/07/2004 :  21:52:50  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

jo, a tie 2 miliony som neurobil,urobil som iba nieco vyse 1,8mil..pac Eminence bow shafty sa vykupuju uz iba za 200k :)


Mno takze vlastne staci mit hodinku silene stesti a mam 1.8M. super,dneska vecer se na to chystam :) ,ale potrebuju 3,6M. takze to vidim na dve hodinky

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/07/2004 :  19:54:49  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
Nejak vam tuto hru slabo hodnotia, 60%-70%.

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/07/2004 :  22:18:32  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Mechanicky golem na test serveru mne presvedcil jaky char si zkusim zahrat (do wow?). Plus samozrejme moznost craftit (i kdyz se rika, ze tu za poslednich 100 let nebyl horsi craft system ...).

Warsmith + mechanicky golem + chain stun + celkem dost hp = prijemne pvp 00 (alespon na test serveru).


Edited by - VT on 13/07/2004 22:18:48
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 13/07/2004 :  22:25:36  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hosty

Nejak vam tuto hru slabo hodnotia, 60%-70%.



Pomale levelovani, temer ffa pvp, temer zadny content. Nam se to nelibi (celkem logicky), asijati to milujou. A o tom to je ...

V nasi casti zemekoule je spatne hodnocena i Lineage 1.
Go to Top of Page

oxocz
Starting Member

30 Posts

Posted - 14/07/2004 :  11:13:49  Show Profile Send oxocz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Mechanicky golem na test serveru mne presvedcil jaky char si zkusim zahrat.



Kdyz si dam golema za tech 6 D crystalu. Je casove omezen, nebo ho muzu jako psa uklidit? Nebo jak to funguje?

dik
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 14/07/2004 :  12:31:13  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
Zdarec, do tejdne nejpozdeji bych se k vam mel pripojit na 6-tce. Bylo mi receno, ze schazi clerda....takze sem si ho naplanoval, docela by me bavilo ho delat...ted jeste jaka rasa...prej pro todle je dobrej dark elf. Co si o tom myslite?
Jinak nekde tady sem cetl, ze clany maj omezenej pocet lidi podle lvl....vejdu se jeste nekam mezi vas?
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 14/07/2004 :  14:53:58  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaster

Zdarec, do tejdne nejpozdeji bych se k vam mel pripojit na 6-tce. Bylo mi receno, ze schazi clerda....takze sem si ho naplanoval, docela by me bavilo ho delat...ted jeste jaka rasa...prej pro todle je dobrej dark elf. Co si o tom myslite?
Jinak nekde tady sem cetl, ze clany maj omezenej pocet lidi podle lvl....vejdu se jeste nekam mezi vas?



No clerika na leceni a podporu pro wary jiz na serveru mame, pokud by jsi rad clerika tak oracle za temneho elfa...a rychle nalevelovat at muzes emp[ower a researche.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 14/07/2004 :  21:53:05  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
In-game forum.

Jak ho mohu cist? Vidim pouze topicy v koreni fora. Po rozkliknuti uz nevidim 'nic' i kdyz v zavorce cislo u nejvyssiho topicu pravdepodobne udava pocet postu.

Co delam spatne?
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 15/07/2004 :  09:05:38  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
Ahoj lidi!
Už také hraju.
Blaster: nechceš na 1? Teď tu právě začínám a někdo do party by se hodil. Jsem lvl 13+ Human fighter.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 15/07/2004 :  09:25:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Kdyby mne nekdo hledal () tak hraji na 7 bo ma dvakrat lepsi ping (kolem 110) nez Bartz (kolem 195 - 220).

Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 15/07/2004 :  10:34:34  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Kdyby mne nekdo hledal () tak hraji na 7 bo ma dvakrat lepsi ping (kolem 110) nez Bartz (kolem 195 - 220).

Pod k nam na 6ku ,ping je temer srovnatelny a je tu uz nejmin 12 cechu.

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

cihi
Starting Member

35 Posts

Posted - 15/07/2004 :  19:23:27  Show Profile Send cihi a Private Message  Reply with Quote
uz jsem rozjety na 1:)
Go to Top of Page

AuraNoir
Starting Member

17 Posts

Posted - 16/07/2004 :  09:48:58  Show Profile Send AuraNoir a Private Message  Reply with Quote
aj tak najlepsia komunita je na Bartzi ;) mame rovnomerne rozlozene levely,hehe,mame v klane levely skoro 50 :D ale mame aj levely 16,18,22 a podobne...pomerne dost ludi teraz robi occupation class change questy,myslim ze mame 3 alebo 4 clenov na leveli 39 atm..sme dobra parta,pomahame si ^^,chodime na vylety,jednoducho,na iny server ako na 1 sa neoplati :) pokial ste cesi alebo slovaci..a ping?vsetci mame smooth gameplay,az na extremy typu nedela vecer ked je na serveri plno,ale s tym sa myslim stretavate urcite aj vy...

lvl 6x Shillien Elder
Bartz
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/07/2004 :  10:18:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AuraNoir

aj tak najlepsia komunita je na Bartzi ;) mame rovnomerne rozlozene levely,hehe,mame v klane levely skoro 50 :D ale mame aj levely 16,18,22 a podobne...pomerne dost ludi teraz robi occupation class change questy,myslim ze mame 3 alebo 4 clenov na leveli 39 atm..sme dobra parta,pomahame si ^^,chodime na vylety,jednoducho,na iny server ako na 1 sa neoplati :) pokial ste cesi alebo slovaci..a ping?vsetci mame smooth gameplay,az na extremy typu nedela vecer ked je na serveri plno,ale s tym sa myslim stretavate urcite aj vy...



No ja v nedeli vecer jeste nehral. Ale kdyz vidim ping 100 a na druhem serveru ping 230 tak beru ten se stovkou ... Takze zustavam na sedmicce.

I kdyz je Lineage 2 nejvice nenavidena hra (a nejhure hodnocena) na nasi polokouli a jednim z duvodu je pry priserna komunita hracu (usa deti, evropsky paka a asijsky pk psychopati), tak ja musim rici, ze mam zatim pouze dobre zkusenosti:

- Zadne leechovani. V kazde mmorpg jsem ochutnal PVE cunata, tady jeste ne (a jednim z duvodu je mozna to, ze PvE hraci jsou prasata bo jim za to nehrozi ve vetsine mmorpg zadny postih, tady je muzu sejmout). Bota jsem zatim potkal pouze ve meste, kde stale (x hodin) dokola skakal (utocil) do guarda.

- Zatim pratelske chovani hracu, celkem role playing (zadny pokus o to mne zabit, ale asi je to tim, ze se placam stale kolem dwarfi vesnice)

Plus samozrejme great grafika (asi 26x lepsi nez bude mit WoW, wow je tezce staticke = nic se nehybe; V L2 se hybou i 100 metrove stromy) a nadherna hudba (neexistuje mmorpg, ktera by mela hudbu alespon na urovni L2 = http://boards.lineage2.com/tm.asp?m=405716).


Edited by - VT on 16/07/2004 12:04:47
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 16/07/2004 :  11:52:58  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel
Bota jsem zatim potkal pouze ve meste, kde stale (x hodin) dokola skakal (utocil) do guarda.



Hmm, tak to asi nebyl bot. Asi se snazil delevelnout na level 4 ... Kdo vi ..
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 16/07/2004 :  13:04:34  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Van Tassel
Bota jsem zatim potkal pouze ve meste, kde stale (x hodin) dokola skakal (utocil) do guarda.



Hmm, tak to asi nebyl bot. Asi se snazil delevelnout na level 4 ... Kdo vi ..


take to oobcas sleduji, ale po update by deleveling nemel existovat. buh vi.
co se tyce tech prasat ... nu, obcas nekdo, problem je kdyz se te drzi, ja mel pred update problemy s trema hracema, permanentne prudili, ale od te doby jsem je nevidel

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 18/07/2004 :  22:23:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

In-game forum.

Jak ho mohu cist? Vidim pouze topicy v koreni fora. Po rozkliknuti uz nevidim 'nic' i kdyz v zavorce cislo u nejvyssiho topicu pravdepodobne udava pocet postu.

Co delam spatne?



Nedelam spatne nic. Ingame forum neni stale implementovane.

Zatim kratka diskuze napr. zde:

http://boards.lineage2.com/tm.asp?m=408418
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 19/07/2004 :  21:27:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Tak nakonec dwarf > Bartz ...

Post bych smazal, bohuzel jsou tady delete restrikce.

Edited by - VT on 19/07/2004 22:50:40
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 20/07/2004 :  08:15:45  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Van Tassel
Bota jsem zatim potkal pouze ve meste, kde stale (x hodin) dokola skakal (utocil) do guarda.



Hmm, tak to asi nebyl bot. Asi se snazil delevelnout na level 4 ... Kdo vi ..


take to oobcas sleduji, ale po update by deleveling nemel existovat. buh vi.
co se tyce tech prasat ... nu, obcas nekdo, problem je kdyz se te drzi, ja mel pred update problemy s trema hracema, permanentne prudili, ale od te doby jsem je nevidel



No ohledne delevelovani... na lvl 35 a vys (pokud levelujete ve crume) jednoduse nemate sanci si vydelat na prumernej C garde equip (6M zbran plus 2-3M armor) jakmile hitnete 40tku a dodelate class change quest... Takze jsem si proste udelal dalsiho orka a nechavam ho na lvl 20 pricem denne harvestuju 100-150K (nepocitam itemy).

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/07/2004 :  11:07:42  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Post bych smazal, bohuzel jsou tady delete restrikce.



Jestli tu neco takoveho je, tak urcite ne zamerne, ale nevim o tom, ze by tu vubec neco takoveho existovalo ;-)
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/07/2004 :  11:16:02  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Aha, hmm. Myslel jsem, ze je to nejakej flag v nastaveni fora, modifikovatelneho moderatorem.

Jak je to tedy s mazanim postu? Je tu nejaky time limit do, ktereho svuj post muzu smaznout nebo? Drive mi prislo, ze jsem mohl sve posty mazat celkem libovolne ...
Go to Top of Page

Darkmage
Starting Member

44 Posts

Posted - 20/07/2004 :  15:54:40  Show Profile Send Darkmage a Private Message  Reply with Quote
Upravuji soubor npcname aby se ve hre zobrazoval level a jestli jsou monstra agressivni nebo ne.
Jiz to mam skoro hotove, vsechny monstra ktere byli pred upgrade na C1 popsany jiz jsou i v novem souboru. Ted jen shanim info o novych potvorach, ale asi ho zatim nesezenu takze ty nebudou popsane.
Pokud nekdo mate zajem o tento soubor napiste sem a ja vam ho poslu.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 20/07/2004 :  16:03:45  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

Upravuji soubor npcname aby se ve hre zobrazoval level a jestli jsou monstra agressivni nebo ne.
Jiz to mam skoro hotove, vsechny monstra ktere byli pred upgrade na C1 popsany jiz jsou i v novem souboru. Ted jen shanim info o novych potvorach, ale asi ho zatim nesezenu takze ty nebudou popsane.
Pokud nekdo mate zajem o tento soubor napiste sem a ja vam ho poslu.



vajik@volny.cz

diky
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 20/07/2004 :  19:09:33  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkmage

Upravuji soubor npcname aby se ve hre zobrazoval level a jestli jsou monstra agressivni nebo ne.
Jiz to mam skoro hotove, vsechny monstra ktere byli pred upgrade na C1 popsany jiz jsou i v novem souboru. Ted jen shanim info o novych potvorach, ale asi ho zatim nesezenu takze ty nebudou popsane.
Pokud nekdo mate zajem o tento soubor napiste sem a ja vam ho poslu.



kromus_1@yahoo.com

Dik :).

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/07/2004 :  20:05:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Aha, hmm. Myslel jsem, ze je to nejakej flag v nastaveni fora, modifikovatelneho moderatorem.

Jak je to tedy s mazanim postu? Je tu nejaky time limit do, ktereho svuj post muzu smaznout nebo? Drive mi prislo, ze jsem mohl sve posty mazat celkem libovolne ...



Koukal sem na nastaveni fora a nic takoveho sem tam nenasel. Nicmene ja jsem tak trochu moderator z nouze (doufam ze to moc nevoru ;-)), takze nevim co vsechno tahle vec umi a neumi...
Go to Top of Page

pethug
Starting Member

15 Posts

Posted - 21/07/2004 :  20:05:14  Show Profile  Send pethug an ICQ Message Send pethug a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus

quote:
Originally posted by elidor

quote:
Originally posted by Van Tassel

quote:
Originally posted by Van Tassel
Bota jsem zatim potkal pouze ve meste, kde stale (x hodin) dokola skakal (utocil) do guarda.



Hmm, tak to asi nebyl bot. Asi se snazil delevelnout na level 4 ... Kdo vi ..


take to oobcas sleduji, ale po update by deleveling nemel existovat. buh vi.
co se tyce tech prasat ... nu, obcas nekdo, problem je kdyz se te drzi, ja mel pred update problemy s trema hracema, permanentne prudili, ale od te doby jsem je nevidel



No ohledne delevelovani... na lvl 35 a vys (pokud levelujete ve crume) jednoduse nemate sanci si vydelat na prumernej C garde equip (6M zbran plus 2-3M armor) jakmile hitnete 40tku a dodelate class change quest... Takze jsem si proste udelal dalsiho orka a nechavam ho na lvl 20 pricem denne harvestuju 100-150K (nepocitam itemy).



Maly technicky dotaz. Jak si pak predas ty penize a itemy? Zrejme pres warehouse. Ale neprisel jsem na to jak. Prislo mi, ze je to vazane na nick a tim padem to nikdo jiny nevyzvedne.

||za střízliva se to programovat nedá||

VG: Krasomila ... druid
Go to Top of Page

NoramKel
Starting Member

19 Posts

Posted - 21/07/2004 :  22:45:29  Show Profile  Send NoramKel an ICQ Message Send NoramKel a Private Message  Reply with Quote
Od ceho jsou asi kamaradi,to si treba nikdy nehral diablo po siti proste hodis na zem sebere kamos a ty se lognes s druhou postavou
Go to Top of Page

pethug
Starting Member

15 Posts

Posted - 21/07/2004 :  23:20:38  Show Profile  Send pethug an ICQ Message Send pethug a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoramKel

Od ceho jsou asi kamaradi,to si treba nikdy nehral diablo po siti proste hodis na zem sebere kamos a ty se lognes s druhou postavou



No v prvni chvili me napadl ten warehouse.

||za střízliva se to programovat nedá||

VG: Krasomila ... druid
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 22/07/2004 :  06:30:21  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Van Tassel

Aha, hmm. Myslel jsem, ze je to nejakej flag v nastaveni fora, modifikovatelneho moderatorem.

Jak je to tedy s mazanim postu? Je tu nejaky time limit do, ktereho svuj post muzu smaznout nebo? Drive mi prislo, ze jsem mohl sve posty mazat celkem libovolne ...



Koukal sem na nastaveni fora a nic takoveho sem tam nenasel. Nicmene ja jsem tak trochu moderator z nouze (doufam ze to moc nevoru ;-)), takze nevim co vsechno tahle vec umi a neumi...


Podle me je to delane tak ze post muzes smazat jen do te doby nez na nej nekdo odpovi. Pak uz smazat nejde. Ale mozna se pletu
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/07/2004 :  21:43:13  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Jsem v ramci moznosti celkem benevolentni clovek. Ale tohoto je uz prilis.

1. Moby se prestanou postupne respawnovat
2. Obcas se stane, ze se prestane regenerovat mana a hpecka (vyzivaji toho celkem radi Pekacka, viz. boardy na lineage2.com)
3. Po par minutach server padne na hubu
4. Cekam 10 minut na nahozeni
5. Hraju 60 - xxx minut
6. GOTO bod 1.

A tak je to 7 dni co zase hraju L2.

http://www.glop.org/lineage2/history.html

Muj server je 7. Devianne. Neni na tom nejlepe ...


edit: prave jdu dnes vecer potreti dolu 00


Edited by - VT on 22/07/2004 22:29:07
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 22/07/2004 :  22:56:38  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kromus
No ohledne delevelovani... na lvl 35 a vys (pokud levelujete ve crume) jednoduse nemate sanci si vydelat na prumernej C garde equip (6M zbran plus 2-3M armor) jakmile hitnete 40tku a dodelate class change quest... Takze jsem si proste udelal dalsiho orka a nechavam ho na lvl 20 pricem denne harvestuju 100-150K (nepocitam itemy).



Stale jsem nevedel proc lidi deleveluji o guardy hlavne DE. Tady je odpoved:

They usually go the DE Assasin route because they are faster than most of the races, and do high damage with the daggars. Also they get the Bleed Skill that allows them to grief a person out of "thier" area by bleeding them. Its hard to kill mobs when your life is trickling down. This way they don't have to risk going red by hitting you till your low life. All they gotta do is bleed you, and let the mobs do the rest of the work.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 24/07/2004 :  17:31:38  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Van Tassel

Jsem v ramci moznosti celkem benevolentni clovek. Ale tohoto je uz prilis.

1. Moby se prestanou postupne respawnovat
2. Obcas se stane, ze se prestane regenerovat mana a hpecka (vyzivaji toho celkem radi Pekacka, viz. boardy na lineage2.com)
3. Po par minutach server padne na hubu
4. Cekam 10 minut na nahozeni
5. Hraju 60 - xxx minut
6. GOTO bod 1.

A tak je to 7 dni co zase hraju L2.

http://www.glop.org/lineage2/history.html

Muj server je 7. Devianne. Neni na tom nejlepe ...


edit: prave jdu dnes vecer potreti dolu 00





Tak dnes zatim pouze dva restarty 00 ... Fakt maji asi neco rozbiteho ...
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2004 :  12:02:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
L2 guide contest:
http://www.lineage2-online.com/content/guides-guidecontest.php

Muzete vyhrat az 100$.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2004 :  19:45:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Kde je mozne nakupovat/prodavat L2 adeny/itemy:

http://ebay.com
http://www.team-vip.com
http://www.ige.com/mg/?gid=18
atd.

Horsi nez jsme cekali .... Fuj
Go to Top of Page

Dayyo
Starting Member

93 Posts

Posted - 28/07/2004 :  21:56:15  Show Profile Send Dayyo a Private Message  Reply with Quote
V posledních dnech lagujedost i server Bartz, často to padá,
přestávají se spawnovat monstra, atd...v kombinaci s blbnutím mého
připojení je to tedy vražedná kombinace.
Jinak ,když pročtete fora: tak si hodně lidi stěžují na Devianne v posl. době.


Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 29/07/2004 :  09:30:18  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dayyo

V posledních dnech lagujedost i server Bartz, často to padá,
přestávají se spawnovat monstra, atd...v kombinaci s blbnutím mého
připojení je to tedy vražedná kombinace.
Jinak ,když pročtete fora: tak si hodně lidi stěžují na Devianne v posl. době.



http://www.glop.org/lineage2/history.html

Tady je videt, ze je na tom nejhure Devianne a Hindemith.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,34 seconds. on eygor Snitz Forums 2000