Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/08/2005 :  09:49:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

quote:
Originally posted by spajdr

Já jdu do Fury
A nevadí že ještě nehraješ, aspoň budeš fest natěšený, ale hodil by ses mi, na posledního bosse na refuge ostrově, včera jsem tam lítal sám a nikde ani noha, nikdo mi nemohl pomoct.


Jestli budeš ještě večer na ostrově a budeš chtít píchnout, tak se ozvi. Mám tam jeden char pro podobné případy připravený pro kamaráda. Za temnou stranu tedy.



Díky za nabídku, ale už na newbie ostrově mám všechno zdá se hotovo, včetně posbírání kolekcí mušlí a pírek (nevím co mě to napadlo je sbírat, tohle mě nějak nebralo, asi už stárnu)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 05/08/2005 :  10:09:15  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Díky za nabídku, ale už na newbie ostrově mám všechno zdá se hotovo, včetně posbírání kolekcí mušlí a pírek (nevím co mě to napadlo je sbírat, tohle mě nějak nebralo, asi už stárnu)


Když jsem dělal první char, tak jsem ani vzdáleně netušil jak velká hromada je na tom ostrově questů. S jedním charem jsem si dal tu práci, že jsem udělal všechny a nakonec to byla celkem slušná zábava.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 05/08/2005 :  11:42:34  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
přesně, ale to že mi pořád padaly čtyři různé mušle a ta poslední pořád ne, tak jsem chytal pomalu nerva, ale po tom co kolem mě proletěla letající želva ve vzduchu, tak to mi hned spravilo náladu
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/08/2005 :  13:50:52  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Takze technik jeste furt nedorazil!!!Nwchapu to!!!rano sem mu volal,at se stavi v jednu a jeste furt nikde nikdo=(...Zavolam mu jste jednou a jestli mi rekne,ze nevi jestli to stihne,tak ho asi nekam poslu a volam nakymu jinymu!!!

BTW update pres GPRS=)...Uz mi zbejva jenom krasnejch 43 hodin=)...Je to zvlastni,ze notebook je stabilni,i presto ze bezi uz asi 72 hodin bez restartu...no nic...du volat tomu technikovi=(...Snad si uz zejtra zahraju a kdyz ne,tak nejpozdejs v nedeli,protoze to uz to dostahuje i na tom GPRS...
Go to Top of Page

Jim Kayne
Starting Member

Kayne

19 Posts

Posted - 05/08/2005 :  15:37:23  Show Profile  Send Jim Kayne an ICQ Message Send Jim Kayne a Private Message  Reply with Quote
Nepada nekomu klient? Zacal sem ted hrat asi po trech tydnech a hra me kazdych cca15-30 minut vyhodi (vetsinou pri pokusu o rozhovor nebo otevreni baglu)zpet na volbu charu,normalne se pripojim zpet a zase chvilku hraju... Nikdy driv mi to nedelalo... Nevite nekdo coto sakr ma bejt??
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/08/2005 :  16:20:42  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
UZ MAM KONECNE ZASE NORMAL NET!!!!!!!!!!JOOOOOOOOOOOOOOOOO
Byla voda v antene...Asopn uz vim co delat,kdyz se to zas nekdy posere...Jezis...Ja sem tak rad...Hned to du dostahovat a zejtra snad uz budu v pohode hrat...

Jinak ten problem sem nemel a doufam,ze ho mit nebudu s tim padanim hry...Ale spis bude problem nekde u tebe,treba malo uvolneny pameti ebo neco podobnyho...Moc se v timhle nevyznam...

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/08/2005 :  17:13:53  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Ach yo=(...Mam problem,nejde mi rozject nak stahovani toho updatu=(..Newim proc to je,ale od ty doby co sem to prerusil mi to tam vzdycky hodi download canceled=(
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/08/2005 :  17:14:36  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
=)Tak uz sem to rozjel=)...Newim jak,ale proste to jen tak naskocilo=)...to je fajn=)!!!!

BTW uz mi nezbejva 40 hodin,ale uz jen 6 hodin,takze snad jeste dneska si zahraju aspon tutorial=)

Edited by - ghostcz on 05/08/2005 17:16:48
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 05/08/2005 :  19:33:22  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

=)Tak uz sem to rozjel=)...Newim jak,ale proste to jen tak naskocilo=)...to je fajn=)!!!!

BTW uz mi nezbejva 40 hodin,ale uz jen 6 hodin,takze snad jeste dneska si zahraju aspon tutorial=)


Tomu říkám alespoň nadšení!

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 05/08/2005 :  20:42:19  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
=)

Uz jen 1 hodina a 50 minut=)...Uz nevim,co bych delal,litam po byte od televize ke compu a fakt newim co delat...Asi si pustim Pana Prstenu=)
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  10:16:32  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Ach yo=(...Tak uz to mam davno stazeny,ale prekopiroval sem to na normal comp z notebooku a hazi mi to tam nejakou chybu s fontem...Budu muset preinstalovat a pak tam akurat hodim uz ty stazeny soubory...Doufam,ze tam nebude nakej jinej problem...
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 06/08/2005 :  11:21:30  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

Ach yo=(...Tak uz to mam davno stazeny,ale prekopiroval sem to na normal comp z notebooku a hazi mi to tam nejakou chybu s fontem...Budu muset preinstalovat a pak tam akurat hodim uz ty stazeny soubory...Doufam,ze tam nebude nakej jinej problem...


Mám takový dojem, že až se to vážně rozjede, budou slyšet bouchající šampus i na druhé straně republiky.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  11:28:31  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Hmmm...Takze po preinstalovani to pise furt to samy=(

Failed to init Arial. You may need to reboot before some fonts will load.

Nevite nekdo co s tim je?=(
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  12:31:02  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Fakt nikdo netusi??? Je divny,ze mi to na notebooku normalne bezi,ale na normal compu to napise tuhle hlasku...=(

Je to naky divny,jeste zkusim reinstal
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  13:19:22  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
CHA CHA!!! tak uz to vypada,ze to pojede=)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 06/08/2005 :  14:02:21  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

CHA CHA!!! tak uz to vypada,ze to pojede=)


Takže, když už jsme tu s tebou prožili celou instalaci a to dlouuuhé čekání ... pod čím tě na pláních najdeme?

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 06/08/2005 :  14:12:57  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Taky ste dneska potkali Happu Hapalajnena?

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  14:35:23  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Njn,jenze ono si to jeste dostahovava naky soubory=(,ale pak uz to pojede!!!

Budu Ranger,tzn Qeynos...nick jeste newim,ale neco s ghostem=)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 06/08/2005 :  14:43:59  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Qeynos? Teda fuj!

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  15:12:13  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krvezbrote

Qeynos? Teda fuj!



Me se nahodou Qeynos libi...newim proc,ale nak me vic pritahuje no...Treba WoW sem hral za hordu,ale E2 proste zatim jen za Qeynos...
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 06/08/2005 :  15:29:04  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:

Me se nahodou Qeynos libi...newim proc,ale nak me vic pritahuje no...Treba WoW sem hral za hordu,ale E2 proste zatim jen za Qeynos...


Já sice taky chtěl hlf a tak jednoho mám, ale nechávám ho zatím spát a čekám až se budu trošku lépe orientovat a pak přeběhnu ... vyzkouším ten šílený quest na přerod a bude to pak zatraceně zlej hlf

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 06/08/2005 :  17:23:59  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

mimochodem, proč ještě furt neotravili žraloky a ostatní ryby, že mě nahánějí i na souši?

PRotoze by to byl eploit. Lidi by naagrovali vylezli z vody a kydlili.
Asi tak.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  20:58:30  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
TAK TO ME POSER!!!!!!!

Do ted mi to stahovalo nejakej update,pred tim mi to slo normalne spustit pres everquest2.exe az do vyberu accountu,ale ted...Zase ta debilni chyba!!!!!!!!!

Vubec to nechapu,asi je tam nejakej spatnej soubor nebo jednoduse newim...
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 06/08/2005 :  23:08:43  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Takze je to asi takhle...Hru nainstaluju,spustit de v pohode,ale vzhledem k tomu,ze nemam updatovano,tak se dal nedostanu=(

Kdyz updatuju,tak to nejede=(...newim cim to je,ale je to tak=(!!!Asi napisu SOE...
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 07/08/2005 :  11:12:22  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

Takze je to asi takhle...Hru nainstaluju,spustit de v pohode,ale vzhledem k tomu,ze nemam updatovano,tak se dal nedostanu=(

Kdyz updatuju,tak to nejede=(...newim cim to je,ale je to tak=(!!!Asi napisu SOE...


Imo spis napis providerovi a over si zda mas povoleny spravny porty pro launcher a pro update. Ja jsem mel stejne problemy jako ty u sveho Wi-Fi providera a delalo mi to prave tohle.
Tyhle porty potrebujes:

EverQuest II LaunchPad and Patch Servers
A TCP connection is initiated from the LaunchPad client port > 1023 to patch.station.sony.com port 7000.
A UDP connection is initiated from the LaunchPad client port > 1023 to sdlaunchpad1.station.sony.com and sdlaunchpad2.station.sony.com port range 3016-3021 and 9700-9703.

EverQuest II Patch:
A TCP connection is initiated from the EverQuest II client port > 1023 to patch.everquest2.com, aberrpatch.everquest2.com, laerrpatch.everquest2.com, or amsrrpatch.everquest2.com at port 7010. Some of the above patchers resolve to multiple IP addresses, so if you have a strict outbound firewalling policy, be sure to check for all IP addresses using a DNS lookup tool.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 07/08/2005 :  11:53:40  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
Ja to sice myslel trosku jinak...Myslel sem ze kdyz updatuju hru,tak PO updatu mi naskoci zas ta chyba no...Napsal sem to blbe,sorry


TO UZ JE ALE JEDNO,PROTOZE SEM NASEL RESENI!!!Chybel mi tam nejakej font,nasel sem to na ofic forech!!!super,du kalit,zatim=)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/08/2005 :  16:02:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by spajdr

mimochodem, proč ještě furt neotravili žraloky a ostatní ryby, že mě nahánějí i na souši?

PRotoze by to byl eploit. Lidi by naagrovali vylezli z vody a kydlili.
Asi tak.





stačilo to udělat jako ve WOW .. cokoliv na co zaútočíš ve vodě, by bylo buď MISS nebo EVADE.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/08/2005 :  18:37:57  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
stačilo to udělat jako ve WOW .. cokoliv na co zaútočíš ve vodě, by bylo buď MISS nebo EVADE.



??????????

Boje ve vodě a pod vodou jsou ve WoW jedna z nejhezčích featur. Celý podmořský svět je místy hezčí, než to, co člověk najde na souši.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/08/2005 :  18:47:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by spajdr
stačilo to udělat jako ve WOW .. cokoliv na co zaútočíš ve vodě, by bylo buď MISS nebo EVADE.



??????????

Boje ve vodě a pod vodou jsou ve WoW jedna z nejhezčích featur. Celý podmořský svět je místy hezčí, než to, co člověk najde na souši.



Jenomže tohle není WOW, je fakt že ve WOW můžeš útočit na něco ve vodě, ale myslel jsem to tak že bych útočil na něco z výšky (kde je to ošetřeno tak, že se do daného cíle netrefíš) ať je ve vodě nebo na zemi. Je to blbost, ale nějak lépe to tady mohli ošetřit

Edited by - spajdr on 07/08/2005 18:48:31
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 08/08/2005 :  06:52:06  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr
Jenomže tohle není WOW, je fakt že ve WOW můžeš útočit na něco ve vodě, ale myslel jsem to tak že bych útočil na něco z výšky (kde je to ošetřeno tak, že se do daného cíle netrefíš) ať je ve vodě nebo na zemi. Je to blbost, ale nějak lépe to tady mohli ošetřit

Problem neni ze utocis nad nebo pod ale ze kdyz vylezes s vody s naagrovanou rybou jde ta ryba zatebou na sous. Coz je pouze z duvodu aby lidi nexploitovali. Cilem neni zabranit utokum ve vode uplne.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/08/2005 :  08:20:37  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
hraje tu někdo s 1GB RAM? mě to kua hrabe často jak cyp z HDD, takže jsem si objednal třetí PC500 DATA 512MB, tak snad to už bude ok (asi ale ta správa paměti u Win 2003 server nebude nic moc).
Go to Top of Page

Drakchen
New Member

316 Posts

Posted - 08/08/2005 :  08:21:51  Show Profile  Send Drakchen an ICQ Message Send Drakchen a Private Message  Reply with Quote
at tam nejsou ryby ale nejake potvory s nohama a je to:))
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 08/08/2005 :  08:35:11  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by spajdr
Jenomže tohle není WOW, je fakt že ve WOW můžeš útočit na něco ve vodě, ale myslel jsem to tak že bych útočil na něco z výšky (kde je to ošetřeno tak, že se do daného cíle netrefíš) ať je ve vodě nebo na zemi. Je to blbost, ale nějak lépe to tady mohli ošetřit

Problem neni ze utocis nad nebo pod ale ze kdyz vylezes s vody s naagrovanou rybou jde ta ryba zatebou na sous. Coz je pouze z duvodu aby lidi nexploitovali. Cilem neni zabranit utokum ve vode uplne.




No mozna by to treba slo tak, ze v momente, kdyz vylezes na sous, tak se breakne encounter.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 08/08/2005 :  08:58:36  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

No mozna by to treba slo tak, ze v momente, kdyz vylezes na sous, tak se breakne encounter.



To je stale stejny exploit - lehce se zbavis agra a o to jde.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 08/08/2005 :  09:25:38  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by Khostri

No mozna by to treba slo tak, ze v momente, kdyz vylezes na sous, tak se breakne encounter.



To je stale stejny exploit - lehce se zbavis agra a o to jde.



No to neni neresitelny problem pokud napriklad te to podrzi ve vode, pripadne potvor je vic. Nechci sem porovnavat z WoW ale tam to tak funguje, ze za tebou suchozemske potvory (vetsinou) nejdou do vody a nejak extra te to neudela nezranitelneho. Kazdopadne proste nemas expu. Bud zustanes ve stejnem prostredi nebo mas smulu. Napriklad vlezes do vody, aby ses zachranil a ve vode te sezere neco jineho. A obracene.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 08/08/2005 :  09:58:05  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Já jdu do Fury
A nevadí že ještě nehraješ, aspoň budeš fest natěšený, ale hodil by ses mi, na posledního bosse na refuge ostrově, včera jsem tam lítal sám a nikde ani noha, nikdo mi nemohl pomoct.

Jestli myslis orca tak jsi healer - das ho solo. Mam to nekolikrat odzkouseny.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/08/2005 :  10:09:54  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady

quote:
Originally posted by spajdr

Já jdu do Fury
A nevadí že ještě nehraješ, aspoň budeš fest natěšený, ale hodil by ses mi, na posledního bosse na refuge ostrově, včera jsem tam lítal sám a nikde ani noha, nikdo mi nemohl pomoct.

Jestli myslis orca tak jsi healer - das ho solo. Mam to nekolikrat odzkouseny.



Vcera sem ho dal se skupinkou- ja scout/5lvl , fighter/6lvl , scout/4lvl...Byla to celkem uplna pohoda,akurat me zajima,proc ja jako scout sem delal hlavniho tanka,proste potvory sly do me,i kdyz fighter rubal na vsechny strany...No nic,ale dali sme ho v pohode a mecik,co sem dostal taky ujde=)

Dal, neda se rict,ze by tam bylo malo lidi...Rek bych ze na Refuge ostrovu bylo online tak kolem 25 lidi,tzn groupu sem mel hned a nebyl zadnej problem...

Jinak sem zjistil,ze muj comp na to fakt nestaci=)...Asi poridim dalsich 1GB RAMek,abych mel 1,5GB...Ja ted teda mam 1GB,ale je to poskladany z 2x256MB 333mhz a 1x512MB 400mhz...Takze bych chtel jeste aspon vymenit ty 256ky za 1GB...ty bych prodal kamosovi nebo neco se s nima udela no...Je velkej rozdil mezi 1 a 1,5 GB RAMek?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/08/2005 :  10:13:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ghostcz : to ti zítra povím co udělal pul gigoš navíc za rozdíl
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 08/08/2005 :  10:16:58  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz
akurat me zajima,proc ja jako scout sem delal hlavniho tanka,proste potvory sly do me,i kdyz fighter rubal na vsechny strany...

Jde hlavne o dmg - asi mas vetsi dmg a nebo to ten fighter neumel hrat

quote:
Dal, neda se rict,ze by tam bylo malo lidi...Rek bych ze na Refuge ostrovu bylo online tak kolem 25 lidi

Mam na ostrove 2 postavy jako odkladiste a pokazdy kdyz se lognu dan /who a pokazdy tam lidi jsou.

quote:
Je velkej rozdil mezi 1 a 1,5 GB RAMek?

Nevim jak mezi 1 a 1.5 ale mezi 1 a 2 je propastnej. Odpadlo mi veskere swapovani pri pobihani mestem, zonuju vteriny atp.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 08/08/2005 :  10:17:34  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drakchen

at tam nejsou ryby ale nejake potvory s nohama a je to:))

Myslis neco jako ve filmu Na komete?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/08/2005 :  11:59:54  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
2 Atronach: Muzu se zeptat jakou mas konfiguraci?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/08/2005 :  21:26:02  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://movies.station.sony.com:7000/patch/web/eq2/en/monkey.wmv
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/08/2005 :  07:37:19  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ghostcz

2 Atronach: Muzu se zeptat jakou mas konfiguraci?


Jo,
CPU FX-51,
2GB ram (4x 512MB dualky),
HD WD-740 (sata 10000otacek),
VGA GF6800GT

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/08/2005 :  07:55:16  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Nevim jak mezi 1 a 1.5 ale mezi 1 a 2 je propastnej. Odpadlo mi veskere swapovani pri pobihani mestem, zonuju vteriny atp.



Já jedu jen s jedním a nemůžu říct, že by to viditelně swapovalo, nebo že bych jakkoli jinak při pobíhání či zónování poznal.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/08/2005 :  08:25:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No já když se portnu do qeynos harbor a běžím po molu skrz oblouk, kde z druhé strany je ta naše kočka, tak směrem k brokerovi, to hrabe tak, že pár sekund se nemůžu vůbec hýbat jak hdd hrabe, tohle mi dělalo už před rokem skoro a to jsem měl jinou sestavu, ale stejnou RAMku, snad se to dnes zlepší, jinak víceméně je to všude ok, v ramci mezí.
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/08/2005 :  14:18:36  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
No ja mam taky 1GB dualek a mimo to jedno jediny misto v Qeynos Harbouru jak se o nem zminoval Spajdr je to uplne v pohode. S rychlosti zonovani apod. jsem na tom zhruba stejne jako Casea. A trhat se mi to netrha - a to ani na raidech.

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 09/08/2005 :  14:37:22  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
2x512 dual channel a zonuju rychle, kdyz jsem byl na akcich s lidma z MDK, tka jsem byl druhej max treti v rychlosti zonovani (P4 3GHz, Geforce 6600 GT pretaktovana cca o 15 %, 2x 120 GB hdd, system na jednom, swapak na druhem disku)
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/08/2005 :  15:13:35  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
Uvažoval jsem zpočátku o nákupu druhého GB ale popravdě teď nemám nějak důvod.

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page

ghostcz
Starting Member

66 Posts

Posted - 09/08/2005 :  15:31:19  Show Profile  Send ghostcz an ICQ Message Send ghostcz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

2x512 dual channel a zonuju rychle, kdyz jsem byl na akcich s lidma z MDK, tka jsem byl druhej max treti v rychlosti zonovani (P4 3GHz, Geforce 6600 GT pretaktovana cca o 15 %, 2x 120 GB hdd, system na jednom, swapak na druhem disku)



Tak to je pohoda...ja se chystam do upgradu na 3000+ A64,kterej poradne nataktim aspon na 3700+,k tomu 1,5GB RAMek a 6600GT,takze to snad taky bude v pohode...Problem mam s mistem=(...80GB je fakt malo=(...
Go to Top of Page

Krvezbrote
New Member

344 Posts

Posted - 09/08/2005 :  16:25:49  Show Profile  Send Krvezbrote an ICQ Message Send Krvezbrote a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://movies.station.sony.com:7000/patch/web/eq2/en/monkey.wmv


Že já vždycky vyzkouším každou volovinu

"Nemá žádný význam umět se přenést kamkoli, když je někdo kretén všude."
Roger Zelazny, Znamení Chaosu


Aktuálně jen Defiance
V alpha verzi: Landmark (Galerie)
pár poznámek z historie:
Krvezbrote, Stistko & spol - EQ, EQ2, Vanguard, Age of Conan, EVE .. (mimo craft v EQ2 a Vanguard vše pohřbeno)

Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000