Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/11/2004 :  11:19:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ach jo, ještě že mám tu patchlou betu, protože na DHL mi bylo sděleno že to pořád drží celnice, i když jsem ty papíry posílal už včera ráno
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 12/11/2004 :  11:46:08  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=4789



sem natom stejne...


protoze server byl full... MUHAHAHAAAAA !

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/11/2004 :  11:51:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=4789



sem natom stejne...


protoze server byl full... MUHAHAHAAAAA !



Ale prd jehovisto , byl restartovaný, i když to ukazuje full, tak se tam dostanu
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 12/11/2004 :  12:06:32  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=4789



sem natom stejne...


protoze server byl full... MUHAHAHAAAAA !



ne byl na cca 10min down... po 10 minutach sem se lognul a valilo vse vpoho.
a jen tak mimochodem v dobe kdy runny padl tak jsem se dival na vytizenost servru a vsechny US meli v tu chvili FULL

so...
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 12/11/2004 :  13:34:39  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=4789



sem natom stejne...


protoze server byl full... MUHAHAHAAAAA !



Tak nevím, kdo neche uznat svůj omyl a pořád tu prudí viz ostatní topicy.
Takže Marwyne - buď diskutuj kontruktivně, nebo tyhle troll posty přestaň postovat. Postování jednoho zkopírovaného bloku textu do několika topiků není žádoucí.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/11/2004 :  13:52:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:


Tak nevím, kdo neche uznat svůj omyl a pořád tu prudí viz ostatní topicy.
Takže Marwyne - buď diskutuj kontruktivně, nebo tyhle troll posty přestaň postovat. Postování jednoho zkopírovaného bloku textu do několika topiků není žádoucí.



mas neco proti trollum ?

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/11/2004 :  15:06:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No jestli za vše zaplatím 3200Kč tak to je masox, pořád mi to drží na celnici, dobrý maras ne?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/11/2004 :  15:37:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
zvoni zvonek, prichazim ke dverim, nejaka zena mi strka do ruky krabicku s dotazem na me jmeno, odpoved ji zjevne uspokojila, zaviram dvere, na krabicce je napsano air mail a the cdromshop. hazim krabici do rohu a vracim se ke kompu kde je pustena eq2 z beta filu :)


alan to poslal v utery, v patek to tedy prislo bez cleni.

lastfm
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/11/2004 :  16:16:35  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

zvoni zvonek, prichazim ke dverim, nejaka zena mi strka do ruky krabicku s dotazem na me jmeno, odpoved ji zjevne uspokojila, zaviram dvere, na krabicce je napsano air mail a the cdromshop. hazim krabici do rohu a vracim se ke kompu kde je pustena eq2 z beta filu :)


alan to poslal v utery, v patek to tedy prislo bez cleni.



JJ, holt jsem magor a musel jsem to mít co nejrychleji a nakonec to budu mít jako poslední
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 12/11/2004 :  16:53:00  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ted mi prislo:

"Our supplier got the Collector's edition late yesterday, and shipped it to us for delivery today, so we should be shipping all Collector's edition orders later this afternoon."

Regards,
Alan Ferguson

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Bambi
New Member

134 Posts

Posted - 12/11/2004 :  17:06:16  Show Profile  Send Bambi an ICQ Message Send Bambi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Rashaverak

zvoni zvonek, prichazim ke dverim, nejaka zena mi strka do ruky krabicku s dotazem na me jmeno, odpoved ji zjevne uspokojila, zaviram dvere, na krabicce je napsano air mail a the cdromshop. hazim krabici do rohu a vracim se ke kompu kde je pustena eq2 z beta filu :)


alan to poslal v utery, v patek to tedy prislo bez cleni.



JJ, holt jsem magor a musel jsem to mít co nejrychleji a nakonec to budu mít jako poslední


Ty mas aspon klic, ja mam velky .....
Jdu tam jeste naposledy zavolat a pak uz budu vesele vyplnovat jejich formular na pripominky (asi nebudu zrovna spokojenej zakaznik). To ze to air mailem dojde driv nez jejich slavnym expresem me fakt dostava .

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/11/2004 :  17:38:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
bezi vam to ted nebo je server uz asi 6 hodin offline ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 12/11/2004 17:40:43
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/11/2004 :  17:59:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Neběží, je tam údržba, pro jistotu nenapsali jak dlouho bude
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 12/11/2004 :  18:11:30  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
servr uz hUPnul. de se parit

so...
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 12/11/2004 :  21:05:40  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Ted mi prislo:

"Our supplier got the Collector's edition late yesterday, and shipped it to us for delivery today, so we should be shipping all Collector's edition orders later this afternoon."

Regards,
Alan Ferguson




uz to poslal, mas to taky airmailem?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 13/11/2004 :  01:54:34  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Mam dotaz. Jakym stylem se píše do "CZ"??? Chápu jak se na to dostanu - /join cz ,ale nejde mi tam pak nic napsat....
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 13/11/2004 :  07:32:54  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Odepsal me Alan kdyz jsme po nem chtel tracking number ze uz to tak neposilaji a totalne me vydesil kdyz me napsal ze jen 1% zasilek je zniceno nebo ztraceno s Airmailem

Edited by - Nick on 13/11/2004 07:36:10
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 13/11/2004 :  07:37:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

Mam dotaz. Jakym stylem se píše do "CZ"??? Chápu jak se na to dostanu - /join cz ,ale nejde mi tam pak nic napsat....



Přidělí ti to číslo kanálu a pak podle toho čísla /číslo bla bla bla
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 13/11/2004 :  09:08:37  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Takže třeba jak jste měli to číslo v závorce (1) to je vono??? Takže /1 blablba
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 13/11/2004 :  09:20:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrik

Takže třeba jak jste měli to číslo v závorce (1) to je vono??? Takže /1 blablba



Ja Ja .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 13/11/2004 :  10:24:14  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Dík.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 13/11/2004 :  12:11:29  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden
uz to poslal, mas to taky airmailem?

ne mam to pres dhl

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 13/11/2004 :  12:55:48  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

quote:
Originally posted by Marwyn

quote:
Originally posted by Khandar

quote:
Originally posted by spajdr

http://eqiiforums.station.sony.com/eq2/board/message?board.id=tech_support&message.id=4789



sem natom stejne...


protoze server byl full... MUHAHAHAAAAA !



Tak nevím, kdo neche uznat svůj omyl a pořád tu prudí viz ostatní topicy.
Takže Marwyne - buď diskutuj kontruktivně, nebo tyhle troll posty přestaň postovat. Postování jednoho zkopírovaného bloku textu do několika topiků není žádoucí.


dej me pokoj Khostri, ja se do tebe taky nemotam a to ze mam k necemu pripominky, to je moje vec, nikoho neurazim ani nenapadam, tak laskave skovej ruzky a nerej...
dekuji

btw moje konstruktivni pripominky sem uz davno napsal... a co se tyka kopirovani textu, tak ho budu rozkopirovavat tak dlouho, dokud budou vznikat porad stejny debaty v ruznych topics...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>

Edited by - Marwyn on 13/11/2004 12:57:49
Go to Top of Page

srato
Starting Member

28 Posts

Posted - 13/11/2004 :  18:56:48  Show Profile  Send srato an ICQ Message Send srato a Private Message  Reply with Quote
pouzivate nekdo k online platbam e-card od komercni banky? Nejake zkusenosti, klady ci zapory?

AMD A64 3200, GF 6800GT, 1.5 GB RAM

Edited by - srato on 13/11/2004 18:57:17
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/11/2004 :  20:30:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Listopad 12, 2004 17:37
Prague - zásilka byla uvolněna z celního řízení
Listopad 12, 2004 18:53
Prague - zásilka bude po zaplacení příslušných poplatků příjemcem doručena
Listopad 12, 2004 20:55
Prague - zásilka opustila překladiště DHL

To jsem zvědav kolik mě naúčtují, neplatí se něco navíc až od balíku nad 2000Kč?
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/11/2004 :  08:43:04  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
To jsem zvědav kolik mě naúčtují, neplatí se něco navíc až od balíku nad 2000Kč?

Dej si na mrzaky pozor. Oni clo+dph pocitaji jak se jim zachce. Znam pripady, kdy lide za eq2 nedoplaceli nic (coz je chyba, neco by se doplacet melo ), nekteri okolo 700Kc.

Jinak tech 700Kc je blbe spocitany - je to z celkove ceny za shipment+hru. Pricemz ze shipmentu se dph neplati (to preci zaplatil Alan kdyz to posilal a platil, ze). Takze se hadat a hadat. Oni sice budou tvrdit, ze s tim nemuzou nic delat, nebot cena je napsana dohromady, ale to je lez jako vez. Ja mel cenu rozepsanou a vlozenou do te igelitove obalky, kde je pruvodka baliku.

Original "faktury" je vlozen v krabici. Kamos se s nima hadal dva dny. Nakonec jim rekl, at tu krabici otevreou podivaj se na original faktury. A razem byl doplatek polovicni....

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Imrik
Starting Member

98 Posts

Posted - 14/11/2004 :  09:37:24  Show Profile Send Imrik a Private Message  Reply with Quote
Jo to je možný. Jinak já měl orig.fakturu hozenou v igelitovym obalu a ten byl přilepenej na krabici.Jinak mam 2 dotazy. Za 1) Jak je to s kombama pro Clerika/Wara a za 2)Jak se vybírá to 2 povolání?? To si vyberu podle toho jestli budu dělat "zahradničení,kopání,kácení"-podle toho co budu mít na full a máto nějakou spětnou vlastnost na prvotní válečný povolání???Kčemu je to vůbec dobrý?? Dík
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 14/11/2004 :  12:31:17  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
z těch 700Kč je většina manipulační poplatek DHL za vyřízení cla


Noe

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 14/11/2004 :  13:42:21  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

z těch 700Kč je většina manipulační poplatek DHL za vyřízení cla


AHA, tak to je prasarna :p v UPS to delaj za hubicku :p (teda bejvavalo)
jinak je fakt ze clo ani DPH se za dopravu nema platit.

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/11/2004 :  15:07:09  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
z těch 700Kč je většina manipulační poplatek DHL za vyřízení cla

Obavam se ze ne. Ja se na to primo ptal na info lince DHL. Rikali, ze za vyrizeni cla/dph si neuctuji nic navic.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/11/2004 :  15:26:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Genagen

To jsem zvědav kolik mě naúčtují, neplatí se něco navíc až od balíku nad 2000Kč?

Dej si na mrzaky pozor. Oni clo+dph pocitaji jak se jim zachce. Znam pripady, kdy lide za eq2 nedoplaceli nic (coz je chyba, neco by se doplacet melo ), nekteri okolo 700Kc.

Jinak tech 700Kc je blbe spocitany - je to z celkove ceny za shipment+hru. Pricemz ze shipmentu se dph neplati (to preci zaplatil Alan kdyz to posilal a platil, ze). Takze se hadat a hadat. Oni sice budou tvrdit, ze s tim nemuzou nic delat, nebot cena je napsana dohromady, ale to je lez jako vez. Ja mel cenu rozepsanou a vlozenou do te igelitove obalky, kde je pruvodka baliku.

Original "faktury" je vlozen v krabici. Kamos se s nima hadal dva dny. Nakonec jim rekl, at tu krabici otevreou podivaj se na original faktury. A razem byl doplatek polovicni....



To jsem si právě myslel že to tak dělají, že to počítají dohromady, takže kolik se pak platí? když né 700-800Kč? Aby tam na tom balíku nějaká průvodka byla totiž.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/11/2004 :  15:30:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No jo .. 794Kč to bude, ale abych se přiznal, tak hádat se mi s něma nechce na to nemáš čas a navíc na hru čekám déle než je zdrávo.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 14/11/2004 :  15:40:12  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
pokud se nepletu tak mají poplatek 300kc za vyřízení. Pokud vím tak clo je 15% a DPH 5% to je dohromady cca 400 Kč z 2000Kč ... zbylý peníze jsou poplatek za vyřízení.


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/11/2004 :  15:47:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Koukám že Runnyeye už není UK preferred, že by byl pořád přetížen? dneska mi den začal hezky, pustím hru, po přihlášení do Antonicy hra krachla a teď mi to už pět minut píše že account is in use.
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/11/2004 :  17:12:02  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
pokud se nepletu tak mají poplatek 300kc za vyřízení. Pokud vím tak clo je 15% a DPH 5% to je dohromady cca 400 Kč z 2000Kč ... zbylý peníze jsou poplatek za vyřízení.

Ja nevim. Jen opakuju, co jsme slysel primo od nich... Za co by potom kua bylo tech 33USD?

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 15/11/2004 :  08:24:43  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Tak tomu kamosovi co se s nima hadal, ze 7 ci 8 stovek je moc a donutil je otevrit krabici, tak tomu to nakonec nauctovali za 400. Takze oni tam opravdu pripocitali do toho dph cenu za postovny.

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/11/2004 :  08:59:42  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marwyn
dej me pokoj Khostri, ja se do tebe taky nemotam a to ze mam k necemu pripominky, to je moje vec, nikoho neurazim ani nenapadam, tak laskave skovej ruzky a nerej...
dekuji

btw moje konstruktivni pripominky sem uz davno napsal... a co se tyka kopirovani textu, tak ho budu rozkopirovavat tak dlouho, dokud budou vznikat porad stejny debaty v ruznych topics...


To, že kopíruješ STEJNÝ text mezi topicy je nežádoucí. Konstruktivní připomínky jsi psal - ano. Nechápu, proč ale musíš furt opakovat nekonstruktivní texty (stejné) dokola.

A nemáš pravdu. Do tohohle se plést budu. A pokud ti to nevyhovuje, tak tu nepostuj. Pokud ti to dělá problém poznat, tak si ke jménu znovu opět napíšu červeně ADMINISTRATOR. Spokojen?

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 15/11/2004 :  09:05:30  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri



Khostri prosímtě nemohl by jsi na minutku vynechat hádání a přispět do topicu o statech. Potřebuji zjistit jak to je se staty v EQ2. Slibuji že jak vysvětlíš staty už tě z hádek nebudu vyrušovat


Noe

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  09:47:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Taky jste k tomu dostali zbytečný starter pack?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  09:53:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
hmm koukám že ten starter pack má kód na aktivaci journeyman boots co má i sběratelská edice, tož to není marné, zkoušel jste je někdo "aktivovat"?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  10:06:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Navíc je tady 20 místný kód, kde píší na krabici že je třeba si zaplatit subscription, takže když si udělám registraci na station znova a kolega zaplatí na ten kód prachy, tak může hrát, nebo se pletu?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  10:52:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Takže jsem si pokecal live s podporou a s tím klíčem je to takhle, je to vlastně upgrade key.

CSR Paul N.: The key you provided me is the starter kit JBOOTS prize key. At this time to register this key you MUST register the FULL version of EverQuest II first then register this key. It will not work any other way. Once you have registered your full version of EverQuest 2, launch the game -- click on MY ACCOUNT -- click on View/Edit for EverQuest 2 then click on Add JBoots.

Potom ve hře dáte /claim a měli byste dostat nakopané botky
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/11/2004 :  10:54:30  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Khostri



Khostri prosímtě nemohl by jsi na minutku vynechat hádání a přispět do topicu o statech. Potřebuji zjistit jak to je se staty v EQ2. Slibuji že jak vysvětlíš staty už tě z hádek nebudu vyrušovat


Provedu šéfe

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 15/11/2004 :  10:56:40  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Takže jsem si pokecal live s podporou a s tím klíčem je to takhle, je to vlastně upgrade key.

CSR Paul N.: The key you provided me is the starter kit JBOOTS prize key. At this time to register this key you MUST register the FULL version of EverQuest II first then register this key. It will not work any other way. Once you have registered your full version of EverQuest 2, launch the game -- click on MY ACCOUNT -- click on View/Edit for EverQuest 2 then click on Add JBoots.

Potom ve hře dáte /claim a měli byste dostat nakopané botky


Zajímá mě, jaký mají efekt. Podle infa to není nic moc. Pokud by to bylo v EQ 1, tak by to byl uber bonus, ale tady prý to není nic extra.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  10:59:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
No vyzkouším až po práci, ale někdo by to mohl zkusit hned, pokud má tu možnost.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 15/11/2004 :  11:20:15  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Prej je to horší než scoutí speed buff, takže jsem to ani neclaimoval
Go to Top of Page

Arra
<Mor do Kuli>

248 Posts

Posted - 15/11/2004 :  11:22:40  Show Profile  Send Arra an ICQ Message Send Arra a Private Message  Reply with Quote
Ja ty boty mam a sou o nicem.
1) Zadny statsy
2) smesny AC
3) zanedbatelnej run speed bonus, kerej funguje ale jen kdyz mas ty boty na nohou ....
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 15/11/2004 :  11:42:11  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arra

Ja ty boty mam a sou o nicem.
1) Zadny statsy
2) smesny AC
3) zanedbatelnej run speed bonus, kerej funguje ale jen kdyz mas ty boty na nohou ....



A je tam napsáno o kolik procent zrychlují běh? nebo tak něco?
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 15/11/2004 :  14:43:03  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
Tak mi to prave doslo

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Berserk
<Mor do Kuli>

477 Posts

Posted - 15/11/2004 :  15:20:52  Show Profile  Send Berserk an ICQ Message Send Berserk a Private Message  Reply with Quote
Ja sem s JBoots spokojenej. Kdyz me neco honi tak je nasadim a utecu i bez sprintu.

Dusei
Berserk [CzH][-W-], (retired)
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,03 seconds. on eygor Snitz Forums 2000