Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Everquest II.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  19:46:03  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
tracert runnyeye.everquest2.com

Aneb UK preferred server není ani náhodou v Evropě
Go to Top of Page

Bambi
New Member

134 Posts

Posted - 08/11/2004 :  19:51:12  Show Profile  Send Bambi an ICQ Message Send Bambi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

tak mi 6.11. strhli z uctu 1859 kc, uz se vam nekomu alan ozval ?


Me se ozval dneska, ze mi neprosla karta, at to upresnim aby mi to jeste dneska mohl poslat.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/11/2004 :  20:32:16  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jako verims e shopy s hrama to ted maj husty behem pomerne kratky doby vyslo nekolik supa her. teda myslim ze vysli :)

hl2, rome total war, gta san andreas, eq2

lastfm
Go to Top of Page

srato
Starting Member

28 Posts

Posted - 08/11/2004 :  21:11:42  Show Profile  Send srato an ICQ Message Send srato a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

tracert runnyeye.everquest2.com

Aneb UK preferred server není ani náhodou v Evropě



ale i tam je tam pomerne slusny connect ne? Ja se toho zaoceanskeho hrani dost obavam.
Na tuhle adresu mam pingy cca 130ms tak to by bylo super, ale kdovi jak budou lagy ... :(

AMD A64 3200, GF 6800GT, 1.5 GB RAM
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  21:20:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
to máš dobré, já 280-300ms, ale to je tím CDMA .. co jsem zjistil tak v jiném shopu v Kanadě to budou mít až zítra nejdřív, takže dnes už asi prd odejde. Ale je divné že to některým lidem už prachy odečetlo a některým ne
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  21:34:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ptal jsem se teď na EQII.com fóru jestli tam u nich v Kanadě mají už EQII v prodeji a napsal toto:

They're all over the place today in toronto...the cd version at least.

(cdromshop mimochodem sídlí v Toronto)

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  21:40:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hi Marek,

We are awaiting delivery of our stock. The driver is delayed arriving, but we will have the game later today, around 5pm local time. I will try to email you with the key when I have the time - it is very busy processing all the orders to be shipped out today.

Sorry for the delay.

Sincerely,
Alan Ferguson



Edited by - spajdr on 08/11/2004 21:40:48
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 08/11/2004 :  21:58:22  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Jeste ten ptak mohl napsat kolik je tam ted ... nebo nemas to v hlavicce zpravy?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  22:05:43  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Jeste ten ptak mohl napsat kolik je tam ted ... nebo nemas to v hlavicce zpravy?





Ne nemám to je to napínavé co už se těším až začnu hrát a tady nebudu skoro vůbec psát dneska tady post huntuju jak prase
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 08/11/2004 :  22:13:24  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
chapu to dobre ze staci mit klienta z betaverze a pak uz jenom ten cd key z origosky? nerikal nekdo ze to ma 2 dvd ? to mate 9G klienta (do betaverze jsem nesel .. nechtelo se mi to stahovat takze nevim :)

pokud je to tak, je tady nejaky dobracisko z Prahy co ho ma a mel by naladu ci spis to dobre srdce mi ho na dvd vypalit?

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 08/11/2004 :  22:19:35  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
tady mi poslali nejake info pro ty co maji objednanou sberatelskou edici:

Hello,

Thank you for the enquiry. Until this morning, we
were expecting to have the Collector's Editoin
today. We learned earlier today however that Sony
shipped them late to our supplier, so we now
expect them on the 11th. This applies to all
pre-orders for the Collector's edition, not just
new orders. Our apologies for the delay.

Sincerely,
Alan Ferguson


Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  22:25:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by reyden

chapu to dobre ze staci mit klienta z betaverze a pak uz jenom ten cd key z origosky? nerikal nekdo ze to ma 2 dvd ? to mate 9G klienta (do betaverze jsem nesel .. nechtelo se mi to stahovat takze nevim :)

pokud je to tak, je tady nejaky dobracisko z Prahy co ho ma a mel by naladu ci spis to dobre srdce mi ho na dvd vypalit?



Dvě DVD to skutečně má, ale jinak ten klient je stejně velký jako beta, jestli to doopravdy půjde, to brzy zjistíme, já určitě, případně někdo jiný, kdo se dostane ke kódu rychleji
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  22:36:50  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hello,

We will be getting more than 100 of the DVD version today, and more later this week. I can send the CD key from the DVD version as soon as the stock arrives and it gets unpacked.

Regards,
Alan Ferguson
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:00:18  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Alan Ferguson [orderstatus@cdromshop.com] Odesláno: po 8.11.2004 22:56

Hi Jaroslav,

Your order has shipped. (plus info o DHL hehe)

WOOOT


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:08:18  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
PARCHANTI !
btw Blame Canadaaaaa....

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:18:42  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
hmm :(
ja zatim nemam absolutne zadny info jak natom jsem...
CSOB inet banking total sux takze jestli mi uz strhli nejaky penize netusim...
a zadnej mail od alana ze by byl problem nebo ze uz posila zatim neprisel, ani zadnej jinej:(

btw mam objednanou normalni DVD edici

so...
Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:20:18  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
ROFL tam minutu po tom co sem si postezoval mi prislo toto:
Hi Martin,

Your order has shipped.
....

Best Regards,

Alan Ferguson >>>>>> The CD-ROM Shop

so...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:21:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Ja zatím nic kua
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:23:42  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jen pro info, to moje je objednavka na 6 DVD edici, standard




Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/11/2004 :  23:43:26  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak bacha přátelé, mám kód a jdu to prubnout na betu
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  00:21:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
první pokus neúspěch, mimochodem na druhém dvd jsou akorát bonusové videa, nic víc
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  00:40:38  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
READ THIS!!!
Welcome to EverQuest II!
The beta launchpad cannot be used to connect to the EverQuest II live servers.
Please completely uninstall the beta version of the game by using the Add/Remove Programs option in your Control Panel, then manually delete the remaining files from the installation location. Once that process is complete, you can install the EverQuest II retail version.

Tak jsem Vám ušetřil subscription dny :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  00:50:59  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak už to mám taky na cestě přes DHL, tady je dobré že tam je i tracker, aspoň uvidím kde to je, i když asi až zítra večer.
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 09/11/2004 :  03:20:20  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend

Na cdromshop prave zmenili release date u collectors edice z 8 na 11. Mam takove tuseni ze posun data bude nasledovat i u normalni verze. Asi to na cdromshop zrusim a objednam v sony station.



Prave jsem dostal vod nich maila ze je to na ceste a ma to dorazit za 4-9 bussiness dni

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/11/2004 :  07:16:31  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Mno tak jsem dostal klic pro Brtnika, ale muj (collector ed.) jeste ne

No alespon zkusime zda pojede update z Beta instalace

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/11/2004 :  07:45:59  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem se probudil uplne a koukam ze uz to Spajdrik zkousel a nic

Prosim vas, az nekdo dostanete dvd, zkuste zapakovat ten launcher (instal) a nekam to vystavit, pripadne to dam k sobe. Ja musim cekat na tu pod.... colleectors edici

Dik

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 09/11/2004 :  08:13:42  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
nebo rovnou cely to install dvd nekam na ftpko :) to by bylo uplne uzasny :)

lastfm
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/11/2004 :  08:29:20  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
Tak sem na tom jako Spajdr. Klic mam, ale je to ku nicemu. Dokonce uz sem to i subscribnul a bezi mi uz cas Ten launchpad asi nepomuze, protoze se mi upgradnul. Klient se musi asi preinstalovat. Kdo to da prvni na ftp tak je frajer!

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Mrcek
New Member

cat

127 Posts

Posted - 09/11/2004 :  08:30:29  Show Profile  Send Mrcek an ICQ Message Send Mrcek a Private Message  Reply with Quote
Tak sem to vcera v 2:15 objednal,ale jeste mi to neodeslali...Nemel jsem cekat s tou objednavkou tak dlouho :)
Snad dneska to poleti....
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  09:13:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raady

Tak sem na tom jako Spajdr. Klic mam, ale je to ku nicemu. Dokonce uz sem to i subscribnul a bezi mi uz cas Ten launchpad asi nepomuze, protoze se mi upgradnul. Klient se musi asi preinstalovat. Kdo to da prvni na ftp tak je frajer!



lol tož proč to pouštíš když víš že to nepůjde
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/11/2004 :  09:26:46  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Naše DVD už jsou na cestě. Pokud to k nám dorazí věhem zítřeka tak jsem schopnej to někde vystavit. Ve čtvrtek mám dovolenou a pochybuju, že se kvůli tomu poženu do práce.
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/11/2004 :  09:29:30  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

quote:
Originally posted by Raady

Tak sem na tom jako Spajdr. Klic mam, ale je to ku nicemu. Dokonce uz sem to i subscribnul a bezi mi uz cas Ten launchpad asi nepomuze, protoze se mi upgradnul. Klient se musi asi preinstalovat. Kdo to da prvni na ftp tak je frajer!



lol tož proč to pouštíš když víš že to nepůjde

Sem nevedel ze to nepujde. Rano sem mel ve schrance klic, tak sem to zkusil pustit. Na fora sem se dostal az pak

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/11/2004 :  09:33:10  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Naše DVD už jsou na cestě. Pokud to k nám dorazí věhem zítřeka tak jsem schopnej to někde vystavit. Ve čtvrtek mám dovolenou a pochybuju, že se kvůli tomu poženu do práce.

Hmm... To by od tebe bylo slechetne. Mozna bych ti koupil i kytku

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 09/11/2004 :  09:55:43  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Víš kam si můžeš tu svojí kytku?
Go to Top of Page

Raady
New Member

396 Posts

Posted - 09/11/2004 :  10:01:51  Show Profile Send Raady a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tibor

Víš kam si můžeš tu svojí kytku?

No dobre, radsi to tady nebudem rozebirat

Cleos aka Toodle Noodle <Pohodari> - Everquest II (Nagafen)
Cleos <Temp> - Age of Conan (Fury)
Sir Zotikus Alexius <Mor do Kuli> - Everquest II (Runnyeye) - retired
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 09/11/2004 :  10:09:59  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Panove ja nevim, ale na oficialnim foru je uplne zakladni informace od Moorgarda (a je i v znamych issue a byla i pred ukoncenim betafora), ze vsichni betatesteri MUSI odinstalovat betu, jinak jim to nebude chodit.

Osobne bych tomu radsi veril, nez se pak rozciloval, ze mi neco nefunguje co ostatnim ano... Jinak lidi okolo me (Arra, Dusei, Tibor) se toho drzi a udelali odinstalaci uz v nedeli


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 09/11/2004 :  10:19:40  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Panove ja nevim, ale na oficialnim foru je uplne zakladni informace od Moorgarda (a je i v znamych issue a byla i pred ukoncenim betafora), ze vsichni betatesteri MUSI odinstalovat betu, jinak jim to nebude chodit.

Osobne bych tomu radsi veril, nez se pak rozciloval, ze mi neco nefunguje co ostatnim ano... Jinak lidi okolo me (Arra, Dusei, Tibor) se toho drzi a udelali odinstalaci uz v nedeli




To i ja. Navic si myslim, ze udelat patch rozdilovych souboru nebude nejak velky brutus. Vse, co delalo patche velke (voiceoverpacky) jsou na instalackach, takze si clovek toho moc neusetri

Edited by - Khaot on 09/11/2004 10:21:42
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 09/11/2004 :  11:31:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Osobne bych tomu radsi veril, nez se pak rozciloval, ze mi neco nefunguje co ostatnim ano... Jinak lidi okolo me (Arra, Dusei, Tibor) se toho drzi a udelali odinstalaci uz v nedeli




A získali jste za to nějaký speciální bonus ?

Já osobně to odinstaluju až mi přijde originál, protože co kdyby se beta vrátila !!!!
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  11:37:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Panove ja nevim, ale na oficialnim foru je uplne zakladni informace od Moorgarda (a je i v znamych issue a byla i pred ukoncenim betafora), ze vsichni betatesteri MUSI odinstalovat betu, jinak jim to nebude chodit.

Osobne bych tomu radsi veril, nez se pak rozciloval, ze mi neco nefunguje co ostatnim ano... Jinak lidi okolo me (Arra, Dusei, Tibor) se toho drzi a udelali odinstalaci uz v nedeli




Ale prd, to tam nepíše. Píše že s tím můžou být problémy, ale né že to zaručeně nepůjde, za pokus to stálo.
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 09/11/2004 :  11:38:19  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Pls kdysi to tu bylo v casti SWG ale nemuzu to najit
jsou stranky na sledovani zakazky airmail podle cisla
muzete sem nekdo postnout odkaz ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  11:39:57  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Navíc pokud někdo má retail a překopíruje tam všechny soubory z bety, tak to už nepatchuje a rovnou se to spustí bez problémů.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/11/2004 :  11:47:22  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
v solo topiku mate navod

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  13:34:27  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ukáže vám tracking number na DHL už nějaké informace? nebo taky prd jako mě?
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 09/11/2004 :  13:37:11  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

ukáže vám tracking number na DHL už nějaké informace? nebo taky prd jako mě?



Listopad 08, 2004 17:27
- zásilka byla vyzvednuta DHL
Listopad 08, 2004 22:35
Toronto - Canada zásilka opustila překladiště DHL
Listopad 09, 2004 01:30
Cincinnati, OH - USA zásilka byla uvolněna z celního řízení
Listopad 09, 2004 01:33
Cincinnati, OH - USA zásilka je v celním prostoru DHL
Listopad 09, 2004 04:45
Cincinnati, OH - USA zásilka je v celním prostoru DHL
Listopad 09, 2004 05:08
Cincinnati, OH - USA zásilka opustila překladiště DHL
Listopad 09, 2004 06:29
New York City-Gateway, NY - USA očekává se přílet zásilky do překladiště DHL


Cili ted to ceka na letadlo do Frankfurtu a tam preklad na Prahu. Ja to ocekavam v prostorach DHL Praha nekdy zitra okolo poledne


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ


Edited by - Jaris on 09/11/2004 13:38:18
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  13:43:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
divné a proč mě to nic neukazuje? že by to to Alan neposlal vše najednou, když od mojí objednávky a tvojí, neboli potvrzení o shipped nás dělí asi 45 minut?
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 09/11/2004 :  13:50:56  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

divné a proč mě to nic neukazuje? že by to to Alan neposlal vše najednou, když od mojí objednávky a tvojí, neboli potvrzení o shipped nás dělí asi 45 minut?



No to je tim, ze lidi z FP jsou zli a pohruzkami nasilim si dokazi vynuti "rozumnejsi" pristup dodavatelu .

Jinak samozrejme, oni maji nejake povolene zpozdeni do databaze, ale nam se to zobrazuje minimalne od 6:30 naseho casu (samozrejme postupny vyvoj).

Jinak casy jsou podle jejich casu.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  13:52:31  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

quote:
Originally posted by spajdr

divné a proč mě to nic neukazuje? že by to to Alan neposlal vše najednou, když od mojí objednávky a tvojí, neboli potvrzení o shipped nás dělí asi 45 minut?



No to je tim, ze lidi z FP jsou zli a pohruzkami nasilim si dokazi vynuti "rozumnejsi" pristup dodavatelu .

Jinak samozrejme, oni maji nejake povolene zpozdeni do databaze, ale nam se to zobrazuje minimalne od 6:30 naseho casu (samozrejme postupny vyvoj).

Jinak casy jsou podle jejich casu.




Já vím že tam může být rezerva až 24 hodin, to beru, ale neberu to, že tobě to něco ukáže a mě prd, jestli mě to zítra nedojde, tak se naseru, tolik platit za poštu a prd z toho.
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 09/11/2004 :  14:00:31  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Jaky tolik? Zkus si zaletet do Toronta pro zasilku a zpet, na kolik te to schvalne vyjde . A nebo to zkus lodi, to vyjde levneji, ale zase trosicku pomaleji hehe


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  14:01:54  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaris

Jaky tolik? Zkus si zaletet do Toronta pro zasilku a zpet, na kolik te to schvalne vyjde . A nebo to zkus lodi, to vyjde levneji, ale zase trosicku pomaleji hehe




No 3x více než za airmail .. bych čekal od DHL touto cestou více vstřícnosti a rychlejší aktualizaci stránek a né jak česká pošta.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/11/2004 :  14:29:33  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Tak už vím proč jsem to měl z dálky ve hře tak mázlé, dělal to blbý bloom efekt, zapnutý v panelu nastavení grafiky
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,92 seconds. on eygor Snitz Forums 2000