Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 PC na DF 2
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/04/2013 :  13:57:17  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Isacu, muzes mi prosim pomoct s pc na DF 2? Chci ciste pc na DF, ale budget drzet co nejniz, jelikoz ted investuju spis do braku a pc neni tak dulezity.

Mam FORTRON FX500-A zroj, ten by myslim sel pouzit. Case nakej coolermaster ten snad taky... Zbytek je starej srot. Ten procak mam ten dvoiujadrovej s vysokou frekvenci co si mi doporucil na DF 1. Myslis ze by se dalo slozit ciste na DF kolem 15k? Neco co se bude dat pripadne pozdeji nejak upgradnout v pripade ze to bude DF vyzadovat?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 24/04/2013 :  07:33:21  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
nejsem Isac, ale zkusím poradit. 15 K jsem přešvihl o 650-816 Kč což můžeš snížit o něco nižší deskou cca (-300 Kč), pamětmi od A-DATA (-200,-) a jiným SSD než od Intelu (-500 Kč).


Základní deska MSI Z77A-G43 (AA392a4) 2 274 Kč
Procesor Intel Core i5-3350P (BO428e) 4 199 Kč
SSD disk Intel 330 120GB SSD Retail Box (NR111h2) 2 874 Kč
RAM Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL11 XMS3 (DO664h3c) 1 526 Kč
Grafická karta GIGABYTE R785OC-2GD (EG633z4) 4 944 Kč
----------------
15816,- včetně DPH

varianta grafika od Nvidie:
Grafická karta GIGABYTE N660OC-2GD (EG220p1) 4 778 Kč
+ ZDARMA Hra pro PC Metro: Last Light
----------------
15650,- včetně DPH

Grafiku máš navrženou od obojího, nevím co preferuješ, výkonově myslím nastejno, tak spíš záleží na tvých sympatiích :)

MSI desku doporučuji, přijde mi že se hodně zlepšili ... v této cenové relaci ti podle mě nabídnou nejvíce, samozřejmě můžeš koupit ASUS/GIGABYTE ale upřímně od obou výrobců jsem v nedávné minulosti desky reklamoval a nahradil MSI a jsem max spokojenej. Třeba Bios mají super zpracovanej.

Jinak chipset je Z77, není čistě herní, ale myslím že možnost odstavit žrouta grafiku a mít možnost PC použít i s integrovaným Intelem vůbec není od věci a může se v budoucnu hodit.


Noe


Edited by - Noe on 24/04/2013 07:37:41
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 24/04/2013 :  16:28:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
nevím jak s procesorem, neměl jsem možnost to zkusit na nějakym horšim stroji, kde by to neblokovala grafika, ale nic horšího než i5-2500K bych si nekupoval (nevím jakej je ekvivalent tohohle CPU v Ivy Bridge)

nejvíc v prdeli je teď Darkfall s grafikou, i na kartách kde běží většina novejch her je to dost slabota, tu svoji jsem musel vyměnit, koupil jsem HD 7950 a na tom to nějak běží no, těžko odhadnout jak moc horší to bude na slabších grafikách
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/04/2013 :  17:41:42  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Dik moc Noe. Vubec sice nerozumim te posledni vete ohledne chipsetu, odstavovani grafiky, ale uz diskutuju s isacem po icq.

Tomu co pise isac ohledne grafiky, ta grafarna co doporucil Noe je lepsi nebo horsi nez ta Isacova ATIna?

Sorry za fakt blby dotazy, ale ja tomu vazne hovno rozumim tak si raci necham poradit.

Jinak DF hraju ted s 85 FPS kdyz bezim lesem a nic moc se na obrazovce nedeje, ale hraju to v rozliseni 1440x900 a vazne nechcete vedet jak to vypada :). Bohuzel je to jediny rozliseni v kterym jsem schopnej plynule hybat zamerovacem :D.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 24/04/2013 :  18:15:35  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak po odborne konzultaci s Isacem jdu nakonec do tohohle.

Grafika, deska a ramky z tehle sestavy http://www.svethardware.cz/doporucene-pc-sestavy-duben-2013/37718-5

Procak ten co psal Noe.

SD disk v pripade nutnosti dokoupim pozdeji. Budget sem prekrocil o 12kč s tim ze teda nebude ten SD disk.

Diky Noe a Isacu za rady.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 24/04/2013 :  18:44:50  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
nz, ať slouží :)
Jen se zamysli nad tím SSD, to bych už dnes neoželel ...


Noe

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 25/04/2013 :  09:37:30  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
To SSD si ještě rozmysli, ono se to nezdá, ale na celkovou rychlost PC má docela velký vliv. Chápu, že za ty prachy je potřeba dělat kompromisy, jen si prostě nemyslím, že SSD je to správné místo, kde je dělat :-)
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 25/04/2013 :  11:11:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

To SSD si ještě rozmysli, ono se to nezdá, ale na celkovou rychlost PC má docela velký vliv. Chápu, že za ty prachy je potřeba dělat kompromisy, jen si prostě nemyslím, že SSD je to správné místo, kde je dělat :-)



potřebuje PC na Darkfall za určitou cenu, prostě lepší než si koupit teď horší procák nebo grafiku, SSD si může dokoupit za měsíc, dva, tři, až bude mít pár tisíc navíc, do grafiky nebo do procáku už si žádný tranzistory nedolepí

kdo ten Darkfall hraje tak ví, že s tou grafikou je to fakt v prdeli, máte míň fps než v novejch AAA hrách a to ještě ani nebyl žádnej siege, navíc Gorf hraje archera, takže o to víc potřebuje aby se mu to netrhalo
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 25/04/2013 :  20:49:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jak rika Isac. Ten SSD disk co tu pisete urcite poresim, ale ted momentalne fakt musim delat kompromisy, takze je to SSD disk nebo 20 tuji na zivej plot, pripadne pleny pro malyho na dva mesice :D. 2,5k je sice dneska uplny hovno, jenze to hovno ted potrebuju na asi 150 veci na baraku :D.

Navic zkusim jaka bude performance s tema vecma co ted dokoupim a uvidi se. Pokud mi SSD disk pomuze pouze pri loadovani tak me to netrapi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 25/04/2013 :  22:35:13  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
hele na tuje ser, a pliny pro malyho? tak holt to nak da. Ber ssd!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 27/04/2013 :  08:06:43  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
hele tůje za 100 kč je stejně tak max vysoká cca 0,5 m a do podzimu ti vyroste stěží o 10 cm ... tak si kup SSD pak trochu šetři a na podzim si kup tůje za 150 Kč a ty už maj skoro metr.
Ve finále budeš mít SSD a mnohem větší tůje


Noe


Edited by - Noe on 27/04/2013 08:07:23
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/04/2013 :  16:16:14  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Mam tuje 80-100 za 165,-kč kus :D. Vetsi uz sou pak silene drahy. Pomalu premejslim, ze to vysadim rodicum na zahradu a za deset let to prijedu vyrejt a prodam. Jako za tuji 1,5m 1500,- to je fakt hukot.

Jinak nas GM Maejohl ted taky resi upgrad pc. Budget si dal 2k GBP. Nejspis uz tuje vysadil. =D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 27/04/2013 :  17:41:26  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
no a jak kua? Je to k hrani to df?

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 27/04/2013 :  19:21:14  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak jako graficky je to mnohem lepsi. Vypada to fakt pekne, ne teda na mem pc. Jinak ty featy a zpusobv jak se leveli char je rozhodne lepsi. Docela me i bavi crafting a ja ho nikdy nemel rad.

Boj je rozhodne nudnejsi nez driv, ale budou prej jeste dalsi role. Ted je to dost primocary, mas jen 4 classy a diverzita veskera zadna.

Co se pvp tyce tak se nemuzu vyjadrovat. Zatim porad jen chcipam a mam problem prezit dyl jak 10 sec. Bud sem uplne zapomnel jak se mam hejbat, nebo sem jeste dost slabej.

Jako urcite udelali velkej krok vpred, ale zatim ti nereknu, esi to bude lepsi jak DF 1.

Lidi je tu zatim vsude kotel. Na spawnu te jumpnou 4x do minuty a prakticky vic bojujes proti hracum nez mobum.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000