Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 Windows 8
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

alexxxx
Moderator

918 Posts

Posted - 30/12/2012 :  14:16:41  Show Profile  Visit alexxxx's Homepage Send alexxxx a Private Message  Reply with Quote
O svatcich jsem presel z W7 na W8.

AO funguje . Testoval jsem:

1] Start je razantne rychlejsi i samotne vypinani.
2] Kdybych kombinoval W8 a SSD tak je to neskutecna raketa.
3] Pekna integrace se SkyDrive [Free 7GB] - nevyuzije max downloadu z uloziste na lokalni disk. Silna orientace na Cloud Disk, vseho - MS Office 2013.
4] Je lepsi kdyz se pouziva Microsofti ucet a ne lokalni. Nektere nastaveni si pak pamatuje a je schopen je prenest kdekoliv. Takze staci se jenom lognout a uz jsem na podobnem umisteni, jako doma, napr. barva pozadi, mail, store ...
5] Mrkvosofti Store nabizi kupu blbosti. [Zobrazuje jine aplikace pri jinem jazykovem umisteni.] Stejne jako u mobilu.
6] Windows adresar mi v tuto chvili zabira 18,5 GB.
7] Vyhoda pri pouziti cele W8 platformy - PC, Phone, Tablet - vse se ovlada stejne+SkyDrive.
8] Neni treba instalovat MS Essentioal [antivir - uz ma v sobe W8]
9] Skype nepouzivejte z Metra.
10] Luxusni pouzivani ISO image - Staci Pripojit [Pravy klik] a vysunout [Klik na prirazene pismeno jednotky].
11] Nadupany Spravce Uloh. Zalozka po spusteni [povoleni aplikaci pri startu-jednoduche].
12] Start nabidka jiz neexistuje [Existuje rada moznosti, jak ji tam dostat].
13] Asociace mp3, avi, mp4, jpg, je k Metro aplikacim, ktere jsou dost strasne.
14] W8 neni pro Netbooky !!! Metro aplikace nefunguji, kvuli rozliseni. Ale jako system se da docela pekne pouzivat a ozivi tyhle prcky.

To je muj pocit z W8.

PS: Pekny prechoz z W7 na W8 - http://www.youtube.com/watch?v=ur5F0mVwKMQ&feature=player_embedded

Alexxxxela lvl,
Alexxxeladoc lvl,
Alexxxelasha lvl

redvirus
Starting Member

39 Posts

Posted - 02/01/2013 :  23:25:57  Show Profile  Send redvirus an ICQ Message Send redvirus a Private Message  Reply with Quote
Taky jsem zkoušel a narazil jsem na zásadní problém. Nemůžu spustit dvě graficky náročné aplikace(hry,GPU programy), tzn nejde dual log. AO jsem nezkoušel, grafika ATI HD 4780 a ovladače 12.6 .

AO: Charley,Charlient
Go to Top of Page

alexxxx
Moderator

918 Posts

Posted - 21/10/2013 :  23:37:56  Show Profile  Visit alexxxx's Homepage Send alexxxx a Private Message  Reply with Quote
AO testovano v ostrem provozu na 42+W8 a jede v pohode.

Alexxxxela lvl,
Alexxxeladoc lvl,
Alexxxelasha lvl
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,1 seconds. on eygor Snitz Forums 2000