Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Anarchy Online
 AO - Flame
 FC má problémek s GM
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 05/01/2011 :  10:20:59  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
http://forums.anarchyonline.com/showthread.php?t=585832

Tak sou tři varianty, buď někdo heknul GMko, nebo někerej GM zešílel, anebo se některej GM chtěl FC pomstít....

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 05/01/2011 :  12:06:08  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Dobrý
Škoda že se asi nikdy nedozvíme co se vlastně stalo :P
Go to Top of Page

Manatar
New Member

125 Posts

Posted - 05/01/2011 :  15:31:42  Show Profile Send Manatar a Private Message  Reply with Quote
Drsný, třeba teď ceny RBP klesnou...

WoT: IS-7, BC , E4 , IS-4 ,T62A...
Go to Top of Page

garbis
New Member

485 Posts

Posted - 05/01/2011 :  17:13:16  Show Profile Send garbis a Private Message  Reply with Quote
Trochu mi zatrnulo, vzhledem k tomu, ze jsem vcera vecer delal cely ado quest, ale nastesti k tomu rollbacku nedoslo...

AO: Lithi, Karinoman, Garbis atd.
Go to Top of Page

AnpetuWi
Moderator

1964 Posts

Posted - 05/01/2011 :  17:22:45  Show Profile  Visit AnpetuWi's Homepage  Send AnpetuWi an ICQ Message Send AnpetuWi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by garbis

Trochu mi zatrnulo, vzhledem k tomu, ze jsem vcera vecer delal cely ado quest, ale nastesti k tomu rollbacku nedoslo...


Nemas bejt na ceste do hospody nahodou? :) reklo se v sest ! :)

to topic... tyhle zvyky sem lidi tahaj z metina ne? :)
Go to Top of Page

Philty
Average Member

Philty

1377 Posts

Posted - 05/01/2011 :  21:34:07  Show Profile  Send Philty an ICQ Message Send Philty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by garbis

Trochu mi zatrnulo, vzhledem k tomu, ze jsem vcera vecer delal cely ado quest, ale nastesti k tomu rollbacku nedoslo...


No mě včera večer padly asi v dest večer 2x supple z AI gena na 300 armor, tak sem měl sevřeno taktéž....

Philty - main, engie
Philtyshadow - KIIIIIILLLL! (kdyby v AO nebyl engi, tak bych hrál tohle...) Philtrader - alt, tradergimpy (posedí si na 150 než ho někdo vystřídá)
Necrophilty - Gor-Gor the exterminator 100 alt (jednou, možná 150, dál nee) Philtysaurus - 150 alt, enf mam ho rád celkem
Philtynurse - doc, wannabe 220 mighty healer Philslayeria - 60 alt, agent , no a apak ještě další hejnko low altů sakra..

Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 06/01/2011 :  08:27:53  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Vy ještě furt máte chary bez combajnu? :P
Go to Top of Page

BoSS_631
Junior Member

902 Posts

Posted - 06/01/2011 :  22:49:48  Show Profile Send BoSS_631 a Private Message  Reply with Quote
heh, tot som nedavno anpemu pisal ze som mal podozrive pohyby na acc. No cez tie 3 hesla co tam momentalne mam nepresli, dobre ze nedokazu odcitat hesla ulozene v opere.....

Jurosik AO agent
Mrska - evade "twink" :D

Součet IQ lidstva je už dlouho konstantní. Jen lidí nějak moc přibývá...

Ubytovanie na orave
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 07/01/2011 :  12:31:48  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Jaký pohyby?
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 07/01/2011 :  16:55:34  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=585947
Už je to tu :) Upřímně jsem nečekal, že by k tomu Means něco řek :)

To be clear this is far from the first time something like this has happened. Over the years there have been many occasions where GM enabled accounts have brought havoc to the live servers.this is to be expected in an environment where we empower volunteers and was something we were always willing to live with...

Stejně moc nechápu jak se to mohlo stát, když tyhle možnosti mají jen GM accounty a ne ARK.
Go to Top of Page

BoSS_631
Junior Member

902 Posts

Posted - 08/01/2011 :  10:57:44  Show Profile Send BoSS_631 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

Jaký pohyby?

Dosli mi 4 emaily ze sa mi niekto nieco pokuzal robit na acc, 2x zmena hesla a 2 peticie myslim, linky mi nefungovali takze neviem posudit

Jurosik AO agent
Mrska - evade "twink" :D

Součet IQ lidstva je už dlouho konstantní. Jen lidí nějak moc přibývá...

Ubytovanie na orave
Go to Top of Page

snehulienka
New Member

316 Posts

Posted - 09/01/2011 :  12:24:10  Show Profile  Send snehulienka an ICQ Message Send snehulienka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Philty

quote:
Originally posted by garbis

Trochu mi zatrnulo, vzhledem k tomu, ze jsem vcera vecer delal cely ado quest, ale nastesti k tomu rollbacku nedoslo...


No mě včera večer padly asi v dest večer 2x supple z AI gena na 300 armor, tak sem měl sevřeno taktéž....

a ja som nic nefarmil kuaa :)

To by sa sem nezmestilo
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000