Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Final Fantasy XI
 Final Fantasy XI - General Forum
 Reaktivoval som! Hraje este niekto? (07/2010)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 17/07/2010 :  17:47:56  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Zdravim ludkovia,

Som po par rokoch reaktivoval :)
som bol zvedavy na level cap 80 (A neskor az 99)
tak uz treti den hram hehe.. uz som lv77 whm

nehra niekto este?
ci by nechcel niekto pozriet co je nove/reaktivovat?
server SHIVA

hlavne mam zaujem ci by niekto nechcel robit nejake misie spolu

Aht Urhgan som skoncil na misii 22 tak sa snazim rozbehnut to dalej
a potom vsetky dalsie datace co boli releasnute ked som nehral:
Wings of the Goddess
A Crystalline Prophecy
A Moogle Kupo d'Etat
A Shantotto Ascention

nic s toho som este ani nezacal/nekupil

snad sa niekto najde :D hh

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 18/07/2010 :  07:42:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
hral jsem pred mesicem, ale ted cekam na ffxiv. tam se potkame jestli to koupis

lastfm
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 18/07/2010 :  10:34:00  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak uz som 79 po dnesku..
a aj AU22 sme zrobili... na 6 pokusov ale dali sme to hh

ffxiv ma az tak nelaka, vyzera to ako nejaky klon ff11 ale skusit to asi skusim, aj ked dva mmo v ziadnom pripade hrat nebudem.. nato proste neni cas :)

co ty sa uz do ffxi nevratis? co si mal za main job?
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/07/2010 :  08:54:25  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
mno muj char v ffi se jmenuje mrnous, tusim si snad vzpomenes :) pokud bude ffxiv stat za to tak nevratim

lastfm
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 19/07/2010 :  09:52:16  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Abych pravdu řekl, tak jsem po zvýšení lvl cupu a dalších přídavcích do hry taky přemejšlel o reaktivaci, ale nakonec jsem si to (díky velice "unfriendly" přístupu SE ke komukoli, kdo se chce do hry vrátit) opět rozmyslel. Platit prachy za to, že jsem nějakou dobu nehrál a chci si reaktivnout account se mi už znovu nechce (ne že bych na to neměl, spíš z principu), to jsem už 2x podstoupil, radši si taky počkám jak se to vyvrbí s FFXIV :)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/07/2010 :  12:22:40  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Platit prachy za to, že jsem nějakou dobu nehrál a chci si reaktivnout account se mi už znovu nechce



to nechapu, ja za navrat nikdy nic neplatil

lastfm

Edited by - Rashaverak on 19/07/2010 12:23:00
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 19/07/2010 :  12:51:29  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Murdy

Platit prachy za to, že jsem nějakou dobu nehrál a chci si reaktivnout account se mi už znovu nechce



to nechapu, ja za navrat nikdy nic neplatil



Tak to je zvláštní, když jsem reaktivoval poprvý, někdy před 3-mi lety tuším, strhli mi 12.95 € za měsíční poplatek, + další stejnou částku za ID tušim, takže dohromady mi při reaktivaci z účtu zmizelo přes 500 Kč, pak jsem si dal na cca 2 měsíce pauzu a opakovalo se to samý, opět mi strhli přes 500 Kč. Zdálo se mi to hodně uhozený, takže jsem to tehdy konzultoval s několika lidma z LS, který mi tvrdili že je to normální, když má člověk account neaktivní dýl než 3 měsíce. Jelikož u mě šlo opravdu o necelý 2 měsíce, psal jsem kvůli tomu několikrát na POL support, ale nikdy mi nikdo neodpověděl...určitě se nesnažim nikoho mistifikovat, jestli tomu tak není, ale mě se stala stejná věc 2x, takže už to za náhodu moc nepovažuju :)

Edit: trochu jsem "googlil" a našel jsem tohle:
"Character Reactivation fees are charged at the standard Content ID reactivation rates; EUR12.95(#65505;8.99, $12.95) for the first Content ID, and EUR1.00(#65505;0.70#12289;$1.00) for each additional ID. Payments will be due the month following reactivation. There is no additional charge for the actual character restoration. Users are only charged for the creation/reactivation of the Content IDs on which the characters will be restored."
zdroj: http://www.playonline.com/ff11eu/crs/

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 19/07/2010 13:00:07
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 19/07/2010 :  22:12:47  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
Jo mrnouse si pametam.. ale aky level si bol a kam si to az dotiahol uz nie :)

Co sa uctovania za reaktivaciu tyka mne nikdy nic neuctovali..
Ono to funguje tak ze v mesiaci v ktorom reaktivujes ti hned v tom momente nic nestrhnu.. ale nabuduci mesiac ked maju ten billing maintenance ti strhnut potom za 2 mesiace (mesiac v ktorom si aktivoval + mesiac dalsi dopredu ako normalne uz) a nezalezi pritom ci si aktivoval 5. alebo 30. v mesiaci vzdy ti ten prvy mesiac stiahnu cely mesacny poplatok.. Preto mas prvu platbu taku velku a neoplati sa reaktivovat koncom mesiaca ale pockat na dalsi :)

A co sa ffxiv tyka nemam s toho moc dobry pocit, niekde som cital o tom ze tam chcu implementovat hodne real money transakcii priamo do hry aby si si mohol kupovat ingame stuff za real money.. co dost sux imho.. a popravde aspon mohli prist s niecim novym, predsa len tie rasy vyzeraju na chlp rovnako ako vo ff11 len maju viac polygonov :D
ale necham sa prekvapit... mozno to nebude take zle (aj ked prve reakcie z bety boli tiez dost mizerne)

yo uz mam inac aj Wotg aj ten vision of abbysea.. ludia hovoria ze zatial najlepsi expansion ta abbysea.. ze tam ludia idu ako lv76 a ked ich to s tade vypluje tak su lv80, capped expy a 10/10 merity :D
tak som zvedavy nato...
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/07/2010 :  08:21:31  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
vic lidi mi rikalo ze se jim na ffxiv nelibi ze je az moc podobna ffxi a ze to bude jen nejak vylepsene ale v jadru stejne, pro me osobne by takovy pripad ale byl temer idelani, dalo by se rict ze prave tohle si preju :) proc hrat ffxi kdyz muzu hrat neco skoro stejneho ale lepsiho :)

mrnous je takova vsehochut, od kazdeho jobu neco, nejdal jako rdm 73, ted jak posunuly levely tak uz max level nikdy neudelam :)

lastfm
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 20/07/2010 :  13:27:28  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

Co sa uctovania za reaktivaciu tyka mne nikdy nic neuctovali..
Ono to funguje tak ze v mesiaci v ktorom reaktivujes ti hned v tom momente nic nestrhnu.. ale nabuduci mesiac ked maju ten billing maintenance ti strhnut potom za 2 mesiace (mesiac v ktorom si aktivoval + mesiac dalsi dopredu ako normalne uz) a nezalezi pritom ci si aktivoval 5. alebo 30. v mesiaci vzdy ti ten prvy mesiac stiahnu cely mesacny poplatok.. Preto mas prvu platbu taku velku a neoplati sa reaktivovat koncom mesiaca ale pockat na dalsi :)



To bude teda zřejmě kámen úrazu, myslim že jsem vždycky reaktivoval nějak koncem měsíce (jednou dokonce 29. října nebo tak nějak), takže jsem z toho byl zmatenej - ale evidentně jsem nebyl sám, u nás v LS taky nikdo přesně nevěděl o co jde

Co se týče FFXIV, taky by mi podobnost s FFXI nikterak extra nevadila, spousta věcí tam byla řešená naprosto geniálně, samozřejmě jde o to, jak to bude celkově hratelný a komplexní

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/07/2010 :  00:01:30  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tywe killerka sem tu nevidel uz x let :-D

FF14 sleduju a zadne mikrotransakce tam neplanuji, to jsou lzi :))
jen se bojim ( aspon z toho mala co slo zatim hrat) ze FF14 rozhodne nebude nijak HC hra..

Samozrejme hodne lidi to bude chtit krivit do wowka, kvuli stylu ovladani a kvuli zakladnimu contentu, ale tak FFko dela FFkem ten svet, prostredi, rasy, povolani a taky ty featury ktere tam budou kolem.. no dost lidi dostalo invite do alfa/bety tak by mohli neco rici :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 06/08/2010 :  11:54:15  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
zdravim...nevite o nejakem FF14 foru nebo strankach?tady nic neni a jelikoz hra za mesic a pul vyjde tak bych se rad s nekym kdo to bude hrat domluvil...hlavne asi na servru nebo tak :)

jinak ted hraju FF11 ale jsem na Diabolosu a transfer na Shivu uz asi ani nema cenu kdyz to stejne skoro nikdo nehraje a za chvili bude ta 14ka...

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 06/08/2010 :  15:26:53  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

zdravim...nevite o nejakem FF14 foru nebo strankach?tady nic neni a jelikoz hra za mesic a pul vyjde tak bych se rad s nekym kdo to bude hrat domluvil...hlavne asi na servru nebo tak :)

jinak ted hraju FF11 ale jsem na Diabolosu a transfer na Shivu uz asi ani nema cenu kdyz to stejne skoro nikdo nehraje a za chvili bude ta 14ka...



...já jsem taky reaktivnul FFXI, spíš z nostalgie a touhy znovu si zahrát, než že bych to ještě viděl na nějakej "progress hunt"

O FFXIV foru nebo webu v tomhle smyslu (domlouvání se lidí na tom, kdo kde bude hrát a tak), nevim, kromě těch pár lidí co píšou do FFXIV topicu tady na imperku, za éry FFXI se občas něco objevilo taky na ffpower - http://www.ffpower.cz/forum/

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 06/08/2010 15:29:24
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 07/08/2010 :  11:40:03  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
muzete si me pridat do playonline friends listu?... LV426_cupo

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]

Edited by - shithc on 07/08/2010 11:48:45
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 09/08/2010 :  13:20:21  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

muzete si me pridat do playonline friends listu?... LV426_cupo



zkusil jsem to, ale nenašlo mi to tvůj acc, nemůžeš sem postnout ID, nebo jméno ? to LV426_cupo je jako co ? :)

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 09/08/2010 :  21:17:50  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
no to je nazev uctu...ID je MQIC1473

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 09/08/2010 :  22:04:35  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

no to je nazev uctu...ID je MQIC1473



tak ani takhle jsem to nenašel, zkus si přidat mě, v "Index Search" zadej do "Handle" Murdy

edit: jinak jsem koukal co je novejch věcí, pěkně jsem chcípnul v Promyvionu, když jsem si šel pro Tactics pearl, zaútočil jsem na prvního moba a na 4 rány jsem byl tuhej já i Adv. fellow - tak jsem zjistil že v promyvionech už neni lvl cap 30, a že tam jsou lvl 80 bestie

...a zrovna běží Sunbreeze Festival

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 09/08/2010 22:11:07
Go to Top of Page

shithc
Starting Member

44 Posts

Posted - 10/08/2010 :  15:29:02  Show Profile Send shithc a Private Message  Reply with Quote
co je to ten festival? to sem nejak nepochopil :D
mam odehrano teprve 75hodin a hraju celou dobu sam az do vcera...war lvl19 a nekdo mi pomohl ziskat sub job a vyzebral sem sekeru :D

nasem sel akorat charakter Murdy...snad jsi to ty :)

http://xivpads.com/sig/i/1349938/xivpads.png[/img]

Edited by - shithc on 10/08/2010 15:31:41
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 10/08/2010 :  15:46:15  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shithc

co je to ten festival? to sem nejak nepochopil :D
mam odehrano teprve 75hodin a hraju celou dobu sam az do vcera...war lvl19 a nekdo mi pomohl ziskat sub job a vyzebral sem sekeru :D

nasem sel akorat charakter Murdy...snad jsi to ty :)



Sunbreeze Festival je takovaj letní event, co běží už několikátej rok :)

Určitě můžu vřele doporučit stránky http://wiki.ffxiclopedia.org/wiki/Main_Page - je tam snad všechno okolo FFXI, já bych bez nich snad ani nemohl hrát
...jinak Murdy bych měl bejt určitě já, až dorazim z práce, tak kouknu na PoL :)

edit: už vim co způsobilo že jsem nemohl ve friend searchi najít ten account, uplně jsem na to zapomněl, kdysi to sem postoval Killerko
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11194

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 10/08/2010 19:04:38
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 13/08/2010 :  01:11:23  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
shithc: mna si nejaky lv42cupo chcel pridat ale som nevedel kto to je tak som dal ignore.. tak posli este raz ak chces :)

rodier: jo nehral som asi 3-4 roky.. ale som sa znovu do toho dostal teraz.. uz mam whm, nin a bst na 80.. a pracujem na blm68 a thf63 :-)

inac ta abysea je dost good... 600 exp za moba sa tam da.. a zabijate to tam jak na beziacom pase a repopuje sa to o 5min zase :-) takze tam idete ako lv75 a ked koncite ste lv80, mate 10 meritov a vsetko je capped :D
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/09/2010 :  11:50:09  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Já to možná zkusím, za těch 10 Euro co to stojí na steamu, hádám že oproti FF14 to není až takový rozdíl, akorát je to více zaměřeno na group play, což mi nevadí. A než se do toho dostanu, tak snad mezitím vyjde nějaký datáč do FF14tky :-)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000