Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 problém s připojením
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 01/07/2010 :  21:28:52  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Hra mi nejde spustit na netbooku. Zkusil jsem všechno možné i nemožné, ale vždy se objeví hláška status unknown u serveru. Reinstaloval jsem hru, zkusil vypnout firewall, určitě byl server aktivní (ověřeno na jiném PC) ... Nemáte někdo zkušenosti s podobným problémem?

Scapogo
Starting Member

83 Posts

Posted - 03/07/2010 :  06:51:26  Show Profile  Send Scapogo an ICQ Message Send Scapogo a Private Message  Reply with Quote
Tohle se mi stalo jen kdyz byly bloknuty porty ktery jsou potreba pro EvE.

Jestli muzes tak to zkus prez nejakou VPN. Me to pomohlo.

Pokud ma nekdo vic IT zkusenejsi lepsi reseni, poradte :)
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 04/07/2010 :  11:57:17  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
No, mě ty porty taky napadly. Jenže při pokusu je odblokovat jsem se v tom nakonec nějak ztratil. Bohužel v IT nejsem nijak zvlášť zběhlý. Ale možná ta VPN bude nejjednodušší řešení.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/07/2010 :  12:55:51  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
A ten test jestli eve funguje je udelal z PC na stejne siti?

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Archie
Starting Member

89 Posts

Posted - 07/07/2010 :  12:01:04  Show Profile Send Archie a Private Message  Reply with Quote
Nešlo to na wi-fi a zkoušel jsem to na pevné lince. Nicméně již téměř s jistotou vím, že problém bylo právě to připojení
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,07 seconds. on eygor Snitz Forums 2000