Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vanguard
 Vanguard General
 Shaman 54 LFG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 15/06/2010 :  08:54:21  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
zacal jsem si hrat s novym altem kdyby mel nekdo chut se pridat ozvete se mi ingame

/tell Yetti

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired

Edited by - godlike on 19/07/2010 17:36:26

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 17/06/2010 :  12:45:03  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
kasli na vanguard a pojd do EQ2 :)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 17/06/2010 :  14:14:41  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

kasli na vanguard a pojd do EQ2 :)



To by si teda pomohl z bláta do loužeZrovna včera sem měl nějakou slabou chvilku a už už sem pokukoval po EQ2,ale naštěstí sem se podíval na ofiko web a hned mě přešla chuť a stačilo na to jedno video. Blee ještě že tam ty promo sračky dávají, člověk si hned připomene co nehrát. Kartičky, píčovinky jak tahat z lidí penízky a obsah je stále dokola modifikovaná jedna zóna a pár mobů v novejch hadrech. Zlatej AION, díky za něj.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 17/06/2010 14:19:00
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 17/06/2010 :  18:00:30  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
EQ2 se za posledni 3 roky promenil velice znacne, promo videa sem nevidel ale aion sem zkousel a vratil jsem se do EQ2 velmi ryhle :) karticek a podobnych veci si vubec nemusis vsimat

kazdy 3 mesice mas velkej game update kde vetsinou pridaj nejaky novi instance, questy a podobne a jednou za rok novej expansion takze mas jistotu ze dostanes pravidelne novej content

zkousel jsem vanguar, AoC, Aion a vzdycky jsem se vratil k EQ2 protoze tam je proste jistota urcite kvality (ackoliv hra ma bezpochyby mnoho nedostatku)

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon

Edited by - RED EYE on 17/06/2010 18:07:48
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/06/2010 :  07:15:24  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak si to řekneme upřímě, bez emocí a naplno ano ? EQ2 jsem hrál 5 let. První dva roky bych vraždil, kdyby mi někdo řekl,že EQ2 je nanic. Vyšlo pár datáčů,ale od SS to šlo se hrou z kopce. Pomalu,ale jistě jsem sledoval, jak někdo záměrně tuhle hru ničí a dělá z ní další WoWko. Vše se zjednodušilo a místo nových povolání a opravdu nových věcí a nápadů nám začali servírovat WoWkoidní update, datáče upřímě jsou jen nastavovaná kaše, modifikované staré zóny a stejní moby v jiném kabátě. Samozřejmě jen úplný prosťáček nevidí co se děje. Místo pořádného obsahu jen přidávají level, tím znehodnotí equip a dělají s toho další závod, ala WoWko, jen se to nejmenuje další sezóna ,ale je to stejné.PVP od update a lovu titulu na Lavastormu, což byl výsměch všem, co si to poctivě předtím vybouchali, jsem poprvé zrušil placení.Několikrát jsem se vrátil,ale vždy jsem zjistil, že se hra vylidnila a je horší a horší. Dementní nápad dát NPC do guild hall vedl k tomu, že se vilidnila města a některé guildy, které jen raidují ve hře tím pádem ani nepotkáte.
Pak zavedli prodej in-game věcí,kartičky a pod. a poslední kapka pak byli battlegroundy ala WoWko. Já jsem před WoWkem kdysi utekl do EQ2,ale už na to nemám nervy, hra je tak dokurvená, že tohle už dávno není ten EQ2 co byl, bohužel. Zlatý Aion, kde se nic neprodává a vše si musím poctivě vybouchat sám a má to nějaký význam.
EQ byla ta nejlepší hra pod sluncem ,ale dneska je to parodie na WoWko. To není jen můj názor z mojí guildy o 780 charech a 450 acc už hraje pouze pár lidí. Asi to je tím,že je to tak dobré ne ?
Mě moc mrzí co udělali s VG a pak EQ2,ale bohužel z parádní hry, kde nebylo nic zadarmo, nějaký kokot udělal napodobeninu Wowka. Holt prachy jsou prachy že.Píšu to upřímě a hodně mě z toho bolí srdce, že to tak dopadlo, bohužel už nemůžu EQ2 nikomu doporučit.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 18/06/2010 :  10:45:31  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
vidis to moc cerne, nerikam ze SOE je bezchybny to v zadnym pripade ale recyklovany zony ze starsich datacu se deli naposled v KoS (tak pred 4 rokama) ted uz recykluje zony jen v ramci jednoho datace :) Uprimne mi nevadi kdyz raidzonu umistej do zony kterou pouzily i pro heroickou zonu, neni to podstatny .. podstatny jsou scripty namedu a ty jsou unikatni a dobry.

Pridat novy povolani do hry ktera uz ted ma 24 class a vyvojari nevedej jak to udelat aby si vsech 24 bylo rovnocenejch ? ne dekuji bez toho se obejdu

Lov titulu na lavastormu ... muzes mi vysvetlit jak SOE muze za to ze se tisice lidi rozhodly se nechat zabijet na lavastormu kuli par novejm questum ? protoze ja nechapu jak za tohle SOE muze.

Karticky jsou humus nejvetsi s tim souhlasim ale ja uz jsem proste prekous ze nebudu mit safefall plast z karticek nebo trochu jinak vypadajiciho mounta .. hlavne proto protoze safefall plast se da jednoduse ziskat z nekterejch live eventu a mounti jsou o dost lepsi raidzon (ano mounti zecali davat buffy takze uz delaj i neco jinyho nez jen vzhled a ty ktery byly z katicek buffy nedavaj takze si je vlastnici muzou strcit kam slunce nesviti), co se Marketplace tyce tak se SOE poucila z karticek a nedali tak zadny veci ktery by mohli ovlivnovat hru, co si tam muzes koupit je apperance equip, nabytek, ruzny okrasny pety a podobny picoviny, navic se prez marketplace daj nakupovat transfery postav, zmeny pohlavi, jmena a rasy postavy a dokonce datadisky ... kdyz odhlidnu od toho ze to stoji penize tak musim uznat ze marketplace je velice dobre zvladnutej , bez bugu a dava hraci moznost za poplatek napravit chyby kterych se dopustil pri vytvareni charu (treba nas wizard okamzite jak to pridali zmenil rasu z erudity na woodelfa protoze uz par let zakryval svoje leskle celo ruznejma illuzema :P )

BG nebudu komentovat, ja osobne pvp moc nemusim takze jsem se jim vyhejbal ale posledni dobu je obcas delam s partou lidi z naseho serveru ale uplne bych se bez nich obesel

Dementni napad dat npc do guildhall opravdu vylidnil mesta na druhou stranu me osobne to znacne zjednodusilo zivot a treba transport celyho raidu k raidzone uz netrva 10 - 15 minut ale ve chvily kdy se RL rozhodne kam se pujde staci vyslat jednoho cloveka s bannerem a kdyz tam dobehne tak se tam naportuje cela guilda ... perfektni vec

EQ2 neni dokonala hra ale pro zacinajiciho hrace nabizi takovy sileny mnozstvi obsahu ktery muze projit na 1 - 90 lvl ze se snad nemuze nudit ani omylem, navic tam zadnej grind mobu neni potreba, naopak pokud si chces vse projit budes si muset vypinat expu abys zony nepreleveloval nas je projdes

chapu ze ses na EQ2 nastvanej protoze hru kde ty si stravil spoustu casu na ziskani titulu a podobne casem zjednodusily (me to taky moc velkou radost nedela) a ze ti aion vyhovuje vic ale aspon neodrazuj novy hrace

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 18/06/2010 :  11:19:49  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Já je neodrazuju, píšu jak to vidím já. EQ2 je ztráta času, hra už je jen nastavená kaše a jediné co ujde jsou jen TOP Raidy, ale to pro nováčka ehmm trošku mimo realitu.

SOE nemůže za to, že se pár tisíc hráču rozhodlo farmit titul a equip na jednom míste dokola ? To si deláš srandu ? Po vydání PVP patche ,kdy už se nikdo nemusel o titul bát a zjednodušení získání odměn, se samozřejmě tisíce loserů nahrnulo na jedno místo a dělo se to se dělo. Degradovalo to jaké koli snahy o nějaké PVP a bylo to plivnutí velkého plivance na všechny poctivě hrající lidi, kteří na tom makali měsíce, aby si equip vyválčili. Pak v SOE pěkně sledovali tuhle "zábavu " a na čas blokly fóra aby nespokojencům zavřeli hubu.

To byla poslední kapka a v té době přestalo jen z naší guildy hrát 90% lidí.

Prostě EQ2 má TOP raidy, aby udrželi nějaké ty platící lidi,ale jinak je to jen nudná hra kopírující Wowko a nemůžu jí NIKOMU doporučovat, protože to co s tím kluci od SOE udělali je hnus.

Je to jako pěknej bonbon, kterej když rozbalíte a strčíte do pusy chutná jako lejno. CHápu, že se tam snažíte přilákat nějaké lidi, ale EQ2 už to díky těmhle update má zasebou. Dnes je to hra pro stálé raidující grupy lidí, nic víc.

Já se s EQ2 loučil s těžkým srdcem a dodnes nemá žádná hra tolik možností, ale opravdu druhé WoWko už ne. To fakt ne. Nejsem ovce abych jim to ještě platil.
Je to škoda a rád bych napsal něco jiného, ale bohužel musím reagovat takhle.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 18/06/2010 11:21:00
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 20/06/2010 :  15:31:14  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
takže tebe sere PvP titul a PvP equip za PvP tokeny? vis o tom ze EQ2 ma jen 2 PvP server ale moc a moc PvE serveru ? vis o tom ze ses naprosta minorita v EQ2 komunite ?
tak se prosimte jako minorita chovej a prestan brecet jak ti zebrali unikatnost pvp titulu

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 20/06/2010 :  21:30:10  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
tak tomu se rika thread highjack ..uz jsem 32 neco

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired

Edited by - godlike on 20/06/2010 21:30:39
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 21/06/2010 :  07:40:13  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

takže tebe sere PvP titul a PvP equip za PvP tokeny? vis o tom ze EQ2 ma jen 2 PvP server ale moc a moc PvE serveru ? vis o tom ze ses naprosta minorita v EQ2 komunite ?
tak se prosimte jako minorita chovej a prestan brecet jak ti zebrali unikatnost pvp titulu



Ježiš na to jsem fakt čekal.Já tady nemá chuť popisovat další tuny věcí co SOE posralo, zničilo atd. Ukazatel všeho je to, kolik to hraje lidí a stačí se podívat kolik zbylo serverů. Můžeš tady pindat co chceš,ale odliv lidí a rušení serverů neukazuje na nic jiného, než že tahle gamesa to už má zasebou. Začínat jí znova hrát, je ztráta času.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 21/06/2010 07:40:33
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 21/06/2010 :  08:23:47  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 21/06/2010 :  15:52:38  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote



Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 23/06/2010 12:19:54
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 21/06/2010 :  16:53:50  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
To není jen můj názor z mojí guildy o 780 charech a 450 acc už hraje pouze pár lidí. Asi to je tím,že je to tak dobré ne ?


quote:
Originally posted by TDK
To byla poslední kapka a v té době přestalo jen z naší guildy hrát 90% lidí.



By mne zajimalo jaka je realita, kdyz ty si dycky takovej kecka:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

arxonn
Starting Member

29 Posts

Posted - 21/06/2010 :  21:52:16  Show Profile  Send arxonn an ICQ Message Send arxonn a Private Message  Reply with Quote
eq už hraje několik let přiblině stejný počet lidí, takže asi tak.

EQ II:
Arxon 90/250 Defiler
Jeanete 90/200 Fury
Silvanas 80/200 Warlock
VG: Arxon 50 Bloodmage (retired)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/06/2010 :  06:24:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by arxonn

eq už hraje několik let přiblině stejný počet lidí, takže asi tak.



LOL jasně že hraje, jen jsou neviditelní, nejsou ve hře vidět a těch serverů nějak ubejvá a ubejvá, hmmm to je divné


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/06/2010 06:27:16
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 22/06/2010 :  06:25:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
To není jen můj názor z mojí guildy o 780 charech a 450 acc už hraje pouze pár lidí. Asi to je tím,že je to tak dobré ne ?


quote:
Originally posted by TDK
To byla poslední kapka a v té době přestalo jen z naší guildy hrát 90% lidí.



By mne zajimalo jaka je realita, kdyz ty si dycky takovej kecka:p



REALITA je za Metrixem, tam se nemáš šanci podívat Trole :-) Tady je to pure post hunt Už se těším na reakce dalších ublížených reidařů,pro které je 2x týdně 100x odchozený raid, pro jeden lott pixel největší zážitek života a do roztrhání trenek to budou hájit.Mrdáááááát na toooooooooooooooooooooo


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 22/06/2010 06:31:37
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 22/06/2010 :  09:33:48  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Už se těším na reakce dalších ublížených reidařů,pro které je 2x týdně 100x odchozený raid, pro jeden lott pixel největší zážitek života a do roztrhání trenek to budou hájit.Mrdáááááát na toooooooooooooooooooooo


Rekl bych ze tobe nekdo hodne ublizoval, ze?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 22/06/2010 :  10:36:44  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Už se těším na reakce dalších ublížených reidařů,pro které je 2x týdně 100x odchozený raid, pro jeden lott pixel největší zážitek života a do roztrhání trenek to budou hájit.Mrdáááááát na toooooooooooooooooooooo


Rekl bych ze tobe nekdo hodne ublizoval, ze?

Jak koukám na čas, kdy to psal, tak si asi sám ubližoval v hospodě

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 22/06/2010 :  12:20:58  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ja jsem docela zvedavy jestli nigerie porazi jakymkoliv rozdilem koreu, protoze v tom pripade kdyby argentina porazila jakymkoliv rozdilem reky coz se da docela ocekavat, tak vsechna dementni tvrzeni komentatoru na ct o tom ze nigerie uz muze postoupit jen ciste teoreticky by je snad donutila naucit se pocitat do 9ti

lastfm
Go to Top of Page

arxonn
Starting Member

29 Posts

Posted - 22/06/2010 :  13:10:14  Show Profile  Send arxonn an ICQ Message Send arxonn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by arxonn

eq už hraje několik let přiblině stejný počet lidí, takže asi tak.



LOL jasně že hraje, jen jsou neviditelní, nejsou ve hře vidět a těch serverů nějak ubejvá a ubejvá, hmmm to je divné


Které servery ubyly chytráku? Když nepočítáš Darathar, který zrušili před 4 lety. Pokud ti šlo jen o pvp měl jsi hrát od začátku jinou hru. Pvp bylo vždycky okrajovým zájmem devu.

EQ II:
Arxon 90/250 Defiler
Jeanete 90/200 Fury
Silvanas 80/200 Warlock
VG: Arxon 50 Bloodmage (retired)
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 22/06/2010 :  14:14:08  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

ja jsem docela zvedavy jestli nigerie porazi jakymkoliv rozdilem koreu, protoze v tom pripade kdyby argentina porazila jakymkoliv rozdilem reky coz se da docela ocekavat, tak vsechna dementni tvrzeni komentatoru na ct o tom ze nigerie uz muze postoupit jen ciste teoreticky by je snad donutila naucit se pocitat do 9ti



Trefil si to pekne, ale myslim ze to kokoti stejne nepochopi:)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/06/2010 :  19:19:06  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Dost bylo trollovanie !!

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 22/06/2010 :  23:14:30  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
lvl 35 now !!

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/06/2010 :  11:01:43  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by arxonn

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by arxonn

eq už hraje několik let přiblině stejný počet lidí, takže asi tak.



LOL jasně že hraje, jen jsou neviditelní, nejsou ve hře vidět a těch serverů nějak ubejvá a ubejvá, hmmm to je divné


Které servery ubyly chytráku? Když nepočítáš Darathar, který zrušili před 4 lety.


To si ze mě teď děláš ty...no Kozy ne ? Všechny EU jsou vprdeli, nebo kam je dali, kromě tuším dvou.
EQ2 se potáci na okraji krachu a jak uvedl CHrochtalov, dnes již herní legenda EQ2 a hráč, který první pokořil všechny raidy sám bez zapnutého monitoru, na dotaz redaktora herní časopisu ABC, proč už nehraje EQ2 cituji " Ez a szar, ami egy klónja WoW játszhat ma este csak megbolondít" tedy něco jako :"Tuhle blbost, která je klon WoW by dneska hrál jen de...t." No, jako nestraný pozorovatel musím jen souhlasit, něco na tom je:-)
Ale kašlu už na to EQ2 je mě no....u prdle Nejsem Troll platit za tuhle ptákovinu a klon WoW, pro pár postižených PVE pixel bojovníků. Papá

Jinak godlike -Graty k levelu je to krásný úspěch, který je přínosem nejen tobě, ale i také celé herní komunitě, všem hráčům této krásné hry a v neposlední řade slouží jako motivace, jako vlajková loď pro nové, mladé hráče, jdoucí hráti tento herní skvost a v neposlední řadě, také úspěch i tvé rodiny, která je na tebe jistě náležitě hrda. Jen tak dál chlapče, děláš nám radost.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 23/06/2010 11:05:25
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/06/2010 :  11:49:54  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
z aoc sekce ho vyfakovali, tak prisel lolovat a roflovat sem koukam : -)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/06/2010 :  12:18:33  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

z aoc sekce ho vyfakovali, tak prisel lolovat a roflovat sem koukam : -)



Já jsem všude kde je mě potřeba Jinak AOC sekce byla super, než tam ten šulin začal deletovat a cenzurovat moje obdivné postíky.Smazal to nejlepší co tam bylo, to jest moje moudra, takže hodnota toho topiku je 0. Se nedivím,že už to nikdo nehraje, stejně jako Eq2, tedy pardon, ten hrají miliony neviditelných hráčů na neviditelných serverech

Jinak zase po dlouhé době tě rád vidím Arachu, už máš babu a nebo si ho ještě pořád honíš sám ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 23/06/2010 :  14:25:04  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
bohuzel baba se semnou rozesla, protoze sem veskerej volnej cas travil na www.imperium.cz, kde sem vsechny presvedcoval o tom , jak sou hry ktery ostatni hrajou spatny, jak sem hrozne nad veci a jakej sem nejvetsi kundak : -)
nakonec sem se z toho ze me nikdo nebere vazne zhroutil a byl nucenej navstivit psychiatra, kterej me doporucil zaplatit si za usetreny penize za aoc a vanquard poradnou kurvu : -)
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 23/06/2010 :  19:37:25  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

bohuzel baba se semnou rozesla, protoze sem veskerej volnej cas travil na www.imperium.cz, kde sem vsechny presvedcoval o tom , jak sou hry ktery ostatni hrajou spatny, jak sem hrozne nad veci a jakej sem nejvetsi kundak : -)
nakonec sem se z toho ze me nikdo nebere vazne zhroutil a byl nucenej navstivit psychiatra, kterej me doporucil zaplatit si za usetreny penize za aoc a vanquard poradnou kurvu : -)



A ja si říkal, že jsi se nějak odmlčel a tobě zatim jen jeblo. Nemáš vyvádět píčoviny a máš se chovat normálně, jako třeba já. Už předtím sem ti psal, že s tím ZOO sexem to není dobrej nápad.Já bejt tvoje baba, taky beru roha. Když budeš chtít zase nějakou babu dej vědět, já se přimluvím...si musíme pomáhat ne, kolego


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 24/06/2010 :  09:30:35  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:


To si ze mě teď děláš ty...no Kozy ne ? Všechny EU jsou vprdeli, nebo kam je dali, kromě tuším dvou.


EU PvE servery byly vzdycky jenom 2 .... takze tim jsme vyresily to ubivani serveru
byl tam chvily nejakej PvP server ale koho zajima pvp ze

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon

Edited by - RED EYE on 24/06/2010 09:31:16
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 24/06/2010 :  11:40:04  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

quote:


To si ze mě teď děláš ty...no Kozy ne ? Všechny EU jsou vprdeli, nebo kam je dali, kromě tuším dvou.


EU PvE servery byly vzdycky jenom 2 .... takze tim jsme vyresily to ubivani serveru
byl tam chvily nejakej PvP server ale koho zajima pvp ze



Hele a koho zajímá v Topicu VG EQ2 ? Tady už se dělší dobu Troluje úplně na jiné téma čéče. Nečteš -nevíš ! Ale díky za názor Trole.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 24/06/2010 :  19:12:02  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by RED EYE

quote:


To si ze mě teď děláš ty...no Kozy ne ? Všechny EU jsou vprdeli, nebo kam je dali, kromě tuším dvou.


EU PvE servery byly vzdycky jenom 2 .... takze tim jsme vyresily to ubivani serveru
byl tam chvily nejakej PvP server ale koho zajima pvp ze



Hele a koho zajímá v Topicu VG EQ2 ? Tady už se dělší dobu Troluje úplně na jiné téma čéče. Nečteš -nevíš ! Ale díky za názor Trole.


za prve nevim co je to trolovani
za druhe pomlouvat si zacal ty, ja jsem jen godlike/eclipse se kterym se VG kdysi hraval pozval vyzkouset dnesni EQ2
za treti pises picoviny jen za ucelem aby si ostatni nastval takze laskave prestan

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon

Edited by - RED EYE on 24/06/2010 19:12:59
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  07:54:40  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RED EYE

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by RED EYE

quote:


To si ze mě teď děláš ty...no Kozy ne ? Všechny EU jsou vprdeli, nebo kam je dali, kromě tuším dvou.


EU PvE servery byly vzdycky jenom 2 .... takze tim jsme vyresily to ubivani serveru
byl tam chvily nejakej PvP server ale koho zajima pvp ze



Hele a koho zajímá v Topicu VG EQ2 ? Tady už se dělší dobu Troluje úplně na jiné téma čéče. Nečteš -nevíš ! Ale díky za názor Trole.


za prve nevim co je to trolovani
za druhe pomlouvat si zacal ty, ja jsem jen godlike/eclipse se kterym se VG kdysi hraval pozval vyzkouset dnesni EQ2
za treti pises picoviny jen za ucelem aby si ostatni nastval takze laskave prestan




za prve jsem popsal hru, jak je v současném stavu bez růžovejch brejlí-jinak trolování samotný Trol nepozná, proto trolujuje, takže po tom radši nepátrej
za druhe nikoho nepomlouvám a to že tobě to zrovna nevoní není pomluva a zvát kamaráda do hry tímto způsobem a tady, mi přijde obscéní a zvrácené, tohle bych kamarádu nikdy neudělal
za třetí mě je glanc prdel jedno zda se nějaký fanboy naštve, protože mu někdo šahá na jeho herní ego. Je mě uprdele zda hraješ to a nebo ono, vždy píši upřímě a pravdivě a nemlžím, za účelem tahat lidi do hry, která už to má zasebou a tím je okrádat o čas a prachy

Píšeš ostatní a myslíš sebe, tobě dal někdo mandát psát za ostatní ?
Ale jinak tě mám rád kluku ušatá, jen pokračuj, jistě ti EQ2 dá ještě mnoho napínavých zážitků a čeká tě nejedno napínavé dobrodružství, při loveni drsných pixelů ve hře. GL


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/06/2010 11:32:18
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 25/06/2010 :  14:18:12  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
hehe s TDK nema smysl se nejak dohadovat, on to kluk usata asi nema v hlave uplne v poradku, zas na druhou stranu uz nepise jak dement v tom divno nareci, to asi poprvni precetl Zaklinace :)

SOE mu sahlo na jeho herni ego, protoze on je desnej pvp expert, tak proto je ted eq mrtvy, to je jasny, takze ty neruzove brejle nebudou zas tak nezaujate :)

na vetsinu tehle her jsou trialy, tak si to kazdej normalni clovek sam zkusi a podle toho se rozhodne, kazda gamesa ma svy muchy, nekomu vadil zerg na lavastormu a ze prisel o pvp titul jinymu vadi zas neco jinyho :)

a o tom uprimnym a pravdivym by se dalo taky polemizovat... :)

ja si taky onehda zkusil znovu VG a nechytlo me to, ale stejne tak jsem si tu mohl precist nejakej super post bez ruzovejch brejli, jak je to nahovno a tak :)

off

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/06/2010 :  15:38:13  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

to asi poprvni precetl Zaklinace :)




Ty bláho Kaz to uhádl s tím Zaklínačem. Že ty jsi ten úchyla co mě každý ráno naproti z baráku šmíruje ve sprše dalekohledem ?, protože já si tuhle náročnou beletrii čtu jen na záchodě. Já to tušil prasáku, styď se vždyť máš rodinu !!! Fuj(ale péro mám pořádný co, vem taky někdy ženu ať se mrkne na chlapáka).


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/06/2010 15:41:20
Go to Top of Page

arxonn
Starting Member

29 Posts

Posted - 26/06/2010 :  12:09:46  Show Profile  Send arxonn an ICQ Message Send arxonn a Private Message  Reply with Quote
že mi to nebylo jasné hned TDK je jeden z těch drsných pvp hochů co všechno ví všechno zná a ve všem je nejlepší, i když danou hru nehraje a absolutně netuší o čem mluví.

EQ II:
Arxon 90/250 Defiler
Jeanete 90/200 Fury
Silvanas 80/200 Warlock
VG: Arxon 50 Bloodmage (retired)
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 26/06/2010 :  13:18:20  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by arxonn

že mi to nebylo jasné hned TDK je jeden z těch drsných pvp hochů co všechno ví všechno zná a ve všem je nejlepší, i když danou hru nehraje a absolutně netuší o čem mluví.



to je jeden z tech zoufalcu, kterej kdyz se sam nebavi, tak se vsemozne snazi ostatni presvedcit o tom, jak sou blby, jak se zrovna tim muzou oni bavit
bohuzel v dobe internetu, nez prijde nejakej moderator a da mu bann, tak kolem sebe bude kalet do ty doby, dokud na nej neprestanete reagovat
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 26/06/2010 :  23:23:49  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

quote:
Originally posted by arxonn

že mi to nebylo jasné hned TDK je jeden z těch drsných pvp hochů co všechno ví všechno zná a ve všem je nejlepší, i když danou hru nehraje a absolutně netuší o čem mluví.



to je jeden z tech zoufalcu, kterej kdyz se sam nebavi, tak se vsemozne snazi ostatni presvedcit o tom, jak sou blby, jak se zrovna tim muzou oni bavit
bohuzel v dobe internetu, nez prijde nejakej moderator a da mu bann, tak kolem sebe bude kalet do ty doby, dokud na nej neprestanete reagovat



Už je to tady, hošanům došli argumenty a s krédem když nekopeš za nás a náš názor, dáme ti na diskuzním fóru BAN Ty vole ban na impériu, Mamí ten pán je tu na mě zlej, zavolej na něj Tátu.......

//edit-Hele hoši já Vám na EQ2 nešahám, tak v klidu, nemusíte alarmovat celou guildu, aby sem přišli vyzvracet ódy na Váš úplně dokonalej lov mobíků 100x jinak a pořád stejně. Já jsem rád,že tam jste,protože se obávám, že jinde byste nepřežili, je tam totiž i PVP :-)
Tak pozdravuje bossáky, oni tam na Vás počkají, než se je naučíte killovat Tak odvahu, jednou to všechno dáte, bude to největší Raid a lot Vašeho života, já vím, že to přijde a toho strašného barevného pixeláka dáte. Držím palečky a moc Vám to přeju


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 27/06/2010 18:51:43
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/06/2010 :  09:18:41  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Budou epixs ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 27/06/2010 :  11:48:53  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
ja teda necci rejpat, ale uz v roce 2008 slo EQ2 do pici (poctem aktivnich subscription)
http://www.mmogchart.com/Chart2.html
z nejakych 350k na 200k.

kdykoliv se zeptam na xfire nekoho kdo hral / jeste hraje eq2 tak mi potvrdi, ze je to v podstate ghost town a ze hraje jen kvuli tem par itemum co pridaj v kazdem radoby datadisku..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 27/06/2010 :  18:50:47  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

ja teda necci rejpat, ale uz v roce 2008 slo EQ2 do pici (poctem aktivnich subscription)
http://www.mmogchart.com/Chart2.html
z nejakych 350k na 200k.

kdykoliv se zeptam na xfire nekoho kdo hral / jeste hraje eq2 tak mi potvrdi, ze je to v podstate ghost town a ze hraje jen kvuli tem par itemum co pridaj v kazdem radoby datadisku..



Pššš to se tady nesmí říkat !!! Tys tomu dal


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 28/06/2010 :  23:16:48  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
lvl 42.7

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/06/2010 :  07:33:31  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by godlike

lvl 42.7



Tak to je hustý, tleskáme

//Edit: a co to vlastně hraješ ?


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 29/06/2010 07:34:06
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 29/06/2010 :  10:02:03  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by godlike

lvl 42.7



Tak to je hustý, tleskáme

//Edit: a co to vlastně hraješ ?



shamana ty kosmopako

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 29/06/2010 :  11:47:55  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Už je to tady, hošanům došli argumenty a s krédem když nekopeš za nás a náš názor, dáme ti na diskuzním fóru BAN


Hošanové se asi dobře baví, když nám tu tvrdíš že semě je placatá a obíhá kolem ní sluníčko a okořeníš to hustodémonskou omáčkou jak si to viděl na youtubu.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 29/06/2010 :  12:06:44  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

to asi poprvni precetl Zaklinace :)




Ty bláho Kaz to uhádl s tím Zaklínačem. Že ty jsi ten úchyla co mě každý ráno naproti z baráku šmíruje ve sprše dalekohledem ?, protože já si tuhle náročnou beletrii čtu jen na záchodě. Já to tušil prasáku, styď se vždyť máš rodinu !!! Fuj(ale péro mám pořádný co, vem taky někdy ženu ať se mrkne na chlapáka).



jo tak ty ses ten chudak co si kazdy rano naproti baraku dava skopka a trepe na sebe rosu ze stromu a vypada ze mu zbyva tak 5min? tak to grats, rad te poznavam :)
ale s jednim se s tebou fakt souhlasit da, pero mas poradny, ale ne tam co normalni chlap ale tak o metr vejs :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/06/2010 :  13:53:12  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

to asi poprvni precetl Zaklinace :)




Ty bláho Kaz to uhádl s tím Zaklínačem. Že ty jsi ten úchyla co mě každý ráno naproti z baráku šmíruje ve sprše dalekohledem ?, protože já si tuhle náročnou beletrii čtu jen na záchodě. Já to tušil prasáku, styď se vždyť máš rodinu !!! Fuj(ale péro mám pořádný co, vem taky někdy ženu ať se mrkne na chlapáka).



jo tak ty ses ten chudak co si kazdy rano naproti baraku dava skopka a trepe na sebe rosu ze stromu a vypada ze mu zbyva tak 5min? tak to grats, rad te poznavam :)
ale s jednim se s tebou fakt souhlasit da, pero mas poradny, ale ne tam co normalni chlap ale tak o metr vejs :)



Člověče nějak to semnou nic nedělá. Hele dám ti ještě další pokus, zkus to bez hrubek a trošku víc se snaž, tohle je fakt slabota. Tak šup.

//Edit: koukám, že jsi to opravil. No vidíš, že to nakonec jde.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 29/06/2010 14:24:12
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/06/2010 :  13:54:34  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by LordHoven

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by godlike

lvl 42.7



Tak to je hustý, tleskáme

//Edit: a co to vlastně hraješ ?



shamana ty kosmopako



Ale to přeci víme popleto, jakou hru to hraje, už se v tom ztrácím


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 29/06/2010 :  14:57:55  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

to asi poprvni precetl Zaklinace :)




Ty bláho Kaz to uhádl s tím Zaklínačem. Že ty jsi ten úchyla co mě každý ráno naproti z baráku šmíruje ve sprše dalekohledem ?, protože já si tuhle náročnou beletrii čtu jen na záchodě. Já to tušil prasáku, styď se vždyť máš rodinu !!! Fuj(ale péro mám pořádný co, vem taky někdy ženu ať se mrkne na chlapáka).



jo tak ty ses ten chudak co si kazdy rano naproti baraku dava skopka a trepe na sebe rosu ze stromu a vypada ze mu zbyva tak 5min? tak to grats, rad te poznavam :)
ale s jednim se s tebou fakt souhlasit da, pero mas poradny, ale ne tam co normalni chlap ale tak o metr vejs :)



Člověče nějak to semnou nic nedělá. Hele dám ti ještě další pokus, zkus to bez hrubek a trošku víc se snaž, tohle je fakt slabota. Tak šup.

//Edit: koukám, že jsi to opravil. No vidíš, že to nakonec jde.



az na to ze tam zadnej edit nemam, uz to nehul :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 29/06/2010 :  15:15:44  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

to asi poprvni precetl Zaklinace :)




Ty bláho Kaz to uhádl s tím Zaklínačem. Že ty jsi ten úchyla co mě každý ráno naproti z baráku šmíruje ve sprše dalekohledem ?, protože já si tuhle náročnou beletrii čtu jen na záchodě. Já to tušil prasáku, styď se vždyť máš rodinu !!! Fuj(ale péro mám pořádný co, vem taky někdy ženu ať se mrkne na chlapáka).



jo tak ty ses ten chudak co si kazdy rano naproti baraku dava skopka a trepe na sebe rosu ze stromu a vypada ze mu zbyva tak 5min? tak to grats, rad te poznavam :)
ale s jednim se s tebou fakt souhlasit da, pero mas poradny, ale ne tam co normalni chlap ale tak o metr vejs :)



Člověče nějak to semnou nic nedělá. Hele dám ti ještě další pokus, zkus to bez hrubek a trošku víc se snaž, tohle je fakt slabota. Tak šup.

//Edit: koukám, že jsi to opravil. No vidíš, že to nakonec jde.



az na to ze tam zadnej edit nemam, uz to nehul :)



Já vím že ne, chtěl jsem ti udělat radost. Já nehulím, já si nechávám


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Itchyl
New Member

136 Posts

Posted - 30/06/2010 :  13:31:29  Show Profile  Visit Itchyl's Homepage  Send Itchyl an ICQ Message Send Itchyl a Private Message  Reply with Quote
Čau Sváťo teda ty máš výdrž budeš taky hrát někdy s náma něco jiného?
A co jinak nového ve VG nebude ňákej patch? Nebo datáč?:)

Edited by - Itchyl on 30/06/2010 13:32:44
Go to Top of Page

godlike
New Member

209 Posts

Posted - 30/06/2010 :  23:49:27  Show Profile  Send godlike an ICQ Message Send godlike a Private Message  Reply with Quote
tak stale 42, nejak je ted hodne raidu a nemam moc na alta cas, mozna zitra a hlavne o vikendu

Vanguard-Xanadu-retired
EQ2-MDK-retired
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,28 seconds. on eygor Snitz Forums 2000