Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Return to Darkfall, 14 dní zdarma
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 26/04/2010 :  17:22:53  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Lidi s neaktivním účtem budou mít možnost si zahrát 14 dní zdarma.

Nějaký informace jsou tady, zatím to není kompletní

http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=244346

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 27/04/2010 :  13:29:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Další informace na http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=244432 , akce bude probíhat do 31. května.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 15/01/2011 :  00:06:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Jak na darkfall bez poplatku?

1. nechte si na ucte par dolaru
2. zadejte svoji kreditku do dFO systemu
3. snazte se zaplatit mesic
--------------
vyzkouseno, overeno.
mezi bodem 2 a 3 mozna par dni volna.. nevim. Proste jsem mel kreditku v DFO systemu (vim ze kdyz mate 0 na ucte tak vam ji to tam neprida.. proto rika par dolaru tam mit..aspon 2..) a pote sem sni omylem zaplatil - protoze tam nebyl dostatek penez, nic se nestrhlo - protoze jsou to rekove, hra bezela v pohode celej mesic a nic mi skutecne nestrhli.


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 15/01/2011 :  00:44:13  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
A stoji ti to za tech 360,-kc?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 15/01/2011 :  12:16:09  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Jak na darkfall bez poplatku?

1. nechte si na ucte par dolaru
2. zadejte svoji kreditku do dFO systemu
3. snazte se zaplatit mesic
--------------
vyzkouseno, overeno.
mezi bodem 2 a 3 mozna par dni volna.. nevim. Proste jsem mel kreditku v DFO systemu (vim ze kdyz mate 0 na ucte tak vam ji to tam neprida.. proto rika par dolaru tam mit..aspon 2..) a pote sem sni omylem zaplatil - protoze tam nebyl dostatek penez, nic se nestrhlo - protoze jsou to rekove, hra bezela v pohode celej mesic a nic mi skutecne nestrhli.


Ty jsi fakt ubohej kokot.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/01/2011 :  12:28:23  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

A stoji ti to za tech 360,-kc?



a na tohle se jako ptas Rodiera ?
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 15/01/2011 :  13:05:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Rodier

Jak na darkfall bez poplatku?

1. nechte si na ucte par dolaru
2. zadejte svoji kreditku do dFO systemu
3. snazte se zaplatit mesic
--------------
vyzkouseno, overeno.
mezi bodem 2 a 3 mozna par dni volna.. nevim. Proste jsem mel kreditku v DFO systemu (vim ze kdyz mate 0 na ucte tak vam ji to tam neprida.. proto rika par dolaru tam mit..aspon 2..) a pote sem sni omylem zaplatil - protoze tam nebyl dostatek penez, nic se nestrhlo - protoze jsou to rekove, hra bezela v pohode celej mesic a nic mi skutecne nestrhli.


Ty jsi fakt ubohej kokot.



Rodier na to přišel náhodou, je to zajímavé a tak to popsal na místním herním fóru. To z něj nedělá kokota.


https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 15/01/2011 :  16:46:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tomu se říká krádež..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 15/01/2011 :  21:20:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
to asi tezko, tomu se rika tupost vyvojaru

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/01/2011 :  23:10:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

to asi tezko, tomu se rika tupost vyvojaru



jasně, tak až příště budeš v nějakym obchodě a ochranka se chvíli nebude dívat, tak si pod bundu nacpi co uneseš, je to evidentně jejich tupost ...
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 16/01/2011 :  10:28:42  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Nasel diru v plote.
Tak se snama podelil :)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 16/01/2011 :  11:04:56  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 16/01/2011 :  11:34:20  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).



Já nepolemizuju o tom jak moc je to morální. Ani Rodier to nedělá, jemu se to prostě povedlo náhodou. Nikdo snad ani zatím nepotvrdil, že by se to povedlo zopakovat.

Tvrdím, že kdybys šel do hospody s nějakým pařanem a on by nadhodil, že zná způsob jak tvojí oblíbenou placenou MMO hrát zdarma, tak by ses ho automaticky zeptal jak. Je to prostě zajímavost. Čili je to věc co sem patří a pokud by se za to měla někomu mejt hlava, tak lidem co se starají o platby za DF a ne Rodierovi.

Tedy napsat automaticky Rodierovi že je ubohej kokot mi přijde levný, stereotypní a taky dost pokrytecký.


Btw když jsem se nastěhoval do nového bytu, tak mi tu běžela nabídka kabelové televize, kterou jsem neplatil. Neběžel jsem hned volat poskytovateli, v klidu jsem to cca půl roku využíval. Předpokládám že by všichni co tu nadávaj běželi a hned to nahlásili

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Palias
Starting Member

15 Posts

Posted - 16/01/2011 :  14:08:33  Show Profile Send Palias a Private Message  Reply with Quote
Mě se povedlo nechtíc taky, jsem podle tebe taky kokot?
A jsou i další lidi, jsou to kokoti?

Povedlo se mi to tak, že jsem prostě zrušil subscription s tím že až dojde tak si dám pauzu a přesto my hra fungovala ještě asi 46 dnů navíc... a já je hrál, proč ne? Pak jsem si dokonce zaplatil další měsíc, páč to byla docela zábava.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 16/01/2011 :  14:15:29  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Krádeží jsem myslel samozřejmě úmyslné zneužívání

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/01/2011 :  14:52:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no snad se tu nebude hádat jestli je Rodier kokot nebo ne, to už se myslím rozhodlo pár let zpátky ...
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/01/2011 :  20:14:45  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Zaujimave je to, ze sa nad tym rozculuje prave clovek, ktory nedokazal pochopit, ze relogovanie pred vylootovanim truhly po bossfighte na alta je exploit :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 16/01/2011 :  20:48:52  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
No aspon jsem se dozvedeli, ze Rodier ma na ucte nula Asi mu nakonec ty recenze preci jen zas tolik nevydelavaji

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 17/01/2011 :  00:21:31  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).



Já nepolemizuju o tom jak moc je to morální. Ani Rodier to nedělá, jemu se to prostě povedlo náhodou. Nikdo snad ani zatím nepotvrdil, že by se to povedlo zopakovat.

Tvrdím, že kdybys šel do hospody s nějakým pařanem a on by nadhodil, že zná způsob jak tvojí oblíbenou placenou MMO hrát zdarma, tak by ses ho automaticky zeptal jak. Je to prostě zajímavost. Čili je to věc co sem patří a pokud by se za to měla někomu mejt hlava, tak lidem co se starají o platby za DF a ne Rodierovi.

Tedy napsat automaticky Rodierovi že je ubohej kokot mi přijde levný, stereotypní a taky dost pokrytecký.


Btw když jsem se nastěhoval do nového bytu, tak mi tu běžela nabídka kabelové televize, kterou jsem neplatil. Neběžel jsem hned volat poskytovateli, v klidu jsem to cca půl roku využíval. Předpokládám že by všichni co tu nadávaj běželi a hned to nahlásili



Ja bych za hru zaplatil a kabelovku nahlasil. Asi to nechapes, ale treba te jednou vezmou nekam na prevychovu a nauci te nebyt zlodejem.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/01/2011 :  03:17:14  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Je skvele, ze tu kolem sebe mame tolik uvedomelych spoluobcanu.
http://www.youtube.com/watch?v=VUNfynI8bdA

MMOs failed.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 17/01/2011 :  08:17:04  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).



rodier uz ma praci ?


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 17/01/2011 :  08:46:20  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).


Rodier je clovek?

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 17/01/2011 08:47:14
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 17/01/2011 :  15:11:09  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Krast je parada.
A zneuzivat system je snad jeste lepsi, prodavam sem tam pedro a pobiram socku 15653,-.
Majetnictvi vidim jako spolecenskou deformaci a proto se sevsim co mam delim s bratry cikany...
A samozrejmne, prace smrdi a nici charakter princezny.

Na to prijdete taky az budete starsi!!

Edited by - Mag1cWalker on 17/01/2011 15:26:08
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/01/2011 :  15:40:12  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by Shatteren

Tomu se říká krádež..


Spíš podvod. Typický čecháčkovství, ze kterýho je mi na blití.

Tohle bych pochopil u 14letýho kluka co z kapesnýho poplatky nezaplatí, ale ne u dospělýho a pravděpodobně vydělávajícího člověka (i když Rodier je na hranici svéprávnosti, řek bych).


Rodier je clovek?



no ani s tou pravděpodobností na to "vydělávání" to nebude uplně růžový ...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/01/2011 :  15:54:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
rodier je nahodou velmi uspesny a bohaty spisovatel

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/01/2011 :  16:06:40  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

rodier je nahodou velmi uspesny a bohaty spisovatel



Piš barde, střádej a až budeš mít dvacet milionů, přijď, zúčtujeme spolu!
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/01/2011 :  16:47:55  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
To co rika M.C. je klasicky bullshit. Rodier to samozrejmne nezjistil nahodou. Prvni to zjistil podle Vasich for Palias a rodier to samozrejmne podle instrukci od paliase zkusil.

Nicmene souhlasim s tou upc a stejne tak i s ostatnima vecma. Kdyz by se mi to nahodou stalo asi to urcite nepoletim hned nenahlasit. Kdo, vi treba bych to stejne jako kokot rodier napsal i na naky forum a rozsiril dal (spis asi ne). Nicmene, rozhodne bych to cilene nezkousel, coz rodier samozrejmne delal. Osobne mi to prijde nastejno jako piratska kopie hry a nebo filmu coz delame naprosto vsichni. Takze bych tu rozhodne nikoho moc neodsuzoval.

-Ja osobne filmy kradu.
-Sinlovky uz hezkejch par let nehraju. Par krabic singlovek mam z drivejska doma a novy hry jako Battlefielda, CS atd. mam taky koupeny.
-za MMO vzdy rad zaplatim

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/01/2011 :  16:59:38  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by †… Havran …†

to asi tezko, tomu se rika tupost vyvojaru



jasně, tak až příště budeš v nějakym obchodě a ochranka se chvíli nebude dívat, tak si pod bundu nacpi co uneseš, je to evidentně jejich tupost ...



heh ne tj trosku neco jinyho... to ze system umoznuje platbu za 0 neni chyba kupujiciho ale prodavajiciho.. ja teda nevim jak ty ale podle mne kazdej si radsi nakoupi za 0 nez za xxx

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/01/2011 :  17:03:09  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Jinak si taky samozrejme myslim, ze hlavni chyba je v AV, ktery je neschopny si pohlidat i to jestli jim zakaznici opravdu plati :D.

Boze, komu ja to cpu penize :D

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/01/2011 :  17:03:57  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nejlepsi je ze tady isac opet rozhlasuje jak je spatny krast a podvadet. zajimalo by me kdo z tech co to tady tak svorne prohlasujou jak desne je to spatny nikdy nemel na disku nic ilegalniho, ma doma vsechny mp3 koupeny, vsechny videa koupeny na dvd nikdy nic nestahl. takovy bullshity mam nejradsi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 17/01/2011 :  17:24:54  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Samozrejmne ze tu kradou vsichni. At uz je to hudba, filmy, poplatky, hrani na nejakejch ilegalnich free serverech atd. atd. A pokud to nedelaji ted, tak to delali drive. Ja uz bych si treba nikdy nekoupil single player hru aniz bych si ji napred nevyzkousel na kradene verzi. Jerdinou vyjimku jsem udelal u battlefielda, ktereho jsem koupil rovnou. Zivotnost single player hry zridka kdy prezije instalaci a prehrani intra a jde pryc z disku.

Vsichni co tu moralizuji o tom, ze normalni je nekrast bud lzou nam, nebo sami sobe. Neverim absolutne nikomu z tohohle fora, ze nikdy nemel na disku nic piratskeho.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 17/01/2011 :  17:44:19  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Co tady resite berte nebo nechte bejt .
jestli si platite kabel nikoho nezajima


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 17/01/2011 :  19:46:56  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Hlasuju pro DF, jako pro vlakno s nejzajimavejsim OT.

Jinak Mandorallen, tvoje snaha probudit v lidech smysl pro poctivost mne fakt dojima, nechces k tomu svemu postu prihodit jeste seznam nainstalovaneho ilegalniho software a adresu bydliste ?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/01/2011 :  20:16:29  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
to ze vsichni kradou neznamena ze si neuvedomuji ze je to spatne prece

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 17/01/2011 :  20:17:04  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
O tom ze si kdekdo stahuje veci nacerno neni treba polemizovat (at uz treba jen proto, ze chce videt US serial ten samy den jako americani a to legalne bohuzel bez fixlovani IP adresy nejde)
Na druhou stranu je malokdo takovy debil aby postoval na fora navody jak nekoho okradat.... i kdyz po pravde ten rodieruv navod pro socky moc skody nadelat nemuze, protoze kolik lidi si asi bude zakladat ucet s zustatkem jeden $ aby si mohl uzit zadara DF?? :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 17/01/2011 :  20:20:29  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demawend
Ja bych za hru zaplatil a kabelovku nahlasil. Asi to nechapes, ale treba te jednou vezmou nekam na prevychovu a nauci te nebyt zlodejem.



Emotivní a hloupé, jak už to bývá. Hru platím a kabelovku jsem si neobjednal, neměl jsem tedy k jejímu poskytovateli žádné smluvní, ani morální závazky. Nenašel jsem jediný důvod proč k tomu zaujímat jakýkoliv postoj.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 17/01/2011 :  20:20:39  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Zaujimave je to, ze sa nad tym rozculuje prave clovek, ktory nedokazal pochopit, ze relogovanie pred vylootovanim truhly po bossfighte na alta je exploit :)


Tos myslel mě? Co jsi vůbec zač?
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 17/01/2011 :  22:00:13  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
To je koncert, krasa, jen tak dal...

Milujeme krast a budeme to delat protoze majetek je spatny!! :D
Burzoazni prasata!! :D
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/01/2011 :  08:12:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Demawend
Ja bych za hru zaplatil a kabelovku nahlasil. Asi to nechapes, ale treba te jednou vezmou nekam na prevychovu a nauci te nebyt zlodejem.



Emotivní a hloupé, jak už to bývá. Hru platím a kabelovku jsem si neobjednal, neměl jsem tedy k jejímu poskytovateli žádné smluvní, ani morální závazky. Nenašel jsem jediný důvod proč k tomu zaujímat jakýkoliv postoj.


asi bys musel prokazat neschopnost uvedomit si vlastnictvi te sluzby :) aby ti tohle proslo .. podvod to samozrejme je :)

podvod je i kdyz ti na ucet poslu penize bez zjevneho duvodu a ty to neohlasis bance :) to si taky neobjednal a nemas se mnou zadny smluvni vztah :)


UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 18/01/2011 :  09:34:50  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
Celkem zábavný počteníčko kór jak mícháte jabka hrušky bůh ví s čim

ad - 1) rodieruv případ a teď rači nekomentuju jeho ...občansko-právní spor kdy můžou požadovat doplacení částky, aby to bylo vůbec něco víc v mezích zákona muselo by tam následovat celkem dost prokazatelnejch kroků před/po platbě což neni a kdyby se jó něco našlo tak ztoho max bude přestupek proti majetku ...samo když to udělá jednou když takle pojede celej rok už je to zas něco jinýho

ad - 2) Mc případ dle zákona neni nic a je to nepostižitelný, stejně takle by mohl soused vytáhnou promítačku a na stěnu paneláku naproti pouštět ňákou kravinu s tím že by pak ke mě přišel že chece zaplatit sledování

ad - 3) Eagl trestňák jo a to podle částky (bejt to třeba hodnota poplatku DF tak zas prd a trestňák ee), ale určitě né podvod a je to uplně něco z jinýho soutku než co psal Mc

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 18/01/2011 :  09:44:09  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Octopuss

quote:
Originally posted by DarkFace

Zaujimave je to, ze sa nad tym rozculuje prave clovek, ktory nedokazal pochopit, ze relogovanie pred vylootovanim truhly po bossfighte na alta je exploit :)


Tos myslel mě? Co jsi vůbec zač?


Nejakej omyl, jak by si nekdo o takove lilii jako ty mohl myslet neco spatneho
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 18/01/2011 :  10:04:30  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
člověk se tu jen trochu o něčem zmíní a už je tu policie

policejní stát !
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 18/01/2011 :  11:00:13  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Son-Draken

Celkem zábavný počteníčko kór jak mícháte jabka hrušky bůh ví s čim

ad - 2) Mc případ dle zákona neni nic a je to nepostižitelný, stejně takle by mohl soused vytáhnou promítačku a na stěnu paneláku naproti pouštět ňákou kravinu s tím že by pak ke mě přišel že chece zaplatit sledování


ad 2) soused predne musi zaplatit poplatek za verejnou produkci :) pak muze prijit a chtit vstupny :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL

Edited by - Eagle on 18/01/2011 11:07:24
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000