Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Hardware, připojení na internet ....
 Zlobí grafická karta
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 14/04/2010 :  14:08:08  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, mám potíže s grafárnou - GTX280. V AoC se mi stává, že větrák kolísá z vysokých otáček na nízké a FPS skáče z 5ti na 50. Důsledek ..děsný lagy. Čím to může být? Je nějaká utilita, která zkontroluje, jestli karta není vadná?

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/04/2010 :  15:22:12  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
To vypada na problem s napajenim. Predpokladam, ze mas dostatecne vykonny zdroj.
Go to Top of Page

Achat
Starting Member

14 Posts

Posted - 15/04/2010 :  16:25:41  Show Profile  Send Achat an ICQ Message Send Achat a Private Message  Reply with Quote
520W HTX Corsair, zatím problémy nebyly, že by třeba systém padnul. Ještě jsem od té doby AoC nehrál tak dlouho, abych kartě pořádně zatopil, ale mám dojem, že to bylo tím, že jsem měl v boincu aktivovaný, aby GPU výpočty dělal i když počítač maká, takže boinc+AoC kartu podle mě mohly přetopit a dostala se do cyklu chladnutí a sepnutí. Dám vědět, jestli se to bude opakovat, ten režim boincu už jsem deaktivnul. Díky za tip.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000