Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 zaměstnání/brigády nabídka/poptávka
 ipad
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

John397
Starting Member

2 Posts

Posted - 08/04/2010 :  22:01:44  Show Profile Send John397 a Private Message  Reply with Quote
Zdravím všechny,
Nabízím k prodeji nový Ipad 32 gb wifi, který vstoupil na americký trh 1.4.2010. Ipad mám v osbobním držení zakoupený v originálním apple storu v New Yorku. Ipad je zcela nový,krabice originálně zabalená. Na evropském trhu se Ipad začne prodávat podle posledních informací z apple storu nejdříve za čtvrt roku. Pokud má tedy někdo zájem o koupi Ipad 32 gb,tak se mi prosím ozvěte na následující email: ipadpraha@gmail.com
Ipad bych Vám předal při osobním převzetí (pro obě strany zřejmě nejlepší varianta a nebo i na dobírku případně). Originální účet z apple storu jsem ochotný pro autentifikaci předložit. Osobní převzetí možné v Praze,Plzni,Brně,Olomouci a případně i v Ostravě (po domluvě). Při delší domluvě by se dalo spekulovat i o jiných městech,ale o tom případně přes email. Samozřejmě fotografie ipadu zašlu kdykoliv si o ně řeknete,ale jelikož je zabalený originálně i za folií,tak přístroj jako takový na fotografii neuvidíte.
Těším se na další spolupráci. #61514;
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000